Atlyginimas eurais

Atlyginimas eurais. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „atlyginimas eurais“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Eglė

Sveiki, Norėjau pasiteirauti ar visuose Lt bankuose yra praktika, kad bankai vertintų mano pajamas kaip bendraskolininko, reikia išdirbti 2 metus užsienio įmonėje? Vyras dirba Lietuvoje, aš taip pat gyvenu Lietuvoje, tik esu įdarbinta užsienio įmonėje (greit bus 1 m stažo), atlyginimą gaunu eurais. Auginame 2 mažamečius. Ačiū

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Justina

Sveiki, Dirbu ir gyvenu užsienyje, atlyginimas eurais. Norėčiau pasidomėti kurie bankai Lietuvoje suteikia paskolas būstui pagal šią situaciją. Paskola būtų teikiama vienam asmeniui, be išlaikytinių. Dėkoju.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, dėkui už klausimą. Reikia nuolat teirautis bankuose, kiekvienam asmeniui yra vertinama individualiai. Nėra vieno atsakymo, kad nesuteikiama paskola. Reikia vertintis tiesiogiai bankuose.

+4Buvo naudinga
Ausra

Sveiki, pora dirba Norvegijoje turime pradinį įnašą būstui. Atlyginimas gaunamas ne eurais. Ar įmanoma gauti banko paskolą Lietuvoje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aušra, dėkui už klausimą. Reikia teirautis bankuose. Neteko girdėti, kad kažkas būtų pasikeitę ir bankai vėl išduotų paskolas užsienyje dirbantiems. Reikia nuolat teirautis, įstatymai to nedraudžia, tai vidinis banko sprendimas, kuris gali keistis.

+3Buvo naudinga
Ona

Sveiki. Vyras jau beveik du metus dirba užsienyje (Norvegijoje) gauna tikrai gerą atlyginimą. Esame nesusituokę ir auginame 9 mėnesių vaiką. Vyras tik vienas dirbantis aš skaitausi motinystės atostogose, bet norime imti paskolą būstui. Ar aš galėčiau būti laiduotoja, jeigu kažkur įsidarbinčiau? Ir kiek turėčiau išdirbti, kad galėčiau būti laiduotoja? Domina ir tai, ar geriau paskolą imti susituokus ar skirtumo didelio neturi?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ona, dėkui už klausimą. Taip, jeigu dirbtumėte Lietuvoje su gana aukštu atlyginimu, tuomet galbūt ir būtų galimybė įskaičiuoti vyro pajamas. Tačiau šiuo metu bankai labai nenori išduoti paskolų tiems, kurių pajamos ne eurais, dėl kylančios valiutų pokyčio rizikos. Apskritai, imant būsto paskolą yra galimybė ją imti ir nesusituokus, tačiau šiuo atveju gali būti, kad susituokus būtų į situaciją žiūrima palankiau. Bet atminkite, kad kiekvienas atvejis individualus ir tik banke po vertinimo galės pasakyti tiksliai kaip vertintų Jūsų šeimos situaciją.

+3Buvo naudinga
Vytautas

Sveiki, esu dirbantis Norvegijoje 4 metus, metus dirbu pagal neterminuotą darbo sutartį. Planuojame su drauge prašyti paskolos būstui. Abu neturime jokių įsipareigojimų. Draugė dirbanti jau metai vienoje darbovietėje ir turi dukrelę. Mano mėnesinis atlyginimas po mokesčių apie 3500eu, draugės apie 450eu. Planuojame prašyti paskolos abu, ji būtų kaip bendraskolė. Susitariau su darbdaviu, kad algą gaučiau į lietuvišką banko sąskaitą eurais (nežinau tiksliai ar tai pliusas). Kokios būtų mūsų galimybės gauti teigiamą atsakymą? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vytautai, dėkui už klausimą. Gali kišti koją tai, kad dirbate Norvegijoje. Tačiau visi atvejai yra vertinami individualiai, todėl nėra kitos išeities kaip kreiptis į pagrindinius bankus ir teirautis. Jeigu nepavyktų - kreipkitės į didžiausias kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Daiva

Sveiki, norėčiau pasiteirauti, Mano vyrui 41 metai, išvyko į SUOMIJĄ uždarbiauti, firma suomių, moka eurais į rankas išeina 4000eur, mano pajamos į rankas 550 eur, man 32. Auginam bendrą vaiką esam nesusituokę, aš pati esu pasiėmusi iš swedbanko 6000eur paskolą, moku pagal grafiką. Tai norėčiau jūsų paklausti: į kokį banką galim kreiptis jei vyras dirba Suomijoj, bet gauna atlyginimą eur? Po kiek laiko išdirbimo galim kreiptis į banką? Kokią būsto paskolos sumą galėtų mums suteikt su tokiom pajamom? Dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Manau, kad kreipkitės į visus didžiausius bankus. Kadangi Suomijoje valiuta eurai, o taip pat ir Jūs dirbate Lietuvoje ir gaunate stabilias pajamas - tikėtina, kad kažkuriame banke galėsite gauti būsto paskolą. Reikia kreiptis į bankus dėl Jūsų abiejų pajamų ir situacijos įvertinimo. Paskolos sumą sunku įvardint, nes tik bankas pagal tam tikrus savo vertinimo kriterijus galės įsivertinti riziką ir suteikti atsakymą. Išdirbti reikia ne mažiau nei 6 mėn. nenustojamai, pastoviame darbe.

+4Buvo naudinga
Arvydas

Sveiki. Dirbu Lietuvos įmonėje, kuri mane siunčia į komandiruotes užsienyje (šiuo metu Norvegija). Bankas pateikė pasiūlyma kur kreditas yra laikomas užsienio valiuta (šiuo atveju NOK). Bankas taip pat nustatė jei NOK valiutos kursas kris euro atžvilgiu, mano kredito suma padidės, ko pasekoje padidės ir įmokos. Pajamas gaunu Lietuvos valiuta. Klausimas. Kodėl bankas man pateikė pasiūlymą ir kredito sutartį kurioje kreditą deklaruoja užsienio valiuta?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arvydai, dėkui už klausimą. Galbūt darbo sutartyje yra nurodytas atlyginimas kronomis? Kito paaiškinimo nežinau. Ar tai laikinojo įdarbinimo įmonė per kurią dirbate?

+3Buvo naudinga
Arvydas

Atlyginimas gaunamas eurais.

Buvo naudinga
Arvydas

Ir tai ne laikinas darbas, pasirąšęs neterminuotą sutartį, kurioje atlyginimas nurodomas eurais

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tuomet negaliu paaiškinti banko sprendimo, vienintelis paaiškinimas, kad bankas susiejo darbo vietą (komandiruotes) su valiuta. Tai yra keista. Pasikalbėkite su banku, manau, kad tai nėra teisinga. Pasidalinkite kaip sekėsi, įdomu.

+3Buvo naudinga
Arvydas

Su banku kalbėjausi, jie traktuoja, kad didesnę laiko dalį praleidžiu užsienyje, o ne lietuvoje ir jie tai užskaito kaip gyvenimu užsienyje, nesvarbu kad esu registruotas Lietuvoje ir joje moku mokesčius. Ir atlyginimas gaunamas į lietuvišką banko sąskaitą

Buvo naudinga
Mindaugas

Gal galit pasakyti koks bankas , mane domina paskola dirbant uzsienyje ir gaunant pajamas eurais

Buvo naudinga
Arvydas

Swedbank

Buvo naudinga
Modesta

Laba diena. Gal yra kokių pasikeitimų su paskolų išdavimu dirbančiam užsienyje ir pajamas gaunančiam ne eurais?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Modesta, dėkui už klausimą. Pakeitimų nenusimato net ir nuo 2018 m. sausio 1 d. Realiai, įstatymai visuomet leido ir dabar leidžia būsto paskolas bankams išduoti asmenims, kurie pajamas gauna ne eurais. Čia tik bankai nenori prisiimti valiutos kitimo rizikos. Kada bankai persigalvos - nežinia.

+4Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki, kiek laiko reikia pradirbti uk, kad gaučiau paskolą būstui, jei mėnesinis atlyginimas 2200 svarų būtų ir kokią sumą galėčiau gauti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Bankai šiuo metu dar neišduoda būsto paskolų tiems, kurie gauna pajamas užsienio valiuta, t.y. ne eurais. Galite bandyti kredito unijose. O pradirbti reikėtų bent 1-2 pilnus metus. Suma, pradinis įnašas, sąlygos bus individualios, nes situacija nėra standartinė.

+3Buvo naudinga
Dagnė

Sveiki, Norėčiau sužinoti ar yra galimybė gauti paskola butui jeigu dirbu užsienyje ir atlyginima gaunu ne eurais. Perskaičiau čia forume, kad jeigu kas laiduotų, dirbantis Lietuvoje tai tokia galimybė yra. O jeigu laiduotų vienas iš tėvų, gaunantis pensija? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dagne, dėkui už klausimą. Jeigu gaunate pajamas užsienio valiuta, būsto paskola nėra suteikiama. Laiduotojas pensininkas tikrai negali būti.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų