Areštas

Areštas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „areštas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Rimantė

Perkam butą, pasirašyta preliminari sutartis, pervedėm avansą. Laukėm kol bus sutvarkyti baigtumo dokumentai, bet atsitiko taip, kad būtą areštavo antstoliai. Gal kas žinot toks tolimesnis procesas buto įsigijimui? P.S. Preliminari sutartis pasibaigusi, bet yra prierašas, kad bendru sutarimu ją galima pratęsti Taip pat bijom, kad bankai gali neduoti paskolos. Savininkė nenori grąžinti avanso, jei mes nepirktume būsto.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Gerda

Sveiki, prašau sakykite ar bankas suteikia paskolą įsigyti turtą kuris yra areštuotas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gerda, dėkui už klausimą. Įprastu atveju ne, bet yra atvejų, kai buvo išduotos paskolos perkant turtą iš varžytinių. Galite pasikonsultuoti su skirtingais bankais tieisiogiai.

+3Buvo naudinga
Vladimir

Sveiki, turiu įsiskolinimą antstolei 3000 Euru, moku po 170 eurų į mėnesį, man skubiai reikia paskolos 20000 eurų antros buto dalies butui išsipirkti, kreditoriai pamatė, kad yra areštuota pusė mano buto (tai yra mano dalis) nesutinka duoti man, paskolą norėčiau paimti 23000 Euru paskola, kad atsikratyti antstoliu skolos ir mokėti viena kreditą neturėdamas kitų skolu. Turiu galimybę mokėti ne vienas, turiu šeimą, žmonos atlyginimas apie 500 Eurų, kaip jūs galėtumėt padėti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vladimir, dėkui už klausimą. Na, skolintis, kad padengti skolas nėra pats geriausias sprendimas, nebent rasite kur geresnės sąlygos. Patarčiau tiesiog susiimti, nebesiskolinti, susimažinti poreikius ir atiduoti skolas.

+5Buvo naudinga
Tadas

Laba diena, norime įsigyti butą, kuris yra areštuotas anstolių. Kokios yra teisinės galimybės tai padaryti ir ar sutiks bankai suteikti paskolą areštuotam turtui? Kaip suprantame, areštas bus nuimtas tik tada kai visos savininko skolos bus grąžintos. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Reikia kalbėtis su areštavusiu butą anstoliu, kad parodytų visas skolas. Dėl areštuoto turto ir būsto paskolos reikia kalbėtis su anstoliu, kokio dydžio skolos ir panašiai. Šiaip perkamas turtas turėtų būti laisvas, be areštų.

+4Buvo naudinga
Rimantė

Laba diena. Yra tokia situacija. Būdama nepilnametė (17) netekau mamos. Nesuprasdama ką pasirašau- priėmiau jos palikimą ir skolas. Kol mokiausi prie manęs niekas nesikabino dėl tų skolų- tik prie mano tėvo. Nutraukus studijas- gavau sąskaitos areštą, skolą po truputį moku iki dabar, kuri buvo padalinta solidariai tiek man tiek mano tėčiui, bet moku aš, kadangi tėvas yra paskelbęs bankrotą. Ar ši skola turės neigiamos įtakos norint gauti banko paskolą būstui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rimante, dėkui už klausimą. Kartais norisi pasakyti "life is a bitch", bet nepasiduokite - Jūs esate jauna ir tikiu, kad viską susitvarkysite. Situacija į kurią pakliuvote yra nedėkinga ir manau, kad tai gali turėti neigiamos įtakos tiek imant būsto paskolą, tiek daugelyje situacijų. Jeigu planuojate būsto paskolą, labai patariu kuo greičiau viską išsiaiškinti ir vykti į TOP3 bankus pasikalbėti ir išsiaiškinti bankų požiūrį į Jūsų situaciją. Jeigu požiūris bus neigiamas, vykite po metų vėl išsiaiškinti. Svarbu nenustokite, tvarkykitės ir gerinkite pati savo kredito istoriją. Daug ir sąžiningai dirbant galite daug pasiekti. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų