Sezoninis darbas

Sezoninis darbas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „sezoninis darbas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Andrius

Sveiki, su tokiu klausimu. Su drauge noretume bandyti gauta paskola pirmam būstui. Nesame susituoke vaiku neturime neturime jokiu isipareigojimu ar skolu. Dirbame Norvegijoje, algas gauname kronomis darbas sezoninis apie 8 - 9Men norvegijoje. 30 ir 27 metai. Ar ymanoma kuriam banke gauti paskola?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Sunkiai būsto paskolos išduodamos užsienyje dirbantiems, todėl reikia kreiptis į bankus tiesiogiai ir teirautis ar pasikeitė situacija ir kokia ji būtų Jūsų atveju. Kredito unijos būsto paskolas užsienyje dirbantiems išduoda lengviau.

+5Buvo naudinga
Paulius

Sveiki, esu trečio kurso studentas, dirbu sezoninį darbą, per metus pajamos susijusios su darbo santykiais yra apie 5000 eurų, taip pat dar padeda tėvai. Tėvas valstybės tarnautojas ir gauna apie 900 eurų per mėnesį. turiu keletą klausimų dėl būsto paskolos: 1. Ar būtų įmanoma pasiimti būsto paskolą su bendraskoliu, ją iš esmės mokėčiau aš, tėvas tik padėtų nes jo pajamos stabilios. 2. Jei mano buvimas bendraskoliu yra negalimas, koks būtų geriausias variantas šioje situacijoje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Pauliau, dėkui už klausimą. Reikia nuvykti į bankus su esama situacija ir pasiteirauti kaip galima būtų imti paskolą. Realus variantas, kad tėvas imtų paskolą, o Jūs naudotumėtės būstu. Kitas variantas, palaukite kol pradėsite dirbti stabiliai ir imkite pats paskolą be tėvų pagalbos arba su tėvų pradiniu įnašu.

+3Buvo naudinga
Jonas

Laba diena. Noriu pirkti naujos statybos kotedžą, kurio vertė 50/60k pradinį įnaša turėčiau apie 40/50% būsto vertės. Būstas bus perkamas su daline apdaila, ketinu jį taip pat iš savų pinigų įsirenginėt, ar bankas reikalaus įrodymų, kad galiu savom išgalėm įsirengti būstą. Kadangi ne visos pajamos yra oficialios ir butą įsirenginėčiau už grynus pinigus. Taip pat praeityje turėjau reikalų su anstoliais 4 metai atgal. Kaip bankas reaguotų ar duotu paskolą vistiek, nes turėčiau puse pradinio įnašo perkamo būsto? Taip pat mano oficialios pajamos yra komandiruotėse, kiek girdėjau bankai nubraukia 30/50% nuo šių pinigų ir tada vertina mano pajamas, kitas aspektas, šis darbas yra sezoninis ir pusę metų reguliariai dirbu, likusius metus dirbu Lietuvoje pagal invidualią veiklą. Ar visi bankai vertina pusę metų laikotarpį ir tada vertina mano pajamas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Kadangi yra tokia dinamiška situacija, tai tik bankai pasakys, kokios Jūsų galimybės gauti būsto paskolą. Tik jeigu pirksite 50% būsto už savus pinigus ir po to jį įsirenginėsite savomis lėšomis, tai kyla klausimas kam Jums būsto paskola? Jeigu norite imti paskolą įsirengimui ir įsirenginėti ją pats, tai bankai gali reikalauti pagrindžiančių dokumentų, sąskaitų ir pan. kur išleidote pinigus. Sutartyje bus nurodyta, kad pinigus turite išleisti pagal paskirtį ir oficialiai.

+3Buvo naudinga
ŽIVILE

Sveiki, sakykite ar bankai suteikia busto paskolą Lietuvoje, dirbant Norvegijoje pagal neterminuotą sutartį, darbas sezoninis, bet tais mėnesiais, kada nedirbama, taip pat gaunamos pajamos (NAV), domina ar bankai žiūri metines palūkanas ir vertina ar galima suteikt paskolą, ar pasakius, kad darbo kontraktas ne metinis visi keliai uzkirsti gauti NT paskolą? P.s Turint reikiamą pradinį įnašą. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Živile, dėkui už klausimą. Šiuo metu Lietuvoje veikiantys bankai, dėl valiutos rizikos, neišduoda būsto paskolų užsienio valiuta (ne eurais) gaunantiems pajamas. Reikia laukti kol situacija pasikeis.

+3Buvo naudinga
Darius

Laba diena, Aš su žmona planuojame pasiimti būsto paskolą, bet prieš apsilankant bankuose norėčiau trupučio pagrindinės informacijos. Esame jauna šeima, mano žmona gauna 380 eur. atskaičius mokesčius. Aš ištęstinių studijų studentas, laisvu laiku dirbu pagal individualią veiklą, o vasaros metu Danijoje dirbu sezoninį darbą. Domėjaus apie darbo tęstinumą, kiek supratau 6 mėn. toj pačioje darbovietėje. Jeigu išdirbčiau 6 ir daugiau mėn. pagal individualią veiklą ir būtų pajamos 600 eur. mėn plius žmonos 380 eur/mėn. Ar bankas atsižvelgtų į tas pajamas gautas sezono metu uždirbtus uzsienyje? Gaunamos pajamos eurais į lietuviška saskaita virs 1000 euru.mėn. Danijoje dirbu 2 sezoną. Pajamas deklaruoju. Taip pat, kaip dėl statuso-studentas? Ačiū už atsakymus ;)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Manau, kad Jūsų galimybė gauti paskolą yra reali, reikia viską deklaruoti ir su deklaracijomis keliauti į bankus. Pateikti vertinimui ir laukti ką pasakys. Taip pat būtų gerai jeigu prieš einant jau būtumėte išsirinkę bent preliminarų būstą, duotumėte nuorodą į skelbimą ar pan. Tada galėtų tiksliai pasakyti. Nueikite į TOP4 bankus ir pasidomėkite kokia yra dabartinė situacija pagal turimas sąlygas. Gavę atsakymus iš bankų, galite informacija pasidalinti su skaitytojais prie šio klausimo. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Marija

Laba diena. Dirbu pastoviame darbe, pajamos 450eu "į rankas". Vyras dirba pagal individualios veiklos pažymą. 2014m. pradėta veikla (prieš tai dirbo pagal verslo liudijimą), kadangi praeitais metais buvo daug investicijų, tai 2014 metų deklaracija buvo minusinė. Šiemet vėl buvo investuojama į verslą ir nors ir buvo pajamų tačiau 2015metų deklaracija dar gali būti minusinė, arba dar per likusius metų mėnesius jau įkopsime į pliusą. Norime imti paskolą statomo namo užbaigimui, tik kaip skaičiuotųsi vyro gaunami pinigai, ar žiūrima būtų tik į pajamas, ar ir išlaidas? vieni bankai prašo pajamų-išlaidų žurnalo, kitiems užtenka tik pajamų žurnalo. Esame įsipareigoję 5 metus būti PVM mokėtojais, vadinasi niekur nedingsime dar tiek metų mažiausiai turėsime individuali veiklą pagal pažymą, vaidnasi turėsime kintančias pajamas (darbas sezoninis, pajamos gaunamos tik vasaros sezonu). Norime pasiimti 20 tūkst. Eu paskolą 8-10 metų (norėtume kuo trumpesniam laikotarpiui. Turime butą, kurio vertė apie 17 000 eu., tačiau jo užstatyti nenorime kadangi žadame jį pardavę viską investuoti į namo statybas, plius prisidėti norimą pasiimti iš banko paskolą. Ar yra tikimybė mums gauti paskolą iš bankų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marija, apgailestauju, tačiau įvertinęs Jūsų pajamas ir situaciją manau, kad bankai nesuteiktų Jums būsto paskolos. Pagal pateiktus duomenis suprantu, kad Jums per mėnesį lieka 450 EUR už kuriuos Jūs (2 asmenų šeima) turite pragyventi ir dar turėtumėte papildomai mokėti už paskolą. Tokių pajamų yra per mažai. Esmė labai paprasta - turite turėti bent 750-800 EUR norėdami gauti būsto paskolą, kurie liktų pragyvenimui ir skolos padengimui (bet neįskaičiuojant individualios veiklos išlaidų). Bankai įprastai prašo pajamų, tačiau vėliau patikrinus ir pamačius, kad veikla nuostolinga - pakeis nuomonę.

Susisiekite su bankais ir pasikalbėkite, paaiškinkite situaciją ir aptarkite sprendimus finansavimui, išsiaiškinkite ko trūksta paskolos gavimui. Paskola yra didžiulis įsipareigojimas, tad skolinkitės atsakingai.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų