Atlyginimas svarais

Atlyginimas svarais. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „atlyginimas svarais“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Vitalijus

Sveiki, norejau paklausti ar imanoma butu gauti paskola namo statyboms uzsibaigti (uzstatant nama, baigtumas 70%) gyvenant Lietuvoje, bet atlyginima gaunant svarais?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Justinas

Laba diena, Ar yra pakitimų dėl paskolos būstui gaunant algą Svarais? Paskolą imčiau vienas, esu laisvai samdomas darbuotojas (freelancer) dirbantis offshore. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justinai, dėkui už klausimą. Nelabai kas pasikeitė bankuose. Kredito unijos labai pradėjo reklamuotis, kad teikia paskolas užsienyje dirbantiems - galite bandyti unijose.

+7Buvo naudinga
Irina

Ar bankai šiuo metu išduoda būsto paskolas jūreiviams, dirbantiems jūroje pagal neterminuotą darbo sutartį GB kompanijoje, kurių atlyginimas GB svarais? Jei taip, kokie papildomi reikalavimai? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irina, dėkui už klausimą. Manau, kad sunkiai išduos būsto paskolą esamai situacijai, nebent kredito unijose, bet įvertinant tai, kad svaro situacija dabar itin nestabili, bus tikrai sunku kažką susitarti. Bet kokiu atveju parašykite užklausas ir pasiteiraukite bankų - kiekvienas atvejis yra individualus.

+3Buvo naudinga
Romanas

Laba diena! Norėčiau pasiteirauti dėl informacijos būsto paskolai dirbant užsienyje ir gaunant atlyginimą GBP. Ar yra kokių sprendimų? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Romanai, dėkui už klausimą. Taip, yra, Bankai.lt atliko tyrimą ir apklausė bankus. Su rezultatais susipažinkite čia: būsto paskolos, gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Edgaras

Laba diena, norėjome pasiteirauti, ar įmanoma gauti paskolą, jeigu žmona dirba 8 mėn. Atlyginimas ant popieriaus 1400€ o aš dirbu uk ir turiu įmonę, joje esu save įdarbinęs. Mano gaunamos pajamos 12000£ per metus plius dividendai. Ar atsižveltų į mano pajamas nors jos yra svarais? Pradinį įnašą turėtume 15% (taip pat turim vieną vaiką, tai esam trijų asmenų šeima). Ar įmanoma būtų gauti apie 90 000€ paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Manau, kad įmanoma, prie visa to, bankai jau pradeda vertinti užsienio valiuta gaunamas pajamas. Skaitykite Bankai.lt atliktą tyrimą: būsto paskolos, gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+4Buvo naudinga
Ernestas

Laba diena. Norėčiau paklausti į kurį banką būtų galima kreiptis būsto paskolai Lietuvoje, kai atlyginimas gaunamas kita valiuta (svarais). Dirbama pagal kontraktą neribotam laikotarpiui. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernestai, dėkui už klausimą. Deja, paskutiniais duomenimis, būsto paskola bankuose nėra išduodama tiems, kurie gauna pajamos užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Gintaras

Laba diena, norėčiau paklaust ar galėčiau gauti paskolą namui pirkti, nors dirbu uk ir atlyginimą gaunu Anglijos svarais sterlingais. Mėnesio pajamos nuo 1400 iki 1800 svarų per mėnesį. Norėčiau gauti paskolą 60000 eurų, turiu įnašą 12000. Buvau vedęs, bet nebegyvename kartu, turiu vieną vaiką, bet nereikia mokėti išlaikymo, nes valstybė moka. Ar galėčiau gauti paskolą namui pirkti? Ačiū iš anksto.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintarai, dėkui už klausimą. Kadangi pajamas gaunate Anglijos svarais, tai paskolos bankuose vargu ar gausite, šiuo metu bankai panaikinę šią galimybę. Galite bandyti kreiptis į kredito unijas, galbūt pavyks. Bet kokiu atveju reikia individualaus kredito įstaigos vertinimo.

+3Buvo naudinga
Deimantė

Sveiki, ar gali gauti paskolą žmogus dirbantis užsienyje ir gaunantis atlyginimą svarais?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deimante, dėkui už klausimą. Daugelyje TOP bankų asmenims, kurie pajamas gauna ne eurais - būsto paskolos neišduodamos dėl valiutų rizikos. Tačiau situacija gali pasikeisti, todėl retkarčiais pasiteiraukite bankų tiesiogiai apie tokias galimybes. Išeitis galbūt būtų su kredito unijomis, tačiau ir šios turi tą pačią riziką.

+3Buvo naudinga
Gintvydas

Ar tiesa, kad Swedbankas nuo liepos 1 d. neduos būsto paskolos, jei tu dirbi Jungtinėje Karalystėje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintvydai, dėkui už klausimą. Taip, susisiekėme su Swedbank ir jie patikino, kad nuo liepos 1 d., jeigu dirbate užsienio šalyje, kurioje atlyginimą gaunate ne eurais, o kita valiuta (šiuo atveju svarais), dėl valiutų pokyčio draudimo bankas negalės išduoti būsto paskolos. Tačiau reikia palaukti dar laikotarpio po liepos 1 d., manau, kad situacija gali ir pasikeisti. Stebėkite situaciją.

+6Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų