Darbas Anglijoje

Darbas Anglijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „darbas Anglijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ernesta

Sveiki, Ar suteiktumėte būsto paskolą Anglijoje gyvenančiam ir dirbančiam, pastovias pajamas gaunančiam asmeniui. UK piliečiui? Ačiū Pagarbiai Ernesta

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernesta, dėkui už klausimą. Užsienyje gyvnantiems ir dirbantiems užsienio piličiams būsto paskolos nesuteikiamos Lietuvoje veikiančiuose bankuose.

+3Buvo naudinga
Dalius

Sveiki, Ar įmanoma gauti Kreditą būstui Lietuvoje? Gyvename ir dirbame Anglijoje? Turime 75% pradinį įnašą? Dėkui.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daliau, dėkui už klausimą. Šiuo metu sunkiai, tačiau tik bankai ar kredito unijos įvertinusios situaciją galės pasakyti tiksliai. Kreipkitės į bankus ir unijas.

+3Buvo naudinga
Edgaras

Sveiki, kuris bankas duoda būstui įsigyti paskolą? Dirbantiems Anglijoje ir gaunantiems svarų valiuta algą, ir palūkanos, kad būtų ne baisios, dėkui.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Bankai nuolat keičia poziciją ir reikia vis teirautis. Tačiau esant tokiai valiutos rizikai su Didžiosios Britanijos svaru, bankai tikėtina, kad vengs išduoti paskolas pajamas gaunantiems svarais. Alternatyva - kredito unijos su didesnėmis palūkanomis.

+3Buvo naudinga
Vaidotas

Sveiki, Su drauge abu dirbame Anglijoje, algą žinoma gauname britiška valiuta. Norėjau pasiteirauti, ar įvyko kažkokių pasikeitimų leidžiančių gauti paskolą būstui Lietuvoje iš banko Lietuvoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaidotai, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis tiesiogiai į bankus, nes nuolat situacija keičiasi. Tačiau šiuo metu valiutų pokyčio rizika dėl svaro yra padidėjusi, tad nelabai kas nori išdavinėti paskolų, nors ir būtų pririšta prie kintamo kurso pokyčio.

+3Buvo naudinga
Ovidijus

Sveiki, norėjau sužinoti ar yra įmanoma gauti būsto paskolą Lietuvoje, jei dirbu Anglijoje? Ar keistusi paskolos sąlygos jei grįščiau gyventiir dirbti į Lietuvą? Jei tai įmanoma, gal galėtumėte pasakyti kokie yra reikalavimai(darbo stažas, atlyginimas, kt.)?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ovidijau, dėkui už klausimą. Būsto paskolos gaunantiems pajamas užsienio valiuta yra sunkiai suteikiamos, galbūt Swedbank tarp bankų teorines galimybes dar palieka. Reikia laukti kol situacija pasikeis. Tačiau grįžus į Lietuvą ir susiradus stabilų darbą su pakankamu atlyginimu, pradirbus bent 6 mėn. galite pretenduoti į būsto paskolą. Reikiamas atlyginimo dydis priklausys nuo būsto paskolos dydžio.

+4Buvo naudinga
Gytis

Sveiki, Ar nors vienas bankas duoda būsto paskolą emigrantams dirbantiems Anglijoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gyti, dėkui už klausimą. Reikia klausti bankų, kad vertintų situaciją. Berods iš bankų dabar tik Swedbank toks daugiausiai šansų, kad duoda. Plačiau skaitykite apie tai Bankai.lt tyrimą dėl būsto paskolų užsienio valiuta gaunantiems pajamas.

+3Buvo naudinga
Sigute

Turiu paskolą Anglijoje, dabar dirbu Lietuvoje ar bankas išduotų paskolą jeigu Anglijoje dar neišmokėta?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sigute, dėkui už klausimą. Reikia klausti bankų kaip įvertins Jūsų situaciją imant būsto paskolą Lietuvoje. Kreipkitės į bankus.

+3Buvo naudinga
Edvinas

Laba diena, Buvau nuėjęs į 2 bankus (SEB ir Nordic) dėl būsto paskolos. Nei vienas man paskolos neteikia, nes dirbu Anglijoje ir gaunu atlyginimą svarais. Norėčiau paklausti, kuriame banke galėčiau gauti būsto paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edvinai, dėkui už klausimą. Na, tokio banko kaip Nordic Lietuvoje nėra, tačiau dar pabandykite nuvykti į Swedbank.

+3Buvo naudinga
Agnė

Sveiki, dirbu Anglijoje jau virš 4 metų, norėčiau grįžti gyventi į Lietuva , ar būtų įmanoma gauti būstui paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Viskas yra įmanoma. Tačiau turite kalbėtis tiesiogiai su bankais ir patarčiau grįžus pradirbti bent 6-12 mėn. ir tada kreiptis į bankus.

+3Buvo naudinga
VILIUS

Sveiki, dirbu paskutinius 3 metus užsienyje ir palanuojame vasarą grįžti į Lietuvą visam laikui bei planuojame imti paskolą namo statybai. Statyba yra pradėta {turime tik pamatus} bet iš sutaupytų lėšų galvojame užbaigti sienas bei stogą. Ar įmanoma gauti paskolą neišdirbus 6 mėnesių Lietuvoje? Turime galimybę užsatyti savo turtą, 2 sklypai 6 arų {vertė apie 12000e} gyvenu su partnere koklas nesusituokę turime 2 vaikus, paskolos dydis būtų apie 25-30 tūkstančių eurų dėkui už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viliau, dėkui už klausimą. Yra privaloma turėti nenutrūkstamą darbo stažą per paskutinius 6 mėn., kitaip bankai negalės finansuoti. Bet kokiu atveju reikia kreiptis į bankus ir labai patariu neskubėti ir neimti būsto paskolos blogomis sąlygomis. Išsirinkite iš visų bankų geriausią pasiūlymą, pasiteiraukite ką padaryti, kad sąlygos pagerėtų.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų