Maistpinigiai

Maistpinigiai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „maistpinigiai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Povilas

Labas vakaras, Mano darbo užmokestis susideda iš sumos kuri nurodoma ant popieriaus ir papildomai kiekvieną mėnesį yra mokami neapmokestinami maistpinigiai. Klausimas būtų ar imant paskolą pajamų suma žiūrima bendra, pagal tai kokios įplaukos yra gaunamos kiekvieną mėnesį ar tie maistpinigiai nesiskaičiuoja?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
dainiusl

Laba diena. Turiu klausimą. Nuo liepos mėnesio kils maistpinigiai. Tai kiek išeis būtent į Estiją dirbti per Lietuvos įmonę. Ačiū iš anksto.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dainiau, dėkui už klausimą. Nesupratau klausimo, gal galite patikslinti?

+3Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki. Esu našlaitis nuo nepilnametystės be abiejų tėvų. Dabar man 29 metai, ar galėčiau gauti valstybės remiamą 20 proc. paramą būsto isigijimo, jeigu šiuo metu dirbu Lietuvoje, bet vykstu į komandiruotes Vokietijoje, o atlyginimą mano sudaro 3.25 eur į val. Lietuvoje ir kita dalis sudaro dienpinigiai+maistpinigiai, kai bunu Vokietijoje. Tai pvz. būtų Lietuvoje gaunu 520eur bruto atlyginimo + maist ir dienpinigiai tai mano mėnesinės pajamos į rankas svyruoja nuo 1200 iki 1600 eur. Tai klausimas būtų ar galiu vis del to pretenduoti į šią paramą? Esu vienas be šeimos. Ar mano pajamos jau viršyja?Atsiprašau už stipriai išplėstą klausimą! Ir ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Dėl pačios našlaičio sąlygos - taip, yra galimybė gauti 20% paramą. Tačiau pagal pajamų dydį, jos yra per didelės, nes negali viršyti 10 560 EUR per metus, o Jūsų viršija - dėl šios sąlygos parama Jums nepriklauso. Plačiau apie paramą paskaitykite čia.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų