Studentas

Studentas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „studentas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

  1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
  2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
  3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Anželika

Laba diena, Noriu pasiteirauti ar galiu pretenduoti į paramą būstui įsigyti, man 22 metai, pajamos 800 Eur į rankas, neturiu tėčio, mokausi ir dirbu, kol studijuoju, gaunu našlaičio pensiją. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Jokūbas

Sveiki, Norėčiau paklausti ar įmanoma imti bendraskolio paskolą. Esu trečio kurso studentas, man 21-ri. Tik pradėjęs studijuoti iškart pradėjau dirbti. Prieš 2 mėnesius pakeičiau darbą į stabilų (susijusį su specialybe) ir kaip studentui pakankamai gerai apmokamą darbą (700€ į rankas). Prieš tai buvę darbai taip pat buvo pakankamai gerai apmokami. Pasiskaičiavus per pastaruosius du metus vidutiniškai gaunu pajamų 8000-11000€, kadangi dar gaunu iš sodros našlaičio pensiją. Draugei su kuria noriu imti paskolą yra 24-ri, taip pat uždirba nuo 700€ per mėnesį. Pradiniam įnašui pinigų esame susitaupę. Ar kojos nepakištų prašant paskolos, jog esu studentas ir ką tik pakeitęs darbą? Kokios sumos ir palūkanų galime tikėtis, jei išvis pavyktų susitarti su bankais? Planuojame imti iki 65000€. Ačiū už atsakymą

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Mantas

Sveiki. Esu studentas. Šiuo metu visą laiką skiriu studijoms. Planuoju įsidarbinti, tad klausiu ar pakaktų 6mėn. darbo stažo norint gauti būsto paskolą, jeigu tai būtų mano pirmoji darbovietė ir prieš tai nebūčiau niekur dirbęs? (planuojamos pajamos 1000eur į rankas)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mantai, dėkui už klausimą. Kiekvieną atvejį individualiai vertina bankai. Galimybės yra, tačiau situaciją po prašymo pateikimo vertins bankas ir Jūsų pasirinktą būstą.

+4Buvo naudinga
Vytas

Laba diena, Šiuo metu gyvenu ir dirbu Airijoje. Mano atlyginimas 2250 eurų į rankas, stažas 6 mėn. Norėčiau paklausti ar man būtu galimybė gauti būsto paskolą Lietuvoje? Planuoju pasiskolinti 50000 eurų. Įsigytą būstą išnuomočiau.

Atsakyti
Marius

Sveiki, klausima seku nes esu panašioje padėtyje, norėčiau imti paskola 35000 eurų, esu dirbantis studentas Danijoje ir gaunu 1100€ atlyginimą į rankas 500€ stipendiją, ar būtų man galimybė pasiimti paskolą būstui ir jį išnuomoti?

+2Buvo naudinga
Liudas

Taip, galima.

Buvo naudinga
Paulius

Sveiki, esu trečio kurso studentas, dirbu sezoninį darbą, per metus pajamos susijusios su darbo santykiais yra apie 5000 eurų, taip pat dar padeda tėvai. Tėvas valstybės tarnautojas ir gauna apie 900 eurų per mėnesį. turiu keletą klausimų dėl būsto paskolos: 1. Ar būtų įmanoma pasiimti būsto paskolą su bendraskoliu, ją iš esmės mokėčiau aš, tėvas tik padėtų nes jo pajamos stabilios. 2. Jei mano buvimas bendraskoliu yra negalimas, koks būtų geriausias variantas šioje situacijoje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Pauliau, dėkui už klausimą. Reikia nuvykti į bankus su esama situacija ir pasiteirauti kaip galima būtų imti paskolą. Realus variantas, kad tėvas imtų paskolą, o Jūs naudotumėtės būstu. Kitas variantas, palaukite kol pradėsite dirbti stabiliai ir imkite pats paskolą be tėvų pagalbos arba su tėvų pradiniu įnašu.

+3Buvo naudinga
Marija

Laba diena. Su vyru norime imti paskolą. Aš dabar nedirbanti, studijuoju, todėl jokių pajamų negaunu. Ar einant į banką turiu eiti kartu, nes gali reikėti mano kažkokių parašų, ar vyras ir vienas pats viską gali sutvarkyti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marija, dėkui už klausimą. Jeigu visus Jūsų dokumentus apie pajamas vyras turi, tai gali eiti vienas, tačiau, kai jau imsite būsto paskolą, tai privalėsite atvykti ir pasirašyti. Žinoma, jeigu bankas nenurodys kitaip.

+3Buvo naudinga
Saimonas

Laba diena, esu studentas ir šiuo metu gyvenu Kaune, užsiiminėju sporto lažybomis, galima tai interpretuoti kaip azartinius žaidimus. Pavedimams į lažybų kontorą naudoju vieną banką, o antro banko paskyra yra švarios pavedimų istorijos. Noriu paklausti, ar ketinant gauti būsto paskolą iš kito banko (kurio klientas esu, kalbu apie švarią pavedimų istoriją turintį banką), galiu negauti paskolos? Ar kiti bankai mato mano pavedimų istoriją kad užsiiminėju azartiniais žaidimais? Dėkoju

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Saimonai, dėkui už klausimą. Reikia individualaus vertinimo bet kokiu atveju. Jeigu užsiiminėjate lažybomis, tuomet privalote deklaruoti šią savo veiklą ir gaunamas pajamas, taigi bankai matys šias pajamas. Kitų bankų išrašų abejoju ar matys, bet imdamas paskolą privalėsite nurodyti apie šį savo pomėgį. Be to, jeigu tai yra Jūsų pagrindinės pajamos, tai neišvengiamai turėsite jas rodyti, jeigu šalutinės - bankai vertins Jūsų rizikingumą individualiai.

+3Buvo naudinga
Jolita

Mano sūnus pirmo kurso studentas, niekur nedirba, nevedęs, ar jis gali gauti lengvatą pirmam būstui įsigyti, o mes (tėvai) mokėti paskolos įmokas. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolita, dėkui už klausimą. Lengvata pirmam būstui skiriama šeimoms, kurios yra susituokusios ir turi vaikų. Pavieniams asmenims kredituojama jeigu yra našlaitis arba neįgalusis.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, Su sužadėtine pradėjome mąstyti apie savo būstą ir jo įsigyjimą. Mes esam jauni - man 24 metai, draugei 22 metai. Esu pabaigęs perspektyvias bakalauro studijas. Taip pat studijuoju magistre. Dirbu tarptautinėje įmonėje, šiuo metu pajamos 850e į rankas (+100e kompensuojamas kuras) kolkas dirbu tik 4 mėn, bet apie paskolą galvoju dar padirbėjus tiek pat. Draugė studijuoja bakalauro studijas 4 kurse bei dirba mokykloje mokytoja terminuota sutartim metams (sutarties pratęsimas pirmenybė jai). Pajamos 360e (dirba nepilnu etatu). Taip pat gauna našlaitės pašalpą kadangi tėvas yra miręs 100e. Klausimai:

 1. Kokio dydžio paskolą galėtumėme gauti?
 2. Ar įtakoja kad kolkas esame nesusituokę?
 3. Ar bankai atsižvelgia į drauges neterminuota sutartį bei mano gaunama kompensaciją kurui 100e?
 4. Planuotumėme apie sodybą Klaipėdos rajone, girdėjau gandus, kad valstybė dovanoja pradini įnaša, jei tik perkamas būstas mažesniuose nei 100 000 gyventojų ar tai tiesa? Ir ar tai galioja rajoniniuose kaimeliuose/sodose (jei konkrečiau nuo Klaipėdos 20-30km)
Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Pateikiu atsakymus į klausimus:

 1. Orientuokitės apie 50-80 tūkst. paskolą, tačiau tikslesnę informaciją pasakys tik bankai įvertinę Jūsų situaciją individualiai;
 2. Įtakos turi, tačiau išduoda ir nesusituokusiems. Tačiau, norint gauti paramą būstui jaunoms šeimoms turite būti susituokę ir turėti vaiką;
 3. Atsižvelgs į neterminuotą sutartį, tačiau vertins individualiai ir priklausomai nuo profesijos, terminų - bus priimtas sprendimas. Kompensacija kurui nemanau, kad bus priskaičiuojama, o jeigu ir bus, tai mažesniu koeficientu. Tai gaunasi B lygio ar kito tipo pajamos nuo kurių nemokami sodros mokesčiai.
 4. 4. Tai yra vis dar gandai, ministerija tik pateikė siūlymą seimui dėl paramos ateinantiems metams. Dar neturiu informacijos apie patvirtinimą. Viską ką rašote tiesa, tačiau tai tik mintys, idėjos. Parama būstui dabar galioja jaunoms šeimoms, kur skiriama 10-20% parama būstui, bet turite atitikti sąlygas. Siūlau pasiskaityti paramos būstui įstatymą Bankai.lt portale.

Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Darius

Laba diena, Aš su žmona planuojame pasiimti būsto paskolą, bet prieš apsilankant bankuose norėčiau trupučio pagrindinės informacijos. Esame jauna šeima, mano žmona gauna 380 eur. atskaičius mokesčius. Aš ištęstinių studijų studentas, laisvu laiku dirbu pagal individualią veiklą, o vasaros metu Danijoje dirbu sezoninį darbą. Domėjaus apie darbo tęstinumą, kiek supratau 6 mėn. toj pačioje darbovietėje. Jeigu išdirbčiau 6 ir daugiau mėn. pagal individualią veiklą ir būtų pajamos 600 eur. mėn plius žmonos 380 eur/mėn. Ar bankas atsižvelgtų į tas pajamas gautas sezono metu uždirbtus uzsienyje? Gaunamos pajamos eurais į lietuviška saskaita virs 1000 euru.mėn. Danijoje dirbu 2 sezoną. Pajamas deklaruoju. Taip pat, kaip dėl statuso-studentas? Ačiū už atsakymus ;)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Manau, kad Jūsų galimybė gauti paskolą yra reali, reikia viską deklaruoti ir su deklaracijomis keliauti į bankus. Pateikti vertinimui ir laukti ką pasakys. Taip pat būtų gerai jeigu prieš einant jau būtumėte išsirinkę bent preliminarų būstą, duotumėte nuorodą į skelbimą ar pan. Tada galėtų tiksliai pasakyti. Nueikite į TOP4 bankus ir pasidomėkite kokia yra dabartinė situacija pagal turimas sąlygas. Gavę atsakymus iš bankų, galite informacija pasidalinti su skaitytojais prie šio klausimo. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų