Našlaitis

Našlaitis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „našlaitis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Antanina

Laba diena. Noreciau paklausti del pajamu, mes esame 4 asmenu seima, 2 suauge 2 vaikai. Kiek neturetume virsyti kad gauti valstybes parama bustui? Turetume i rankas skaiciuoti ka gauname ar ant popieriu? (vyras yra naslaitis)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Antanina, dėkui už klausimą. Pajamų ir turto dydžius rasite čia: paramos pajamų ir turto limitai.

+3Buvo naudinga
ernestas

Sveiki, prieš 5-7 metus turėjau blogybių su kreditais, tačiau dabar kredito reitingas geras, jokių bėdų neturiu, gaunu oficialiai 1000 eur į rankas, man priklauso subsidija iš valstybės, kaip našlaičiui, kuriam buvo paskirta ilgalaikė globa (kitus kritėrijus irgi atitinku), būstui įsigyti, todėl pradėjau galvoti apie paskolą būstui, ko anksčiau nedariau, nes žinau, kad mano studijų laikų perliukai neatrodys patraukliai, ar yra tikimybė gauti paskolą, praėjus tokiam laikui, ar visgi mažai šansų? dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernestai, dėkui už klausimą. Tik bankai gali atsakyti įvertinę Jūsų situaciją. Visko gali būti, bankai skirtingai vertina, tad kreipkitės į kuo daugiau bankų, o nepavykus ten, kreipkitės į kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Ernestas

Sveiki, mačiau buvo užduotas klausimas prieš metus, 2019m, dėl subsidijos našlaičiui pirmam būstui įsigyti, buvo paminėta, kad pajamos yra 1000eur per mėnesį, tačiau 1 vrp pastaruosius 2 metus buvo 122 eur, dabar 125 eur, tai metinės pajamos gaunant 1000 eur į rankas yra 12000, o tai neviršyja beveik 13000 eurų arba 106 vrp, gal galit pasakyt, kodėl tada buvo pateiktas atsakymas, kad pajamos yra perdidelės norint gauti 20% paramai būstui įsigyti? Ar aš kažko nesupratau...

Atsakyti
Viktoras

Į rankas atlyginimas neturi viršyti ~670 eur norint pretenduoti į 20% budamas našlaičiu

+2Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernestai, dėkui už klausimą. Pateikiu lentelę, kurioje nurodyti pajamų ir turto limitai paramoms, galite vadovautis ja: paramos pajamų ir turto limitai.

+4Buvo naudinga
Ernestas

Aš buvau nuėjęs i Panevėžio miesto savivaldybę su pajamų ir turto deklaracija, mano pajamos apie 800 eurų į rankas už 2019 metus, tai patvirtino, kad priklauso, dabar dar paskambinau į Vilniaus miesto savivaldybę pasitikslint ar reikia neviršyt tų 13200 per metus į rankas ar ant popieriaus, tai patvirtino, kad į rankas, tai nesuprantu, prie ko tie 500-600 eurų į rankas turi būti, kad gaut subsidiją...

+2Buvo naudinga
Neringa

Sveiki, auginu vieną sūnų 5m ir šiuo metu nedirbu. Mano pajamos šiuo metu virš 700 e kadangi vyras miręs, vaikas gauna našlaičio pinigėlius ir aš gaunu našlystės. Vaikas turi vidut. neįgalumą ir aš 3grupę. Man iki pensijinio amžiaus paskirta. vaiko pinigėliai. spec poreikiai. Klausimas ar galiu tikėtis gaut paskolą nedirbdama ir kurios iš visų šių pinigėlių skaitosi kaip pajamos? Dar domina ar gaučiau lengvata paskolai kompensuoti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Vieno atsakymo nėra, kadangi bankai vertina individualiai sitaucijas, taip pat ir vertintų Jūsų atveju. Todėl pajamoms, kurias gaunate, reikalingas bankų vertinimas - vertina daug faktorių, kredito istoriją, bendrą situaciją ir pan. Dėl paramos būstui, reikia teirautis savivaldybėje ar atitinkate visus reikalavimus. Taip pat ir skirtinguose bankuose. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Vaida

Sveiki, draugas neteko tėvo būdamas dar mažas, iki 22-jų metų gavo našlaičio penciją. Prieš porą mėnesių neteko ir mamos. Šiuo metu jam 30. Ar jis pretenduoja gauti valstybės paramą būstui 20% kaip našlaitis? Ar reikia būt netekus abiejų tėvų iki 18 metų? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaida, dėkui už klausimą. Reikia žiūrėti ar atitinkate sąlygą „buvę likę be tėvų globos (rūpybos) asmenys, iki jiems sukanka 35 metai". Pasitikslinimui galite pasiskambinti į savo miesto savivaldybės paramos būstui skyrių.

+3Buvo naudinga
Martynas

Sveiki, norejau pasiteirauti jeigu esu naslaitis ir galiu gaut subsidija kur man pirma kreiptis ar i savivaldybe del subsidijos ar i banka del paskolos? ačiū uz atsakyma. :)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Martynai, dėkui už klausimą. Paralelei reikėtų ten ir ten. Be pažymos negausite paramos, o be paskolos negausite paramos. Todėl turite abu gauti ir atitikti sąlygas. Jeigu paskolos ėmimo motyvas yra parama, tuomet nuvykite į savivalybę ir išsiaiškinkite ar tikrai priklauso parama, užpildykite informaciją ir laukite pažymos. Tuo pačiu metu galite vykti į bankus dėl paskolos galimybių.

+3Buvo naudinga
Algerdas

Sveiki, esu našlaitis nuo 6 metų, man dabar 32 . Tevams buvo atimtos tevystes teises,tad augau globos namuose,veinas is tevu,jau yra mires. Šiuo metu esu vedes,auginu mazamete dukra. Šeimoja dyrba tik zmona,atlyginimas 600 euru.Ar as pretenduoju gauti šia parama? Našlaicio parama bustui isigyti ir nuo ko reiktu pradeti ? Aciu

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Algerdai, dėkui už klausimą. Taip, galite pretenduoti, kreipkitės į savo savivaldybę, pateikite dokumentus ir sužinosite tiksliai ar atitinkate visas sąlygas. Vien fakto, kad esate našlaitis iki 35 metų - nepakakanka, reikia atitikti ir pajamų, turto reikalavimus. Plačiau skaitykite čia: parama būstui įsigyti.

+3Buvo naudinga
Lukas

Sveiki, ar galiu gauti našlaičio paramą pirmam būstui įsigyti, jeigu būstą perku ne vienas (man buvo pripažinta valstybės globa ir atitinku visus kriterijus, kitas asmuo į jokią paramą nepretenduoja)? Jeigu galiu, tai ar 106 VRP per metus galioja tik man, ar abiems asmenims?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Pajamos galioja visai šeimai ir bus vertinama šeimos pajamos bei kiti svarbūs kriterijai. Parama priklauso tiems, kurie „buvę likę be tėvų globos (rūpybos) asmenys, iki jiems sukanka 35 metai, ar jų šeimos, taip pat šeimos, auginančios tris ar daugiau vaikų (įvaikių), neįgalieji arba šeimos, kuriose yra neįgaliųjų, – apmokama 20 procentų suteikto valstybės iš dalies kompensuojamo būsto kredito (ar šio būsto kredito likučio) sumos”. Daugiau informacijos rasite čia: parama būstui.

+3Buvo naudinga
Erikas

Sveiki, Statausi namą ir namo pabaigimui trūkstamų lėšų prašysiu banko. Ar yra galimybė gauti paramą būsto statybai vienam asmeniui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Erikai, dėkui už klausimą. Taip, galimybė gauti būsto paskolą yra. Tačiau paramos būstui, jeigu esate vienas asmuo ir nesate našlaitis ar neįgalusis, negalėsite gauti.

+5Buvo naudinga
Justina

Sveiki. Ar norint gauti 20% subsidijos našlaičiui pirmam būstui įsigyti turi būti abiejų tėvų netekęs iki 18 metų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, dėkui už klausimą. Norint pretenduoti į paramą būstui, šiuo atveju reikia atitikti šią sąlygą: buvę likę be tėvų globos (rūpybos) asmenys, iki jiems sukanka 35 metai, ar jų šeimos, taip pat šeimos, auginančios tris ar daugiau vaikų (įvaikių), neįgalieji arba šeimos, kuriose yra neįgaliųjų, – apmokama 20 procentų suteikto valstybės iš dalies kompensuojamo būsto kredito (ar šio būsto kredito likučio) sumos.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų