Namo statyba

Namo statyba. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „namo statyba“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Neringa

Statytojas mums stato namą, planuojame eiti į banka kova-balandį ir pirkti 50% baigtumo namą jo vertė apie 32000eur. Šiuo metu turime abu reikiamus stažus darbo, bet yra tikimybe, kad vyro darbas keisis, mums toliau reikia gauti likusią suma 30000eur. Jei bus pasikeitęs vyro darbas ar vėl reikės laukti puse metų stažo norint gauti likusią paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Tikėtina, kad teks, bet reikia kalbėtis tiesiogiai su bankais ir eikite į bankus jau dabar pasitarti ir išsiaiškinti galimybes.

+3Buvo naudinga
Agnė

Sveiki, planuojame savo lėšomis pirkti sklypą ir tuomet statyti namą, tačiau statybai reikalinga paskola. Norėjau sužinoti koks mažiausias statybos baigtumas turi būti, norint gauti paskolą? Ačiū. Lauksiu atsakymo.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Priklauso nuo banko, bet įprastas 40-50% baigtumas (kai kur gali būti ir mažesnis, priklausys nuo banko, unijos ar situacijos). Toks baigtumas Jums reikalingas, kad galėtumėte įkeisti turtą ir kad tas turtas būtų kuo didesnės vertės, nes nuo to, ką įkeisite, galėsite gauti 80% paskolą.

+3Buvo naudinga
Sandra

Sveiki, reikalinga šiokia tokia informacija. Turime nusipirkę sodybą ir pasiėmę paskolą, paskolos likutis ~10000, bet norime statytis namą tame sklype, ten yra senos statybos namas. Ar būtų galimybė gauti paskolą naujo namo statybai? Norėtume sužinoti kokios sąlygos yra?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Dėl sąlygų reikia kreiptis į banką ir kombinuotis kokios gali būti galimybės su Jūsų turima paskola. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Aistė

Sveiki, turime jau pastatytą namą su stogu, langais ir durimis, pavasarį planuojame apšildyti. Norime pasiimti paskolą namo įsirengimui. Esame trijų asmenų šeima ( du suaugę ir vienas vaikas). Aš šiuo metu esu motinystės atostogose. Įdomu, ar mano pajamas skaičiuos nuo pašalpos ar nuo atlyginimo. Su vyru bendros pajamos 1200 e į rankas. Kiek galime tikėtis paskolos? Kitų įsipareigojimų neturime.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aiste, dėkui už klausimą. Priklausys nuo banko vertinimo, kiekvienas bankas gali skirtingai vertinti. Kreipkitės į bankus išsamiam situacijos vertinimui.

+3Buvo naudinga
Dainora

Laba diena, su vyru planuojame pirkti sklypą. Klausimas tas, ar bankas duotų pilną paskolą namo statybai be pradinio įnašo? Tarkim turime sklypą įsigyję pilna kaina ir norime, kad įmonė pastatytų namą. Ar bankas duotų tokiu atveju pilną reikalingą paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dainora, dėkui už klausimą. Kadangi bankui neturėtumėte ką įkeisti, tai turėsite pasistatyti 40-50% baigtumo savomis lėšomis, o po to kreiptis į bankus dėl paskolos. Nebent kalbėtis su kredito unijomis, kurios finansuoja lengviau, bet prastesnėmis sąlygomis.

+3Buvo naudinga
VILIUS

Sveiki, dirbu paskutinius 3 metus užsienyje ir palanuojame vasarą grįžti į Lietuvą visam laikui bei planuojame imti paskolą namo statybai. Statyba yra pradėta {turime tik pamatus} bet iš sutaupytų lėšų galvojame užbaigti sienas bei stogą. Ar įmanoma gauti paskolą neišdirbus 6 mėnesių Lietuvoje? Turime galimybę užsatyti savo turtą, 2 sklypai 6 arų {vertė apie 12000e} gyvenu su partnere koklas nesusituokę turime 2 vaikus, paskolos dydis būtų apie 25-30 tūkstančių eurų dėkui už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viliau, dėkui už klausimą. Yra privaloma turėti nenutrūkstamą darbo stažą per paskutinius 6 mėn., kitaip bankai negalės finansuoti. Bet kokiu atveju reikia kreiptis į bankus ir labai patariu neskubėti ir neimti būsto paskolos blogomis sąlygomis. Išsirinkite iš visų bankų geriausią pasiūlymą, pasiteiraukite ką padaryti, kad sąlygos pagerėtų.

+3Buvo naudinga
Gražina

Sveiki. Situacija tokia: esame 4 asmenų šeima. Mūsų su vyru mėnesio pajamos į rankas siekia 1400eur. Turime sklypą. Norime statyti namelį, todėl reikia paskolos būstui. Taip pat vyras yra paveldėjęs nekilnojamąjį turtą- komercines paskirties pastatą, kurio vertė siekia 80 000 eur. Ar įmanoma mums gauti reikiamą paskolos sumą iš banko be pradinio įnašo, įkeičiant šį pastatą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gražina, dėkui už klausimą. Yra įmanomi įvairūs finansavimo būdai, todėl reikia kalbėtis su banku, priklausys nuo turimo turto. Įprastai bankai finansuoja namo statybas, kai yra bent 40-50% baigtumas. Visi kiti atvejai taip pat gali būti svarstomi.

+3Buvo naudinga
Laura

Laba diena, norėjau paklausti. Turiu nusipirkus sklypą ir pasidariusi pamatus. Noriu tolesnei statybai imti paskolą. Šeimos pajamos apie 1100 eurų. Ar bankai suteikia paskolas nuo pamatų. Ir jei suteikia tai kaip su paskolos mokėjimu. Ar reikia mokėti nuo tos dienos kai tik gauni kažkiek pinigų namo statybai?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Visi klausimai, kuriuos uždavėte priklausys nuo banko, kurį pasirinksite ir kaip bus įvertinta Jūsų situacija. Šiaip, vien pamatų gali ir neužtekti, nes gali būti per maža pradinė vertė, todėl bankai prašo bent 40-50% baigtumo - bet pasikartoju, priklausys nuo situacijos. Įmokos mokamos nuo to laikotarpio, kai paimate kreditą, nebent pasirinksite būsto paskolos mokėjimo atidėjimą.

+3Buvo naudinga
Algirdas

Sveiki, norime statytis namą, turime savų lėšų 100 000 eur, iš jų 30 000 išleisime sklypo įsigijimui (sklypą turime susiradę) už likusius galvojame statyti, galvojame, kad mums namo pabaigimui truks 60000 eur. Kokiu statybų metu būtų vertingiausia imti paskolą. Ar kai išnaudosime savo lėšas, ar kai pasistatysime dėžutę? Ar geriau imti paskola tiesiog iš karto?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Algirdai, dėkui už klausimą. Pasikalbėkite su TOP bankais dėl galimybių, būsto paskolą galėsite gauti tik prie ±50% baigtumo - t.y. sklypą ir dėžutę statysitės savomis lėšomis. Manau, geriausia imti paskolą tuomet, kada anksčiausiai bankas sutiks skolinti, bet vėlgi, priklauso nuo šeimos tikslų ir situacijos rinkoje.

+3Buvo naudinga
EDGRAS

Sveiki, kokia nuomonė būtų apie būsto paskolos galimybes, esame trijų asmenų šeima, kolkas žmona dekrete, aš kolkas vienintelis dirbantis, mano pajamos 1250 eurų, dirbu vienoje darbovietėje metus, o kitoje 6 mėnesius. Žmona gauna dekretą svarais, norima paskola būtų 80000 eurų, namo statybai, sklypą turime, esame pasistatę pamatus ir keliame baigtumą kuo labiau, pradinį įnašą turime, ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Manau, kad galimybės yra, tiesiog priklausys nuo situacijos, vertinimo, projekto ir reikiamo pinigų kiekio. Nuvykite į bankus individualioms konsultacijoms. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų