Neįgalumo pensija

Neįgalumo pensija. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „neįgalumo pensija“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Arūnas

Laba diena, man įdomu kas įeina skaičiuojant grynasias metines pajamas. Esu neįgalusis, gaunu neįgalumo pensiją. Taip pat dirbu pagal individualią veiklą. Mano klausimas yra ar neįgalumo pensija skaičiuojama į grynasias metines pajamas? Ar skaičiuojamos tik pajamos gautos už darbo užmokestį / individualią veiklą?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Valdas

Laba diena, susidūriau su tokia problema. Esu neįgalus, dirbantis. Noriu gauti valstybės remiamą paskolą būstui. Pajamos (įskaitant neįgalumo pensiją) yra beveik lygios maksimalioms, kurios leidžia pasinaudoti parama. Bet Luminor banke man pasakė, kad jie neskaičiuoja neįgalumo pensijos kaip pajamų. Todėl pasiūlė labai mažą sumą, kurios neužtenka net pačiam pigiausiam būstui įsigyti. Ar bankas turi teisę rinktis, kokias pajamas skaičiuoti? Kiti bankai skaičiuoja visas pajamas. Nes tokiu atveju labai abejotina, kad šiame banke bus galinčių pasinaudoti valstybės parama. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Valdai, dėkui už klausimą. Na, vienintelis patarimas yra rinkitės kitą banką. O bankas pilnai gali rinktis kam ir kokio dydžio paskolą suteikti. Kiekvieno banko rizikos skyriai skirtingai vertina ir žiūri į pajamų kilmę. Nematydamas viso portreto nelabai ką ir galiu komentuoti.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų