Individuali veikla

Individuali veikla. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „individuali veikla“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Asta

Laba diena, domimės būsto pirkimu, imtume 40000 EUR paskolą. Aš gaunu stabilias, augančias pajamas jau tris metus (šiuo metu 650 EUR/mėn), tuo tarpu vyras prieš tris metus yra turėjęs eismo įvykį, po kurio buvo sunkumų mokant baudą, kelias savaites taikomas ir antstolio sąskaitos blokavimas. Skolos per keletą mėnesių buvo grąžintos, 4 pastaruosius metus jo vardu vykdoma individuali veikla. Klausimas: kokio laikotarpio finansų istoriją vertina bankas? Ar tas įvykis, o vėliau sekęs įsiskolinimas gali lemti paskolos sąlygas šiuo metu? Ar abskritai būtų įmanoma mums gauti paskolą? Iš anksto labai dėkoju už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Asta, dėkui už klausimą. Bankai vertina viso gyvenimo istoriją ir bendrą šeimos portretą. Ar būtų suteikiama būsto paskola, gali pasakyti tik bankai, individualaus vertinimo metu. Tad Jums reikia kreiptis į bankus. Buvę įsiskolinimai nėra palankūs imant būsto paskolas.

+3Buvo naudinga
Gediminas

Laba diena, norėjau paklausti ar galima gauti būsto paskolą dirbant su individualia veikla ar verslo liudijimu?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gediminai, dėkui už klausimą. Galima, bet sudėtingiau nei įprastos pajamos. Reikia kreiptis į bankus ar unijas individualiam vertinimui.

+3Buvo naudinga
Jonas

Laba diena. Noriu pirkti naujos statybos kotedžą, kurio vertė 50/60k pradinį įnaša turėčiau apie 40/50% būsto vertės. Būstas bus perkamas su daline apdaila, ketinu jį taip pat iš savų pinigų įsirenginėt, ar bankas reikalaus įrodymų, kad galiu savom išgalėm įsirengti būstą. Kadangi ne visos pajamos yra oficialios ir butą įsirenginėčiau už grynus pinigus. Taip pat praeityje turėjau reikalų su anstoliais 4 metai atgal. Kaip bankas reaguotų ar duotu paskolą vistiek, nes turėčiau puse pradinio įnašo perkamo būsto? Taip pat mano oficialios pajamos yra komandiruotėse, kiek girdėjau bankai nubraukia 30/50% nuo šių pinigų ir tada vertina mano pajamas, kitas aspektas, šis darbas yra sezoninis ir pusę metų reguliariai dirbu, likusius metus dirbu Lietuvoje pagal invidualią veiklą. Ar visi bankai vertina pusę metų laikotarpį ir tada vertina mano pajamas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Kadangi yra tokia dinamiška situacija, tai tik bankai pasakys, kokios Jūsų galimybės gauti būsto paskolą. Tik jeigu pirksite 50% būsto už savus pinigus ir po to jį įsirenginėsite savomis lėšomis, tai kyla klausimas kam Jums būsto paskola? Jeigu norite imti paskolą įsirengimui ir įsirenginėti ją pats, tai bankai gali reikalauti pagrindžiančių dokumentų, sąskaitų ir pan. kur išleidote pinigus. Sutartyje bus nurodyta, kad pinigus turite išleisti pagal paskirtį ir oficialiai.

+3Buvo naudinga
Eglė

Sveiki. Dirbu pagal idividualios veiklos pažymą. Praėjusiais metais deklaruota pajamų suma buvo 0. Jei šiais metais būtų deklaruojamos pajamos apie 10000€ per metus (apie 830€ per mėnesį). Ar galiu tikėtis gauti būsto paskola iki 40000?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Nežinia kaip bankai vertins Jūsų veiklą ir situaciją. 1 metų gali būti per mažai, tačiau reikia kalbėtis su bankais ir planuotis ateitį.

+3Buvo naudinga
Anllita

Laba diena, norėčiau sužinoti ar yra galimybė gauti paskolą namo statybai, esu dirbanti Jungtinėje karalystėje, tačiau turiu nekilnojamojo turto Lietuvoje kur vykdau veiklą nuomoju butus ilgiau nei metai.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Anlita, dėkui už klausimą. Galimybė gal ir būtų, tačiau pajamas gaunantiems ne eurais, Lietuvoje veikiantys bankai dar neišduoda, todėl reikėtų galvoti apie paskolą kredito unijose arba apie paskolą su NT įkeitimu.

+3Buvo naudinga
Mindaugas

Laba diena, norėjau paklausti apie paskolos galimybes dirbant, individualia veikla? Kiek laiko reikia būti pradirbus, kad bankas suteiktų paskolą būstui? Domintų apie 100000 eurų paskola. Ir dar norėjau paklausti, gal yra kokių naujienų apie paskolos gavimą dirbant ne Lietuvoje ir gaunant pajamas ne eurais? Gal Lietuvos bankas planuoja panaikinti tą draudimą. Ačiū už atsakymus.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Norint gauti 100000 eurų su individualia veikla, reikia bent 2 metų stabilių, didelių pajamų su gera veikla. Atminkite, kad tai labai individualu. Dėl būsto paskolų tiems, kas pajamas gauna ne eurais, tai niekas per daug nepasikeis dėl šio įstatymo bankų atžvilgiu, šis pakeitimas, kuris dabar pasirašytas yra geriau klientams, apsaugo dar labiau klientus, bet yra blogesnis bankams. Bankai ir dabar ir prieš tai turi visas galimybes išduoti būsto paskolas tiems, kurie gauna būsto paskolas ne eurais, tačiau bankai patys nenori išduoti, nes jiems tektų prisiimti valiutos pokyčių rizikas. Taigi, kada bankai užsimanys, tada ir išdavinės būsto paskolas ne eurais gaunantiems, dabar deja, niekas nesikeičia (2018 12 13 duomenimis).

+3Buvo naudinga
Donatas

Laba diena, užsiimu individualia veikla pagal pažymą, pajamos 1200eu. Žmonos 650e, ar įmanoma gauti paskolą 90000eu?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Nežinau kaip įvertins Jūsų pajamas bankai, jeigu bus tinkamos pajamos įvertinus stažą, profesiją ir aplinkybes, tai pajamų pakaktų. Kreipkitės į bankus ir unijas individualiam vertinimui.

+3Buvo naudinga
Audronė

Sūnus 4 kurse, baigia studijas, jau pradėjo dirbti asmeniniu treneriu (individuali veikla). Baigus studijas, reikia ieškotis būsto. Nuomoti neapsimoka. Ar yra galimybė gauti kokią paskolą būstui? (apie 25000-30000 eur ). Pradinį įnašą dovanotų seneliai. Laiduotojai gali būti tėvai. Įkeisti bankui galima tą patį perkamą butą. Ar verta kur kreiptis?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audrone, dėkui už klausimą. Kreiptis reikėtų į TOP3 bankus arba jeigu nepavyktų - į kredito unijas. Bankai gali sunkiau finansuotį asmenų pajamas individualia veikla. Laidavimas galimas, tačiau priklauso nuo to, kaip pajamas įvertins bankai ir kokio dydžio tos pajamos yra. Kreiptis verta, bandyti verta.

+3Buvo naudinga
Stasys

Labas vakaras, Zodziu tokia situacija mano. Turiu du sunus 4 ir 5 metu bet su vaiku nama vede nebuvom,siuo metu Turiu drauge su 5metu dukryte ,tad kaip cia apskaiciuot seimos zmones? skaiciuojasi dabartine seima 3 asmenys ar plius mano du berniukui kurie gyvena su mama. Kitas klausimas, sakykim domina namas klaipedoje 100 000e tai man reikia turet 15000e taip pradinio ynasui taip? sakykim turiu ta 15000e bet dirbu statybu srytyje su individualia veikla,tad bankam nelabai patinka ta individuali veikla taip ?tokiai sumai? derbu uzsienyje ir sakyciau gerai uzdirbu bet 50 000e sutaupyt pradiniam tukrai ne man, nes per trumpai gyvenam:) tad kiek laiko man reiktu pradirbti lietuvoje jok gauciau paskola bustui su mano pradiniu 15000e .Lt firmoi uzdirbciau sakykim 1500e ar pakaktu man atlyginimo bei kiek laiko man reikia pradirbti kad duotu? Stasys

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Stasy, dėkui už klausimą. Šeimos narių skaičius priklauso nuo to, kas prižiūri vaikus ir kam nustatyta globa. Taip pat jeigu globa priklauso vaikų mamai, tuomet turbūt mokate alimentus. Tai viskas susidės ir bus nustatyta individuali situacija ir nustatytos galimybės gauti paskolą, tad dėl tikslumo reikia kreiptis į bankus.

Dėl individualios veiklos. Bankai finansuoja, bet vertina individualią veiklą prasčiau ir taip pat turi būti stabilumas ir pateiktos išsamios deklaracijos. Bankams svarbu matyti stabilumą. Jeigu norite gauti būsto paskolą su įprastu 15% pradiniu įnašu, Jums reikėtu oficialiai (su sodra) pradirbti įmonėje bent 6-12 mėn. ir tuomet kreiptis į bankus. Ar pakaktų 1500 eurų per mėn., nežinau, tik bankai pasakytų, preliminariai galbūt, bet situacija su vaikais gali turėti įvairių niuansų. Rekomenduoju pasikalbėti su bankais.

+3Buvo naudinga
Indrė

Laba diena, norėjau paklausti dėl valstybės paramos įsigyjant būstą. Vykdau individualią veiklą dar tik pusę metų.. Kurie bankai gali greičiausiai suteikti paskolą? Seb bankui reikia 2-jų metų pajamų. O kaip dėl kitų? Ir kurioj savivaldybėj reikia kreiptis? Kaimo ar miesto?. (esu registruota kaime, noriu įsigyti būstą Alytuje). Man 30m. Esu vieniša mama ir turiu vieną vaiką. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Visuose bankuose į pajamas, gautas iš individualios veiklos, atsižvelgia po 2 metų, tačiau galite mėginti kreiptis į kredito uniją, bet jų procentai 2-3 kartus didesni, vėliau galima reinvestuoti kreditą į banką. Dėl paramos kreipkitės į savivaldybę, kurioje esate registruota.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų