Komandiruotpinigiai

Komandiruotpinigiai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „komandiruotpinigiai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Juliana

Laba diena, Vyras dirba užsienyje statybose. Įmonė Lietuviška. Gauna 600 eur algos ir 1500/1600 komandiruotpinigių. Pažymiu, kad tai statybų sektorius (NE TRANSPORTO). Šiandien konsultavausi su Luminor banko vadybininku. Luminor atstovybė pasakė, kad komandiruotpinigius skaičiuoja tik jei jie mokami 12mėn. iš eilės ir tik asmenims dirbantiems TRANSPORTO srityje. Norėjau sužinoti ar visi bankai taip pat traktuoja tuos komandiruotpinigius? Iš anksto dėkoju, Pagarbiai, Juliana.

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Petras

Sveiki, dirbu nuo 2018 birželio 5 dienos Lietuvos įmonėje, kuri komandiruoja dirbti į Švediją statybos sektorių. Ant popieriaus gaunu 600€ neatskaičiavus mokesčių, likusieji komanderuotpinigiai. Mėnesio vidurkis ~ 1800€. Šeimos nesukūręs, skolų, kreditų neturiu. Noriu gauti apie 45000 € būsto paskolai. Turiu sutaupęs pradinui įnašiu. Ar šiuo metu galiu gauti? Ar laukti gruodžio mėn., kai būsiu jau pradirbęs 6 mėn.?

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Mindaugas

Laba diena, norėčiau paklausti, jeigu mes su drauge dabar dirbam užsienyje, per lietuvišką agentūrą. Mūsų alga yra nuo 2000 iki 3000. Bet mūsų darbdavys sodroj rodo tik apie 500, o kiti pinigai skaitos kaip komandiruotės išlaidos. Tai norėjau paklaust, prieš imant paskolą bankai žiūri tik į pačią algą ar kiek įmonė perveda į saskaitą? Dėkui.

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Aurimas

Sveiki. Esu 23 metų vaikinas. Kreipiaus į visus 3 bankus dėl 89000€ paskolos, 15% pradinio įnašo turiu. Dirbu daugiau nei metai su 2200€ atlyginimu, gaunu 550€ oficialiai, kita suma yra komandiruotpinigiai. Seb atsakymas buvo Neigiamas, LUMINOR gali tik 60% finansuot, Swedbank, kurio klientas jau ilgą laiką esu atsakymas buvo teigiamas, bet tik su bendraskoliais tėvais,15 metų terminas su 1.95% marža, priežasties tikslios nenurodė kodėl man vienam nesuteikia. Minėjo tik tai, kad atsižvelgė į riziką, į mano kredito istorija ir azartinius lošimus (nors tai buvo atliekama prieš 2-3 metus, dabar atsakingai, tik 50€ per mėnesį). Galvoju ar priimti šį pasiūlyma.. Prašiau banko iš naujo pažiūrėt mano prašymą, nes noriu būti vienas paskolos gavėjas ir, kad laikotarpis būtu 30 metų, nes mėnesinė įmoka gan didoka dabar-493€. Bankas minėjo, kad po kažkurio laiko bus galimybė keisti sąlygas ir tapti vienvaldžiu paskolos gavėju. Noriu keisti sąlygas po 6-12 mėn. Noriu paklausti kokia tikimybė, kad tikrai leis bankas keisti sąlygas? Ar tokiu atveju labai pakils palūkanos ir ar bus taikomi kažkokie papildomi dideli mokesčiai? Gal kreiptis į kreditų unijas? Patarkite prašau.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurimai, dėkui už klausimą. Taip, galimybė keisti sąlygas bus, tačiau reikia žiūrėti kiek tie pakeitimai kainuos. Dėl palūkanų pasikeitimo priklausys ir nuo Jūsų tuometinės situacijos. Galite kreiptis į kredito unijas, tačiau ten palūkanos dar didesnės. Azartiniai lošimai, gana jaunas amžius ir pagrindinių pajamų gavimas komandiruotpinigiais yra prastesnių sąlygų priežastis. Siūlau nuodugniai viską išsiaiškinti bankuose ir priimti sprendimą.

+3Buvo naudinga
Aurimas

Sveiki. Noriu gauti 89000€ būsto paskolą, 15% turiu, dirbu užsieny komandiruotėse per lietuvišką firmą, moku tiek Lietuvai tiek kitai šaliai mokesčius. Į rankas gaunu -2200€, pildžiau paraiškas Swedbank ir Seb. Seb atemetė iškart nes jie neskaičiuoja komandiruotpinigių.. Swedbank pasiūlė išties prastas sąlygas - paskola bus suteikta tik su abiejais tėvais bendraskoliais,15 metų su 2.18% marža.. nes nori išvengti rizikos. Keista tai jog jie atsižvelgia į azartinius lošimus, nors užsiemu tuo atsakingai ir mažomis tikrai sumomis.. ar bandyti pildyti paraiškai Luminor? ar nebus panašios sąlygos kaip Seb banke.. ar tai geriausias pasiūlymas kokį galiu gauti iš Swedbank. Dirbu su tokiu atlyginimu jau virš metu. Ačiū už atsakyma.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurimai, dėkui už klausimą. Žinoma, kad bandykite Luminor! Deja, rizikos dėl azartinių lošimų yra įskaičiuojamos ir tai nėra geras ženklas. Dėl pasiūlymo gerumo negaliu pasakyti, tiesiog kiekvieno žmogaus situacija individuali, todėl ir sąlygos individualios. Marža 2.18% nėra didelė, tačiau ne vien marža svarbi imant būsto paskolą. Žiūrėkite ir lyginkite ir kitas sutarties sąlygas, mokėjimo būdus ir pan. Tačiau daug pasirinkimo kaip nėra, nes turime mažai bankų. Pabandykite Luminor.

+3Buvo naudinga
danas

Laba diena, dirbu 4m įmonėje, uždarbis komandiruočių principu, kitaip tariant minimumas popieriuje, bet į saskaitą visa kita suma apie 1500 vidurkis į mėn. Man greitai 35m, moku alimentus vaikams 200e. Domina kokios galimybės būtų gauti būsto paskolą. Paskola būtų max 20 000e, gyvenu vienas, kredito reitingas geras, jokių skolų nesu turejęs tik išsimokėjimus, bet tvarkingai laiku mokamus. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Danai, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis tiesiogiai į bankus, kad įvertintų Jūsų gaunamų pajamų tipą ir pasakytų galimybes. Manau, kad gauti būsto paskolą galite.

+4Buvo naudinga
Romas

Sveiki. Esame jauna šeima 4 asmenys. 27-22-2,5 ir 1. Žmona nedirbus, o aš dirbu Europoje vairuotoju. Pajamos nėr mažos, su komandiruotpinigiais gaunasi 2800. Oficialus 568e neatskaičius. Visa kita gaunasi neapmokestinami. Kokios būtų galimybės gauti būsto paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Romai, dėkui už klausimą. Kadangi pajamų kilmė ir apiforminimas nėra įprastas, tad Jums reikėtų kreiptis į bankus individualiam vertinimui. Galimybės yra, tačiau viskas priklauso nuo to, kaip įvertins komandiruotpinigius bankuose. Jei nepavyks bankuose, pasidomėkite dėl galimybių kredito unijose.

+3Buvo naudinga
Sigitas

Laba diena, Noriu pasiimti paskolą būsto įsigijimui. Būsto vertė 25 000 - 30 000, koks minimalus pradinis įnasas ir kokios turetu būti pajamos? Bei kiek laiko turiu būti išdirbes... Aš dirbu komandiruočių principu. Ant popieriaus rodo 450, tačiau su komandiruotpinigiais gaunasi pavedimu į banką apie 1900 - 2000 į rankas priklausomai nuo išdirbtų valandų. Ar būtų galima gauti paskolą? Turiu susitaupęs 6000-7000e.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sigitai, dėkui už klausimą. Mažiausias galimas pradinis įnašas yra 15%, tačiau jis gali didėti priklausomai nuo to, kaip bankas įvertins Jūsų situaciją ir perkamą būstą. Norint gauti 25-30 tūkst. eurų paskolą, užtenka 550 eur/mėn. pajamų, tačiau uždirbant tiek nedaug tikėtina, kad gausite prastesnes sąlygas. Dėl komandiruotpinigių yra atskiras vertinimas ir žiūrės bendrą situaciją. Rekomenduoju nuvykti į bankus ir sužinoti tiksliai galimybes bei sulaukti tikslių pasiūlymų pagal individualią Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Deividas

Sveiki. Ką tokiu atveju reikėtų daryti, jai darbo stažas, siekia 6m ir pajamos su komandiruotpinigiais taip pat siekia, įsiskolinimų nėra, tačiau bankas motyvuoja, kad per mažas terminas darbovetėje 8mėn. Ar tokiu atveju verta kreiptis į kitą kreditorių (banką)? Ar yra kokie netyčia sprendimai, patarimai? Be laukimo dar puse metų ar daugiau? ☺️ Ačiū!

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimus. Nelabai aiškiai parašėte dėl terminų, tačiau kaip suprantu ne 6 metai, o 6 mėnesiai ten buvo turėta omenyje. Tai bet kokiu atveju, jeigu imate paskolą nesikreipkite tik į vieną kreditorių. Privalote ir čia yra būtina kreiptis bent jau į TOP3 bankus: Luminor, SEB, Swedbank ir pasirinkti geriausią pasiūlymą. Dėl reikalingo darbo stažo, nėra jokių kitokių gudrybių, tiesiog kiekvienas bankas vertindamas kiekvieną asmenį atskirai priima skirtingus sprendimas, taigi Jūsų atveju siūlyčiau kreiptis į kitus bankus ir žiūrėti ką jie pasakys.

+3Buvo naudinga
Rita

Sveiki. Gal galėtumėte pakomentuoti, kas įeina į pajamas metinėje pajamų ir turto deklaracijoje, kurią reikia pristatyti iš vmi savivaldybei dėl paramos gavimo? Ar priskaičiuojami komandiruotpinigiai? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rita, dėkui už klausimą. Tai yra grynosios Jūsų šeimos pajamos, kurias gaunate per metus (į rankas). Komandiruotpingiai taip pat įeina į šeimos pajamas.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų