Komandiruotpinigiai

Komandiruotpinigiai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „komandiruotpinigiai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gintare

Sveiki. Planuoju imti būsto paskola, dirbu Lt įmonėje ir uždirbu apie 3000tūkst. Bet didžiaja dali sudaro komandiruotpinigiai dėl ko girdėjau, kad paskola bus gaut sunku. Ar laiduotojas situacija palengvintu? Jis dirba ten pat kur ir aš.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Jūratė

Laba diena, jei žmogus nori imti būsto paskolą 25000€ turi 20% pradini įnašą, dirba tolimųjų reisų vairuotoju, alga 600€ į rankas poto viskas komandiruotpinigiai ,gaunasi su jais 3200€ ar gali gauti paskolą? Ar įsiskaičiuos dienpinigiai į pajamas? Bei kurie bankai labiau norintys atsižvelgti į ne tik iš Sodros gaunamus duomenis?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Erika

Ar kamandiruotpinigiai skaičiuojasi kaip darbo užmokestis imant būsto paskolą? ačiū už atsakymą

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Erika, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo banko vertinimo ir situacijos. Gali būti įvairiai. Tik bankas galės atsakyti kaip vertins konkretų pajamų šaltinį.

+4Buvo naudinga
Sandra

Sveiki. Man 26m., vyrui 35m. Auginam du vaikučius. Abu esame dirbantys mano alga minimumas, vyras dirba 6mėn vairuotoju-ekspeditoriumi (mokami komandiruotpinigiai). Norime gauti valstybės paramą jaunoms šeimoms regione. Ir nelabai suprantame ar mes dar galime į ją pretenduoti, nes vyrui jau 35m. Ir į ją pretenduojant ar būtina nurodyti būstą, kurį norėtume pirkti? Nes gal pvz., tos paramos iškart negautume, o būstas kurį nusižiūrėjome per tą laiką gali būti ir parduotas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Pagal šiai dienai patvirtintas nuostatas, vienoje paramoje galima, kitoje ne. T.y. paramą regionuose galėtumėte gauti, o paramą jaunoms šeimoms Lietuvoje - ne.

+3Buvo naudinga
Karolis

Laba diena, Šiuo el. laišku kreipiuosi į Jus su prašymu pateikti konsultaciją dėl būsto paskolų teikimo mūsų šalyje. Tiesiog norėčiau sužinoti pagrindinius, bendruosius apie būsto paskolas žinotinus aspektus. Būsto grąžinimo trukmė, palūkanos, geriausios kredito įstaigos renkantis būsto paskolą. Mano pajamos yra 650 eurų į rankas, taip pat komandiruotpinigiai, kadangi dirbu užsienyje. Kokio dydžio paskolos galėčiau tikėtis? Ar turėčiau pateikti detalesnį aprašymą susijusi su savo pajamomis? Prašau suteikti konsultaciją. Pagarbiai, Karolis

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klausimą. Rekomenduočiau išsamiai paskaityti Bankai.lt puslapio „Būsto paskolos” skiltyje pateikiamą informaciją. Taip pat, jau užduotus klausimus ir pateiktus atsakymus būsto konsultacijų centre. Visą kitą rūpimą informaciją sužinosite tik bankuose, kadangi kiekvienos šeimos/asmens situacija yra individuali, todėl ir bankai pateikia skirtingus pasiūlymus skirtingoms šeimoms. Tad rekomenduoju užsiregistruoti konsultacijoms iš anksto ir vykti į TOP bankus Lietuvoje. Taip Jums bus išaiškinta kiekvieno banko pozicija Jūsų atveju.

+3Buvo naudinga
Deivydas

Sveiki, norėčiau sužinoti ar gaučiau paskolą namui, nesenai pakeičiau darbą, ir dabartinėje darbovietėje gaunu 600, dienpinigiai komandiruotpinigiai viską veda į kortelę, ir kiek laiko reikia būti pradirbus viename darbe?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deivydai, dėkui už klausimą. Ar gautumėte būsto paskolą priklauso tik nuo banko vertinimo. Minimalus nenutraukiamas darbo stažas įprastai reikalaujamas 6 mėn., bet kuo ilgiau- tuo palankiau.

+4Buvo naudinga
Aldas

Laba diena, Norėčiau pasiteirauti. Šiuo metu esu dirbantis komandiruočių principu užsienio valstybėje, bet per lietuvišką įmonę. Gaunamas atlyginimas yra į mėnesį apie 2000 eurų, pervedama į lietuvišką sąskaitą (į rankas pagal sutartį 700 eurų). Grįžimai į Lietuvą kas 6 savaites ir atostogaujama 2 savaites Lietuvoje. Klausimas būtų ar tai skaitoma kaip pertraukiamas darbas ir darbo stažas skaičiuojamas tik tada kai būnu išvykęs į komandiruotes? Ar visgi nuo įdarbinimo dienos? Grįžęs į Lietuvą visada pasiimu neapmokamas atostogas. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aldai, dėkui už klausimą. Jeigu pajamos yra gaunamos stabiliai, kas mėnesį, tuomet yra galimybė, kad komandiruotpinigiai bus įvertinti. Kaip bus vertinama Jūsų situacija negaliu pasakyti, bankai turi savo skirtingas metodikas ir vertina asmenis individualiai ir suteikia kiekvienam rizikingumo laipsnius. Todėl reikia kalbėtis su skirtingais bankais. Šiaip, tolimųjų reisų vairuotojai gauna paskolas, bet kiekvieno situacija gali būti individuali.

+3Buvo naudinga
Raimonda

Esame jauna šeima, auginame 2 vaikus. Norime gauti paskolą būstui apie 30000e, bet vyrui rodo ant popieriaus minimumą, o gauna kaip už komandiruotę daugiau. Ar yra kokia tikimybė gauti paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raimonda, dėkui už klausimą. Galimybės visuomet yra, tačiau bankai kiekvieną atvejį vertina individualiai ir vertins ar norės Jums skolinti ir ar sugebėsite mokėti įmokas pagal atsakingo skolinimo nuostatus. Kreipkitės į bankus ir gaukite pasiūlymus, palyginkite ir išsirinkite.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, dirbu Lietuviškoje įmonėje, bet per ją važinėju į užsienį, atlyginimą gaunu kaip nustatytą minimumą, bet kiti yra mokami, kaip komandiruočių principu, ir dabar noriu imti iš banko paskolą, ar jie skačiuos tuos komandiruotpinigius? Nes noriu imti didesnę būsto paskolą, o pagal rodoma minimumą, pasinaudojus skaičiuokle, bankas norimos sumos neduoda. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Bankai vertins individualiai ir po vertinimo pasakys kokias pajamas įskaičiuos. Yra geriau, kai komandiruotpinigiai yra mokami stabiliai kas mėnesį panašiomis sumomis. Būna atvejų kai tokios pajamos įskaičiuojamos, būna atvejų, kai ne. Tai priklauso nuo banko ir nuo jo požiūrio į individualią situaciją.

+3Buvo naudinga
Kazimieras

Sveiki, dirbu Lietuvos firmoje komandiruočių pagrindu. Pajamos pagal sodrą į rankas virš 400 eurų, dienpinigiai būsto paskolai kiek suprantu sodros varianto neužtenka. Ar bankai užskaito kaip pajamas ir komandiruotpinigius? Bendra suma gaunasi 1600 į mėn. Ar bankams tai nepinigai? Swedbankas sakė reikia, kad sodroje rodytų bent 600...kaip su kitais bankais Lietuvoje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kazimierai, dėkui už klausimą. Kiekvienas bankas, skirtingu periodu gali vertinti individualiai. Tai priklauso nuo banko vertinimo sistemos ir tuo metu galiojančių strateginių susitarimų banko viduje. Kiekvieną kartą imdami būsto paskolą ar teiraudamiesi dėl įvairių pajamų šaltinių kaip komandiruotpinigiai, galite sulaukti skirtingos pozicijos. Todėl nėra vieno atsakymo. Įprastai, jeigu pajamos iš komandiruočių yra stabilios ir gaunamos bent metus laiko nuolat, tuomet bankai įskaičiuoja tas pajamas, tačiau koeficientas gali kisti.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų