Su bendraskoliu imta paskola turtui su daline apdaila. Irengta skirtingom dalim, sumom (23% ir 77%). Notariškai turtas 50/50, kaip ir kredito įsipareigojimai.

Laba diena, Su bendraskoliu imta paskola turtui su daline apdaila. Irengta skirtingom dalim, sumom (23% ir 77%). Notariškai turtas 50/50, kaip ir kredito įsipareigojimai. Parduodant bendraskolis, kurio faktinė irengimo dalis 23% prašo daugiau nei proporcingai priklauso. Ar tokiu atveju yra koks sprendimas, kuris būtų teisiškai pagristas? Aciu, geros dienos.

Markas
Atsakymai
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų