Paskola sodui

Paskola sodui. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „paskola sodui“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Jurgita

Laba diena. Norėčiau informacijos. Yra sodo sklypas su mūriniu nameliu kurį norime įsigyti jo kaina 11000€. Vyras dirba 5mėnesius Lietuvoje, jo darbo sutartis neterminuota jau, atlyginimas į rankas apie 900€ į mėnesį aš dirbu 8mėnesiai sutartis terminuota kas kart pratęsiama pajamos apie 480€ į mėnesį. Turime du nepilnamečius vaikus. Įsipareigojimų bankams nėra. Nuosavą būstą turime. Ar yra galimybė gauti paskolą sodui įsigyti. Kokia būtų paskola vartojamoji ar nekilnojamam turtui įsigyti. Ačiū

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Romualda

Laba diena. Aš esu motinystės atostogose, gaunu 135 eur, vyras 500 eur, esam susitaupę 8 tūkst. eur. Ar įmanoma gauti paskolą butui arba sodui (klaipedos-kretingos rajonuose). Jei įmanoma tai kiek, esam jauna šeima, pirmas būstas būtų.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Paskola įmanoma, tačiau reikia žinoti kokios sumos Jums reikia. Rekomenduoju pradžioje susirasti būstą, kuris domina ir kurį norėtumėte įsigyti (pagal savo galimybes). Susiradę būstą žinosite kokios sumos reikia, taip bus paprasčiau Jums patarti.

Klaipėdos-Kretingos rajonuose paprastesni butai kainuoja 12-20 tūkst. EUR. Tad priklausomai nuo to, kokia bus Jūsų perkamo būsto kaina, priklausys ir galimybės. Jeigu rastumėte būstą už 15 tūkst. eurų, tuomet atsiveria daug galimybių, kadangi reikiama suma yra tik 7 tūkst. eurų, manau galėsite gauti būsto paskolą.

Bet kokiu atveju išsirinkite būstą, sužinokite jo kainą ir užpildykite Bankai.lt būsto paskolos paraišką. Tuomet galėsite pabendrauti su visais bankais tiesiogiai ir nuspręsti, kuris sprendimas bus geriausias Jūsų bendro gyvenimo pradžiai. Jeigu kiltų daugiau klausimų - būtinai kreipkitės. Sėkmės!

+10Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų