Pajamos ne eurais

Pajamos ne eurais. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pajamos ne eurais“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Mantas

Sveiki, gaunu algą svarais, ar įmanoma gaut Lietuvoje banko paskolą, būstui?

Atsakyti Dalintis
Andrius

Sveiki. Tikrai imanoma.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mantai, dėkui už klausimą. Paskaitykite mūsų tyrimą: būsto paskolos, gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Alina

Sveiki, ar nepasikeitė situacija dėl užsienio pajamom dirbančių žmonių finanasavimo? Pajamos yra ne eurais. Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Alina, dėkui už klausimą. Taip, nuo sausio 1 d. įsigalioję įstatymo pakeitimai padarė įtaką. Atlikome tyrimą ir apklausėme bankus dėl šio klausimo, plačiau: būsto paskolos, gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Vladislavas

Sveiki, Buvo pranešta, kad nuo sausio 14 dienos atsirado pasikeitimų dėl būsto paskolos tiem kurie gauna pajamas užsienio valiuta. Norėjau pasidomėti ar įmanoma gauti būsto paskolą jei gyvenu ne Lietuvoje ir gaunu pajamas svarais? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vladislavai, dėkui už klausimą. Taip, buvo pasikeitimų, nuo sausio 1 d. įsigaliojo įstatymo pakeitimai. Atlikome tyrimą ir apklausėme bankus, detaliau čia: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Sigita

Sveiki. Šiuo metu dirbu Norvegijoje, bet nesu išsideklaravusi iš Lietuvos. Algą gaunu kronomis, tačiau mano alga pervedama į lietuvišką sąskaitą, kurią turiu ir eurais, ir kronomis. Ar įmanoma gauti būsto paskolą? Su pagarba, Sigita.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sigita, dėkui už klausimą. Galimybė gauti pajamas yra, Jūs skaitytumėtės kaip pajamas gaunanti užsienio valiuta, bet ne eurais, nesvarbu į kurią sąskaitą pervedami pinigai. Dėl nuo sausio 1 d. įsigaliojusio įstatymo, bankai pradeda teikti paskolas, plačiau mūsų tyrime: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki. O jeigu alga gaunama eurais. Tarkim Olandijos. Būtų problemų gauti būsto paskolą iki 100k?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Priklausys nuo individualaus Jūsų vertinimo ir gaunamų pajamų bei stabilumo. Kreipkitės į bankus detaliam vertinimui.

+4Buvo naudinga
Lukas

Laba diena. Gal žinote ar atsirado naujienu dėl paskolu gyvenantiems užsienį ir gaunant atlygimą kita valiuta?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Taip, atsirado naujienų, paruošėme specialų tyrimą ir straipsnį šia tema: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Aurelija

Laba diena, norėjau pasiteirauti, kas gali būti Bendraskolis imant būsto paskolą? Aš dirbu Šveicarijoje, pajamos frankais, sesuo dirba Lietuvoje, kredito istorija gera. Ar gali sesuo būti mano bendraskoliu? Ar tik sutuoktinis gali? Koks patarimas būtų tuomet dėl bendraskolio, jeigu aš nesusituokus? Dėkoju.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurelija, dėkui už klausimą. Šiuo atveju, Jūsų sesuo galėtų būti laiduotoja, kuri gauna pakankamas būsto paskolos atveju pajamas eurais. Įprastas bendraskolis imant būsto paskolą gali būto Jūsų vyras ar sugyventinis, t.y. tas su kuriuo vedate kartu bendrą buitį ir dalinatės pajamomis, tačiau tai priklauso ir nuo banko individualaus vertinimo. Gaunant pajamas užsienio valiuta, reikalavimai gali bus kitokie. Bet kokiu atveju, Jums reikėtų kreiptis tiesiogiai į bankus individualiam situacijos išaiškinimui ir įvertinimui.

+3Buvo naudinga
Anllita

Laba diena, norėčiau sužinoti ar yra galimybė gauti paskolą namo statybai, esu dirbanti Jungtinėje karalystėje, tačiau turiu nekilnojamojo turto Lietuvoje kur vykdau veiklą nuomoju butus ilgiau nei metai.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Anlita, dėkui už klausimą. Galimybė gal ir būtų, tačiau pajamas gaunantiems ne eurais, Lietuvoje veikiantys bankai dar neišduoda, todėl reikėtų galvoti apie paskolą kredito unijose arba apie paskolą su NT įkeitimu.

+3Buvo naudinga
Valius

Sveiki, pagal dabartinį įstatymą bankai yra sustabdę paskolos išdavimą jei pajamos gaunamos ne eurais. Aš dirbu Norvegijoje su nuolatiniu kontraktu, ir mano pajamos yra Norvegijos kronomis. Gal yra svarstoma šį įstatymą keisti ir paskolos bus išduodamos gaunant ne eurais. Labai lauksiu atsakymo. Ačiū, geros dienos.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Valiau, dėkui už klausimą. Niekas per daug nepasikeis dėl šio įstatymo bankų atžvilgiu, šis pakeitimas, kuris dabar pasirašytas yra geriau klientams, apsaugo dar labiau klientus, bet yra blogesnis bankams. Bankai ir dabar ir prieš tai turi visas galimybes išduoti būsto paskolas tiems, kurie gauna būsto paskolas ne eurais, tačiau bankai patys nenori išduoti, nes jiems tektų prisiimti valiutos pokyčių rizikas. Taigi, kada bankai užsimanys, tada ir išdavinės būsto paskolas ne eurais gaunantiems, dabar deja, niekas nesikeičia (2018 12 13 duomenimis).

+4Buvo naudinga
Mindaugas

Laba diena, norėjau paklausti apie paskolos galimybes dirbant, individualia veikla? Kiek laiko reikia būti pradirbus, kad bankas suteiktų paskolą būstui? Domintų apie 100000 eurų paskola. Ir dar norėjau paklausti, gal yra kokių naujienų apie paskolos gavimą dirbant ne Lietuvoje ir gaunant pajamas ne eurais? Gal Lietuvos bankas planuoja panaikinti tą draudimą. Ačiū už atsakymus.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Norint gauti 100000 eurų su individualia veikla, reikia bent 2 metų stabilių, didelių pajamų su gera veikla. Atminkite, kad tai labai individualu. Dėl būsto paskolų tiems, kas pajamas gauna ne eurais, tai niekas per daug nepasikeis dėl šio įstatymo bankų atžvilgiu, šis pakeitimas, kuris dabar pasirašytas yra geriau klientams, apsaugo dar labiau klientus, bet yra blogesnis bankams. Bankai ir dabar ir prieš tai turi visas galimybes išduoti būsto paskolas tiems, kurie gauna būsto paskolas ne eurais, tačiau bankai patys nenori išduoti, nes jiems tektų prisiimti valiutos pokyčių rizikas. Taigi, kada bankai užsimanys, tada ir išdavinės būsto paskolas ne eurais gaunantiems, dabar deja, niekas nesikeičia (2018 12 13 duomenimis).

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų