Būsto paskola užsienyje dirbantiems

Būsto paskola užsienyje dirbantiems. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto paskola užsienyje dirbantiems“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą. Būsto paskola Lietuvoje yra galima užsienyje dirbantiems asmenims, tačiau nuo 2017 metų, bankai įvedė ribojimą šeimoms, kurios dirba užsienyje ir gauna pajamas ne eurais, o kita valiuta. Tarkime, gaunate pajamas kronomis, svarais, rubliais, zlotais ar kita valiuta, kuri yra ne euras - būsto paskolos paprastai negausite. Kai kurios kredito unijos galbūt ir suteiks būsto paskolą, tačiau tikrai ne visos, o bankai šiuo metu dar atsisako prisiimti riziką. Būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta yra neišduodamos dėl bankų nenoro prisiimti valiutų pokyčio rizikos. Bankai visiškai turi teisę išduoti būsto paskolą pajamas gaunantiems užsienio valiuta, tačiau bankai nenori būsto paskolų išduoti, kadangi jeigu valiuta, kuria gaunate pajamas nuvertėtų, kiltų grėsmė tai valiutai - bankai turėtų prisiimti valiutų riziką ir šioje vietoje klientas būtų saugomas įstatymų. Bankai nenori rizikuoti, todėl atsisako išdavinėti būsto paskolas. Čia toks elementarus paaiškinimas, tačiau yra ir daugiau informacijos apie tai, daugiau klausimų-atsakymų šia tema rasite žemiau.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Remigijus

Sveiki, Mano zmonai (34metai) dabar ir yra augusi vaiku namuose. Savivaldybe kaip ir duotu mums busto paskola 20% subsidija, bet nuejus i banka jiems netinka kad as dirbu uzsienyje. turime 12 tukstanciu savu santaupu dar. Ar yra koks bankas kuris skolina bustui vienam is sutuoktiniu dirbant uzsienyje? Kitas klausimas:Ar galima skolintis is kredito unijos ir gauti ta pacia 20% subsidija ar tai butinai turi buti bankas? Klausiu nes kredito Unijos skolina net dirbantiems uzsienyje.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Enrika

Sveiki, rašot, kad bankai teikia būsto paskolą dirbantiems užsienyje ir gaunantiems atlyginimą kita valiuta.. Apėjom visus bankus... Sakė nei vienas tokių paskolų neteikia. Sakė vienintelis būdas yra kad bendras kol iš dirbtų Lietuvoje ir gautų eurais. Tada imtų bendras kokio pajamas ir nuo bendraskolio pajamų 50 proc... T. Y jei pvz aš dirbu Lietuvoje ir gaunu 1k į rankas tai vyro pliusuotu 500e algos tik. Kažkokia nesąmonė. Neskaitant to įnašo pradinio nežmoniško reikalauja.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Enrika, dėkui už nuomonę. Situacijos keičiasi bankuose, reikia nuolat sekti. Šiuo metu sudėtingai žiūri į pajamas gaunančius užsienio valiuta. Tokiu atveju reikia bandyti kredito unijose.

+4Buvo naudinga
Mantas

Ar suteikiat paskolas dirbantiems ne Lietuvoje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mantai, dėkui už klausimą. Suteikiamos, bet priklauso nuo situacijos, kurioje šalyje dirbate, kaip dirbate, kiek dirbate, kokia valiuta gaunate pajamas ir pan. Bet kokiu atveju, kiekvieną situaciją vertina bankas individualiai.

+4Buvo naudinga
Mantas audzijonis

Labas, dirbu norvegijoje gauniu atliginima norvegiskom kronom i norvegiskia saskaita darbo kontraktas 100% visus metus ir pastovius darbas atliginimas vedamas 20 Dienia.

+5Buvo naudinga
Ernesta

Sveiki, Ar suteiktumėte būsto paskolą Anglijoje gyvenančiam ir dirbančiam, pastovias pajamas gaunančiam asmeniui. UK piliečiui? Ačiū Pagarbiai Ernesta

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernesta, dėkui už klausimą. Užsienyje gyvnantiems ir dirbantiems užsienio piličiams būsto paskolos nesuteikiamos Lietuvoje veikiančiuose bankuose.

+3Buvo naudinga
Eva

Sveiki, norejau pasiteirauti tokiu klausimu: su vyru gyvename užsienyje, esame nesusituokę, dirbantys. Aš laukiuosi ir perkame butą Lietuvoje vyro vardu su pradiniu įnašu, o likusiai daliai norime imti paskolą Lietuvoje. Kokios mūsų galimybės tą padaryti vyrui esant nesusituokus, bet laukiančio vaikelio? Dėkojame

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eva, dėkui už klausimą. Šiuo metu užsienyje gyvenantiems ir dirbantiems asmenims yra sunkoka gauti būsto paskolą Lietuvoje veikiančiuose bankuose. Viskas yra individualu, priklauso nuo to kokia valiuta gaunate pajamas, priklauso banko požiūris į Jūsų situaciją, tad reikia kreiptis tiesiogiai į bankus ir teirautis dėl galimybių.

+3Buvo naudinga
Indrė

Sveiki, Norėjau paklausti ar kurie nors bankai duoda būsto paskolą, jei dirbu užsienyje ir gaunu atlyginimą kita valiuta? Dėkoju už atsakymą

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Indre, dėkui už klausimą. Jeigu gaunate pajamas užsienio valiuta, su būsto paskola Lietuvoje yra sudėtinga. Reikia nuolat teirautis bankų, tačiau šiuo metu didelė valiutų rizika, tad bankai nelinkę išdavinėti paskolų pajamas gaunantiems ne eurais ir dirbantiems ne Lietuvoje. Kredito unijos yra alternatyva, tačiau prastesnėmis sąlygomis.

+3Buvo naudinga
Odeta

Sveiki, ar yra kokių naujienų apie būsto paskolas dirbantiems užsienyje ir gaunantiems atlyginimus kita valiuta?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Odeta, dėkui už klausimą. Taip, nuo sausio 1 d. pasikeitus įstatymui, bankai peržiūri ir suteikia tokio tipo paskolas, plačiau: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+4Buvo naudinga
aleksas

deja su dideliu liudesiu galiua atsakyti jog nera banko lietuvoje kuris suteikia busto paskolos dirbantiems uzsienyje ir gaunantiems atlyginima kita valiuta. perejau per visus bankus po pora kartu ir visi isgirde jog lietuvoje nedirbu atmeta iskarto. o inasa turiu 25 proc. vieninteliai kurie pateike sioki toki atsakyma buvo kredito unija ir tai su 50 proc sumos permokejimu! p.s. jei kam nors pavyko gauti busto paskola mielai sumokeciau uz sia info!!!!

+1Buvo naudinga
Gintaras

Sveiki, kalbėjau su keleta bankų 2018 metų gale, sakė kad prezidente turi patvirtinti istatymą, dėl paskolų teikimo dirbantiems užsienyje. Ar kas nors pasikeis šiais metais, ar bus galima kažkokiu būdu gauti paskolą perkant būstą Lietuvoje, ačiū už atsakymą!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintarai, dėkui už klausimą. Atlikome tyrimą ir apklausėme bankus, bankai pradeda teikti tokio tipo paskolas: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+4Buvo naudinga
Tadas

Sveiki. Dirbu ir gyvenu Islandijoje, namas statomas Lietuvoje. Liko išdažyt sienas, susidėt grindis ir susistatyt baldus, tačiau su namo statytoju esam susirašę notarišką sutartį dėl mėnesinių įmokų, kurias kiekvieną mėnesį reguliariai moku. Paskolos jokios neturiu, noriu paimti paskola pabaigti išmokėti namo statytojui ir vidaus įrengimo darbams. Ar mano jau įnešti 30.000 eurų gali būti užskaityti kaip pradinis įnašas, kiekvienas įnašas užtvirtintas parašais tiek statytojo tiek mano ant vekselių ir ar įmanoma gauti paskolą dirbant Islandijoje. Girdėjau, kad nuo 2019 vasario mėnesio bankai žada atnaujinti paskolų davimą dirbantiems ir gaunantiems atlyginimus kronomis.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Manau, kad galėtų būti užskaityta kaip pradinis įnašas, bet reikėtų derintis tiesiogiai su bankais, ne situacijos skirtingos. Ir taip, bankai pradeda teikti būsto paskolas užsienyje gyvenantiems, plačiau: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Vaidas

Sveiki, Norėjau sužinoti ar nuo 2019m vėl bankai galės išdavinėti būsto paskolas dirbantiems užsienyje ?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaidai, dėkui už klausimą. Taip, bankai jau pradeda išdavinėti tokio tipo būsto paskolas. Atlikome tyrimą ir apklausėme bankus, plačiau rasite čia: būsto paskolos, gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų