Užstatas

Užstatas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „užstatas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Daiva

Sveiki, planuojame pirkti būstą, kuris dar tik bus statomas šiais metais, ir baigtas 2020 kovą, rangovas prašo 2000€ užstato, ar tai adekvati suma? Turto vertė 74000. Ar galima su jais derėtis dėl užstato dydžio? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Na, jeigu užstatas yra dokumentuotas bei statybos įmonė yra patikima, tuomet gal viskas ir gerai. Derėtis visuomet galite :)

+3Buvo naudinga
Raimondas

Prieš 10 metų ėmiau būsto paskolą butui pirkti. Ar galiu dovanoti įkeistą butą žmonai (yra mūsų nepilnametis vaikas), o paskolą pagal sutartį mokėsiu toliau aš. Ar bankas duoda tokius leidimus dovanoti turtą su įkeitimu. Užstatas lieka tas pats butas. Dėkoju

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raimondai, dėkui už klausimą. Ne, taip nebus galima daryti tol, kol neišsimokėsite paskolos.

+3Buvo naudinga
Laura

Laba diena, noriu pasiteirauti ar užstatas, kurį duodame pardavėjui skaičiuojamas kaip pradinis įnašas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Taip, skaičiuojamas.

+3Buvo naudinga
SONATA

Sveiki, klausimėlis toks, Ar jei mes su vyrų įsigyjame sklypą, ir norime imti paskolą iš banko namo statybai (ant nuosavo sklypo), ar reikalingas pirmas įnašas? ar sklypas skaitytųsi kaip pirmas įnašas (užstatas)? (dėl paskolos bendravome su Swedbank).

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sonata, dėkui už klausimą. Jeigu dėl paskolos bendravote su Swedbank, tai turėjo pasakyti, kad sklypo neužtenka norint gauti būsto paskolą būsto statyboms. Turėsite daugiau pastatyti savomis lėšomis, iki bankui tinkamo baigtumo, tuomet gausite finansavimą likusioms statybos. Pradinis įnašas įprastu atveju reikalingas.

+3Buvo naudinga
Linas

Laba diena. Esame pasistate dezute. Ar galetume gauti apie 50tks euru paskola busto statybai, jeigu pajamos yra 900€ per menesi is busto nuomos su verslo liudijimu, kitu pajamu nera, esame seima su 1 vaiku. Nekilnojamojo turto uzstatui yra daug. Aciu uz atsakyma.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Linai, dėkui už klausimą. Be pastovių pajamų paskolos niekaip negausite. Pajamos iš verslo liudijimo nebus skaičiuojamos. Reikia nuolatinių pajamų iš veiklos - juk kaip grąžinsite paskolą, iš ko gyvensite? Imant paskolą viskas turi matytis oficialiai. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Rolandas

Sveiki, norėčiau pasiteirauti dėl galimos būsto paskolos, kokią galėtume sumą gauti iš jūsų banko. Gyvenu su sugyventine jau 13 metų, kartu esame nesusituokę, man 40m, sugyventinei 31m., auginame bendrą vaiką 8 metų. Aš vienoj darbovietėje dirbu 8 mėn., mano pajamos į rankas 361, o sugyventinė dirba 2 metus, vienoj darboveteje 1,4 mėn. gaudavo minimalią alga, o dabar jai pakėlė jau pusę metų ji į rankas gauna 600. Norėčiau jūsų paklaust, kokią sumą galėtume gauti iš banko įsigyti būstą? Buvo problemos su anstoliais, bet viskas išmokėta, nebėra skolų, ar jūs į tai irgi atsižvelgiat? Jei mūsų norima suma yra 55 tūkst., ar reikalingas pradinis įnašas, ar galimas užstatas 2 bendrabučio kambariai Klaipėdoje, ne blokinis? Ar galime kreiptis būdami tokio amžiaus dėl jaunos šeimos paramos? Dėkoju už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Kaip suprantame iš klausimo, Jūs nesate susituokę. Jūsų abiejų pajamos gauti 55 000 Eur. paskolą yra per mažos, taigi paskolos negautumėte. Sugyventinė gauti nedidelę paskolą galėtų, bet tik tuo atveju, jeigu problemos su antstoliais neliečia jos. 55 000 Eur. ( mėn.295 Eur. Įmoką) tai sudaro puse moters pajamų. pagal įstatymą paskoloms galima skirti tik 40 proc. savo pajamų ( bet vienam suaugusiam turi likti 400 Eur. , 1 vaikui 150-200 Eur. pragyvenimui.)

+2Buvo naudinga
inga

Sweiki. Ar galiu prašyti pradinio įnašo, jei užstatau bankui sodo namą su sklypu? Ar laiduotojas gali užstatyti gyvenamą namą vietoj pradinio įnašo, namas 200 kv.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Negali. Pradinis įnašas privalomas turimais, sutaupytais pinigais.

+3Buvo naudinga
Justinas

Laba diena, Prašau patarti paskolos klausimu. Situacija žemiau. Esame 28m. amžiaus pora, gyvename Jungtinėje karalystėje. Mūsų bedros pajamos apie 3000£ po mokesčių. Nusipirkome sklypą Lietuvoje kuriame planuojame statyti namą. Norėtumėme paskolą gauti užstačius sklypą kurio vertė nemaža. Turėsime laiduotoją gaunantį pastovias ir dideles pajamas. Ar labiau tikėtina, kad bankas reikalaus užstato pinigais net ir turint nuosavą sklypą ar vis dėl to galimybių gauti paskolą yra be piniginio užstato?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justinai, dėkui už klausimą. Pradinis įnašas bus būtinas bet kokiu atveju, o taip pat vien sklypo gauti paskolą namo statybai neužteks. Reikės tam tikro, numatyto % baigtumo. Reikalaujamą minimalų namo baigtumo procentą pasakys bankas. Tik, kai bus įregistruotas adresas ir bus jau kažkoks statinys - bankas galės suteikti kreditavimą. Dabar yra šiek tiek nepalankios sąlygos asmenims gaunantiems pajamas užsienio valiuta ir netgi turint laiduotoją. Tačiau nuvykite į bankus ir išsiaiškinkite tiksliai kokios bus sąlygos Jūsų situacijoje. Jeigu nepavyktų - mėginkite kredito unijose.

+3Buvo naudinga
Tomas

Laba diena, Aš su šeima dirbame Vokietijoje ir mūsų pajamos yra apie 3000 eu, turiu vieną vaiką. Aš ketinu Lietuvoje imti būsto paskolą apie 50000 eu. Daug kur Lietuvoje bankai ima pradinį įnašą iki 50 procentų iš Lietuvių dirbančių užsienyje. Norėjau Jūsų paklausti, jeigu aš turėčiau vietoj to pradinio įnašo 50 procentų, o užstatą tai tada ar reiktu mokėti ta pradinį 50 procentų įnaša ar jau ne. Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Vietoj pradinio įnašo pinigais negalima naudoti jokio užstato. Pradinis įnašas privalo būti Jūsų santaupos - pinigai.

+3Buvo naudinga
Elvyra

Laba diena. Turiu klausimų dėl paskolos su būsto užstatu. Turime poreikį pasiskolinti 30% (apie 30.000 EUR) perkamo būto vertės 2-3 metatams. 70% būtų mokama nuosavomis lėšomis. Kredito grąžinimo užtikrinimui būtų įkeistas nupirktas būstas. Ar tokia finansavimo forma bankui priimtina? Kokia galėtų būti preliminari palūkanų už kreditą normą? Pagarbiai, Elvyra

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Elvyra, dėkui už klausimą. Kai imate būsto paskolą, visais atvejais būstas priklauso bankui, tol kol neišmokate visos paskolos sumos, taigi, visais būsto paskolos atvejais yra įkeičiamas perkamas būstas. Ši forma yra įprasta bankui. Dėl detalių sąlygų reikia kalbėti tiesiogiai su bankais ir unijomis. Palūkanos labai individualus dalykas ir sunku pasakyti kokios jos galėtų būti, nes bus vertinama labai daug kriterijų ir rizikų. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų