Darbas Anglijoje

Darbas Anglijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „darbas Anglijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Edvinas

Laba diena, Buvau nuėjęs į 2 bankus (SEB ir Nordic) dėl būsto paskolos. Nei vienas man paskolos neteikia, nes dirbu Anglijoje ir gaunu atlyginimą svarais. Norėčiau paklausti, kuriame banke galėčiau gauti būsto paskolą?

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Agnė

Sveiki, dirbu Anglijoje jau virš 4 metų, norėčiau grįžti gyventi į Lietuva , ar būtų įmanoma gauti būstui paskolą?

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
VILIUS

Sveiki, dirbu paskutinius 3 metus užsienyje ir palanuojame vasarą grįžti į Lietuvą visam laikui bei planuojame imti paskolą namo statybai. Statyba yra pradėta {turime tik pamatus} bet iš sutaupytų lėšų galvojame užbaigti sienas bei stogą. Ar įmanoma gauti paskolą neišdirbus 6 mėnesių Lietuvoje? Turime galimybę užsatyti savo turtą, 2 sklypai 6 arų {vertė apie 12000e} gyvenu su partnere koklas nesusituokę turime 2 vaikus, paskolos dydis būtų apie 25-30 tūkstančių eurų dėkui už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viliau, dėkui už klausimą. Yra privaloma turėti nenutrūkstamą darbo stažą per paskutinius 6 mėn., kitaip bankai negalės finansuoti. Bet kokiu atveju reikia kreiptis į bankus ir labai patariu neskubėti ir neimti būsto paskolos blogomis sąlygomis. Išsirinkite iš visų bankų geriausią pasiūlymą, pasiteiraukite ką padaryti, kad sąlygos pagerėtų.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, ar iš vis bankai išdavinės dirbantiems Anglijoje būsto paskolas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Nuo sausio 1 d. įsigaliojo įstatymo pakeitimai ir bankai peržiūri šią galimybę. Susipažinkite su mūsų tyrimo rezultatais: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Vladislavas

Sveiki, Buvo pranešta, kad nuo sausio 14 dienos atsirado pasikeitimų dėl būsto paskolos tiem kurie gauna pajamas užsienio valiuta. Norėjau pasidomėti ar įmanoma gauti būsto paskolą jei gyvenu ne Lietuvoje ir gaunu pajamas svarais? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vladislavai, dėkui už klausimą. Taip, buvo pasikeitimų, nuo sausio 1 d. įsigaliojo įstatymo pakeitimai. Atlikome tyrimą ir apklausėme bankus, detaliau čia: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Justas

Laba diena, ar dirbant Anglijoje yra galimybė gauti būsto paskolą Lietuvoje? Dėkui

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justai, dėkui už klausimą. Taip, tokia galimybė jau atsiranda, po įstatymo įsigaliojimo nuo sausio 1 d.. Plačiau skaitykite Bankai.lt atliktame tyrime: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Mantas

Sveiki, gyvenam Anglijoje ir planuojam grįžti į Lietuvą. Kiek laiko reiktų pragyvent ir pradirbt kad gautume būsto paramą pirmam būstui įsigyti. Dar prie to pačio ar galima būtų būstą pirkti pvz. gyvena Utenoje, o būstą pirkti Šiauliuose, ar reikia kur gyveno ten ir perki. Ačiū už pagalbą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mantai, dėkui už klausimą. Minimalus nenutrūkstamo darbo stažas Lietuvoje yra reikalaujamas bent 6 mėn., tačiau kuo ilgiau tuo geriau. Pirkti būstą galite kuriame norite mieste.

+3Buvo naudinga
Anllita

Laba diena, norėčiau sužinoti ar yra galimybė gauti paskolą namo statybai, esu dirbanti Jungtinėje karalystėje, tačiau turiu nekilnojamojo turto Lietuvoje kur vykdau veiklą nuomoju butus ilgiau nei metai.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Anlita, dėkui už klausimą. Galimybė gal ir būtų, tačiau pajamas gaunantiems ne eurais, Lietuvoje veikiantys bankai dar neišduoda, todėl reikėtų galvoti apie paskolą kredito unijose arba apie paskolą su NT įkeitimu.

+3Buvo naudinga
Dainius

Sveiki, Norėčiau plačiau sužinoti apie būsto paskolą, gyvenat UK. Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dainiau, dėkui už klausimą. Bankai šiuo metu neišdavinėja dar būsto paskolų tiems, kurie pajamas gauna ne eurais.

+3Buvo naudinga
Nick

Sveiki, Steponai. Ar mūsų prezidentė pasirašė įstatymą dėl kredito teikimo kita valiuta? Taip pat, ar teisingai supratau, jeigu žmogus dirba Anglijoje ir gauna pajamas svarais, reiškia Lietuvoje jam bus suteiktas kreditas svarais nuo kitų metų sausio 1 dienos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Nick, dėkui už klausimą. Pasirašė, bet įsigilinau į tą raštą giliau ir realiai tik skambios antraštės buvo, kad kažką tai pakeis. Niekas nepasikeis dėl šio įstatymo bankų atžvilgiu, šis pakeitimas, kuris dabar pasirašytas yra geriau klientams, apsaugo dar labiau klientus, bet yra blogesnis bankams. Bankai ir dabar ir prieš tai turi visas galimybes išduoti būsto paskolas tiems, kurie gauna būsto paskolas ne eurais, tačiau bankai patys nenori išduoti, nes jiems tektų prisiimti valiutos pokyčių rizikas. Taigi, kada bankai užsimanys, tada ir išdavinės būsto paskolas ne eurais gaunantiems, dabar deja, niekas nesikeičia (2018 12 11 duomenimis).

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų