Pajamos Jungtinėje Karalystėje

Pajamos Jungtinėje Karalystėje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pajamos Jungtinėje Karalystėje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Edgaras

Laba diena, norėjome pasiteirauti, ar įmanoma gauti paskolą, jeigu žmona dirba 8 mėn. Atlyginimas ant popieriaus 1400€ o aš dirbu uk ir turiu įmonę, joje esu save įdarbinęs. Mano gaunamos pajamos 12000£ per metus plius dividendai. Ar atsižveltų į mano pajamas nors jos yra svarais? Pradinį įnašą turėtume 15% (taip pat turim vieną vaiką, tai esam trijų asmenų šeima). Ar įmanoma būtų gauti apie 90 000€ paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Manau, kad įmanoma, prie visa to, bankai jau pradeda vertinti užsienio valiuta gaunamas pajamas. Skaitykite Bankai.lt atliktą tyrimą: būsto paskolos, gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+4Buvo naudinga
Vytautas

Sveiki, Noriu pasiteirauti, ar įmanoma gauti būsto paskolą Lietuvoje? Dirbant Jungtinėje karalystėje, oficialiai, pradinį įnašą turiu.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vytautai, dėkui už klausimą. Kai kuriuose bankuose įmanoma. Atlikome tyrimą ir apklausėme bankus, kurie išduoda būsto paskolas pajamas gaunantiems užsienio valiuta. Plačiau: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Anllita

Laba diena, norėčiau sužinoti ar yra galimybė gauti paskolą namo statybai, esu dirbanti Jungtinėje karalystėje, tačiau turiu nekilnojamojo turto Lietuvoje kur vykdau veiklą nuomoju butus ilgiau nei metai.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Anlita, dėkui už klausimą. Galimybė gal ir būtų, tačiau pajamas gaunantiems ne eurais, Lietuvoje veikiantys bankai dar neišduoda, todėl reikėtų galvoti apie paskolą kredito unijose arba apie paskolą su NT įkeitimu.

+3Buvo naudinga
Justinas

Laba diena, Prašau patarti paskolos klausimu. Situacija žemiau. Esame 28m. amžiaus pora, gyvename Jungtinėje karalystėje. Mūsų bedros pajamos apie 3000£ po mokesčių. Nusipirkome sklypą Lietuvoje kuriame planuojame statyti namą. Norėtumėme paskolą gauti užstačius sklypą kurio vertė nemaža. Turėsime laiduotoją gaunantį pastovias ir dideles pajamas. Ar labiau tikėtina, kad bankas reikalaus užstato pinigais net ir turint nuosavą sklypą ar vis dėl to galimybių gauti paskolą yra be piniginio užstato?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justinai, dėkui už klausimą. Pradinis įnašas bus būtinas bet kokiu atveju, o taip pat vien sklypo gauti paskolą namo statybai neužteks. Reikės tam tikro, numatyto % baigtumo. Reikalaujamą minimalų namo baigtumo procentą pasakys bankas. Tik, kai bus įregistruotas adresas ir bus jau kažkoks statinys - bankas galės suteikti kreditavimą. Dabar yra šiek tiek nepalankios sąlygos asmenims gaunantiems pajamas užsienio valiuta ir netgi turint laiduotoją. Tačiau nuvykite į bankus ir išsiaiškinkite tiksliai kokios bus sąlygos Jūsų situacijoje. Jeigu nepavyktų - mėginkite kredito unijose.

+3Buvo naudinga
Julita

Sveiki, jau daug metų gyvename ir dirbame Jungtinėje Karalystėje. Norime įsigyti būstą ar net keletą būstų nuomai, bizniui. Patys neplanuojame kol kas gyventi Lietuvoje. Būstas būtų išnuomojamas. Kaip suprantu, paskolos nėra išduodamos uždarbi gaunantiems ne eurais? Ar tos pačios paskolos išdavimo sąlygos galioja, jeigu būstas perkamas tik bizniui, o ne sau gyvenimui? Būstą UK jau esame įsigiję. Ar yra koks kitas būdas gauti paskolą neturint laiduotojo, pvz. įkeičiant nekilnojamą turtą ar pan.? Kokios laiduotojo pajamos turėtų būti, įkeičiamo turto vertė ir pan.? Koks reikalingas minimalus pradinis įnašas? Lauksiu atsakymo. Pgarbiai, Julita

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Julita, dėkui už klausimą. Taip, tie kas gauna pajamas užsienio valiuta, t.y. ne eurais, būsto paskolos neišduodamos. Nepriklausomai nuo to ar tai verslui ar savo reikmėms. Tai yra dėl valiutų pokyčių rizikos, kurių bankai nebenori prisiimti, tačiau galbūt ateityje tai pasikeis. Užsienyje esančio NT, kaip ir Lietuvoje esančio negalite, tiesiog taip bankai nedirba. Galite bandyti kreiptis į kredito unijas, galbūt ten pavyks su didesnėmis palūkanomis finansuotis. Bet unijos irgi griežtina reikalavimus.

+4Buvo naudinga
Julita

Aciu uz atsakymą. Teko susisiekti su keletą banku ir gauti neigiama atsakymą. Labai tikimės, kad ateityje bus panaikinti šie apribojimai. Susisiekiau tik su viena kredito unija, kuri ir sutiko išduoti būsto paskola. Būtume ėme su didesnėmis palūkanomis, 5.7%-6.7%, bet atsisakėme sužinoję, kad reikes įmokėti 10% nuo paskolos sumos paju.

Buvo naudinga
Kristina

Sveiki, tokia situacija, kad dirbame Jungtinėje Karalystėje, atlyginimus su vyru gauname svarais. Aplankėme visus bankus prieš mėnesį, visi teigia, kad tokiems žmonėms būsto kreditu nebeišduoda. Bet skaičiau jūsų komentarą, kad įmanoma turint laiduotoją. Gal galite patikslinti kurie bankai tai siulo? Gal žinote kaip su kredito unijom? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Ar bandėte kalbėti su Swedbank ir Luminor? Jeigu turite laiduotoją, kuris gauna stabilų atlyginimą Lietuvoje ir gali laiduoti už jus, tuomet bankai suteikia tokio tipo paskolas. Ar galėtumėte paneigti šį faktą savo patirtimi?

+4Buvo naudinga
Kristina

paneigti 100% negaliu, buvom tiek Swed tiek Luminor, tai pasake kolkas neteikiame ir laiduotojų neminėjo, tai pagalvojau, jei būtų tokia galimybė, būtu turbut užsiminę viename ar kitame.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, pasitikslinome su bankais. Taip, paskolos užsienio valiuta gaunantiems pajamas, neišduodamos. Bankai sustabdė šią galimybę neribotam laikui dėl valiutų svyravimo rizikos.

+3Buvo naudinga
Kristina

O gal zinote kokia situacija su kredito unijom Klaipedos rajone?

Buvo naudinga
Lana

Laba diena, kad Swedbankas nuo liepos 1 d. neduos būsto paskolos, jei tu dirbi Jungtinėje Karalystėje jau aišku. O kaip kiti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lana, dėkui už klausimą. Taip, Swedbankas neišduos būsto paskolų tiems, kas dirba užsienyje ir pajamas gauna užsienio valiuta. Priežastis: valiutų pokyčio draudimas. Pasidomėjome ir kitais bankais:

  • SEB taip pat nuo liepos 1 d. nebeišduos būsto paskolų atlyginimą gaunantiems užsienio valiuta užsienyje gyvenantiems lietuviams dėl valiutų pokyčio draudimo;
  • Nordea taip pat dar nėra patvirtinta, bet puse lūpų kalbama, kad taip pat asmenims, kurie gauna pajamas užsienio valiuta - nebus išduodamos paskolos. Tiems kas gauna eurais - nebus problemų;
  • DNB pakeitimų neplanuoja ir turėtų išduoti būsto paskolas visiems kaip iki šiol. Tačiau taip pat patikino, kad laukia iš Lietuvos banko tam tikrų atsakymų ir dar galbūt kas nors pasikeis.

Manau daugiau informacijos bus po liepos 1 d., bet žinios užsienyje gyvenantiems nėra džiuginančios. Nors asmeniškai manau, kad turėtų bankai išspręsti šią problemą. Žiūrėsim kaip bus.

+9Buvo naudinga
Lana

O ką Jūs rekomenduotumėte po šios naujienos užsienyje gyvenantiems? Gal Unijos? Ačiū

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Taip, unijos išliks kaip variantas. Kauno kredito unija tikėtina, kad turėtų išduoti būsto paskolas, dėl kitų reikia laukti informacijos. Detalesnė ir tikslensė informacija bus pateikta po liepos 1 d. Gali būti pokyčių. Dabartinės žinios yra tokios.

+6Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų