Darbas Anglijoje

Darbas Anglijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „darbas Anglijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Mycė

Sveiki, dirbu UK, man 43m., dukra gyvena Vilniuje jai 24m. Ji uždirba apie 700e., nekilnojamo turto neturime. Norime būsto paskolos 45000-55000e. Man bankas paskolos greičiausiai neduos dėl amžiaus, tačiau ar galėtų paskolą gauti dukra. Jei ji viena negautų ar galėčiau būti laiduotoju. Jos kredito istorija švari, tik moka kas mėnesį apie 15e. studijų paskolą. Mano pagal credit.info vertinimą A raidė. UK įsipareigojimų neturiu, LT taip pat. Jei gavus paskolą ir praėjus keliems metams norėtume imti antrą paskolą būstui, ar galėtume užstatyti pirmąjį būstą. Labai dėkoju už atsakymus.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Jeigu gautumėte būsto paskolą iš banko, tuomet tas būstas priklausytų bankui kol neišmokėsite paskolos - t.y. jis bus užstatytas bankui. Todėl imant antrą paskolą negalėsite užstatyti turimos paskolos, nebent pirmosios paskolos įmokos jau sudarytų didžiulę sumą ir galbūt būtų variantų. Taičiau tai nėra įprastas dalykas ir taip įprastai nedaroma. Perkant būstą su paskola, reikia mokėti pradinį įnašą savomis lėšomis.

+3Buvo naudinga
Vida

Laba, man 63 metai, gyvenu ir dirbu uk. Mano mėn. pajamos 1600£. Lietuvoje gaunu 230eurų pensiją. Vilniuje turiu 2 kamb. butą. Dukra 39 metų amžiaus su 2 vaikais gyvena Vilniuje, jos mėn. pajamos 1000 eurų. Ar įmanoma gauti 100000 eurų paskolą namui įsigyti kartu skolinantis ir užstatant mano 2 kamb. butą? Pradinį įnašą turime. Dėkui

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vida, dėkui už klausimą. Manau, kad sunkiai. Tačiau reikia kreiptis į bankus ir ieškoti sprendimų. Kreipkitės į visus bankus, o ne tik į vieną, taip turėsite daugiau galimybių.

+3Buvo naudinga
Ernesta

Sveiki, Ar suteiktumėte būsto paskolą Anglijoje gyvenančiam ir dirbančiam, pastovias pajamas gaunančiam asmeniui. UK piliečiui? Ačiū Pagarbiai Ernesta

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernesta, dėkui už klausimą. Užsienyje gyvnantiems ir dirbantiems užsienio piličiams būsto paskolos nesuteikiamos Lietuvoje veikiančiuose bankuose.

+3Buvo naudinga
Dalius

Sveiki, Ar įmanoma gauti Kreditą būstui Lietuvoje? Gyvename ir dirbame Anglijoje? Turime 75% pradinį įnašą? Dėkui.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daliau, dėkui už klausimą. Šiuo metu sunkiai, tačiau tik bankai ar kredito unijos įvertinusios situaciją galės pasakyti tiksliai. Kreipkitės į bankus ir unijas.

+3Buvo naudinga
Edgaras

Sveiki, kuris bankas duoda būstui įsigyti paskolą? Dirbantiems Anglijoje ir gaunantiems svarų valiuta algą, ir palūkanos, kad būtų ne baisios, dėkui.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Bankai nuolat keičia poziciją ir reikia vis teirautis. Tačiau esant tokiai valiutos rizikai su Didžiosios Britanijos svaru, bankai tikėtina, kad vengs išduoti paskolas pajamas gaunantiems svarais. Alternatyva - kredito unijos su didesnėmis palūkanomis.

+3Buvo naudinga
Vaidotas

Sveiki, Su drauge abu dirbame Anglijoje, algą žinoma gauname britiška valiuta. Norėjau pasiteirauti, ar įvyko kažkokių pasikeitimų leidžiančių gauti paskolą būstui Lietuvoje iš banko Lietuvoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaidotai, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis tiesiogiai į bankus, nes nuolat situacija keičiasi. Tačiau šiuo metu valiutų pokyčio rizika dėl svaro yra padidėjusi, tad nelabai kas nori išdavinėti paskolų, nors ir būtų pririšta prie kintamo kurso pokyčio.

+3Buvo naudinga
Ovidijus

Sveiki, norėjau sužinoti ar yra įmanoma gauti būsto paskolą Lietuvoje, jei dirbu Anglijoje? Ar keistusi paskolos sąlygos jei grįščiau gyventiir dirbti į Lietuvą? Jei tai įmanoma, gal galėtumėte pasakyti kokie yra reikalavimai(darbo stažas, atlyginimas, kt.)?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ovidijau, dėkui už klausimą. Būsto paskolos gaunantiems pajamas užsienio valiuta yra sunkiai suteikiamos, galbūt Swedbank tarp bankų teorines galimybes dar palieka. Reikia laukti kol situacija pasikeis. Tačiau grįžus į Lietuvą ir susiradus stabilų darbą su pakankamu atlyginimu, pradirbus bent 6 mėn. galite pretenduoti į būsto paskolą. Reikiamas atlyginimo dydis priklausys nuo būsto paskolos dydžio.

+4Buvo naudinga
Gytis

Sveiki, Ar nors vienas bankas duoda būsto paskolą emigrantams dirbantiems Anglijoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gyti, dėkui už klausimą. Reikia klausti bankų, kad vertintų situaciją. Berods iš bankų dabar tik Swedbank toks daugiausiai šansų, kad duoda. Plačiau skaitykite apie tai Bankai.lt tyrimą dėl būsto paskolų užsienio valiuta gaunantiems pajamas.

+3Buvo naudinga
Sigute

Turiu paskolą Anglijoje, dabar dirbu Lietuvoje ar bankas išduotų paskolą jeigu Anglijoje dar neišmokėta?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sigute, dėkui už klausimą. Reikia klausti bankų kaip įvertins Jūsų situaciją imant būsto paskolą Lietuvoje. Kreipkitės į bankus.

+3Buvo naudinga
Edvinas

Laba diena, Buvau nuėjęs į 2 bankus (SEB ir Nordic) dėl būsto paskolos. Nei vienas man paskolos neteikia, nes dirbu Anglijoje ir gaunu atlyginimą svarais. Norėčiau paklausti, kuriame banke galėčiau gauti būsto paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edvinai, dėkui už klausimą. Na, tokio banko kaip Nordic Lietuvoje nėra, tačiau dar pabandykite nuvykti į Swedbank.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų