Darbas Anglijoje

Darbas Anglijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „darbas Anglijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Anllita

Laba diena, norėčiau sužinoti ar yra galimybė gauti paskolą namo statybai, esu dirbanti Jungtinėje karalystėje, tačiau turiu nekilnojamojo turto Lietuvoje kur vykdau veiklą nuomoju butus ilgiau nei metai.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Anlita, dėkui už klausimą. Galimybė gal ir būtų, tačiau pajamas gaunantiems ne eurais, Lietuvoje veikiantys bankai dar neišduoda, todėl reikėtų galvoti apie paskolą kredito unijose arba apie paskolą su NT įkeitimu.

+3Buvo naudinga
Dainius

Sveiki, Norėčiau plačiau sužinoti apie būsto paskolą, gyvenat UK. Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dainiau, dėkui už klausimą. Bankai šiuo metu neišdavinėja dar būsto paskolų tiems, kurie pajamas gauna ne eurais.

+3Buvo naudinga
Nick

Sveiki, Steponai. Ar mūsų prezidentė pasirašė įstatymą dėl kredito teikimo kita valiuta? Taip pat, ar teisingai supratau, jeigu žmogus dirba Anglijoje ir gauna pajamas svarais, reiškia Lietuvoje jam bus suteiktas kreditas svarais nuo kitų metų sausio 1 dienos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Nick, dėkui už klausimą. Pasirašė, bet įsigilinau į tą raštą giliau ir realiai tik skambios antraštės buvo, kad kažką tai pakeis. Niekas nepasikeis dėl šio įstatymo bankų atžvilgiu, šis pakeitimas, kuris dabar pasirašytas yra geriau klientams, apsaugo dar labiau klientus, bet yra blogesnis bankams. Bankai ir dabar ir prieš tai turi visas galimybes išduoti būsto paskolas tiems, kurie gauna būsto paskolas ne eurais, tačiau bankai patys nenori išduoti, nes jiems tektų prisiimti valiutos pokyčių rizikas. Taigi, kada bankai užsimanys, tada ir išdavinės būsto paskolas ne eurais gaunantiems, dabar deja, niekas nesikeičia (2018 12 11 duomenimis).

+4Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki, kiek laiko reikia pradirbti uk, kad gaučiau paskolą būstui, jei mėnesinis atlyginimas 2200 svarų būtų ir kokią sumą galėčiau gauti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Bankai šiuo metu dar neišduoda būsto paskolų tiems, kurie gauna pajamas užsienio valiuta, t.y. ne eurais. Galite bandyti kredito unijose. O pradirbti reikėtų bent 1-2 pilnus metus. Suma, pradinis įnašas, sąlygos bus individualios, nes situacija nėra standartinė.

+3Buvo naudinga
Dainius

Sveiki. Gyvenu ir dirbu 16 metų Anglijoje, bet planuoju grįžti į Lt, noriu statyti namą, ar įmanoma gauti paskolą vis dar dirbančiam užsienyje? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dainiau, dėkui už klausimą. Būsto paskolos užsienio valiuta gaunatiems asmenims bankuose neišduodamos. Nebent bandysite kredito unijose, bet ir čia bus sudėtingiau ir brangiau.

+3Buvo naudinga
Dobilas

Sveiki! Norėčiau pasiteirauti dėl būsto paskolos Lietuvoje. Aš gyvenu ir dirbu U.K. Mano metinis uždarbis po mokesčių sudaro £23000.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dobilai, dėkui už klausimą. Būsto paskolų bankai neduoda tiems, kurie gauna pajamas ne eurais. Galimybės būsto paskolą gauti yra tik kredito unijose. Viena iš jų Kauno kredito unija.

+3Buvo naudinga
Edvaldas

Laba diena, norėjau paklausti ar suteikiate būsto paskolą dirbantiems Anglijoje pagal darbo sutartį?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edvaldai, dėkui už klausimą. Mes būsto paskolų neteikiame, mes Bankai.lt portalas. Asmenims, kurie gauna pajamas užsienio valiuta bankuose neteikia. Variantas yra kreiptis į kredito unijas dėl paskolos suteikimo.

+3Buvo naudinga
Asta Galinauskaite

Laba diena, Norėčiau sužinoti ar įmanoma pasiimti būsto paskolą, gyvenantiems Anglijoje ir gaunantiems užsienio valiuta (Svarais). Ačiū už informacija.

Atsakyti Dalintis
Andrius

Sveiki.Siuo metu visiskai sustabdyta paskolos emigrantams kurie pajamas gauna ne eurais.

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Asta, dėkui už klausimą. Negalima, patikrinome informaciją Swedbank, SEB, Luminor rugpjūčio 17 d. (2018 m.) - jeigu užsienio valiuta gaunate, būsto paskolos neišduodamos.

+4Buvo naudinga
Gintaras

Laba diena, norėčiau paklaust ar galėčiau gauti paskolą namui pirkti, nors dirbu uk ir atlyginimą gaunu Anglijos svarais sterlingais. Mėnesio pajamos nuo 1400 iki 1800 svarų per mėnesį. Norėčiau gauti paskolą 60000 eurų, turiu įnašą 12000. Buvau vedęs, bet nebegyvename kartu, turiu vieną vaiką, bet nereikia mokėti išlaikymo, nes valstybė moka. Ar galėčiau gauti paskolą namui pirkti? Ačiū iš anksto.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintarai, dėkui už klausimą. Kadangi pajamas gaunate Anglijos svarais, tai paskolos bankuose vargu ar gausite, šiuo metu bankai panaikinę šią galimybę. Galite bandyti kreiptis į kredito unijas, galbūt pavyks. Bet kokiu atveju reikia individualaus kredito įstaigos vertinimo.

+3Buvo naudinga
Jelena

Laba diena, esu girdėjusi, kad turėjo svarstyti dėl galimybės būsto paskolą vėl leisti pasiimti užsienyje dirbantiems, uždirbantiems pavyzdžiui svarais. Aš dirbu Lietuvoje vyras Anglijoje norim paimti būsto paskola čia man vienai duoda nedidelę palyginus sumą o jai jis galėtų būti laiduotoju tai mums užtektų pinigų būstui įsigyti. Ar nusimato, kad vėl leis imti paskolą ar būti laiduotoju žmonės uždirbantys svarais?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jelena, dėkui už klausimą. Deja, aš dar negirdėjau, kad bankai planuoja vėl tą leisti. Šiuo metu labai nestabili situacija valiutų rinkose, tad bankai bijo prisiimti tokią atsakomybė dėl valiutos kursų pokyčių. O dabar laukiam kol ateis geresni laikai :)

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų