Minimumas

Minimumas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „minimumas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Valerija

Sveiki. Neseniai susituokėme. Norime pirkti kotedžą Vilniuje už 78000€, pradinį įnašą turime. Vyras gauna kiekviena mėnesį nemažiau 1500€ Į rankas ( fiksuotas minimumas ir didžioji dalis priedai), aš gaunu fiksuotas 600€ į rankas ( fiksuotas pagal darbo sutartį), tačiau prieš 3 mėnesius pakeičiau darbą. Prieš tai gaudavau panašu atlyginimą, tarp darbo vietos keitimo buvo tik 4 dienų tarpas. Taip pat prieš 5 metus ėmiau greitąjį kreditą, viską laiku išmokėjau ( jaunystės klaida buvo). Ar galime imti kreditą, ar pakanka mūsų su vyru atlyginimu? Taip pat ar būtina sulaukti bent 6 men stažo?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Ilona

Noriečiau paklausti, už kiek mėnesių bankas skaičiuoja vidutinį atlyginima, kad duoti paskolą? Su vyru pajamos 844€ nuo sausio 2020 metų į rankas, prieš tai buvo mažesnės, nes minimumas buvo mažesnis, nepertraukiamas stažas 2 metai, ar mums suteiks būsto paskolą? Turime 1 vaiką.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ilona, dėkui už klausimą. Bankai žiūri labai įvairiai. Įprastai reikalaujamas bent 6 mėn. nepertraukiamo darbo stažas, bet kuo ilgiau gaunamos stabilios pajamos, tuo geriau. Pats vidurkis irgi skaičiuojamas pagal 6 mėn., bet gali bankas skaičiuoti taip, kaip jam atrodo tikslingiau, įvertinus visas rizikas. Todėl, kreipkitės į skirtingus bankus gauti pasiūlymams. Paskolą galite gauti, bet reikia individualaus vertinimo tiksliam atsakymui.

+3Buvo naudinga
Savas

Sveiki, dirbu užsienyje per Lietuvos agentūrą, turiu 2 anstolius ir skolą sodrai už alimentus, šiuo metu gaunamos pajamos Lietuvos minimumas dienpinigiai į rankas gaunu 1900 e, ar su tokia padėtimi įmanoma pasiimti paskolą būstui su ar be pradinio įnašo, kai skola su anstoliu ir sodra siekia 4000 e?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Turint skolų paskola nėra įmanoma. Reikia susitvarkyti su anstoliais ir išmokti valdyti finansus, vengti skolintis, taupyti ir tik tuomet pradėti galvoti apie būsto paskolą. Tai didelis įsipareigojimas.

+4Buvo naudinga
Sandra

Sveiki. Man 26m., vyrui 35m. Auginam du vaikučius. Abu esame dirbantys mano alga minimumas, vyras dirba 6mėn vairuotoju-ekspeditoriumi (mokami komandiruotpinigiai). Norime gauti valstybės paramą jaunoms šeimoms regione. Ir nelabai suprantame ar mes dar galime į ją pretenduoti, nes vyrui jau 35m. Ir į ją pretenduojant ar būtina nurodyti būstą, kurį norėtume pirkti? Nes gal pvz., tos paramos iškart negautume, o būstas kurį nusižiūrėjome per tą laiką gali būti ir parduotas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Pagal šiai dienai patvirtintas nuostatas, vienoje paramoje galima, kitoje ne. T.y. paramą regionuose galėtumėte gauti, o paramą jaunoms šeimoms Lietuvoje - ne.

+3Buvo naudinga
Edgaras

Laba diena, su sužadėtinę planuojame pirkti būtą, mano pajamos 960eu į rankas, jos minimumas. Pas mane labai gera kredito istorija, pas ja bloga. Kaip geriau daryti, imti paskola savo vardu ar kaip bendrasavininkai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Tikėtina, kad sąlygos bus geresnės jeigu imsite vienas, atskirai. Tačiau tai gali pasakyti tik bankai, todėl reiktų pasikonsultuoti su jais.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, dirbu Lietuviškoje įmonėje, bet per ją važinėju į užsienį, atlyginimą gaunu kaip nustatytą minimumą, bet kiti yra mokami, kaip komandiruočių principu, ir dabar noriu imti iš banko paskolą, ar jie skačiuos tuos komandiruotpinigius? Nes noriu imti didesnę būsto paskolą, o pagal rodoma minimumą, pasinaudojus skaičiuokle, bankas norimos sumos neduoda. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Bankai vertins individualiai ir po vertinimo pasakys kokias pajamas įskaičiuos. Yra geriau, kai komandiruotpinigiai yra mokami stabiliai kas mėnesį panašiomis sumomis. Būna atvejų kai tokios pajamos įskaičiuojamos, būna atvejų, kai ne. Tai priklauso nuo banko ir nuo jo požiūrio į individualią situaciją.

+3Buvo naudinga
Giedre

Laba diena, norėjau paklausti, jei asmens darbo užmokestis fiksuojamas tik minimumas ir dar plius papildomai, kas porą mėnesių dasideda komandiruotpinigiai, kokia mažiausią būsto paskolą galima gauti. Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedre, dėkui už klausimą. Manau, kad tokiu atveju bankai sunkiai suteiks būsto paskolą. Tiksliam atsakymui reikia kreiptis į bankus detaliam vertinimui.

+3Buvo naudinga
Laura

Sveiki, gyvenu Alytuje ir norėčiau imti paskolą butui, apie 20000 eu, darbo sutartyje mano alga parašyta minimumas, bet gaunu kas mėnesį vis kitaip, kitaip tariant į rankas gaunu daugiau. Ar būtų įmanoma gauti paskolą. Esu viena, nėra nei vyro nei vaikų, skolų taip pat neturiu. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, kokios vidutinės pajamas per paskutinius 6-12 mėn. ir ar bankas įvertins tas pajamas kaip stabilias. Viskas yra įmanoma, tik reikia tam pasiruošti tinkamai.

+3Buvo naudinga
Greta

Laba diena, ateityje norėčiau imti paskolą 1kambario butui (~15000e). Auginu dukrytę, alga minimumas, norėčiau paskolą imti su broliu jo pajamos (~800e) ar yra galimybė ją gauti? Koks pradinis įnašas turėtų būti.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Reikia tikslintis su bankais ar tokia galimybė yra. Pradinis įnašas priklausys nuo perkamo buto ir paskolos gavėjų situacijos.

+3Buvo naudinga
Zigmas

Sveiki, norime paklausti, ar gautume kokią paramą kaip jauna šeima būsto statybos statybai. Esame pradėję namo statybą. Ar galima namą pradėta statyta su sklypu įkeisti ir gauti naują 20000eur. Žmona dirba minimumas, aš su patentu.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Zigmai, dėkui už klausimus. Galiojančios ir patvirtintos dvi paramos būstui Lietuvoje:

Pasidomėkite ir jeigu domina parama, kreipkitės į savo savivaldybę dėl galimybių išsiaiškinimo. Yra nemažai kriterijų, kuriuos reikia patikrinti ir pateikti norint gauti paramą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų