Pajamos

Pajamos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pajamos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gertrūda

Esame 5 asmenų šeima (2 suaugę trys vaikai). Aš šiuo metu nedirbu, gaunu 309 eurus motinystės išmoką. Vyras š.m. liepos 25 d. Su bendraminčiais įkūrė mažąją bendriją. Vykdo statybų veiklą Lietuvoje ir Vokietijoje. Vyras yra mažosios bendrijos direktorius. Visos uždirbtos pajamos pervedamos į sąskaitą dienpinigių pavidalu. Kadangi darbai dar tik įsibėgėja, direktoriumi dirba neatlygintinai, tačiau nuo sausio 1 d. Pradės gauti minimumą už vadovavimą dienpinigiai. Pajamos ( dienpinigiai ) siekia 3600 kiekvieną mėnesį. Ar realu gauti būsto paskolą namo statybai? Reikalavimus dėl pradinio įnašo išpildytume. Labai domintų ir swedbank komentaras

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gertrūda, dėkui už klausimą. Manau, kad sunkiai bus vertinamos tokios pajamos. Visų pirma, minusas yra, kad vyras yra direktorius, turės pateikti įmonės balansus ir pan. Kitas minusas yra dienpinigiai, kurie taip pat sunkiai gali būti įskaičiuojami. Visame aprašyme aš nematau stabilumo, nėra stabilių pajamų, todėl tai yra didelis minusas. Beje, reikia pradirbti bent 6-12 mėnesių su stabiliomis pajamomis, tuomet ir kreiptis į bankus. Swedbank komentarą galite gauti susisiekę su jais tiesiogiai.

+3Buvo naudinga
Donatas

Sveiki. Su žmona turimos namo paskolos likutis 28000 eur. Norėtume statytis kitą namą. Dabartinio namo rinkos vertė apie 90000 eur. Ar įsivertinus turtą iš naujo būtų įmanoma pasididinti paskolą ir gauti pinigų naujo namo statybos pradžiai?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Taip tokia galimybė būtų, bet reikia žiūrėti kokios Jūsų pajamos ir kokį paskolos tipą bankas galės pasiūlyti. Svarbu ar galėsite padengti įsipareigojimus.

+4Buvo naudinga
Marija

Sveiki, kokio dydžio galėčiau gauti paskolą, jei mano mėnesinės pajamos 440€? Jokių kitų finansinių įsipareigojimų nėra.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marija, dėkui už klausimą. Reikėtų bent keliasdešimt eurų padidinti atlyginimą, kad lengviau gautumėte paskolą. Šiuo metu Jūsų pajamų gali ir neužtekti. Pasiteiraukite bankuose, kad įvertintų Jūsų situaciją. Tokio aplink atlyginimo rėžiuose galėtumėte gauti apie 20 tūkst. eurų paskolą.

+4Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki. Ar gali bankroto administratorius įtraukti į pajamas dienpinigius? Ir kodėl, kai nori paimti paskolą, tai nenori bankai įtraukti į pajamas, o kai atskaičiuoti, tai jau skaito kaip pajamas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Gal turite omenyje anstolį, o ne bankroto administratorių? Na, taip jau su skolom jau yra, kad pajamas visas nuskaičiuoja, nes reikia padengti susidariusias skolas. O pajamos būsto paskolai yra grynai vidinis banko vertinimas, bankas pats sprendžia ar nori finansuoti tokias pajamas gaunančius asmenis ar ne. Todėl ir yra svarbu nepasitikėti vienu banku, reikia tikrintis per visur.

+3Buvo naudinga
Anllita

Laba diena, norėčiau sužinoti ar yra galimybė gauti paskolą namo statybai, esu dirbanti Jungtinėje karalystėje, tačiau turiu nekilnojamojo turto Lietuvoje kur vykdau veiklą nuomoju butus ilgiau nei metai.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Anlita, dėkui už klausimą. Galimybė gal ir būtų, tačiau pajamas gaunantiems ne eurais, Lietuvoje veikiantys bankai dar neišduoda, todėl reikėtų galvoti apie paskolą kredito unijose arba apie paskolą su NT įkeitimu.

+3Buvo naudinga
Valius

Sveiki, pagal dabartinį įstatymą bankai yra sustabdę paskolos išdavimą jei pajamos gaunamos ne eurais. Aš dirbu Norvegijoje su nuolatiniu kontraktu, ir mano pajamos yra Norvegijos kronomis. Gal yra svarstoma šį įstatymą keisti ir paskolos bus išduodamos gaunant ne eurais. Labai lauksiu atsakymo. Ačiū, geros dienos.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Valiau, dėkui už klausimą. Niekas per daug nepasikeis dėl šio įstatymo bankų atžvilgiu, šis pakeitimas, kuris dabar pasirašytas yra geriau klientams, apsaugo dar labiau klientus, bet yra blogesnis bankams. Bankai ir dabar ir prieš tai turi visas galimybes išduoti būsto paskolas tiems, kurie gauna būsto paskolas ne eurais, tačiau bankai patys nenori išduoti, nes jiems tektų prisiimti valiutos pokyčių rizikas. Taigi, kada bankai užsimanys, tada ir išdavinės būsto paskolas ne eurais gaunantiems, dabar deja, niekas nesikeičia (2018 12 13 duomenimis).

+3Buvo naudinga
Mindaugas

Laba diena, norėjau paklausti apie paskolos galimybes dirbant, individualia veikla? Kiek laiko reikia būti pradirbus, kad bankas suteiktų paskolą būstui? Domintų apie 100000 eurų paskola. Ir dar norėjau paklausti, gal yra kokių naujienų apie paskolos gavimą dirbant ne Lietuvoje ir gaunant pajamas ne eurais? Gal Lietuvos bankas planuoja panaikinti tą draudimą. Ačiū už atsakymus.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Norint gauti 100000 eurų su individualia veikla, reikia bent 2 metų stabilių, didelių pajamų su gera veikla. Atminkite, kad tai labai individualu. Dėl būsto paskolų tiems, kas pajamas gauna ne eurais, tai niekas per daug nepasikeis dėl šio įstatymo bankų atžvilgiu, šis pakeitimas, kuris dabar pasirašytas yra geriau klientams, apsaugo dar labiau klientus, bet yra blogesnis bankams. Bankai ir dabar ir prieš tai turi visas galimybes išduoti būsto paskolas tiems, kurie gauna būsto paskolas ne eurais, tačiau bankai patys nenori išduoti, nes jiems tektų prisiimti valiutos pokyčių rizikas. Taigi, kada bankai užsimanys, tada ir išdavinės būsto paskolas ne eurais gaunantiems, dabar deja, niekas nesikeičia (2018 12 13 duomenimis).

+3Buvo naudinga
Silvija

Laba diena, nesu gyvenime ėmusi paskolos, bet atėjo laikas pagalvoti dėl būsto įsigijimo. Esu viena, vaikų neturiu, dirbu. Mano pajamos 600eu. Ar būtų įmanoma gauti rimtesnį pasiūlymą iš banko. Dėkui.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Silvija, dėkui už klausimą. Galite galvoti apie būsto paskolą maždaug iki 35 tūkst. eurų.

+4Buvo naudinga
Gražvyda

Laba diena, Esame 3 asmenų šeima, esame pradėję statyti namą - dabartinė stadija mūrinis namas su uždengtu stogu, bendras plotas gaunasi 480m2. Norėtume imti paskolą pavasarį tolimesniam įrengimui užstatant bankui savo namą. Tik situacija tokia, kad aš dar 2 metus esu vaiko auginimo atostogose, gaunu vaiko priežiūros pinigus, kurie yra 540e/mėn. Taip pat dirbu, atlyginimas 1000e/mėn. Klausimas, ar skaičiuotųsi prie pajamų mano gaunami vaiko auginimo atostogų pinigai? Taip pat vyras pradėjas dirbti pagal individualios veiklos pažymėjimą, tad jei imtume paskolą, ar jo pajamos įsiskaičiuotų išdirbus jam 6mėn., jei kaip pagrindinė skolininkė būčiau aš - dirbanti pagal darbo sutartį? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gražvyda, dėkui už klausimą. Vyro pajamos manau, kad nesiskaičiuotų, nes per mažas stažas ir dar nebuvo deklaracijų. Reiktų bent pilnų metų deklaruotų pajamų. Dėl Jūsų pajamų, priklausys nuo banko, bet kadangi vaiko priežiūros pinigai jau į pabaigą ir ateityje jie nebebus mokami, tuomet neturėtų skaičiuotis. Kreipkitės į bankus, manau, kad galite rasti sprendimą. Tik kreipkitės į 3 bankus, o ne vieną.

+3Buvo naudinga
Jekaterina

Laba diena. Mano vyras dirba užsienyje ir pagrindinės ko pajamos yra iš ten. Norime pirkti butą, banke mums pasakė, kad gaunant pagr. pajamas iš užsienio, pradinis inašas būtų nuo 25% iki 35%. Ar galima šį įnašą išskaičiuoti iš paskolos sumos? Nes mums yra nerealu sutaupyti tokius pinigus. Būstą norime pirkti už 80 000€.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jekaterina, dėkui už klausimą. Jeigu pajamos eurais, tuomet būsto paskolą galite gauti ir įprastai būna prašomas didesnis pradinis įnašas. Jeigu gaunate pajamas ne eurais, bankai šio metu būsto paskolų neišduoda. Jeigu Jums nerealu sutaupyti pradinio įnašo sumą, tuomet Jums per anksti galvoti apie būso paskolą, patariu neskubėti, suspėsite.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų