Minimumas

Minimumas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „minimumas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Sandra

Sveiki. Man 26m., vyrui 35m. Auginam du vaikučius. Abu esame dirbantys mano alga minimumas, vyras dirba 6mėn vairuotoju-ekspeditoriumi (mokami komandiruotpinigiai). Norime gauti valstybės paramą jaunoms šeimoms regione. Ir nelabai suprantame ar mes dar galime į ją pretenduoti, nes vyrui jau 35m. Ir į ją pretenduojant ar būtina nurodyti būstą, kurį norėtume pirkti? Nes gal pvz., tos paramos iškart negautume, o būstas kurį nusižiūrėjome per tą laiką gali būti ir parduotas.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Edgaras

Laba diena, su sužadėtinę planuojame pirkti būtą, mano pajamos 960eu į rankas, jos minimumas. Pas mane labai gera kredito istorija, pas ja bloga. Kaip geriau daryti, imti paskola savo vardu ar kaip bendrasavininkai?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Tomas

Sveiki, dirbu Lietuviškoje įmonėje, bet per ją važinėju į užsienį, atlyginimą gaunu kaip nustatytą minimumą, bet kiti yra mokami, kaip komandiruočių principu, ir dabar noriu imti iš banko paskolą, ar jie skačiuos tuos komandiruotpinigius? Nes noriu imti didesnę būsto paskolą, o pagal rodoma minimumą, pasinaudojus skaičiuokle, bankas norimos sumos neduoda. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Bankai vertins individualiai ir po vertinimo pasakys kokias pajamas įskaičiuos. Yra geriau, kai komandiruotpinigiai yra mokami stabiliai kas mėnesį panašiomis sumomis. Būna atvejų kai tokios pajamos įskaičiuojamos, būna atvejų, kai ne. Tai priklauso nuo banko ir nuo jo požiūrio į individualią situaciją.

+3Buvo naudinga
Giedre

Laba diena, norėjau paklausti, jei asmens darbo užmokestis fiksuojamas tik minimumas ir dar plius papildomai, kas porą mėnesių dasideda komandiruotpinigiai, kokia mažiausią būsto paskolą galima gauti. Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedre, dėkui už klausimą. Manau, kad tokiu atveju bankai sunkiai suteiks būsto paskolą. Tiksliam atsakymui reikia kreiptis į bankus detaliam vertinimui.

+3Buvo naudinga
Laura

Sveiki, gyvenu Alytuje ir norėčiau imti paskolą butui, apie 20000 eu, darbo sutartyje mano alga parašyta minimumas, bet gaunu kas mėnesį vis kitaip, kitaip tariant į rankas gaunu daugiau. Ar būtų įmanoma gauti paskolą. Esu viena, nėra nei vyro nei vaikų, skolų taip pat neturiu. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, kokios vidutinės pajamas per paskutinius 6-12 mėn. ir ar bankas įvertins tas pajamas kaip stabilias. Viskas yra įmanoma, tik reikia tam pasiruošti tinkamai.

+3Buvo naudinga
Greta

Laba diena, ateityje norėčiau imti paskolą 1kambario butui (~15000e). Auginu dukrytę, alga minimumas, norėčiau paskolą imti su broliu jo pajamos (~800e) ar yra galimybė ją gauti? Koks pradinis įnašas turėtų būti.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Reikia tikslintis su bankais ar tokia galimybė yra. Pradinis įnašas priklausys nuo perkamo buto ir paskolos gavėjų situacijos.

+3Buvo naudinga
Zigmas

Sveiki, norime paklausti, ar gautume kokią paramą kaip jauna šeima būsto statybos statybai. Esame pradėję namo statybą. Ar galima namą pradėta statyta su sklypu įkeisti ir gauti naują 20000eur. Žmona dirba minimumas, aš su patentu.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Zigmai, dėkui už klausimus. Galiojančios ir patvirtintos dvi paramos būstui Lietuvoje:

Pasidomėkite ir jeigu domina parama, kreipkitės į savo savivaldybę dėl galimybių išsiaiškinimo. Yra nemažai kriterijų, kuriuos reikia patikrinti ir pateikti norint gauti paramą.

+3Buvo naudinga
Simona

Sveiki, vyras dirba Norvegijoje, esam nusipirkę sklypą už 22000, turime santaupų apie 30000, pamatai jau išlieti.. Norėjau paklausti, ar bankas duotų mums apie 60000 eur. namo statybai? Laiduotoją turime, bet jos atlyginimas minimumas, kaip ir mano, bet ji turi nuosavą namą, kurį galėtų užstatyti. P.s. vyras turi pasiemęs būsto paskolą, už kurią isigijome butą Klaipėgoje.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simona, dėkui už klausimą. Paskolos tiems, kurie gauna pajamas užssienio valiuta neišduodamos, tačiau galite pabandyti tame pačiame banke kaip ir vyras paėmęs paskolą, pasiteirauti ar galima esamą paskolą panaudoti tam, kad gauti naują paskolą namo statyboms. Galbūt ras kokių nors variantų. Pagal minimumus - laiduotojas nesigaus.

+5Buvo naudinga
danas

Laba diena, dirbu 4m įmonėje, uždarbis komandiruočių principu, kitaip tariant minimumas popieriuje, bet į saskaitą visa kita suma apie 1500 vidurkis į mėn. Man greitai 35m, moku alimentus vaikams 200e. Domina kokios galimybės būtų gauti būsto paskolą. Paskola būtų max 20 000e, gyvenu vienas, kredito reitingas geras, jokių skolų nesu turejęs tik išsimokėjimus, bet tvarkingai laiku mokamus. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Danai, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis tiesiogiai į bankus, kad įvertintų Jūsų gaunamų pajamų tipą ir pasakytų galimybes. Manau, kad gauti būsto paskolą galite.

+4Buvo naudinga
Dominyka

Laba diena, mano darbo sutartis yra neterminuota, tačiau darbo užmokestį rašo, jog sudaro 410eur neatskaičius mokesčių, gali būti mokami priedai ir premijos. Bendrai atlyginimas sieks 800eur per mėnesį su priedais į rankas, ar bankas duotų paskolą, nors sutartyje nurodyta alga minimumas plius priedai? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dominyka, dėkui už klausimą. Įsiskaičiuos tuo atveju, jeigu matysis mokamų priedų stabilumas, o ne vienkartinės išmokos.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų