Dekretas

Dekretas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „dekretas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ingrida

Sveiki. Planuojame su draugu imti būsto paskolą. Tačiau šiuo metu galiu imti tik viena, nes draugas pakeitė darbovietę ir jo pajamų nerodo. Buvome keliose vietose, pagal mano pajamas 483 e gaučiau 28000e paskolos. Norime pasiimti skubiai, nes greitai išeisiu į dekretą ir tada pajamos mano mažės. Ar pasiėmus paskolą ir tik po to išėjus dekreto ir vaiko auginimo atostogų paskolos grąžinimo suma nekinta? Niekas nebepersiskaičiuoja, mokėsiu kaip ir mokėjus į mėn. nustatytą sumą bankui? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ingrida, dėkui už klausimą. Jeigu jau pasirašysite sutartį su banku ir gausite paskolą - sąlygos nesikeis jeigu vykdysite visus sutarties įsipareigojimus, nevėluosite ir kt.

+3Buvo naudinga
Indrė

Laba diena, Esame vedę, žmona šiuo metu dekrete, prieš tai dirbo,mūsų pajamos 850eur/men . Šiuo metu norime imti paskolą būstui, būstas kainuoja 48 tūkst. Savo turime 26 tūkst., likusią sumą norime prašyti banko paskolos iki kol gims vaikas. Kaip manote, ar bankas suteiks paskola likusiai sumai jei imsiu tik savo vardu ?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Indre, dėkui už klausimą. Šiaip, kai imate būsto paskolą ir esate susituokę ir jeigu nėra kažkokių prieš vedybinių sutarčių pasirašyta, tuomet paskolą turėsite imti kartu ir pajamos bus vertinamos visos šeimos, o ne Jūsų vienos.

+3Buvo naudinga
Simonas

Sveki. Esam 3 asmenų šeima, žmona dekrete, šeimos pajamos 790e į rankas. Su kreditais reikalų neturėję. Luminor atmetė pasiūlymą, pajamos per mažos. Norėjau paklausti ar seb duotų paskolos kažkiek ar net neverta niekur kreiptis?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simonai, dėkui už klausimą. Tik SEB ir kiti bankai gali į tai atsakyti. Kreipkitės tiesiogiai.

+4Buvo naudinga
EDGRAS

Sveiki, kokia nuomonė būtų apie būsto paskolos galimybes, esame trijų asmenų šeima, kolkas žmona dekrete, aš kolkas vienintelis dirbantis, mano pajamos 1250 eurų, dirbu vienoje darbovietėje metus, o kitoje 6 mėnesius. Žmona gauna dekretą svarais, norima paskola būtų 80000 eurų, namo statybai, sklypą turime, esame pasistatę pamatus ir keliame baigtumą kuo labiau, pradinį įnašą turime, ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Manau, kad galimybės yra, tiesiog priklausys nuo situacijos, vertinimo, projekto ir reikiamo pinigų kiekio. Nuvykite į bankus individualioms konsultacijoms. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Ieva

Laba diena, mano ir vyro pajamos per mėn. yra 2250 Eur neto, ketiname imti paskolą. Šiuo metu laukiuosi, į dekretą išeinu kovo mėn., žadu VPA pasilikti 2 m. Jei imtume paskolą dabar, kaip bankas skaičiuos pajamas? Vyro pajamos mano dabartinės pajamos ar visgi pagal tai, kokias pajamas gausiu būdama VPA?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Nuvykite į banką pasiteirauti dėl situacijos. Negaliu tiksliai atsakyti, nes priklausys ir nuo sumos ir nuo būsto. Individualiai nuo banko, pareigų, profesijos gali priklausyti sprendimas.

+3Buvo naudinga
Valentina

Laba diena, norėčiau sužinoti ar turim galimybę gauti paskola būstui. Situacija tokia, kad būsime greitai susituokę, bet šiuo metu stoviu darbo biržoje, bet už mėnesio išeinu į dekretą. Ar mum, kaip šeimai išvis yra galimybė gauti paskolą būstui jei aš nedirbanti, o būsiu motinystės atostogose?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Valentina, dėkui už klausimą. Viskas priklauso nuo Jūsų šeimos finansinės situacijos ir galimybių grąžinti kreditą. Siūlau pasikalbėti su bankais tiesiogiai ir sužinoti tikslią informaciją. Iš pateikto aprašymo, manau, kad Jums reikėtų neskubėti su paskolomis ir imti tik tuomet, kai bus užtikrintas stabilus finansinis pagrindas visai šeimai.

+3Buvo naudinga
Aringas

Sveiki, norėčiau sužinoti informaciją. Balandžio 9d. mano žmona išeina į dekretą, ne į vaiko priežiūros atostogas ,o į dekretą (2mėn iki vaiko gimimo ir 2mėn po vaiko gimimo). Prašau atsakykite imant busto paskolą, kaip bus skaičiuojamas mano žmonos pajamos imant tuos 4mėn. Ačiū lauksiu atsakymo.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aringai, dėkui už klausimą. Priklausys individualiai nuo situacijos ir banko. Teoriškai turėtų skaičiuotis paskutinių 6-12 mėn. realiai gaunamų pajamų vidurkis.

+3Buvo naudinga
Dovilė

Laba diena. Domina parama būsto paskolai. Norėjau paklausti kaip skaičiuoja metines pajamas jei esi dekrete ir vaiko priežiuros atostogose 2 metai. Ar žiūrimos pajamos kai dirbau, ar skaičiuojami dekreto ir atostogų pinigai? Pagarbiai, Dovilė

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Pajamos skaičiuojamos taip, kaip deklaruosite. Savivaldybė žiūrės į deklaracijas ir ar neviršysite nustatytų lygių. Plačiau susipažinkite su paramos būstui įstatymu čia.

+4Buvo naudinga
Julija

Sveiki, norėčiau sužinoti ar gautume 10proc parama jaunoms šeimoms jei mano vyras uždirba apie 900-1000e į rankas, aš esu dekrete ir gaunu tik 200e į rankas , turime 8mėn kūdikį. Ačiu

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Julija, dėkui už klausimą. Pagal 2017 m. VRP dydį Jūsų šeimos pajamos yra per didelės norint gauti paramą pagal šiuo metu galiojančias nuostatas. Pagal nuo 2018 m. sausio 1 d. VRP dydį (kuris bus pakeltas iki 120 eur) ir kuomet bus paskirtas naujas finansavimas, galėsite pretenduoti. Sekite informaciją viešojoje erdvėje ir Bankai.lt portale apie naują paramą, apie ją kolkas informacijos nėra.

+3Buvo naudinga
Česlav

Laba diena! Esame šeima 2 suaugę (34 ir 37 metai) ir 3 mažamečiai vaikai, susituokę 14 metų. Savo būsto neturime, norim imti paskolą būstui. Aš uždirbu 1200 eur., žmona dekrete. Ar yra galimybė gauti paramą iš savivaldybės? Ačiū!

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Česlav, dėkui už klausimą. Deja, Jūsų amžius yra netinkamas, kadangi parama pagal įstatymą suteikiama tik iki 35 metų amžiaus. Tokio amžiaus neperžengusios, skaitomos jaunomis šeimomis. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų