Nėštumas

Nėštumas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nėštumas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Vita

Laba diena, norėjau pasiteiraujant dėl būsto pirkimo rajone subsidijos. Esame šeima (vyras žmona ir 3 metų vaikas). Laukiamės antro vaikelio. Turime būstą mieste su paskola, bet su antru vaiku tai atitiksime sąlygą kad plotas vienam asmeniui mažiau nei 14 kv. m. Bet ar yra galimybė rinktis būstą, imti paskolą ir gauti subsidiją nėštumo metu? Ar antrą būstą galime pirkti tik jau sulaukus antro vaikelio?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Liepa

Sveiki, sakykite, jeigu imčiau paskolą 8 nėštumo mėn. dar neišėjus į dekretą ir jei bankas duotų ją ar poto išėjus į dekretą greitu metu nekiltų jokių problemų? Atlyginimas į rankas yra gaunamas stabilus - 1320eur.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Dovilė

Sveiki, noriu paklausti ar galime tikėtis paramos pirmam būstui įsigyti, jeigu paskolos ėmimo metu dar neturime kūdikio, bet laukiuosi 4 mėn.?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Viktorija

Sveiki, Noriu imti 30000 eurų paskola namui Akmenės rajone. Mano darbo užmokestis į rankas 560 eurų. Mano draugas (jeigu jis galės) arba sesuo būtų laiduotojai. Jam paskolos neduoda, nes turi blogą credito istoriją, bet dabar kreditų nebeturi jau metus ir dirba jau du metus vienoje kompanijoje. Gauna 3500 eurų per mėnesį. Kaip bus kai kada nors išeisiu į vaiko priežiūros atostogas? Kaip tada bus žiūrima į mano pajamas? Šiuo metu mums abiems yra po 25 metus. Ačiū už atsakymą :)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, dėkui už klausimą. Jeigu imsite paskolą viena, tuomet gal ir galite gauti būsto paskolą, tačiau jeigu kartu su draugu, tuomet vargu, nes bloga kredito istorija iš karto blogina sąlygas ir dažniausiu atveju atsisakoma išduoti būsto paskolą. Laiduoti draugas negalės, nes turi blogą kredito istoriją. Jeigu imsite būsto paskolą viena ir banko vertinimas bus Jums palankus, tuomet turėsite tiesiog mokėti įmokas - nėštumas ne liga. Bet kokiu atveju nerekomenduoju imti būsto paskolą vienai ir visą naštą nešti ant savo pečių. Įvertinkite riziką ir neprisiimkite tokios atsakomybės viena.

+3Buvo naudinga
Juozas

Sveiki, esame užsirezervavę pirkti naujos statybos butą (dar nepastatytą), bei imti būsto su įsirengimu paskolą. Žmona šiuo metu laukiasi, o butą statytojas įsipareigojo pabaigti ir parduoti spalio mėnesį, kai nėštumas bus prie pabaigos (8 mėn.). Ar tokia situacija gali sukelti kėblumų imant būsto paskolą? Kaip tokiu atveju bankas skaičiuoja pajamas? Ar gali traktuoti, kad šeima jau 3 asmenų? Girdėjom, kad bankai teiraujasi, kokį laikotarpį tėvai rinksis motinystės/tėvystės atostogoms - 1 ar 2 metų ir pagal tai skaičiuoja pajamas - 100 arba 40% nuo atostogausiančio tėvo pajamų. Ar tai tiesa? Ir kitas klausimas, kas būtų tokiu atveju, jeigu nėštumo faktas nuo banko būtų nuslėptas, paskola būtų suteikta, o vėliau viskas paaiškėtų (pagal dekreto pašalpos gavimą)? Ar gali bankai imtis kokių priemonių ar kažkokiu būdu anuliuoti suteiktą paskolą? Arba gal bankas turės teisę nebesuteikti paskolos nupirkto būsto įsirengimui, neskaitant, kad banko sprendime suteikti paskolą tai buvo įvertinta ir paskaičiuota? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juozai, dėkui už klausimą. Vertins situaciją ir pajamas pagal tai kaip yra. Nėštumas ne liga ir nieko blogo neturėtų nutikti, nors taip, kalbama, kad bankai į tai atsižvelgia, nors neigiamų faktų apie tai negirdėti. Svarbu bus Jūsų pajamų dydis ateinančius metus. Patarčiau pereiti per visus bankus ir pasikalbėti, paaiškinti situaciją, juk iki būsto pirkimo dar toli, todėl spėsite pasiruošti viskam. Jeigu banko sprendimas bus suteikti paskolą, tai nesikeičia ir paskola bus suteikta. Bet visko pasitaiko.

Tikrai labai labai rekomenduoju nueiti į visus bankus ir pasikalbėti jau iš anksto, pasakyti kas būtų jeigu būtų ir panašiai. Žinokite viską tiksliai, nes nuo to bus geriau tik jums. Aš nežinau kaip bankai masto Jūsų individualiu atveju, tik jie mato Jūsų situaciją ir tik jų rizikos vertinimo sistemos galės atsakyti kaip bus.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų