Būsto įrengimo paskola

Būsto įrengimo paskola. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto įrengimo paskola“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gytis

Sveiki, imant paskolą būstui iki 25000€ su būsto įrengimo paskola pvz: 20000€ ar jas gali susumuoti į vieną paskolą ir ją mokėti 30 metų ar jas reikia mokėti atskirai? Būsto 30 metų pagal nurodytą sumą, o įrengimo 10 metų pagal nurodytą sumą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gyti, dėkui už klausimą. Priklausys nuo banko ir situacijos. Galimybė gauti įrengimo paskolą tomis pačiomis sąlygomis kartu būdavo galima.

+3Buvo naudinga
Živita

Laba diena, statome namą. Šiuo metu esame namo įrengimo stadijoje. Trūksta piniginių lėšų. Mąstome apie paskolą namo įrengimui. Kaip bankas įvertina, kokia suma reikaliga namo galutiniam įrengimui? Reikia ruošti sąmatą ar kaip? Aš dirbu pagal darbo sutartį į rankas gaunu 450 Eur. vyras dirba pagal verslo liudijimą, auginame 3 metų sūnų. Kokias galimybes turime gauti paskolą ir kokios būtų sąlygos, mąstome apie 20000 Eur.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Živita, dėkui už klausimą. Bankai normaliai žiūri į namo statybų finansavimą. Tačiau Jūsų šeima turi atitikti atsakingo skolinimo nuostatus ir vertins Jūsų šeimos pajamas bei galimybes gauti kreditą. Reikia kreiptis tiesiogiai į skirtingus bankus su reikalinga pinigų suma/projektu ir teirautis.

+3Buvo naudinga
Indrė

Sveiki, Perkame butą su daline apdaila naujame name už 81900eur. Kadangi Luminor bankas, iš kurio imame paskolą, ir statytojas yra partneriai, papildomas buto vertinimas buvo nereikalingas. Banko garantą buto pirkimo sumai gavome, planuojame dar papildomai skolintis įrengimui. Tačiau neramina faktas, jog gavus notarinę sutartį pamatėme, jog mūsų buto vidutinė rinkos vertė yra 69900eur. Ar tai reiškia, jog mūsų butas nėra vertas statytojo įvardintos sumos? Ar nebus problemų pasikelti turto vertę, kad bankas išmokėtų paskolą įrengimui? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Indre, dėkui už klausimą. Įprastai bankai skolina sumą ne didesnę nei yra įvertintas būstas. Lengviau ir paprasčiau būtų jeigu būstas būtų įvertintas daugiau nei suma už kurią perkate. Vertė yra nustatoma pagal daug faktorių, bet vienas pagrindinis yra tame rajone nupirktų kainų vidurkis per tam tikrą laikotarpį. Vadinasi, įsigyjate būstą už brangiau nei yra vidutinė jo vertė. Pasikalbėkite detaliau su banku kokios bus sąlygos įsigijant būstą ir finansuojantis būsto įrengimą.

+3Buvo naudinga
tomas

Nevisada ta vidutinė parduotų sandorių vertė yra tinkamas metodas. Nes dar reikia įvertinti ir parduodamo būsto įrengimo lygį. Jeigu lygina parduodamus būstus su juodgrindėm ir būstus, kurie yra jau su išbetonuotom ir tinkuotom sienom, tai ir kaina bus atitinkama. Kas dėl butų, tai reikia žiūrėti greta esančius projektus, toje pačioje zonoje ir pagal tai susidaryti bendrą vaizdą ar už perkamą butą mokate brangiau

Buvo naudinga
Eleonora

Sveiki, norėjau pasiteirauti. Ar įmanoma būtų gauti būsto įrengimo paskolą? Statome namą , planuojame pasistatyti (namo dėžutę be paskolos).Namas statomas Vilniaus mieste. Tačiau namo vidaus įrengimui norėtume gauti paskolą. Aš dirbu Lietuvoje (mano alga į rankas 800eurų) , mano vyras dirba Norvegijoje.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eleonora, dėkui už klausimą. Taip, įmanoma ir tai įprastas procesas. Kreipkitės į bankus dėl galimybių Jūsų šeimai ir namo projektui.

+3Buvo naudinga
Migle

Laba diena. Planuoju imti būsto paskolą. Būstas su daline apdaila. Pradinį įnašą turiu, taip pat įsirengimui reikalingas lešas turiu. Klausimas ar bankai prašys pateikti turimų lėšų, santaupų kilmę ar jiems pakanka matyti jog sąskaitoje pakanka pinigų? Kokio dydžio sumą reikalauja bankai turėti įsirengimui, kaip skaičiuojama įrengimo suma? Ar privaloma turėti iškart visą jų apskaičiuotą įsirengimo sumą? Dėkoju už atsakymus.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Migle, dėkui už klausimą. Jeigu bankas paprašys - turėsite pateikti turimų lėšų kilmę.

+4Buvo naudinga
Agnė

Laba diena, kokią sumą (procentus) reikia turėti būsto įrengimui, perkant būstą su paskola turinį tik dalinę apdailą? Galbūt yra standartiškas bankų imamas įkainis kvadratiniui metrui ar kitas preliminarus įkainis?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo poreikio, įprastai kvadratinio metro įrengimo kaina yra apie 300eurų. Imant paskolą įrengimui Jūs įsirengsite ir kviesite turto vertintoją, kad įvertintų iš naujo būstą - pagal tai ir išmokės paskolą. Gali būti prieš įrengimą arba po įrengimo išmokama paskola, tačiau visas išlaidas turėsite pagrįsti.

+3Buvo naudinga
Karolina

Sveiki, sužadėtinis pasiėmė būsto paskolą, kartu taip pat bankas patvirtino būsto įrengimo paskolą. (pinigai iškart po vertinimo bus priskaičiuoti rangovui). taip atsitiko, kad prarado darbą ir šiuo metu yra bedarbis. Sakykite ar bankas mokant paskolą įrengimui tikrina pajamas antrą kartą? (būsto įrengimo paskola yra nurodyta sutartyje). Remontas jau padarytas.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karolina, dėkui už klausimą. Pagal sutartį, jeigu praradote darbą, Jūs turėtumėte pranešti apie tai bankui, o bankas sprendžia ir kalbasi kaip sugebėsite mokėti įmokas. Dažnu atveju žmonės turintys paskolas niekam nieko nesako ir bankai netikrina. Bet tai nėra saugus būdas ir nerekomenduotinas.

+3Buvo naudinga
Ignas

Laba diena, turim pastatę namą (dėžutę) už savo lėšas, jei vertintojas turtą vertina apie 50000, tai kokios paskolos galim tikėtis būsto įrengimui? Ar paskolos dydis priklauso nuo įvertintos vertės ar tiesiog skaičiuojamas pagal kažkokią formulę? pagal plotą ar pan. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ignai, dėkui už klausimą. Paskolos dydis priklauso nuo daug faktorių, vienas jų - įvertinto turto suma (Jūsų atveju 50tūkst.), bet taip pat bankams svarbu, kad Jūsų pajamos būtų pakankamos šiam įsipareigojimui, tad vertins ir pajamų tvarumą, o dar vienas svarbus dalykas yra namo projektas, pagal kurį ir būtų finansuojama - dalimis arba iš karto.

+3Buvo naudinga
Mantas

Sveiki, turiu jau būsto paskolą swedbanke, taip pat swedbankas jau išmokėjo būsto įrengimo pinigus (visus pagal sutartį) tačiau numatytų pinigų man neužteko, nes pasikeite įrengimo komanda. Turiu naują turto vertinimą kiek man dar reikia pinigų, ar galima naują padaryti sutartį su turto įrengimo didesne suma? Nes bankininke sakė nėra problemų, reiks tik turto vertinimo ( turiu ) ir paaiškinimo kodėl ir kas pasikeitė, kad reikia daugiau įrengimo pinigėlių. Viską turiu viskas pateikta, laukiu jau 2 mėnesius o atsakymai iš bankininkės būna nežinau arba pasidomėsiu. Kas daryti? Vis dar laukti o laiko nelabai turiu o gal pereiti į kitą banką kur bent bendraus normaliai darbuotojai ?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mantai, dėkui už klausimą. Bandykite keisti vadybininkę. Jeigu pakeisite banką, nežinia ar gausite tokias sąlygas kaip Swedbanke. Bandykite griežčiau pakalbėti su vadybininke, absurdas, kad 2 mėnesius tyli, gal išėjo iš darbo ar atostogose. Paspartinti atsakymą būdų yra.

+3Buvo naudinga
Tadas

Sveiki. Dirbu ir gyvenu Islandijoje, namas statomas Lietuvoje. Liko išdažyt sienas, susidėt grindis ir susistatyt baldus, tačiau su namo statytoju esam susirašę notarišką sutartį dėl mėnesinių įmokų, kurias kiekvieną mėnesį reguliariai moku. Paskolos jokios neturiu, noriu paimti paskola pabaigti išmokėti namo statytojui ir vidaus įrengimo darbams. Ar mano jau įnešti 30.000 eurų gali būti užskaityti kaip pradinis įnašas, kiekvienas įnašas užtvirtintas parašais tiek statytojo tiek mano ant vekselių ir ar įmanoma gauti paskolą dirbant Islandijoje. Girdėjau, kad nuo 2019 vasario mėnesio bankai žada atnaujinti paskolų davimą dirbantiems ir gaunantiems atlyginimus kronomis.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Manau, kad galėtų būti užskaityta kaip pradinis įnašas, bet reikėtų derintis tiesiogiai su bankais, ne situacijos skirtingos. Ir taip, bankai pradeda teikti būsto paskolas užsienyje gyvenantiems, plačiau: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų