Nesusituokę

Nesusituokę. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nesusituokę“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Giedrė

Sveiki, noriu paklausti, kiek laiko reikėtų pradirbti Lietuvoje, kad butu galima pasimti paskolą būstui turint pradinį įnašą? Ir ar įmanoma imti kartu paskolą jei esi nesusituokusi, o tik su vaikinu gyveni. Ir kokios pajamos turėtų buti per mėnesi kad lengviau būtų galima gauti paskolą? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedre, dėkui už klausimus. Minimalus nenutrūkstamo darbo stažas reikalaujamas bent 6 mėn. Jeigu esate nesusituokę, tuomet būsto paskolą galite imti kartu kaip bendraskoliai - tai įprasta praktika. Priklausomai nuo to, kokio dydžio būsto paskolos reikia, priklausys ir minimalių pajamų dydis. Jeigu abu uždirbate 1000 eurų į rankas ir neturite skolų, būsto paskolą bus gauti paprasčiau.

+3Buvo naudinga
Ingrida

Sveiki. Ar įmanoma gauti būsto paskolą jeigu mes su draugu susituoktume ir imtume kartu. Jo pajamos vidutinės į rankas 700 eu, mano 400eu , 3 asmenų šeima. Bet draugas turi prastą kredito istoriją.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ingrida, dėkui už klausimą. Priklausys nuo banko vertinimo, pagal pajamas - pakanka, bet kredito istorija yra labai svarbus kriterijus vertinant šeimas.

+4Buvo naudinga
Kristina

Labas vakaras, turiu tokį klausima. Su draugu norime imti būsto paskola, yra vienas vaikas, bet jisai mano iš pirmos santuokos, ar būtina mums susituokti, kad galėtume paimti paskola abu? Ar esame šeima, nors vaikas ir ne jo, bet kartu gyvenam ir auginam jį?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Jeigu esate nesusituokę, galite imti paskolą kaip bendraskoliai - nebūtina susituokti.

+4Buvo naudinga
Evelina

Sveiki, norime imti paskolą būstui Kauno raj. Nesame susituokę, bet turime vaiką. Ar galime pretenduoti į subsidiją? Ar būtinai reikia susituokti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evelina, dėkui už klausimą. Norint gauti paskatą, reikia būti susituokus.

+3Buvo naudinga
Aivaras

Sveiki, su drauge esame nesusituokę ir turime vaiką. Ji yra vaiko priežiūros atostogose. Mano alga į rankas yra 600€, o draugės pajamos antrus VPA metus bus apie 300€. Kokio dydžio būsto paskolos galime tikėtis iš banko? Ir kokia suma turi būti skirta vaiko išlaikymui skaičiuojant būsto paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aivarai, dėkui už klausimą. Nėra tokio dalyko kaip „turi būti skirta”, kiekvienas atvejis yra vertinamas individualiai ir taip pat skirtingos sąlygos yra skirtinguose bankuose. Todėl norint sužinoti tikslias sąlygas reikia kreiptis į bankus.

+3Buvo naudinga
Danielė

Laba diena, su draugu planuojame pirkti naujos statybos, 90 kvadratų namą, kurio vertė 78 000, su daline apdaila, bankas paskolą duoda. Tačiau klausimas toks, koks kainų skirtumas tvarkant visus reikalingus dokumentus, jei esame nesusituokę ir paskola imsim kaip bendrasavininkai ir tarp to, kas ima susituokę, kas kainuoja dvigubai ir kokios maždaug kainos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daniele, dėkui už klausimą. Neturiu informacijos apie tai, kad būtų skirtumas dokumentų įkainiuose tarp to ar esate susituokę ar ne.

+3Buvo naudinga
Greta

Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl būsto paskolos. Esame nesusituokę, bet jau pradedame svarstyti apie savo būstą. Noriu pasiteirauti būsto paskolą geriau imti susituokus ar ne? Geresnės ir palankesnės sąlygos susituokus ar ne?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Nėra didelio skirtumo, nes galite imti tiek susituokę, tiek ne. Jeigu santuoką gali įtakoti būsto paskolos ėmimas, tai čia taip keistokai :) Svarbiausias dalykas yra finansinė būklė, stabilios didelės pajamos ir švari kredito istorija. Susituokti ar ne spręskite pagal širdį, o dėl geresnių paskolos sąlygų galvokite kaip daugiau uždirbti. Neskubėkite skolintis - pasiruoškite.

+4Buvo naudinga
VILIUS

Sveiki, dirbu paskutinius 3 metus užsienyje ir palanuojame vasarą grįžti į Lietuvą visam laikui bei planuojame imti paskolą namo statybai. Statyba yra pradėta {turime tik pamatus} bet iš sutaupytų lėšų galvojame užbaigti sienas bei stogą. Ar įmanoma gauti paskolą neišdirbus 6 mėnesių Lietuvoje? Turime galimybę užsatyti savo turtą, 2 sklypai 6 arų {vertė apie 12000e} gyvenu su partnere koklas nesusituokę turime 2 vaikus, paskolos dydis būtų apie 25-30 tūkstančių eurų dėkui už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viliau, dėkui už klausimą. Yra privaloma turėti nenutrūkstamą darbo stažą per paskutinius 6 mėn., kitaip bankai negalės finansuoti. Bet kokiu atveju reikia kreiptis į bankus ir labai patariu neskubėti ir neimti būsto paskolos blogomis sąlygomis. Išsirinkite iš visų bankų geriausią pasiūlymą, pasiteiraukite ką padaryti, kad sąlygos pagerėtų.

+3Buvo naudinga
L

Laba diena, Su sužadėtiniu kartu jau esame 5 metus, planuojame pirkti butą su būsto kreditu. Kadangi mano vienos pajamų užtenka gauti paskolai, ją ir planuoju paimti viena, sužadėtinis su tuo sutiko. Tačiau nerimauja dėl to kaip galėtumėte vėliau įteisinti jį kaip buto bendrasavininkį. Įnašas yra padovanotas mano tėvų, tačiau ir jo tėvai galėtų prisidėti prie pirminio būsto remonto, tačiau to nenorės daryti, jei sužadėtinis neturės jokių teisių į nekilnojamajį turtą. Ar tai galima padaryti tik pasirašant priešvedybinę sutartį ar yra dar kažkokių būdų jam teisiškai apsidrausti iki vedybų?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Nėra jokių kitokių galimybių. Kai pasirašysite sutartį su banku, turtas priklausys bankui ir formaliai tik Jums. Bankas žinos, kad tik Jūs esate savininkė ir niekas kitas neturi teisių į šį turtą. Tai arba imkite būsto paskolą dabar kartu (būtų mažiausiai painiavos) arba bandykite per teisines formas tai įteisinti.

+4Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki. Planuojame imti būsto paskolą, bet nesame susituokę, o mano vieno pajamos neišnesa. Ar būtina susituokti, kad pasiimti paskolą mums su mergina?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Galite imti būsto paskolą ir nesusituokę, kaip bendraskoliai.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų