Atlyginimas eurais

Atlyginimas eurais. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „atlyginimas eurais“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Vytautas

Sveiki, esu dirbantis Norvegijoje 4 metus, metus dirbu pagal neterminuotą darbo sutartį. Planuojame su drauge prašyti paskolos būstui. Abu neturime jokių įsipareigojimų. Draugė dirbanti jau metai vienoje darbovietėje ir turi dukrelę. Mano mėnesinis atlyginimas po mokesčių apie 3500eu, draugės apie 450eu. Planuojame prašyti paskolos abu, ji būtų kaip bendraskolė. Susitariau su darbdaviu, kad algą gaučiau į lietuvišką banko sąskaitą eurais (nežinau tiksliai ar tai pliusas). Kokios būtų mūsų galimybės gauti teigiamą atsakymą? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vytautai, dėkui už klausimą. Gali kišti koją tai, kad dirbate Norvegijoje. Tačiau visi atvejai yra vertinami individualiai, todėl nėra kitos išeities kaip kreiptis į pagrindinius bankus ir teirautis. Jeigu nepavyktų - kreipkitės į didžiausias kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Daiva

Sveiki, norėčiau pasiteirauti, Mano vyrui 41 metai, išvyko į SUOMIJĄ uždarbiauti, firma suomių, moka eurais į rankas išeina 4000eur, mano pajamos į rankas 550 eur, man 32. Auginam bendrą vaiką esam nesusituokę, aš pati esu pasiėmusi iš swedbanko 6000eur paskolą, moku pagal grafiką. Tai norėčiau jūsų paklausti: į kokį banką galim kreiptis jei vyras dirba Suomijoj, bet gauna atlyginimą eur? Po kiek laiko išdirbimo galim kreiptis į banką? Kokią būsto paskolos sumą galėtų mums suteikt su tokiom pajamom? Dėkoju už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Manau, kad kreipkitės į visus didžiausius bankus. Kadangi Suomijoje valiuta eurai, o taip pat ir Jūs dirbate Lietuvoje ir gaunate stabilias pajamas - tikėtina, kad kažkuriame banke galėsite gauti būsto paskolą. Reikia kreiptis į bankus dėl Jūsų abiejų pajamų ir situacijos įvertinimo. Paskolos sumą sunku įvardint, nes tik bankas pagal tam tikrus savo vertinimo kriterijus galės įsivertinti riziką ir suteikti atsakymą. Išdirbti reikia ne mažiau nei 6 mėn. nenustojamai, pastoviame darbe.

+3Buvo naudinga
Arvydas

Sveiki. Dirbu Lietuvos įmonėje, kuri mane siunčia į komandiruotes užsienyje (šiuo metu Norvegija). Bankas pateikė pasiūlyma kur kreditas yra laikomas užsienio valiuta (šiuo atveju NOK). Bankas taip pat nustatė jei NOK valiutos kursas kris euro atžvilgiu, mano kredito suma padidės, ko pasekoje padidės ir įmokos. Pajamas gaunu Lietuvos valiuta. Klausimas. Kodėl bankas man pateikė pasiūlymą ir kredito sutartį kurioje kreditą deklaruoja užsienio valiuta?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arvydai, dėkui už klausimą. Galbūt darbo sutartyje yra nurodytas atlyginimas kronomis? Kito paaiškinimo nežinau. Ar tai laikinojo įdarbinimo įmonė per kurią dirbate?

+3Buvo naudinga
Arvydas

Atlyginimas gaunamas eurais.

Buvo naudinga
Arvydas

Ir tai ne laikinas darbas, pasirąšęs neterminuotą sutartį, kurioje atlyginimas nurodomas eurais

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tuomet negaliu paaiškinti banko sprendimo, vienintelis paaiškinimas, kad bankas susiejo darbo vietą (komandiruotes) su valiuta. Tai yra keista. Pasikalbėkite su banku, manau, kad tai nėra teisinga. Pasidalinkite kaip sekėsi, įdomu.

+3Buvo naudinga
Arvydas

Su banku kalbėjausi, jie traktuoja, kad didesnę laiko dalį praleidžiu užsienyje, o ne lietuvoje ir jie tai užskaito kaip gyvenimu užsienyje, nesvarbu kad esu registruotas Lietuvoje ir joje moku mokesčius. Ir atlyginimas gaunamas į lietuvišką banko sąskaitą

Buvo naudinga
Mindaugas

Gal galit pasakyti koks bankas , mane domina paskola dirbant uzsienyje ir gaunant pajamas eurais

Buvo naudinga
Arvydas

Swedbank

Buvo naudinga
Modesta

Laba diena. Gal yra kokių pasikeitimų su paskolų išdavimu dirbančiam užsienyje ir pajamas gaunančiam ne eurais?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Modesta, dėkui už klausimą. Pakeitimų nenusimato net ir nuo 2018 m. sausio 1 d. Realiai, įstatymai visuomet leido ir dabar leidžia būsto paskolas bankams išduoti asmenims, kurie pajamas gauna ne eurais. Čia tik bankai nenori prisiimti valiutos kitimo rizikos. Kada bankai persigalvos - nežinia.

+4Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki, kiek laiko reikia pradirbti uk, kad gaučiau paskolą būstui, jei mėnesinis atlyginimas 2200 svarų būtų ir kokią sumą galėčiau gauti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Bankai šiuo metu dar neišduoda būsto paskolų tiems, kurie gauna pajamas užsienio valiuta, t.y. ne eurais. Galite bandyti kredito unijose. O pradirbti reikėtų bent 1-2 pilnus metus. Suma, pradinis įnašas, sąlygos bus individualios, nes situacija nėra standartinė.

+3Buvo naudinga
Dagnė

Sveiki, Norėčiau sužinoti ar yra galimybė gauti paskola butui jeigu dirbu užsienyje ir atlyginima gaunu ne eurais. Perskaičiau čia forume, kad jeigu kas laiduotų, dirbantis Lietuvoje tai tokia galimybė yra. O jeigu laiduotų vienas iš tėvų, gaunantis pensija? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dagne, dėkui už klausimą. Jeigu gaunate pajamas užsienio valiuta, būsto paskola nėra suteikiama. Laiduotojas pensininkas tikrai negali būti.

+5Buvo naudinga
Lina

Sveiki, vyras dirba Vokietijoje su vokiška darbo sutartim (anksčiau dirbo ten pat tik per Lietuvos firma). Norėtume kreiptis į banką dėl paskolos butui. Norėčiau sužinot ar dirbant tiesiogiai Vokietijoje yra galimybė gauti paskolą ir kaip apskaičiuojamas ten gaunamas atlyginimas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Taip, kadangi pajamos eurais, todėl galite kreiptis ir gauti paskolą būstui. Skaičiavimo metodas bus aiškus tuomet, kai bankas įvertins darbo sutartį ir visą bendrą ir finansinę šeimos sitauciją.

+3Buvo naudinga
Justė

Sveiki, Domiuosi dėl būsto paskolos. Norėčiau sužinoti, ar Lietuvoje jau yra suteikiamos būsto paskolos asmenims, kurių pajamos gaunamos užsienio valiuta? Kokie nutarimai Lietuvos įstatiminėje bazėje šiuo klausimu?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juste, dėkui už klausimą. Lietuvos įstatiminėje bazėje nėra jokių ribojimų bankams išduoti paskolas užsienio valiuta gaunantiems asmenims. Bankai atsisako išduoti būsto paskolas dėl to, kad bijo prisiimti valiutų kursų pokyčių riziką. To pasekoje, šiuo metu bankai neišduoda paskolų užsienio valiuta gaunantiems pajamas, bet yra kredito unijų, kurios išduoda. Kreipkitės į unijas, kuriam regionui priklausote ar turite sąsajų.

+3Buvo naudinga
Žydrūnas

Sveiki, dirbu Norvegijoje, turiu pastovų kontraktą, norėčiau gauti būsto paskolą, pradinis įnašas būtų 80%, Kiek turiu informacijos bankai nenori suteikti paskolos , kai atlyginimas gaunamas ne eurai. Tačiau nesuprantu, kokią rizika bankas turėtų, jeigu pradinis įnašas būtų 80%, be to turiu kitą nekilnojamą turtą . Ačiū Jums

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žydrūnai, dėkui už klausimą. Bankai neišduoda būsto paskolų pajamas gaunantiems ne eurais dėl valiutų pokyčio rizikos. Tiesiog yra toks sprendimas ir bankai nenori papildomų rizikų, galbūt kas nors pasikeis. Patariu pabandyti kreiptis į kredito unijas arba imti vartojimo paskolą unijose.

+3Buvo naudinga
Janina

Sveiki, mūsų situacija tokia: vyras jau 14mėn., kai dirba Švedijoje, esame susituokę 4metai, laukiamės antro vaikelio, mes visi esame registruoti Vilniaus m. bute (mes nesam savininkai), aš esu motinystės atostogose (stažo turiu) man 28m., vyrui 26m. Tik, kad vyras legaliai dirba Švedijoje ir jam pavedimus (algas) daro iš Švedijos įmonės į LT banką eurais. Nuosavo turto neturime, bei busto taip pat ar mes galetume pretenduoti i būsto paskolą, jei turime 15% įnašo, dar domintų ar galėtume pretenduoti į valstybės finansuojamo įnašo kompensaciją, kai vyras uždirba į mėn. nuo 2000 iki 3000e plius mano pajamos už vaiko priež. Atostogas per abu turime įsipareigojimų bankui apie 200e. kadangi dirba Švedijos įmonėje, tai mokesčius moka Švedijai ir deklaravęs išvažiavimą, aš su vaiku (kolkas 1) esu lt.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Janina, dėkui už klausimą. Paramos negausite dėl to, kad šeimos pajamos yra per didelės. Pačią paskolą manau, kad galite gauti, tačiau gali kilti kėblumų dėl išvykimo formulumų. Taip pat reikia žiūrėti, kad darbo sutartyje tikrai būtų įrašyta atlyginimas eurais, o ne kronomis, po to jas konvertuojant. Bet kokiu atveju kreipkitės į TOP bankus ir pasiteiraukite kokios Jūsų galimybės - reikalingas individualus vertinimas.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų