Vartojimo paskola

Vartojimo paskola. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vartojimo paskola“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Petras

Sveiki, Norėjau pasikonsultuoti dėl paskolos dydžio kai yra užstatomas NT. Planuojamas namas įrengti ir reikalinga paskola su kuo geresnėm sąlygom, nes vartojimo paskolos palūkanos labai aukštos palyginus su NT paskola. Patikslinu paskola bus naudojama įrengimui, o ne būsto pirkimui. Gal galite patikslinti: jeigu tarkim turto vertė kuris bus užstatytas yra 100k euru vertės ir kai kurie bankai siulo 60% turto vertės paskolos, tai kaip skaičiuosis koks turi būti mėnesinis atlyginimas, kad paimti ta maksimumą 60% turto vertės kur šiuo atveju bus 60k eurų. Ar išviso taip yra įmanoma?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Petrai, dėkui už klausimą. Nėra vienos formulės. Vertinsis bendra situacija, įkeičiamas turtas, Jūsų bendra situacija. Galvokite, taip, kad mėnesinė įmoka už paskolą nesudarytų daugiau nei 20-40% nuo Jūsų gaunamų pajamų per mėnesį (atmetus jau visus įsipareigojimus).

+4Buvo naudinga
Paulius

Sveiki, esu 34m. žmonai 31m. Abu dirbame norime imti būsto paskolą, bet neturime pradinio įnašo. Turime ir dvi paskolas, norėtume sujungti į vieną ir mokėti vieną paskolą bei turėti būstą. Ar įmanoma?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Pauliau, dėkui už klausimą. Nelabai suprantu minties kodėl tai daryti, nes sutartys ir sąlygos yra kiekvienam kreditui skirtingos ir jų bankai nekeis. Būsto paskolą gausite jeigu pajamų, įvertinus turimus kreditus, užteks mokėti būsto paskolos įmokas. Jeigu kalbate apie tai, kad vartojimo kredito paskolas perkelti ant būsto paskolos, kad palūkanos sumažėtų iki būsto paskolos palūkanų, tai ne - nes tai du skirtingi dalykai.

+3Buvo naudinga
Paulius

Sveiki, ar galima užstatyti butą, kad gauti vartojimo paskolą 7000€?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Pauliau, dėkui už klausimą. Galima, bet nerekomenduotina, nes tokių paskolų palūkanos gali būti didesnės nei įprastas pajamas gaunančiųjų. Žinoma priklausys ir nuo Jūsų situacijos.

+3Buvo naudinga
Jolita

Sveiki. Ką reiškia bloga kredito istorija, kas apima žodį bloga? Ar dėl jos bankas gali neišduoti būsto paskolos? Jeigu prieš 5 metus turėjau paėmusi nemažai greitųjų kreditų, bet jie buvo gražinti laiku, vartojimo paskolos ir pirkiniai lizingu? Tai, kad bankai pamatę jog buvo imta kreditai nebeišduos paskolos būstui, nors turėsiu pradinį įnašą? Kiek laiko reikia, kad praeitų nuo paskutiniu pirkimų lizingu, kad būtų galima gauti būsto paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolita, dėkui už klausimą. Bloga kredito istorija reiškia, kad turėjote praeityje pradelstų įsiskolinimų ir bankai nenorės skolinti pinigų nepatikimam žmogui, nes yra rizika. Dėl blogos kredito istorijos bankai neišduoda paskolų. Tačiau kiekvienu atveju, prieš imant būsto paskolą reikia nuvykti į bankus ir sulaukti jų nuomonės apie Jūsų situaciją. Nėra taisyklių kada pasinaikina bloga istorija, esmė neturėti pradelstų paskolų kuo ilgesnį laiką.

+3Buvo naudinga
Ingrida

Laba diena. Ar galima pradinį įnašą iš dalies padengti skolintomis lėšomis iš fizinio asmens - giminaičio? Ar tokią paskolą reiktų atskleisti bankui ir jam reiktų pateikti sutartį ir jis šią paskolą įskaičiuotų į paskolos gavėjų finansinius įsipareigojimus? Iš anksto ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ingrida, dėkui už klausimą. Jeigu bankas paklaus iš kur gavote pinigus pradiniam įnašui ir pasakysite, kad skolinotės, turėsite parodyti kokiomis sąlygos ir tai bus įskaičiuota kaip įsipareigojimas. Imant paskolą privalote pateikti įsipareigojimus. Tačiau daug kas nepateikinėja ir tai nėra saugu. Pradiniam įnašui turite būti sukaupęs savų pinigų, taip saugiausia, kad žinote kaip elgtis su pinigais. Jeigu skolinsitės ir apeidinėsite šį reikalavimą, ateityje gali būti problemų susidūrus su finansiniais sunkumais.

+3Buvo naudinga
Ingrida

Sveiki. Rašau dėl paramos jaunom šeimoms. Įdomu ar galėtume pretenduoti į ją. Esam 3 asmenų šeima (vyrui 31m. man 28, sūnui 2m.). Gegužę būsim abu dirbantys. Esam pradėję statyti namą Šiaulių apskrityje Lukšiuose. Tačiau esam paėmę vartojimo kreditą (10000e su 10 proc. palūkanom imtą 2016 10 mėn. mokam palei grafiką 5 metu terminų). Noris patarimų, kad greičiau turėtume savo namus. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ingrida, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į savivaldybę dėl paramos, kad įvertintų Jūsų situaciją. Pagal pirminę informaciją atrodo, kad galėtumėte gauti būsto paskolą, tačiau priklausomai nuo to, kokios bus Jūsų pajamos ir ar bankai apskritai išduos būsto paskolą, priklausys ir paramos klausimas. Turite atitikti sąlygas gauti būsto paskolą ir paramą vienu metu.

+3Buvo naudinga
Ieva

Nesusituokę, norim imti paskolą butui apie 40000 eur ir apie 25000 eur įrengimui. Šiuo metu pajamos per abu 2280 eur. Bet aš keičiu darbą ir naujame darbe bus 3 mėn bandomasis ir alga bus 400 eur mažesnė, tai bus pajamų mažiau ir nebus 6 mėn nepertraukiamo darbo stažo. Klausimas kaip geriau patartumėte daryti ir kokiomis sąlygomis bankas suteiktų paskolą ir butui įsigyti ir paskolą jam įsirengti? Geriau kiekvienam atskirai ar susituokus? Dar klausimas, turbūt bankai vartojimo paskolos įsirengti butui 25000 eur be įkeitimo neduos? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimus. Šiaip patarčiau palaukti 6 mėn. ir tada imti paskolą. Taip bus saugiau, o taip pat ir įsirengimo paskolą galėsite gauti lengviau ir geresnėmis palūkanomis. Kitu atveju, reikėtų paskolą imti atskirai, vienas ima būsto paskolą ir jeigu išeina būsto įsirengimo, o kitas prisideda grynais mokant paskolą. Vartojimo paskolos neimkite įsirengimui, mano nuomone būtų per brangu imti 30 tūkst. su milžiniškomis palūkanomis. Derinkitės, kad įsirengimo paskola būtų prijungta prie būsto įsigijimo. Perkant būstą ar taip ar taip įkeisite būstą, tad prie to pačio prijungsite ir įsirengimą.

+3Buvo naudinga
Nerijus

Laba diena. Turiu sodo namelį, aš jį noriu renovuot ir pastatyt priestatą, padaryti projektai. Jis ir išliks sodo namas. Bet nėr tam lėšų. Tai kokią paskolą priskirti šitam reikalui. Uždirbu gan neblogai virš 1000 į rankas. Su banku kalbėjau tai siūlė vartojimo paskolą. Su didelem palūkanom... ar kitokio varianto nėra, kad būtų kaip būsto paskola statybai? Ar kažkas tokio. Ačiū iš anksto.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Nerijau, dėkui už klausimą. Reikia kalbėtis su bankais individualiai, kad įvertintų kas per turtas ir kokie planai. Tikėtina, kad kredito unijose būtų lankstesnė situacija dėl paskolų statyboms. Taip pat svarbu, kokia yra to sodo namelio ir sklypo vertė, kurį galėtumėte užstatyti. Jeigu norėtumėte neužstatyti turto - tuomet lieka vartojimo paskola.

+3Buvo naudinga
Laura

Sveiki,aš su tokiu klausimu. Esu ištekėjusi ir šiuo metu nesenai esu išėjusi iš darbo. Tad bendros pajamos yra 950euru per menesį. Planuojame imti paskola sodo namui,kuris būtų kaip Pagrindinė gyvenamoji vieta. Namo kaina 52000tukstančiai euru mes turėtume 20procentu reikiamo pradinio inašo grynais. Taipogi dar turime nedidele 1000 euru vartojamo kredito paskola kuria mokame 111euro per men. Kaip manote ar mums bankas skirtu 41000 paskola?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Na, reikia kalbėti su bankais ar Jūsų išėjimas iš darbo ir pajamų netekimas būtų pakankamas tokio dydžio paskolai gauti. Reikia, kad bankai įvertintų Jūsų šeimos galimybes individualiai, turimos vartojimo paskolos motyvus ir t.t.

+3Buvo naudinga
Eglė

Laba diena, norėjau pasiteirauti, imant būsto paskolą ar turi įtakos turima vartojimo paskola ir kredito kortelė? Ar tai mažins būsto paskolos dydį?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Taip, tai gali turėti įtakos jeigu pagal atsakingo skolinimo nuostatus Jūsų pajamų pritrūktų saugiam paskolos mokėjimui. Paskolos įmokos negali sudaryti daugiau nei 40% nuo Jūsų mėnesinių pajamų, o idealių atveju tai turėtų būti ±20%.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų