Neterminuota darbo sutartis

Neterminuota darbo sutartis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „neterminuota darbo sutartis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Valdas

Noriu gauti paskolą naujam butui "Miško arduose" Vilniuje. Jau 5 mėnesiai iš numatytų 10 mėnesių kas mėnesį moku po 1811 eurų. Esu SEB ir Citadelės klientas. Kas mėnesį jau daugiau kaip metai uždirbu po 2870 eurų. Dirbu UAB "Venipak" konsultantu. Darbo sutartis neterminuota. "Miško ardų" vadybininkė patarė dėl paskolos kreiptis į šį banką. Man 57 metai. Ar įmanoma Jųsū banke gauti 85% paskolą nuo buto vertės (107000)? Ką turėčiau dabar daryti? Pagarbiai Valdas

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Andrius

Sveiki. Norėčiau gaut būsto paskolą 30000€ ar įmanoma būtų jeigu dirbu dabar su termintuota sutartim, bet ji būtų pakeista į neterminuotą. Pajamos 1000 eurų per mėnesį į rankas, kredito istorija labai gera

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Manau, kad įmanoma, bet yra daug kitų reikalavimų, kurie yra vertinami išduodant būsto paskolą. Kalbėkite su bankais tiesiogiai, kad įvertintų situaciją.

+4Buvo naudinga
Samanta

Sveiki. Žinau, kad norint įsigyti būstą Lietuvoje, užsienyje reikia išdirbti metus, ir darbo sutartis turi buti neterminuota. Kokias dar papildomas sąlygas iškelia bankas? Ar reikia būti prisiregistravus Lietuvoje, norint gauti paskola?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Samanta, dėkui už klausimą. Gali būti visaip, nėra taisyklių ypač šiuo metu. Apskritai, bankai sunkiai išduoda paskolas tiems, kas dirba ne Lietuvoje ir gauna pajamas ne eurais. Esminis dalykas yra gera kredito istorija, stabilios ir aukštos pajamos (kuo ilgiau), patikima specialybė.

+3Buvo naudinga
Arvydas

Sveiki. Dirbu Lietuvos įmonėje, kuri mane siunčia į komandiruotes užsienyje (šiuo metu Norvegija). Bankas pateikė pasiūlyma kur kreditas yra laikomas užsienio valiuta (šiuo atveju NOK). Bankas taip pat nustatė jei NOK valiutos kursas kris euro atžvilgiu, mano kredito suma padidės, ko pasekoje padidės ir įmokos. Pajamas gaunu Lietuvos valiuta. Klausimas. Kodėl bankas man pateikė pasiūlymą ir kredito sutartį kurioje kreditą deklaruoja užsienio valiuta?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arvydai, dėkui už klausimą. Galbūt darbo sutartyje yra nurodytas atlyginimas kronomis? Kito paaiškinimo nežinau. Ar tai laikinojo įdarbinimo įmonė per kurią dirbate?

+3Buvo naudinga
Arvydas

Atlyginimas gaunamas eurais.

Buvo naudinga
Arvydas

Ir tai ne laikinas darbas, pasirąšęs neterminuotą sutartį, kurioje atlyginimas nurodomas eurais

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tuomet negaliu paaiškinti banko sprendimo, vienintelis paaiškinimas, kad bankas susiejo darbo vietą (komandiruotes) su valiuta. Tai yra keista. Pasikalbėkite su banku, manau, kad tai nėra teisinga. Pasidalinkite kaip sekėsi, įdomu.

+3Buvo naudinga
Arvydas

Su banku kalbėjausi, jie traktuoja, kad didesnę laiko dalį praleidžiu užsienyje, o ne lietuvoje ir jie tai užskaito kaip gyvenimu užsienyje, nesvarbu kad esu registruotas Lietuvoje ir joje moku mokesčius. Ir atlyginimas gaunamas į lietuvišką banko sąskaitą

Buvo naudinga
Mindaugas

Gal galit pasakyti koks bankas , mane domina paskola dirbant uzsienyje ir gaunant pajamas eurais

Buvo naudinga
Arvydas

Swedbank

Buvo naudinga
Aušra

Laba diena, Noriu sužinoti kokios yra mano galimybės pasiimti būsto paskolą. Greitai bus du metai kaip dirbu vienoje įmonėje, darbo sutartis neterminuota, atlyginimas į rankas kiekvieną mėnesį skirtingas,imant vidurkį, apie 650 eur į rankas ir daugiau. Papildomų finansinių įsipareigojimų neturiu. Auginu vieną vaiką. Kokia preliminari būsto paskola galėtų būti suteikta?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aušra, dėkui už klausimą. Galite galvoti apie 30 tūkst. eurų būsto paskolą, tačiau tik bankai tiksliai pasakys kiek ir ar galės suteikti. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Dominyka

Laba diena, mano darbo sutartis yra neterminuota, tačiau darbo užmokestį rašo, jog sudaro 410eur neatskaičius mokesčių, gali būti mokami priedai ir premijos. Bendrai atlyginimas sieks 800eur per mėnesį su priedais į rankas, ar bankas duotų paskolą, nors sutartyje nurodyta alga minimumas plius priedai? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dominyka, dėkui už klausimą. Įsiskaičiuos tuo atveju, jeigu matysis mokamų priedų stabilumas, o ne vienkartinės išmokos.

+3Buvo naudinga
Ana

Laba diena, norėčiau sužinoti kiek reikia atidirbti, kad gauti būsto paskolą, jeigu dabar dirbu terminuotai, o kitą mėnesį dirbsiu neterminuotai be bandomojo laikotarpio?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ana, dėkui už klausimą. Reikia išdirbti bent 6 mėn. ir pageidautina su neterminuota sutartimi. Tačiau įvertinus aplinkybes yra atvejų, kai vertina ir terminuotas sutartis.

+3Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki, šeima ima paskolą, vyras dirba 2 metai, o žmona pakeitė darbą padariusi pertrauka 1.5 mėn. Ar tiesa, kad duoda paskolą, jei žmona naujoje darbovietėje išdirbo tik 4 mėn.? ar reikia laukti 6 mėn kad skaičiuotų abiejų pajamas. Sutartys neterminuotos. Išsirinkome būstą, o žmona dirba tik 3 mėn, ir bijome duoti rankpiningius už būstą, savininkai sutinka palaukti mėnesį. Luminor sakė duos. Bet ar pasitikėti banku?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Taip, pakanka 4 mėn., jeigu bankas sutinka. Ne visiems bankams tai gali būti priimtina. Luminor yra lankstus bankas ir manau, kad neturėtų apgauti ir tik bankas gali pasakyti ar sutiks skolinti Jūsų esamomis sąlygomis ar ne.

+4Buvo naudinga
Karolina

Sveiki. Vis nerimauju. Ar yra tikimybė, kad gausiu paskolą būstui, jei toje pačioje imonėje dirbu jau 15 mėnesių, o prieš 5 mėnesius įmone sugalvojo pakeisti visiškai naują darbo sutartį, kuri buvo vėl su bandomuoju laikotarpiu ir neterminuota sutartimi. Kurioje pasirodo pasikeitė viskas, įmones pavadinimas, direktorius. Banke vadybininkė užsiminė, kad galima gauti praėjus bandomajam laikotarpiui ir gavus bent vieną atlyginimą po jo ir skaičiuojant buvusios įmones atlyginimus sudėjus. Ar tai tikrai yra įmanoma?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karolina, dėkui už klausimą. Įmanoma, bet priklausys ir nuo banko bei nuo bendros Jūsų situacijos, profesijos, bendro portreto. Patariu nustoti nerimauti ir nuvykti į SEB, Luminor, Swedbank su norimo pirkti būsto skelbimu/kaina, pateikti savo situaciją ir paprašyti įvertinimo. Kas bus, kaip bus, ko trūksta. Sulaukite bankų pasiūlymų ir pasirinkite teisingai. Niekas, tik bankai tiksliai atsakys kaip jie vertins Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Dominyka

Sveiki, esu dirbanti su neterminuota darbo sutartim, atlyginimas apie 500€,+ toje pačioje darbovietėje yra sutartis automobilio nuomos 200€. Ar imant paskolą bankai užskaitytų auto nuomą, ar tik žiūrėtų mano darbo užmokestį? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dominyka, dėkui už klausimą. Būtų vertinamas darbo užmokestis, o auto nuoma galėtų būti kaip papildomas teigiamas rodiklis, kuris nebūtų manau toks reikšmingas.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų