Anstoliai

Anstoliai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „anstoliai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Vladimir

Sveiki, turiu įsiskolinimą antstolei 3000 Euru, moku po 170 eurų į mėnesį, man skubiai reikia paskolos 20000 eurų antros buto dalies butui išsipirkti, kreditoriai pamatė, kad yra areštuota pusė mano buto (tai yra mano dalis) nesutinka duoti man, paskolą norėčiau paimti 23000 Euru paskola, kad atsikratyti antstoliu skolos ir mokėti viena kreditą neturėdamas kitų skolu. Turiu galimybę mokėti ne vienas, turiu šeimą, žmonos atlyginimas apie 500 Eurų, kaip jūs galėtumėt padėti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vladimir, dėkui už klausimą. Na, skolintis, kad padengti skolas nėra pats geriausias sprendimas, nebent rasite kur geresnės sąlygos. Patarčiau tiesiog susiimti, nebesiskolinti, susimažinti poreikius ir atiduoti skolas.

+4Buvo naudinga
Gintaras

Sveiki. Noriu gauti būsto paskola. Klausimas būtų toks. Turėjau anstolių, bet skola jau išmokėta apie 6 mėnesiai atgal. Ar nebus jokių kliūčių gauti paskolą? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintarai, dėkui už klausimą. Nežinau, reikia, kad bankai vertintų Jūsų esamą situaciją ir visą kredito istoriją. Kiekvieno banko vertinimo sistema pasakys ar jie norės prisiimti riziką išduodant Jums paskolą.

+3Buvo naudinga
Aringas Tuinas

Sveiki, norėjau paklausti ar įmanoma gauti būsto paskolą po to kai grąžinau ilgai nemokėtą skolą, kuri buvo perduota netgi anstoliams. Viską esu grąžinęs, nieko nebeskolingas Lietuvoje. Aš su šeima planuojame grįžti iš Anglijos atgal į Lietuvą gyventi. Todėl domina ar įmanoma mum gaut būsto paskolą. Dėkui už bet kokią informaciją.

Atsakyti Dalintis
Andrius

Sveiki.Grizus is UK i Lietuva reiktu padirbeti bent 6 men pries keliaujant i banka.Kitas variantas uzstatyti likvidu turta (jeigu toks yra).

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aringai, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į bankus, kad įvertintų Jūsų galimybes ir patikrintų kredito istoriją kiekvienas bankas ir pasakytų ar bankui priimtina Jūsų situacija. Taip pat reikėtų Lietuvoje turėti darbą bent 6 mėn. ir pastovias pajamas atitinkančias paskolos dydį.

+3Buvo naudinga
Skaistė

Sveiki, turėjau skolą iš anstolių, neseniai ją susimokėjau. Ar tai nebus jokios kliūties dėl būsto paskolos? Ir gal kažkas duoda paskolą emigrantams su terminuota darbo sutartimi užsienyje? Nes planuose noris grįžti į Lietuva.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Skaiste, dėkui už klausimą. Gali būti problemų, nes Jūsų kreditingumo reitingas bus neigiamas, ko pasekoje bankai tikėtina, kad neišduos paskolos. Tačiau tai gali pasakyti tik bankai, tad reikia kreiptis tiesiogiai.

+3Buvo naudinga
Žydrūnas

Ar suteikiat paskolą turintiems įsiskolinimą anstoliam?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Paskola turint įsipareigojimų anstoliams negali būti suteikiama - per didelė rizika.

+3Buvo naudinga
Svieta

Esu dirbanti, gaunu 800e į rankas. Man tuokiantis vyras yra skoloj anstoliams, bet moka kekvieną mėn, bet esmė ne tame. Ar įmanoma gauti paskolą mano vardu. Dėkui.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Svieta, dėkui už klausimą. Jeigu esate susituokę, tuomet bus vertinamos ir Jūsų sutuoktinio pajamos ir kreditingumas, kadangi esate šeima ir Jūsų pajamos ir įsipareigojimai skaičiuojasi bendrai.

+3Buvo naudinga
Tadas

Laba diena, norime įsigyti butą, kuris yra areštuotas anstolių. Kokios yra teisinės galimybės tai padaryti ir ar sutiks bankai suteikti paskolą areštuotam turtui? Kaip suprantame, areštas bus nuimtas tik tada kai visos savininko skolos bus grąžintos. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Reikia kalbėtis su areštavusiu butą anstoliu, kad parodytų visas skolas. Dėl areštuoto turto ir būsto paskolos reikia kalbėtis su anstoliu, kokio dydžio skolos ir panašiai. Šiaip perkamas turtas turėtų būti laisvas, be areštų.

+3Buvo naudinga
Sandra

Laba diena. Vyras nori paimti būsto paskolą 38000e, turi sutaupęs 10000e įnašui. Prieš kelis metus kreipėsi į banką kokią sumą paskolos bankas duotų. Tai bankas vartojimo paskolą galėjo suteikti 20000e pagal jo gaunamas pajamas. Bet būsto paskola tai visiškai kitos sąlygos? Aš turiu blogą kredito istoriją man iš atlyginimo išskaičiuoja anstoliai jau ne vienerius metus, vienoj darbovietėje jau esu išdirbus 11metų ir šiuo metu joje ir toliau dirbu, tai laiduotoja ir bendraskolininkė negalėsiu būti? Ar vyras galėtu paimti paskolą vienas man niekur nefiguruojant? Ar reikėtu išsiskirti, kad jam suteiktų paskolą? Ar notariškai parašyti kokį dokumentą kad aš į nieką nepretenduoju? AČIŪ.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Šeimos pajamos yra vertinamos bendrai, todėl Jūsų turimi įsipareigojimai skaitosi kaip šeimos patiriamos išlaidos. Bankai kiekvieną atvejį vertina individualiai, tačiau pagal pateiktą situaciją, kai turimi įsipareigojimai anstoliams, bankai būsto paskolos nesuteiks. Kai esate susituokę Jūsų bendros pajamos ir išlaidos yra kartu (teoriškai gali būti išimčių, bet manau ne šiuo atveju), todėl šiuo atveju tai yra ne Jūsų vienos įsiskolinimas, o šeimos. Taip pat esant šeimoje nelabai įprasta, kad "vyras ima paskolą", o "žmona turi įsisikolinimus", tiesiog yra taip, kad šeima ima paskolą ir šeima turi įsiskolinimus. Negaliu komentuoti kaip pasikeistų situacija jeigu išsiskirtumėte, nes kiekvieną situaciją bankai vertina individualiai, galbūt ir pagerėtų situacija, bet tai turi vertinti bankas. O šiaip, jeigu skirtis galvojate tik dėl būsto paskolos, tai manau nėra teisingas požiūris apskritai. Galbūt vyras sutaupytus pinigus galėtų skirti Jūsų skolos padengimui, o tada jau tvarkytumėtės gyvenimą ir galėtumėte pradėti galvoti apie būsto paskolas, jeigu yra toks poreikis. Sėkmės!

+6Buvo naudinga
Karolis

Laba diena, turiu tris skolas, nebesugebu su jomis susitvarkyti, ko tikėtis pirmiausia jeigu viena skola paduos į anstolius, ar užblokuos iškart kortelę mano ar kaip? Nes juk turi ir kitas skolas kurias reik moketi, stengiuos išvengti anstolių, bet matau kad tai bus nebeįmanoma. Įdomu ko tikėtis pirmiausia jeigu būsiu paduotas į anstolius, atlyginimas į rankas gaunu 750 eurų.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klausimą. Pirmiausia mažinkite poreikius ir stenkitės kuriam laikui atsisakyti to kur galėtumėte sutaupyti. Bandykite išsisukti, nes jeigu prasidės anstolių išieškojimas turėsite daug bėdų ir kredito istorija bus sujaukta. Kaip elgsis anstoliai ir kaip nuskaičiuos skolas, reikia jų klausti. Bandykite to išvengti. Pasitarkite su kredito bendrovėmis ir paaiškinkite situaciją, gal išdalins paskolos įmokas mažesnėmis sumomis su nauju grafiku. Bet svarbiausiai didinkite pajamas ir mažinkite išlaidas tol kol neišsikapstysite iš skolų. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
A

Laba diena, norėčiau paklausti, situacija tokia, turėjom reikalų su anstoliais, šiuo metu skolų visiškai neturim ir jokiu įsipareigojimų, algos taip pat nėra mažos. Koks laiko tarpas turi praeiti nuo antstolių turėjimo, kad būtų galima gauti būsto paskola? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Nėra konkretaus laiko. Kiekvienu atveju bankai vertina situacijas individualiai ir prisiima rizikas įvertinę kiekvieną atvejį. Tik bankas pasakys ar gali finansuoti ar ne.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų