Kredito istorija

Kredito istorija. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kredito istorija“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

  1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
  2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
  3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Laura

Sveiki, gyvenu Anglijoje, su partneriu (nesusituokę), turime 2 vaikus. Ar yra galimybė gauti nedidelę paskolą negyvenant Lietuvoje? Kadangi yra planas persikelti gyventi į Lietuvą ir įsigyti namus. Pajamos iš Anglijos. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki! Norint gauti paskolą Lietuvoje, gyvenant ir dirbant užsienyje, yra kai kurie svarbūs aspektai, kuriuos reikėtų atsižvelgti:

 1. Bankų Reikalavimai: Kiekvienas bankas Lietuvoje turi savo kriterijus paskoloms. Dažniausiai bankai reikalauja, kad asmuo turėtų stabilias ir patikrintinas pajamas, taip pat geras kredito istorijas. Kai kurie bankai gali reikalauti, kad paskolos gavėjas gyventų Lietuvoje arba turėtų Lietuvos pilietybę.

 2. Pajamų Patvirtinimas: Pajamos, gaunamos užsienyje, gali būti vertinamos kitaip nei pajamos, gaunamos Lietuvoje. Jums gali tekti pateikti išsamią informaciją apie jūsų darbo sutartį, atlyginimo dydį ir mokesčių deklaracijas.

 3. Kredito Vertinimas: Bankai atliks jūsų finansinės padėties vertinimą, įvertindami jūsų pajamas, esamas finansines įsipareigojimas ir kredito istoriją.

 4. Alternatyvios Finansavimo Galimybės: Galite apsvarstyti alternatyvius finansavimo šaltinius, pavyzdžiui, nebankines kredito įstaigas ar internetines paskolų platformas, kurios gali turėti mažiau griežtus reikalavimus.

 5. Konsultacija su Finansų Specialistu: Prieš imdamiesi bet kokių veiksmų, svarbu pasitarti su finansų ar nekilnojamojo turto specialistu. Jie galės suteikti konkretesnius patarimus, atsižvelgdami į jūsų asmeninę situaciją.

 6. Teisiniai Aspektai: Gyvenant ir dirbant užsienyje, gali kilti papildomų teisinių klausimų, susijusių su paskolos gavimu ir nekilnojamojo turto įsigijimu Lietuvoje.

 7. Planavimas ir Tvarumas: Svarbu atidžiai apsvarstyti ir suplanuoti savo finansus, įvertinant ilgalaikes įsipareigojimų pasekmes ir galimą grįžimą į Lietuvą.

Dėl tikslių galimybių ir sąlygų rekomenduočiau tiesiogiai kreiptis į kelis Lietuvos bankus ar finansines įstaigas, kad gautumėte tikslią informaciją, atitinkančią jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Deimante

Sveiki! Planuojame įsigyti pirmąjį būstą, vyras dirba užsienyje, aš gyvenu Lietuvoje. Ar galime gauti subsidiją jaunai šeimai mūsų situacijoje? Vyras uždirba, konvertavus į eurus, 2700€. Aš gaunu alimentus, stipendiją iš užimtumo tarnybos ir vaiko pinigus. Tai viso mūsų pajamos 3800. Ar yra reali galimybė gauti būsto paskolą? 3 mažamečiai vaikai. Ačiū!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki! Jūsų situacija yra pakankamai palanki būsto paskolai gauti. Pirmiausia, dėl subsidijos jaunai šeimai - dažnai ji priklauso nuo šeimos pajamų dydžio, turimų vaikų skaičiaus ir kitų kriterijų, kurie gali skirtis priklausomai nuo konkretaus programos reglamento. Jūsų atveju, esant trijų mažamečių vaikų šeimai ir turint solidžias bendras pajamas, galimybės gauti subsidiją yra geros.

Dėl būsto paskolos, bankai vertins jūsų bendras pajamas, kredito istoriją ir finansinę stabilumą. Jūsų bendras pajamų lygis yra gana aukštas, tai yra teigiamas veiksnys. Tačiau bankas taip pat atsižvelgs į tai, kad vyras dirba užsienyje, ir tai gali turėti įtakos paskolos sąlygoms. Svarbu, kad jūsų vyras galėtų pateikti reikiamus dokumentus apie jo pajamas ir darbo santykius.

Rekomenduočiau jums susisiekti su keletu bankų, kad išsiaiškintumėte konkrečias paskolos sąlygas ir sužinotumėte apie galimas subsidijas jaunai šeimai. Taip pat vertėtų pasidomėti ir kitomis valstybės teikiamomis paramos galimybėmis. Jūsų šeimos finansinė padėtis ir poreikiai yra svarbūs veiksniai, kurie padės nustatyti tinkamiausią finansavimo būdą.

+3Buvo naudinga
Vaida

Vyras dirbantis alga 1000 plius gauna neigaluma 200 turim du vaikus esam pasirase pries vedybine sutarti kas vyro tas vyro i joki turta ygyta santokos metu ar pries pretenduot negaliu viskas kas jo tas jo as turiu is senu laiku antstolius ar yra vyrui galimybe gaut busto paskola ar be skirybu jokios galimybes?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jūsų situacijoje, kai vyras turi stabilias pajamas ir gauna neįgalumo išmoką, o jūsų šeima yra pasirašiusi priešvedybinę sutartį, kurioje aiškiai nurodyta, kad vyras neturi jokios atsakomybės už jūsų skolas ir atvirkščiai, tai vyrui yra reali galimybė gauti būsto paskolą.

Bankai vertinant paskolos paraišką atsižvelgia į prašytojo pajamas, kredito istoriją ir finansinį stabilumą. Jūsų vyras, turintis pastovias pajamas ir nepriskiriamas prie jūsų finansinių įsipareigojimų dėl priešvedybinės sutarties, gali būti vertinamas kaip patikimas klientas.

Tačiau verta paminėti, kad bankai taip pat atsižvelgia į bendras šeimos pajamas ir išlaidas, įskaitant vaikų auginimą, todėl vyrui tektų įrodyti, kad jis gali tvarkyti būsto paskolą su esamomis pajamomis. Be to, bankas gali papildomai įvertinti ir kitus veiksnius, pvz., nekilnojamojo turto vertę, kurį norima įsigyti, ir vyrui reikės užtikrinti pakankamą pradinį įnašą.

Kadangi kiekvieno banko reikalavimai skiriasi, rekomenduoju jūsų vyrui kreiptis į kelis bankus, aptarti savo finansinę situaciją ir sužinoti galimas paskolos sąlygas. Taip pat verta pasitarti su finansų specialistu, kuris galėtų padėti geriau suprasti įvairias galimybes ir padėtų pasirinkti tinkamiausią finansavimo būdą.

+3Buvo naudinga
Andrius

Sveiki, turiu būsto paskolą su 2.2% marža EURIBOR 6 mėn. , mokama anuitetu. Praėjo 2 metai po paskolos pasiėmimo. Liko ~45000eu gražintina suma. Būsto vertė pakilo ~10%, mano paskutinių 6 mėnesių alga pakilo 2x, lyginant su metu, kai ėmiau paskolą. Noriu gauti geresnes paskolos sąlygas: mažesnę maržą. Kokius veiksmus turėčiau atlikti? Ar kreiptis į banką kur ir turiu paskolą, ar rašyti ir kitiems dėl refinansavimo? Ar man gali kas nors būti blogiau su mano kredito istorija jeigu refinansuos kitas bankas? Kokie galimi mokesčiai dėl refinansavimo esamame banke? Kokių argumentų reikia bankui sutikti sumažinti maržą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Norint gauti geresnes būsto paskolos sąlygas, yra keletas veiksmų, kuriuos turėtumėte atlikti. Pirmiausia, pradėkite nuo kreipimosi į banką, kuriame šiuo metu turite paskolą. Aptarkite su jais savo finansinę padėtį, pabrėžkite, kad jūsų atlyginimas padvigubėjo ir kad būsto vertė pakilo. Tai yra stiprūs argumentai, leidžiantys tikėtis palankesnių paskolos sąlygų. Pabrėžkite savo norą ir galimybę tęsti bendradarbiavimą su banku, tačiau išdėstykite savo lūkesčius dėl maržos mažinimo.

Taip pat verta pasidomėti, kokių mokesčių arba baudų gali reikalauti jūsų dabartinis bankas už paskolos sąlygų keitimą ar anksčiau laiko grąžinimą.

Be to, reikėtų kreiptis ir į kitus bankus dėl galimo paskolos refinansavimo. Refinansavimas su kitu banku gali atnešti dar geresnes sąlygas, ypač atsižvelgiant į jūsų pagerėjusią finansinę padėtį ir būsto vertės augimą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad refinansavimas su kitu banku gali reikalauti naujo kredito vertinimo, įkainių už vertinimą, notaro paslaugų ir kitų administracinių išlaidų.

Dėl kredito istorijos, refinansavimas su kitu banku neturėtų neigiamai paveikti jūsų kredito reitingo, jei visi mokėjimai bus atlikti laiku ir nesukelsite naujų skolų. Bankai vertina jūsų mokėjimų istoriją ir finansinę discipliną, todėl svarbu išlaikyti gerą kredito istoriją.

Prieš imdamiesi bet kokių veiksmų, rekomenduočiau pasitarti su finansų specialistu arba kredito patarėju, kuris galėtų padėti jums išsiaiškinti geriausias galimybes ir pasirinkti tinkamiausią sprendimą pagal jūsų finansinę situaciją.

+3Buvo naudinga
Jonas

Sveiki man 39 metai, atlyginimas i rankas 1200€, isipareigojimai 250€. Kokia suma imanoma gauti bustui /-?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki! Norint apskaičiuoti įmanomą sumą būsto paskolai, reikia atsižvelgti į kelis veiksnius, tokie kaip jūsų mėnesinės pajamos, esami įsipareigojimai, kredito istorija ir galimos paskolos trukmė.

Jūsų atveju, turint 1200 eurų atlyginimą "į rankas" ir esamus įsipareigojimus, kurie sudaro 250 eurų per mėnesį, galima apytiksliai apskaičiuoti, kad paskolos mokėjimai turėtų neviršyti tam tikro jūsų pajamų procento – dažniausiai tai būna apie 30-40% mėnesinių pajamų. Tai reiškia, kad galimi paskolos mokėjimai neturėtų viršyti maždaug 360-480 eurų per mėnesį.

Priklausomai nuo banko, paskolos palūkanų normos ir termino, galutinė įmanoma paskolos suma gali skirtis. Pavyzdžiui, ilgesnis paskolos laikotarpis gali reikšti mažesnius mėnesinius mokėjimus, bet didesnę bendrą sumokamą palūkanų sumą. Taip pat svarbu įvertinti pradinio įnašo dydį, kurį galite sumokėti, nes tai taip pat turi įtakos bendrai paskolos sumai.

Norėdami gauti tikslesnę informaciją, patartina kreiptis į kelis bankus, pateikti savo finansinę informaciją ir pasitarti dėl konkrečių paskolos sąlygų. Bankai gali pateikti jums pasiūlymus, atsižvelgdami į jūsų individualią situaciją. Taip pat rekomenduoju pasitarti su finansų specialistu, kuris padėtų apskaičiuoti optimalią paskolos sumą, atsižvelgiant į jūsų finansinę padėtį ir būsto įsigijimo planus.

+3Buvo naudinga
Gedas

Laba diena, turime su žmona nusipirke nama su paskola, praejo puse metų, dar vis mokame palūkanas, bet klausimas butu toks, ar ymanoma tartis su banku ant paskolos pasiskolinti ant dar vieno nekilnojamo turto, nuorėtumėm užstatyti nama perkant 30m² buta kuris būtu nuomojamas visus metus iš eilės, gal einant y banka su tokiu planu kaškas gautusi, ar net neverta.?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laba diena! Jūsų situacijoje, kai turite neseniai įsigytą namą su paskola ir norite imti dar vieną paskolą antro nekilnojamo turto pirkimui, tai yra įmanoma, bet reikės atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių.

Pirmiausia, svarbu suprasti, kad bankai vertina jūsų pajamas, esamus įsipareigojimus ir kredito istoriją prieš suteikdami naują paskolą. Kadangi jūs jau turite vieną nekilnojamojo turto paskolą, bankas atidžiai įvertins jūsų finansinę galimybę tvarkyti dar vieną paskolą. Jūsų planas pirkti butą investicijoms ir nuomoti jį gali būti teigiamai vertinamas, ypač jei galite parodyti, kad iš nuomos gausite papildomų pajamų.

Kai kuriuose atvejuose, esamas nekilnojamasis turtas gali būti naudojamas kaip užstatas naujai paskolai. Tai padidina jūsų patikimumą banko akyse, bet taip pat didina riziką, susijusią su jūsų finansine situacija.

Rekomenduočiau kreiptis į banką ir aptarti savo planą. Svarbu turėti aiškų verslo planą dėl antro nekilnojamojo turto pirkimo ir nuomos, įskaitant galimas pajamas iš nuomos ir kaip tai padės tvarkyti abu kreditus. Bankas gali paprašyti pateikti papildomus finansinius dokumentus ir išsamų verslo planą.

Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas bankas gali turėti skirtingus reikalavimus ir paskolos sąlygas. Todėl verta pasitarti su keletu bankų ir sužinoti jų pasiūlymus bei reikalavimus. Taip pat galite pasikonsultuoti su nekilnojamojo turto ar finansų specialistu, kuris padės jums suplanuoti ir parengti tinkamą strategiją.

+3Buvo naudinga
Romas

Sveiki, planuoju gryzti is UK i LT po 11 metu, padirbeti LT 6 men ar daugiau ir bandyti gauti busto paskola. Klausimas, ar reikia kazkokiu dokumentu, irodanciu mano kredito istorija gyvenus UK? Aciu

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Lina

Sveiki. Noriu paklausti. Ar yra įmanoma gauti paskolą būstui turint blogą kredito istoriją? Dirbu Lietuvos įmonėje komandiruotės užsienyje. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Sandra

Sveiki, Ar Lietuvos piliečiui gyvenančiam ir dirbančiam Kanadoje yra galimybė gauti būsto paskola? Ar bankai net nesvarstot tokiu paraišku? Asmuo be vaiku, šeimos. Turi pastovu darba ir pajamas virš 6 metu. Pajamos gaunamos užsienio valiuta (kanados doleriais). Jokiu įsiskolinimu. Kredito istorija švari. Bendraskoliai būtu šeimos nariai dirbantys ir gyvenantys Lietuvoje. Būsto paskola naujam butui įsigyti Vilniaus mieste. Dėkui

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Dovydas

Sveiki, Visą gyvenima gyvenau ir dirbau Didžiojoje Britanijoje. Planuoju grįžti į Lietuvą ir isigyti keletą nekilnojamo turto objektų. Klausimas, kadangi nesu dirbęs Lietuvoje, bet turiu gera kredito istoriją Didžiojoje Britanijoje, ar į tai atsižvelgs bankai prieš išduodant paskolą? Ar tiesiog reikes keletą metų padirbėti Lietuvoje, kad vėl įgyti gerą kredito istoriją? Ačiū už atsakymus.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų