Individuali veikla

Individuali veikla. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „individuali veikla“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Anllita

Laba diena, norėčiau sužinoti ar yra galimybė gauti paskolą namo statybai, esu dirbanti Jungtinėje karalystėje, tačiau turiu nekilnojamojo turto Lietuvoje kur vykdau veiklą nuomoju butus ilgiau nei metai.

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Mindaugas

Laba diena, norėjau paklausti apie paskolos galimybes dirbant, individualia veikla? Kiek laiko reikia būti pradirbus, kad bankas suteiktų paskolą būstui? Domintų apie 100000 eurų paskola. Ir dar norėjau paklausti, gal yra kokių naujienų apie paskolos gavimą dirbant ne Lietuvoje ir gaunant pajamas ne eurais? Gal Lietuvos bankas planuoja panaikinti tą draudimą. Ačiū už atsakymus.

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Donatas

Laba diena, užsiimu individualia veikla pagal pažymą, pajamos 1200eu. Žmonos 650e, ar įmanoma gauti paskolą 90000eu?

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Audronė

Sūnus 4 kurse, baigia studijas, jau pradėjo dirbti asmeniniu treneriu (individuali veikla). Baigus studijas, reikia ieškotis būsto. Nuomoti neapsimoka. Ar yra galimybė gauti kokią paskolą būstui? (apie 25000-30000 eur ). Pradinį įnašą dovanotų seneliai. Laiduotojai gali būti tėvai. Įkeisti bankui galima tą patį perkamą butą. Ar verta kur kreiptis?

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Stasys

Labas vakaras, Zodziu tokia situacija mano. Turiu du sunus 4 ir 5 metu bet su vaiku nama vede nebuvom,siuo metu Turiu drauge su 5metu dukryte ,tad kaip cia apskaiciuot seimos zmones? skaiciuojasi dabartine seima 3 asmenys ar plius mano du berniukui kurie gyvena su mama. Kitas klausimas, sakykim domina namas klaipedoje 100 000e tai man reikia turet 15000e taip pradinio ynasui taip? sakykim turiu ta 15000e bet dirbu statybu srytyje su individualia veikla,tad bankam nelabai patinka ta individuali veikla taip ?tokiai sumai? derbu uzsienyje ir sakyciau gerai uzdirbu bet 50 000e sutaupyt pradiniam tukrai ne man, nes per trumpai gyvenam:) tad kiek laiko man reiktu pradirbti lietuvoje jok gauciau paskola bustui su mano pradiniu 15000e .Lt firmoi uzdirbciau sakykim 1500e ar pakaktu man atlyginimo bei kiek laiko man reikia pradirbti kad duotu? Stasys

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Stasy, dėkui už klausimą. Šeimos narių skaičius priklauso nuo to, kas prižiūri vaikus ir kam nustatyta globa. Taip pat jeigu globa priklauso vaikų mamai, tuomet turbūt mokate alimentus. Tai viskas susidės ir bus nustatyta individuali situacija ir nustatytos galimybės gauti paskolą, tad dėl tikslumo reikia kreiptis į bankus.

Dėl individualios veiklos. Bankai finansuoja, bet vertina individualią veiklą prasčiau ir taip pat turi būti stabilumas ir pateiktos išsamios deklaracijos. Bankams svarbu matyti stabilumą. Jeigu norite gauti būsto paskolą su įprastu 15% pradiniu įnašu, Jums reikėtu oficialiai (su sodra) pradirbti įmonėje bent 6-12 mėn. ir tuomet kreiptis į bankus. Ar pakaktų 1500 eurų per mėn., nežinau, tik bankai pasakytų, preliminariai galbūt, bet situacija su vaikais gali turėti įvairių niuansų. Rekomenduoju pasikalbėti su bankais.

+3Buvo naudinga
Indrė

Laba diena, norėjau paklausti dėl valstybės paramos įsigyjant būstą. Vykdau individualią veiklą dar tik pusę metų.. Kurie bankai gali greičiausiai suteikti paskolą? Seb bankui reikia 2-jų metų pajamų. O kaip dėl kitų? Ir kurioj savivaldybėj reikia kreiptis? Kaimo ar miesto?. (esu registruota kaime, noriu įsigyti būstą Alytuje). Man 30m. Esu vieniša mama ir turiu vieną vaiką. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Visuose bankuose į pajamas, gautas iš individualios veiklos, atsižvelgia po 2 metų, tačiau galite mėginti kreiptis į kredito uniją, bet jų procentai 2-3 kartus didesni, vėliau galima reinvestuoti kreditą į banką. Dėl paramos kreipkitės į savivaldybę, kurioje esate registruota.

+3Buvo naudinga
Artur

Sveiki. Su žmona planuojame naudotis valstybės subsidija jaunai šeimai būsto pirkimui Vilniuje (pagal senąjį įstatymą). Reikalavimus žinome, dokumentus visus pateikėme, tačiau susidūrėme su viena problema - mūsų pajamos, pasirodo, per didelės (kažkur 2000€), nors komerciniai bankai vos vos duoda paskolą. O dėl subsidijos taip nutiko todėl, kad dirbu pagal individualią veiklą ir mano pajamos, VMI ataskaitoje, buvo paskaičiuotos neatėmus nei mokamų mokesčių valstybei, nei faktinių patirtų išlaidų (jos buvo 60% praeitais metais). Taip nutiko ne man vienam, o ir kitiems žmonėms, kurie dirbo pagal IV. Įdomiausia, kad net atėmus 30% išlaidoms nuo pajamų, į subsidiją pretenduot jau galėtume. Žmona dirba pagal darbo sutartį. Kalbamės su "Vilniaus miesto būstas", kad padarytų išimtį iš taisyklės, nes į subsidiją, praktiškai, pretenduoti galime. Kol laukiam jų atsakymo (užtrunka, nes atostogauja darbuotojai), kreipiamės į jus - gal turėsite ką patarti.

Atsakyti Dalintis
Jelena

Ta pati situacija. Atėmus faktiškai patirtas islaidas- galiu pretenduoti į paramą, bet jie jų neatima ir todėl nesuteikia. Vilniaus miesto būstas liepė kreiptis į socmin, ten aš rašiau prašymą ministrui, sake, kad per 20d.d atsakys.

Buvo naudinga
Artur

Jelena, o kokį prašymą rašėt? Galite detaliau papasakot?

Buvo naudinga
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Komentuoti savivaldybės veiksmų negalime, reikia su jais viską dėliotis ir aiškintis, tačiau problema aiški ir matome, kad reikia kreiptis į VMI, kad ši pateiktų IŠAIŠKINIMĄ, kad uždirbti pinigai pagal INDIVIADUALIĄ VEIKLĄ nėra 100% šeimos pajamų, nes iš jų dar reikia išminusuoti 30% išlaidų ir mokamus valstybei mokesčius. Be tokio išaiškinimo, savivaldybė žiūrės formaliai pagal deklaraciją, kad visos pajamos yra gautos iš INDIVIDUALIOS VEIKLOS.

+4Buvo naudinga
Artur

Deja, Mariau, lankiausi VMI jau nė kartą - jokios pažymos ar išaiškinimo jie išduoti negalėjo.

Buvo naudinga
Kristina

Laba diena, mano vyras šiuo metu dirba, tačiau alga tik 450€ į rankas, aš mastau galbūt vykdyti individualią veiklą, tačiau bijau, kad negalėsiu laiduoti imant būsto paskolą. Ar galėčiau su iv. Būti laiduotoja?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Manau, kad negalėsite.

+3Buvo naudinga
Linas

Sveiki, norėčiau info dėl savo situacijos. Esu dirbantis užsienyje offshore Olandu kompanijoj registruotas esu Lietuvoje ir čia gyvenu. Planuoji imti 50000€ paskola kotedžo įsirengimui ir baldams, namas yra su sklypu tai jį užtatyti bankui galimybė jau yra, bet kiek laiko turėtų būti išdirbta darbovietėje, ar 6mėn kaip įprasta ar 12 kaip individualiai veiklai? Alga gaunu eurais ir į Lietuvišką sąskaita Swedbanke. Dabar dar dirbu tik antra menesi

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Linai, dėkui už klausimą. Reikalingas bent 6 mėn. darbo stažas dirbant pagal darbo sutartį arba 1-2 metai dirbant pagal individualią veiklą. Kreipkitės į bankus dėl galimybių, kad įvertintų Jūsų darbovietę ir Jūsų pajamų tipą, tam, kad galėtumėte pasiruošti.

+3Buvo naudinga
Agne

Sveiki, noriu paklausti kokios galimybės turint individualią veiklą pasiimti būsto paskolą, kiek minimum reikia veiklą vykdyti ir kokia suma būsto kreditui galima? pajamos 1000 e mėnesiui, esu vieniša, auginu nepilnamėtį sūnų plius elementai 100e! Ačiū už atsakymą

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Reikėtų individualią veiklą vykdyti bent 1-2 metus ir ne visi bankai išduos paskolą, bet reikia kreiptis ir kalbėtis. Suma bus vertinama individualiai, o taip pat priklausys ir nuo perkamo būsto.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų