Pajamos Anglijoje

Pajamos Anglijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pajamos Anglijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Vida

Laba, man 63 metai, gyvenu ir dirbu uk. Mano mėn. pajamos 1600£. Lietuvoje gaunu 230eurų pensiją. Vilniuje turiu 2 kamb. butą. Dukra 39 metų amžiaus su 2 vaikais gyvena Vilniuje, jos mėn. pajamos 1000 eurų. Ar įmanoma gauti 100000 eurų paskolą namui įsigyti kartu skolinantis ir užstatant mano 2 kamb. butą? Pradinį įnašą turime. Dėkui

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vida, dėkui už klausimą. Manau, kad sunkiai. Tačiau reikia kreiptis į bankus ir ieškoti sprendimų. Kreipkitės į visus bankus, o ne tik į vieną, taip turėsite daugiau galimybių.

+3Buvo naudinga
Gediminas

Laba diena, gyvenu Anglijoje apie 10 metų ir per ateinančius kelis metus žadu grįžti gyventi į Lietuvą ir galvoju ar gaučiau paskolą dabar būdamas dar Anglijoje ir pirkti butą ar sklypą namo statybai? Nuo ko reiktų pradėti viską? Kokių dokumentų reikia? Ar reikia laiduotojo? Kokio pradinio įnašo reikia? Ir kokios maždaug palūkanos? Ar įmanoma viską susitvarkyt internetu ar reikia grįžti būtinai?

Atsakyti Dalintis
Andrius

Sveiki.Swedbank atsakymas mano atveju buvo neigiamas vien del to,kad jiems sunku ivertinti kokios pajamos butu gyvenant Lietuvoje.Kalba iki inasu ar laiduotoju nepasieke.Pries 2008m.isskestom rankom lauke emigrantu svaru..

+6Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gediminai, dėkui už klausimą. Dėl Brexit manau gali būti sudėtingesnis finansavimas tiems, kas gauna pajamas svarais. Būsto paskolos sklypui negausite, jeigu norite statytis namą su finansavimu, pradinę dalį - sklypą ir dėžutę, turėsite pasistatyti savomis lėšomis - likusią dalį galėsite skolintis. Tačiau kitas svarbesnis klausimas yra ar bankai išduos būsto paskolą gaunant pajamas svarais. Reikia kreiptis į bankus ir teirautis - kito varianto nėra, kadangi kiekvieno situacija ir galimybės yra indvidualios, tad ir sprendimai gali būti skirtingi.

+4Buvo naudinga
Daina

Sveiki, dirbau Anglijoje, dabar jau puse metų Lietuvoje dirbu. Esu vieniša mama, auginu dukrą. Pajamos būstui įsigyti atitinka, pradiniam įnašui pinigų susitaupiusi turiu. Paskolą bankai būstui įsigyti duoda. Būstas pirmas, žiūriu, kad visus reikalavimus pagal įstatyma Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti atitinku. Būstas bus perkamas Vilniuje. Deklaruota gyvenamoji vieta - Vilniaus rajonas. Sakykite ar yra dar skirta lėšų pagal įstatymą, kuriuos galėčiau gauti (10 proc. būsto kainos)?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daina, dėkui už klausimą. Negaliu atsakyti ar yra lėšų ar nėra, nuolat keičiasi situacija, vyksta papildymai. Kreipkitės į savivaldybę detalesnei informacijai. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Vladislavas

Sveiki, Buvo pranešta, kad nuo sausio 14 dienos atsirado pasikeitimų dėl būsto paskolos tiem kurie gauna pajamas užsienio valiuta. Norėjau pasidomėti ar įmanoma gauti būsto paskolą jei gyvenu ne Lietuvoje ir gaunu pajamas svarais? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vladislavai, dėkui už klausimą. Taip, buvo pasikeitimų, nuo sausio 1 d. įsigaliojo įstatymo pakeitimai. Atlikome tyrimą ir apklausėme bankus, detaliau čia: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Anllita

Laba diena, norėčiau sužinoti ar yra galimybė gauti paskolą namo statybai, esu dirbanti Jungtinėje karalystėje, tačiau turiu nekilnojamojo turto Lietuvoje kur vykdau veiklą nuomoju butus ilgiau nei metai.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Anlita, dėkui už klausimą. Galimybė gal ir būtų, tačiau pajamas gaunantiems ne eurais, Lietuvoje veikiantys bankai dar neišduoda, todėl reikėtų galvoti apie paskolą kredito unijose arba apie paskolą su NT įkeitimu.

+3Buvo naudinga
Nick

Sveiki, Steponai. Ar mūsų prezidentė pasirašė įstatymą dėl kredito teikimo kita valiuta? Taip pat, ar teisingai supratau, jeigu žmogus dirba Anglijoje ir gauna pajamas svarais, reiškia Lietuvoje jam bus suteiktas kreditas svarais nuo kitų metų sausio 1 dienos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Nick, dėkui už klausimą. Pasirašė, bet įsigilinau į tą raštą giliau ir realiai tik skambios antraštės buvo, kad kažką tai pakeis. Niekas nepasikeis dėl šio įstatymo bankų atžvilgiu, šis pakeitimas, kuris dabar pasirašytas yra geriau klientams, apsaugo dar labiau klientus, bet yra blogesnis bankams. Bankai ir dabar ir prieš tai turi visas galimybes išduoti būsto paskolas tiems, kurie gauna būsto paskolas ne eurais, tačiau bankai patys nenori išduoti, nes jiems tektų prisiimti valiutos pokyčių rizikas. Taigi, kada bankai užsimanys, tada ir išdavinės būsto paskolas ne eurais gaunantiems, dabar deja, niekas nesikeičia (2018 12 11 duomenimis).

+5Buvo naudinga
Ieva

Laba diena, planuojame grįžti į Lietuvą. Pradžioje planuoju grįžti tik aš su 2 mažamečiais vaikais, padirbti 6mėn, kad gauti paskolą būstui. Vyras tuo metu dar dirbtų Anglijoje. Taigi, kokios mėnesinės pajamos turi būti, kad galėtume gauti būsto paskolą apie 80tūkst. Su 20% pradiniu įnašu? Ar užteks tik mano pajamų paskolai imti? Ar reikia abiems pradirbti 6 mėn. Lietuvoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Būsto paskolų bankai neišduoda asmenims, kurie pajamas gauna užsienio valiuta. Taigi, Jūsų atveju reikėtų ir rekomenduočiau taip, išdirbti Lietuvoje bent po 6 mėn. ir tada kreiptis dėl būsto paskolos. Galbūt ir paramą kokią gautumėte. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Asta Galinauskaite

Laba diena, Norėčiau sužinoti ar įmanoma pasiimti būsto paskolą, gyvenantiems Anglijoje ir gaunantiems užsienio valiuta (Svarais). Ačiū už informacija.

Atsakyti Dalintis
Andrius

Sveiki.Siuo metu visiskai sustabdyta paskolos emigrantams kurie pajamas gauna ne eurais.

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Asta, dėkui už klausimą. Negalima, patikrinome informaciją Swedbank, SEB, Luminor rugpjūčio 17 d. (2018 m.) - jeigu užsienio valiuta gaunate, būsto paskolos neišduodamos.

+4Buvo naudinga
Gintaras

Laba diena, norėčiau paklaust ar galėčiau gauti paskolą namui pirkti, nors dirbu uk ir atlyginimą gaunu Anglijos svarais sterlingais. Mėnesio pajamos nuo 1400 iki 1800 svarų per mėnesį. Norėčiau gauti paskolą 60000 eurų, turiu įnašą 12000. Buvau vedęs, bet nebegyvename kartu, turiu vieną vaiką, bet nereikia mokėti išlaikymo, nes valstybė moka. Ar galėčiau gauti paskolą namui pirkti? Ačiū iš anksto.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintarai, dėkui už klausimą. Kadangi pajamas gaunate Anglijos svarais, tai paskolos bankuose vargu ar gausite, šiuo metu bankai panaikinę šią galimybę. Galite bandyti kreiptis į kredito unijas, galbūt pavyks. Bet kokiu atveju reikia individualaus kredito įstaigos vertinimo.

+3Buvo naudinga
Justina

Sveiki. Šiuo metu gyvenam ir dirbam Anglijoje, turime 2 metų vaiką. Mėnesio bėgyje grįžtam į Lietuva. Vyras jau turi darbą, taip, kad kai tik grįšime pradės dirbti, neužilgo pradėsiu dirbti ir aš. Norime pirkti būstą. Pradiniam įnašui pinigų turime susitaupę. Mums 27-28 metai, vyro pajamos sieks apie 700€ per mėn, o aš prisidėsiu bent minimaliai. Kiek žinau, reikės išdirbti, bent 6 mėn. Ar bus įmanoma gauti mums paskola iki 40 000? Kokiu patarimų turite?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, dėkui už klausimą. Džiugu, kad grįžtate. Patarčiau neskubėti ir neimti būsto paskolos po 6 mėn. grįžimo. Ateinantys 2019-2020 metai bus labai įdomūs ir tikėtina, kad bus labai didelių bangavimų finansų, skolinimo rinkose. Pastebėkite situaciją ir nepirkite išdegę akis, išsirinkite mėgstamą būstą, o ne tai kas liks. Ateinančiais metais bus pokyčių - reikia išlaukt. Tai tiek. Paskolą tikiu, kad galėsite gauti, tik iš karto grįžę nuvykite į visus TOP3 bankus, kad sužinotumėte ką siūlo ir ką šneka, būkite pasiruošę - žinokite savo galimybes, po 6-12 mėn., vėl nuvykite į bankus.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų