Darbo užmokestis

Darbo užmokestis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „darbo užmokestis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Diana

Sveiki, ar būsto paskolos palūkanų procentams turi įtakos darbo užmokestis, ar jis įtakos turi tik sumai, kurią galima pasiskolinti? Ar bankai skaičiuoja visas pajamas (darbo užmokestis, premijos, priedai ir pan.) gaunamas kas mėnesį į banko sąskaitą, ar vertina tik sutartinį „ant popieriaus“ atlyginimą? Ar būtina turėti nepertraukiamą darbo stažą vienoje įmonėje 6 mėn prieš imant paskolą?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Erika

Ar kamandiruotpinigiai skaičiuojasi kaip darbo užmokestis imant būsto paskolą? ačiū už atsakymą

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Erika, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo banko vertinimo ir situacijos. Gali būti įvairiai. Tik bankas galės atsakyti kaip vertins konkretų pajamų šaltinį.

+4Buvo naudinga
Irma

Mergina, 23 metų amžiaus studijuoja, dirba (8 mėn., darbo užmokestis 750 eur. i rankas), gyvena nuomuotame bute Vilniuje, pati deklaravus gyv.vietą Kaune. Ar gali gauti būsto paskolą ir valstybės paramą, ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irma, dėkui už klausimą. Būsto paskola yra galima, bet reikia vykti į bankus, kad įvertintų Jūsų situaciją ir pasakytų kokios sąlygos. Kreipkitės į skirtingus bankus. Parama suteikiama tik susituokusioms šeimoms, turinčioms vaikų.

+3Buvo naudinga
Airida

Sveiki, esu vieniša mama jau trys metai išsiskyrus, norėčiau paklaust ar skaičiuojasi alimentai ir vaiku pinigai į pajamas? Man alimentai yra priteista 350 už du vaikus, bet ju negaunu tiek kiek turiu gaut, laido po biški pinigus. Tik tiek noriu sužinot kas skaičiuojasi į pajamas. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Airida, dėkui už klausimą. Jeigu negaunate alimentų stabiliai, tuomet manau bankai tikrai nevertins to kaip tvarių pajamų. Apskritai, alimentai ir kitos pajamos gaunamos kaip ne darbo užmokestis už nuolatinę veiklą, rekomenduotina, kad nebūtų vertinama kaip tvarios pajamos. Pajamas, kurias bankas įskaičiuoja vertindamas būsto paskolos išdavimo galimybę, vertinama individualiai, todėl gali būti išimčių dėl papildomų pajamų vertinimo. Reikėtų kreiptis į bankus dėl tikslaus atsakymo.

+4Buvo naudinga
Justina

Laba diena, Norėjau Jūsų pasiteirauti kaip bankas vertina pajamas, jei šiuo metu esu vaiko priežiūros atostogose, gaunu 40 proc. (269 EUR) pašalpą ir tuo pačiu dirbu. Vaikui suėjus 1 metams pradėjau dirbti puse etato, vėliau 0, 75 etato ir nuo birželio 1 d.- pilnu etatu. Mano pajamos: darbo užmokestis nuo 350-400 EUR per mėnesį motinystės išmoka. Nuo birželio 1 dienos pajamos 570 eur (alga) motinystės išmoka. Vyro pajamos- 570 EUR. Auginame du nepilnamečius vaikus. Darbo stažas abiejų virš 5 metų. Turime savo turtą, bet iki 2025 m. mokame paskolą, 115 eur į mėnesį, skolos likutis 7000 eur. Pradinį įnašą turime, būsto kaina 64 000 EUR.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, dėkui už klausimą. Kiekvienas bankas vertins individualiai. Šiaip stabilias pajamas vertins tokias, kai grįžote iš atostogų ir pradirbote 6 mėn. (paskutinių 6 mėn. uždarbio vidurkį), o dėl papildomų atostogų metu gautų pajamų vertinimo - čia jau priklausys nuo banko, bet jos nėra ateities pajamos, kurios bus ateityje, todėl žiūrės į Jūsų darbo sutartį. Dėl sąlygų - kreipkitės į bankus dėl paskaičiavimų.

+4Buvo naudinga
Robertas

Sveiki. Dirbu vienoje įmonėje daugiau nei 7 metus. Darbo užmokestis 1000 eurų atskaičius mokesčius, bet per paskutinį pusmetį vėluoja alga pora mėnesių. Neturiu jokių įsiskolinimų. Ar atgavus visus pinigus ir turint pradinį įnašą ir toliau dirbant toje pačioje įmonėje iškarto galiu imti būsto paskolą, ar bankai atsižvelgia jei per paskutinį pusmetį alga buvo mokama nenuosekliai laiku?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Robertai, dėkui už klausimą. Jeigu Jūsų darbo sutartis yra nenutrūkusi jau ilgą laiką, tai galite kreiptis kad ir dabar dėl būsto paskolos, nereikia laukti algos išmokėjimo, nes Jūs ją kaip ir gavote pagal sutartį. Tačiau bankas vertins ar tas faktas, kad alga vėluoja yra rizika jiems ar ne. O gal net ir neįtakos šis faktas. Reikia kreiptis į bankus vertinimui.

+3Buvo naudinga
Giedre

Laba diena, norėjau paklausti, jei asmens darbo užmokestis fiksuojamas tik minimumas ir dar plius papildomai, kas porą mėnesių dasideda komandiruotpinigiai, kokia mažiausią būsto paskolą galima gauti. Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedre, dėkui už klausimą. Manau, kad tokiu atveju bankai sunkiai suteiks būsto paskolą. Tiksliam atsakymui reikia kreiptis į bankus detaliam vertinimui.

+3Buvo naudinga
Tadas

Sveiki, mano darbo užmokestis į rankas 1100e. Žmonos apie 500e. Ar bankai svarstytų galimybę ir duotų paskolą būstui (apie 90 000e), jeigu aš imu vienerių metų 100% apmokamas vaiko priežiūros atostogas, o žmona lieka dirbti. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Reikia, kad bankai įvertintų Jūsų situaciją, priklausys nuo banko. Bet yra rizika, kad galite negauti būsto paskolos dėl šio fakto. Kalbėkitės su bankais.

+5Buvo naudinga
Justina

Sveiki, šiuo metu gyvenu ne Lietuvoje, tačiau planuoju grįžti ir norėčiau įsigyti būstą. Kaip manote, ar įmanoma gauti būsto paskolą Lietuvos banke jei mano darbo užmokestis yra mokamas į ING banką Australijos doleriais? Ačiū labai už atsakymą!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, dėkui už klausimą. Pajamų iš Australijos bankai nevertins. Rekomenduoju grįžus į Lietuvą įsidarbinti ir išdirbti bent 6 mėn., o tada jau kreiptis dėl būsto paskolos.

+3Buvo naudinga
Edgaras

Laba diena, norėčiau sužinoti, kokio dydžio paskolą galėtume gauti? Mano atlyginimas į rankas 2017.04.01-2018.11.30 buvo 1000 EUR, nuo 2018.12.01 toje pačioje darbovietėje pakilo iki 1300 EUR. Žmona šiuo metu motinystės atostogose (3 metai), jos darbo užmokestis iki “atostogų” buvo 600 EUR į rankas. 1-mus metus gaudavo 420 EUR (2016.12.01-2017.12.01). 2-us metus atostogas perrašėme ant manęs, gaudavome 350 EUR (2017.12.01-2018.12.01). Kaip ir minėjau, žmona šiuo metu yra motinystės atostogose 3-ius metus (pajamų negauname) ir laukiasi antrojo vaikelio. Jei imtume paskolą šiuo metu, kaip bankas skaičiuotų mūsų pajamas? Mano alga 1300 EUR žmonos 240 EUR (40% jei eina 2 metus motinystės atostogų) 100 EUR (išmokos už 2 vaikus)? Bandrai 1640 EUR?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Priklausys nuo banko ar jis vertins kažkiek Jūsų žmonos pajamas ar ne. Reikia kreiptis tiesiogiai, gali būti skirtingi vertinimai priklausomai nuo banko. Kreipkitės tiesiogiai į SEB, Luminor, Swedbank.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų