Neduoda būsto paskolos

Neduoda būsto paskolos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „neduoda būsto paskolos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Vladimir

Sveiki, turiu įsiskolinimą antstolei 3000 Euru, moku po 170 eurų į mėnesį, man skubiai reikia paskolos 20000 eurų antros buto dalies butui išsipirkti, kreditoriai pamatė, kad yra areštuota pusė mano buto (tai yra mano dalis) nesutinka duoti man, paskolą norėčiau paimti 23000 Euru paskola, kad atsikratyti antstoliu skolos ir mokėti viena kreditą neturėdamas kitų skolu. Turiu galimybę mokėti ne vienas, turiu šeimą, žmonos atlyginimas apie 500 Eurų, kaip jūs galėtumėt padėti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vladimir, dėkui už klausimą. Na, skolintis, kad padengti skolas nėra pats geriausias sprendimas, nebent rasite kur geresnės sąlygos. Patarčiau tiesiog susiimti, nebesiskolinti, susimažinti poreikius ir atiduoti skolas.

+4Buvo naudinga
Erika

Sveiki, pildžiau internetu paskolos paraiška bet man ja atmetė dėlto, kad dirbu užsienyje, o norit gaut paskola turiu grįšti i Lietuvą ir ten išdirbti bent puse metų..alga gaunu kronomis.. Tai kaip suprast? Laukiau kada galės imti paskola kai vėl duoda kita valiuta ne tik eurais.. Yra šansu gauti paskola ar net nesitiketi jau? Nes nesuprantu kam tada pakeite įstatymą jei vistiek nieko neduoda..

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Erika, dėkui už klausimą. Viskas priklauso ir priklausė nuo bankų, tai jų valia suteikti tokio tipo paskolas ar ne. Jeigu šiuo metu mato rizikas - nebeišdavinėja. Plačiau skaitykite čia: būsto paskolos gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Angelė

Laba diena, ar yra bankas, kuris išduotų paskolą butui įsigyti, neatsižvelgdamas į mano amžių. Noriu nusipirkti butą už 30 tūkst. eurų, parduodu gyv.namo dalį, kurio tokia pat vertė, bet pirkėjas neturi galimybės iškart sumokėti visą sumą, nes bankai neduoda jam paskolos, mažos pajamos. Aš esu viena, mano mėnesinės pajamos grynais į rankas 800 eurų, bet man jau 63 metai. Buvau užėjus į SEB banką, bet sakė jie duoda paskolas tik iki klientui sukanka 65 metai. Kaip yra kituose bankuose?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Angele, dėkui už klausimą. Visi bankai ir kredito unijos atsižvelgia į amžių, nes tai yra vienas pagrindinių dalykų kaip bankai skaičiuoja rizikingumą. Yra buvę atvejų kai ir 72 metų asmuo yra gavęs paskolą būstui, bet čia susideda daug dalykų vertinant - profesija, turimas turtas, laiduotojai ir pan. Nėra vieno banko, norint sužinoti tiksliai, reikia tiesiog pereiti per pagrindinius bankus ir visų paprašyti įvertinti situaciją. Kitaip nesužinosite, kadangi kiekvieno asmens situacija individuali ir nėra vieno atsakymo.

+4Buvo naudinga
Irena

Norime imti būsto paskolą, jau įvertinome turtą, darbo užmokesčio pakanka, kaip ir be problemų manėme, kad gausim paskolą, bet swedbank atmeta parašką dėl to kad mato, jog vyras žaidė topsport, kodėl taip?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irena, dėkui už klausimą. Na, turbūt bankui yra itin svarbus šis kriterijus dėl lošimų ir statymų. Padidėja rizika ir bankas nenori prisiimti šios rizikos. Susideda komplektas kriterijų, manau įtakoja ne vien tik Topsport, bet ir profesija, atlyginimo dydis ir t.t.

+4Buvo naudinga
Zygimantas

Ar gavote busto paskola kitame banke?

Buvo naudinga
Irena Vasilenko

Taip gavome ir lengvai Luminore, todėl manau kas Swedbanko atstovai pasielge neatsakingai ir zeminanciai

Buvo naudinga
Igoris

Sveiki, Esame susituokę, aš dirbantis, vidutinis atlyginimas 750eur į rankas, žmona nedirbusi ir šiuo metu augina vaiką. 3 asm (2 suaugusių ir 1 vaiko šeima). Bandėme šnekėtis su Swedbank, bet prašymą atmetė, reikalavimas 800eur į rankas. Luminoras irgi nedavė, laukiam žinių iš seb. Gal galėtumėte dar ką pasiūlyti ir ar tikrai tai yra ypač mažai, kad imti paskola?

Atsakyti Dalintis
Simonas

Sveiki norejau paklausti ka jums sake seb bankas nes mano situacija identiska

Buvo naudinga
Igor

Seb bankas lyg ir sutiko , reike laukti kadastro ir daryti turto vertinima , o tada bankas pasakys galutini varijanta . Kitaip sakant turti vertinimas uz musu pinigus -200eur , jai bankas nesutiks , tai tiesiog sekantiem pirkejam to buto nereikes daryti vertinimo ir niekas aciu nepasakys ...

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Igori, dėkui už klausimą. Na, pajamų tikrai mažoka, labai ant ribos. Keista, kad SEB sutiko. Praneškite kaip seksis toliau, įdomu.

+4Buvo naudinga
Justė

Sveiki. Prieš pradedant ieškoti būsto, pasinaudojau preliminariomis skaičiuoklėmis. Taip pat susisiekiau telefonu ir turėjau detalesnes konsultacijas. Pradėjau nuo to, jog didelę dalį įnašo turiu, domiuosi kokią maksimalią sumą su mano turimomis pajamomis bankas gali išduoti, kad galėčiau turėti "lubas" renkantis būstą. Domėtasi SEB skaičiuokle- žadėta apie 17000 suma. Susisiekus su konsultantu, informavau detaliai savo DU, stažą, šeimyninę padėti, amžių, kredito istorija švari, jokių lizingų skolų ar pan. Paskaičiavo mėn įmokas, paskolą galiu gauti, radus būstą esu laukiama. Susisiekiau su LUMINOR, šis patikino duosiantis 13 tūkstančių sumą, vėlgi žinodamas mano DU ir visus kitus niuansus. Pakartotinai dar syk susisiekiau su SEB, jau tiksliai žinojau savo turimo įnašo kiekį, patikino 17tūkst. gal nelabai, bet orientuokimės į šiek tiek mažiau t.y 15tūkst. Susiradau norimą būstą, dar syk patikrinau skaičiuokles. (Swedbank skaičiuoklė man paskolos nesuteikia, telefoninėje konsultacijoje su smulkia info apie buto vertinimą, įnašą ir pan. paskola nesuteikiama, per mažos pajamos.) (SEB skaičiuoklė rodo 16 tūkstančių, užpildžiau banke info laukiu patvirtinimo) (Luminor skaičiuoklė 15tukst. paskolą teikia, išsiunčiau užpildytą info. Laukiu susisiekimo) Su manimi susisiekia SEB ir tikina negalintys man duoti busto paskolos. Prašau 15 tūkstančių, neduoda visiškai jokios. Laiduotojo neturiu. KLAUSIMAS. kaip galima šitaip maustyt žmogų ir ar tai sąžininga? Žinau, jog skaičiuoklės preliminaraus pobūdžio, tačiau kodėl swedbank iškart pasakė "ne" skaičiuoklėje, o SEB mane realiai išdurė tris sykius gyvo pokalbio ir plius skaičiuoklėse, nors visada sakiau savo detalią info. Būsto turima info net nebuvo esminis dalykas, esmė mano darbo užmokestyje. Planuotas pirkinys 24500e vertės su turimais 9500e savo pradiniu įnašu. Esu 26 metu, nesusituokusi, neturinti vaikų, kredito istorija gera, mėnesio pajamos į rankas 400e, darbo stažas vienoje darbovietėje 1 metai. Paskolos laikui pasirašiau bet kokiam, visur tartasi apie 30 metų. Esu sumokėjusi būsto rezervacijos įmoką, atlikusi turto vertinimą. Jaučiuosi apgauta, vis dar laukiu Luminor susisiekimo, bet įtariu baigtį. Kaip man elgtis tokiu atveju?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juste, dėkui už klausimą. Kol negavote oficialaus pasiūlymo iš banko, tol informacija yra preliminari. Visi duomenys, kuriuos sako skaičiuoklės ar telefonu yra tik rekomendacinio pobūdžio. Tik nuvykus į bankus ir pateikus savo asmeninę informaciją bei perkamą būstą Jūs galėsite gauti tikrą pasiūlymą. Manau paskolos Jums nesuteikia dėl per mažų pajamų, reikėtų nuvykti į bankus ir išsiaiškinti tikslias priežastis. Būsto paskolai reikia ruoštis iš anksto. Gaila, kad taip nutiko.

+3Buvo naudinga
Asta

Sveiki. Gyvename su draugu nesusituokę. Norime imti būsto paskolą. Bendros mūsų mėnesinės pajamos į rankas 720 euro. Bankas duotų paskolą tik imant kartu, atskirai nei vienam iš mūsų neduoda. Klausimas- skyrybų atveju būtų galima vienam iš mūsų prisiimti likusią skolą kartu su buto nuosavybe, o kitas būtų laisvas nuo skolos? Ar reikia sudaryti sutartį pas notarą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Asta, dėkui už klausimą. Jeigu galvojate apie skyrybas - neimkite būsto paskolos. Imant būsto paskolą būsite įpareigoti visam sutarties laikotarpiui, arba turėsite reikalų kol pavyks pakeisti sutarties sąlygas, o tai gali ir kainuoti. Notaras šioje vietoje nelabai ir padės, nebent tarpusavio santykiuose. Čia daugiau banko reikalas, nes Jūs kartu įsipareigosite imti būsto paskolą tol, kol negrąžinsite paskolos bankui.

+3Buvo naudinga
Andrius

Sveiki, papuoliau į keblią situacija, kelis kartus būnant banke buvau patikintas, kad norimam būstui (skelbimą banko darbuotojas matė) paskolą gauname, plius namo įrengimui jeigu investuosime į būsta 5000 savų lėšų, gausime papildomus 25000 eurų. Padarius turto vertinimą kaina 230, sumokėjus užstatą už būstą 3000 eur, pasirašius preliminarią pardavimo sutartį, paaiškėjo, kad bankas paskolos neduoda. Kokios galimybės yra išsireikalauti iš banko kompensuoti užstatą. Ko gero banke yra telefoninių pokalbių įrašai, kur buvome patikinti, kad blogiausia kas gali būti tai mažiau įrengimui gausime lėšų. O dabar situacija tokia, kad net būstui neduoda paskolos su 25% pradiniu įnašu, jau įrengimo nebereikia man, nenoriu prarasti 3000 eur. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Jeigu bankas nepateikė oficialaus pasiūlymo, tuomet nemanau, kad kažką pavyks padaryti. Situacija tikrai nedėkinga, deja taip yra, kad kol negaunate raštiško patvirtinimo, negalite pasitikėti bankais. Galite bandyti kalbėti su vyresniuoju vadybininku, bandyti viešinti reikalą, bent išsiaiškinti kodėl pasikeitė banko nuomonė. Nes dabar nepasakėte, kas tokio nutiko, kad nebeišduoda. Gal perkamas turtas turėjo kažkokių savybių, kurių nesimatė skelbime. Bandykite dar kreiptis į kitus bankus, gal ten pagelbės.

+3Buvo naudinga
Laurynas

Sveiki, norėjau paklausti mes su žmona turime 2 vaikus ir norime imti busto paskola. Mano uždarbis 3000eur. tačiau bankai neduoda paskolos nes labai bloga yra žmonos kredito istorija dar nuo tu laikų, kai nebuvome net pažystami ir ji dar nėra galutinai atsiskaičiusi su anstoliais (apie tai sužinojau tik kai kreipėmės i bankus dėl paskolos). Jeigu mes išsiskirtume ar mano vieno vardu butų galima imti paskola bustui nevertinant tada buvusios žmonos kreditingumo?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laurynai, dėkui už klausimą. Taip, jeigu išsiskirtumėte, būtų vertinama tik Jūsų vieno kreditingumas.

+4Buvo naudinga
Žaneta

Sveiki, su vyru esame pasirašę povedybinę sutartį, kurioje nurodyta, kad "asmenine nuosavybe tampa šalies pajamos gautos iš profesinės arba kitokios veiklos...". Turime vaiką. Klausimas, kodėl bankas mano gaunamas pajamas dalina iš 3 asmenų, o ne ant manęs ir vaiko? Juk sutartyje parašyta, kad mano pajamos yra mano ir kaip suprantu-vyras į jas nepretenduoja. Noriu paimti būsto paskolą savo vardu. Jeigu pajamas dalina iš manęs ir vaiko, tada bankas suteikia 20000, o jeigu iš 3, tada paskolos neduoda. Ar gali bankas nekreipti dėmesio į povedybinę sutartį?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žaneta, dėkui už klausimą. Teoriškai turėtų žiūrėti į povedybinę sutartį, bet turbūt ignoruojama dėl galimų piktnaudžiavimų. Čia reikėtų pasikalbėti su teisininkais ir kreiptis ne į vieną, o visus TOP3 bankus.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų