Komandiruotpinigiai

Komandiruotpinigiai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „komandiruotpinigiai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Tomas

Sveiki, dirbu Lietuviškoje įmonėje, bet per ją važinėju į užsienį, atlyginimą gaunu kaip nustatytą minimumą, bet kiti yra mokami, kaip komandiruočių principu, ir dabar noriu imti iš banko paskolą, ar jie skačiuos tuos komandiruotpinigius? Nes noriu imti didesnę būsto paskolą, o pagal rodoma minimumą, pasinaudojus skaičiuokle, bankas norimos sumos neduoda. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Bankai vertins individualiai ir po vertinimo pasakys kokias pajamas įskaičiuos. Yra geriau, kai komandiruotpinigiai yra mokami stabiliai kas mėnesį panašiomis sumomis. Būna atvejų kai tokios pajamos įskaičiuojamos, būna atvejų, kai ne. Tai priklauso nuo banko ir nuo jo požiūrio į individualią situaciją.

+3Buvo naudinga
Kazimieras

Sveiki, dirbu Lietuvos firmoje komandiruočių pagrindu. Pajamos pagal sodrą į rankas virš 400 eurų, dienpinigiai būsto paskolai kiek suprantu sodros varianto neužtenka. Ar bankai užskaito kaip pajamas ir komandiruotpinigius? Bendra suma gaunasi 1600 į mėn. Ar bankams tai nepinigai? Swedbankas sakė reikia, kad sodroje rodytų bent 600...kaip su kitais bankais Lietuvoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kazimierai, dėkui už klausimą. Kiekvienas bankas, skirtingu periodu gali vertinti individualiai. Tai priklauso nuo banko vertinimo sistemos ir tuo metu galiojančių strateginių susitarimų banko viduje. Kiekvieną kartą imdami būsto paskolą ar teiraudamiesi dėl įvairių pajamų šaltinių kaip komandiruotpinigiai, galite sulaukti skirtingos pozicijos. Todėl nėra vieno atsakymo. Įprastai, jeigu pajamos iš komandiruočių yra stabilios ir gaunamos bent metus laiko nuolat, tuomet bankai įskaičiuoja tas pajamas, tačiau koeficientas gali kisti.

+3Buvo naudinga
Aleksandr

Laba diena dirbu tolimųjų reisų vairuotoju, klausimas mano toks: į rankas uždirbu 700eur visi kiti pinigai komandirotpinigai (kelionpinigai). Imant paskolą būstui ar automobiliui ar bankas vertins tai teigiamai kad gaunu ne tik alga 700, ar skaičiuos tik 700eur pajamas, nes mėn pajamos viską supliusaves išeina 1500-2000. Didelis ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aleksandr, dėkui už klausimą. Priklausys nuo banko vertinimo. Vieni bankai vertina, kiti ne, priklauso nuo Jūsų pajamų stabilumo ir kitų faktorių. Reikia kreiptis į bankus, tik bankai pasakys tiksliai kokiomis sąlygomis ir ar gali finansuoti būstui ar automobiliui.

+3Buvo naudinga
Giedre

Laba diena, norėjau paklausti, jei asmens darbo užmokestis fiksuojamas tik minimumas ir dar plius papildomai, kas porą mėnesių dasideda komandiruotpinigiai, kokia mažiausią būsto paskolą galima gauti. Dėkui.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedre, dėkui už klausimą. Manau, kad tokiu atveju bankai sunkiai suteiks būsto paskolą. Tiksliam atsakymui reikia kreiptis į bankus detaliam vertinimui.

+3Buvo naudinga
Justina

Sveiki, norėčiau paklausti, ar imant busto pakolą įsiskaičiuoja ir komandiruotpinigiai? Mano komandiruotpinigiai yra mokami kas mėnesį ir jie yra stabilūs. Atlyginimas yra 600 atskaičiavus mokesčius, o komandiruotpinigiai kas mėnesį apie 300-400eur., pilna suma sudaro apie 900-1000eur kas mėnesį. Norėčiau gauti apie 60 tūkstančių eurų. Labai lauksiu jūsų atsakymo, ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, dėkui už klausimą. Priklausys nuo Jūsų profesijos, bendro vertinimo, kiek laiko tie komandiruotpinigiai mokami, daugybės kitų kriterijų. Vieni bankai vertina, kiti ne, taip pat būna skirtingos situacijos.

+3Buvo naudinga
Rokas

Sveiki, dirbu Lietuvos įmonėje ir komandiruoju į užsienį, dalį atlyginimo gaunu į banko sąskaitą, o likusią didžiąją dalį gaunu komandiruotpinigiais, kurie yra neapmokestinami, norėčiau sužinoti ar bankai atsižvelgia į komandiruotpinigius skaičiuojat kokio dydžio busto paskolą galėčiau gauti.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rokai, dėkui už klausimą. Nėra nustatytų kažkokių procentų kokią dalį pajamų vertina, kokią ne. Reikia vykti į bankus individualiam vertinimui ir pasiūlymo gavimui.

+3Buvo naudinga
Jonas

Laba diena. Noriu pirkti naujos statybos kotedžą, kurio vertė 50/60k pradinį įnaša turėčiau apie 40/50% būsto vertės. Būstas bus perkamas su daline apdaila, ketinu jį taip pat iš savų pinigų įsirenginėt, ar bankas reikalaus įrodymų, kad galiu savom išgalėm įsirengti būstą. Kadangi ne visos pajamos yra oficialios ir butą įsirenginėčiau už grynus pinigus. Taip pat praeityje turėjau reikalų su anstoliais 4 metai atgal. Kaip bankas reaguotų ar duotu paskolą vistiek, nes turėčiau puse pradinio įnašo perkamo būsto? Taip pat mano oficialios pajamos yra komandiruotėse, kiek girdėjau bankai nubraukia 30/50% nuo šių pinigų ir tada vertina mano pajamas, kitas aspektas, šis darbas yra sezoninis ir pusę metų reguliariai dirbu, likusius metus dirbu Lietuvoje pagal invidualią veiklą. Ar visi bankai vertina pusę metų laikotarpį ir tada vertina mano pajamas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Kadangi yra tokia dinamiška situacija, tai tik bankai pasakys, kokios Jūsų galimybės gauti būsto paskolą. Tik jeigu pirksite 50% būsto už savus pinigus ir po to jį įsirenginėsite savomis lėšomis, tai kyla klausimas kam Jums būsto paskola? Jeigu norite imti paskolą įsirengimui ir įsirenginėti ją pats, tai bankai gali reikalauti pagrindžiančių dokumentų, sąskaitų ir pan. kur išleidote pinigus. Sutartyje bus nurodyta, kad pinigus turite išleisti pagal paskirtį ir oficialiai.

+3Buvo naudinga
Darius

Sveiki. Esu vienas. Man 24m . Dirbu per Lietuvos firmą komandiruočių principu. Ant popieriaus gaunu 530€, į rankas kas mėnesi gaunu 2500-3200€ . Po pusės metų planuoju imti lizinga būstui . Planuoju įnešti 15-20% pradinio įnašo. Ar bankas duotų 50000-60000€ ? Ačiū !

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Jeigu gaunate į rankas "juodais", tai net nesakykite bankams apie tai. Jeigu tai komandiruočių pinigai apiforminti ir švarūs, tuomet priklausys nuo to, kokia profesija ir kaip konkretus bankas žiūrės į situaciją. Tik bankai gali pasakyti ar duos norimo dydžio būsto paskolą, ar ne.

+3Buvo naudinga
Juliana

Laba diena, Vyras dirba užsienyje statybose. Įmonė Lietuviška. Gauna 600 eur algos ir 1500/1600 komandiruotpinigių. Pažymiu, kad tai statybų sektorius (NE TRANSPORTO). Šiandien konsultavausi su Luminor banko vadybininku. Luminor atstovybė pasakė, kad komandiruotpinigius skaičiuoja tik jei jie mokami 12mėn. iš eilės ir tik asmenims dirbantiems TRANSPORTO srityje. Norėjau sužinoti ar visi bankai taip pat traktuoja tuos komandiruotpinigius? Iš anksto dėkoju, Pagarbiai, Juliana.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juliana, dėkui už klausimą. Panašiai traktuoja. Pasikonsultuokite tiesiogiai ir su kitais bankais.

+3Buvo naudinga
Petras

Sveiki, dirbu nuo 2018 birželio 5 dienos Lietuvos įmonėje, kuri komandiruoja dirbti į Švediją statybos sektorių. Ant popieriaus gaunu 600€ neatskaičiavus mokesčių, likusieji komanderuotpinigiai. Mėnesio vidurkis ~ 1800€. Šeimos nesukūręs, skolų, kreditų neturiu. Noriu gauti apie 45000 € būsto paskolai. Turiu sutaupęs pradinui įnašiu. Ar šiuo metu galiu gauti? Ar laukti gruodžio mėn., kai būsiu jau pradirbęs 6 mėn.?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Petrai, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, kaip bankai vertins Jūsų pajamas ar kaip Švedijoje ar kaip Lietuvoje. Kreipkitės į bankus tiksliems pasiūlymams gauti. Praneškite kaip seksis, įdomu.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų