Darbas užsienyje

Darbas užsienyje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „darbas užsienyje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gerda

Sveiki, norėjau paklausti ar įmanoma gauti Lietuvoje paskolą įsigyti būstui. Problema tame, kad su vyru gauname algą ne eurais, gyvename užsienyje.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gerda, dėkui už klausimą. Nuo sausio 1 d. įsigalioję įstatymo pakeitimai padarė įtaką. Atlikome tyrimą ir apklausėme bankus dėl šio klausimo, plačiau: būsto paskolos, gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
VILIUS

Sveiki, dirbu paskutinius 3 metus užsienyje ir palanuojame vasarą grįžti į Lietuvą visam laikui bei planuojame imti paskolą namo statybai. Statyba yra pradėta {turime tik pamatus} bet iš sutaupytų lėšų galvojame užbaigti sienas bei stogą. Ar įmanoma gauti paskolą neišdirbus 6 mėnesių Lietuvoje? Turime galimybę užsatyti savo turtą, 2 sklypai 6 arų {vertė apie 12000e} gyvenu su partnere koklas nesusituokę turime 2 vaikus, paskolos dydis būtų apie 25-30 tūkstančių eurų dėkui už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viliau, dėkui už klausimą. Yra privaloma turėti nenutrūkstamą darbo stažą per paskutinius 6 mėn., kitaip bankai negalės finansuoti. Bet kokiu atveju reikia kreiptis į bankus ir labai patariu neskubėti ir neimti būsto paskolos blogomis sąlygomis. Išsirinkite iš visų bankų geriausią pasiūlymą, pasiteiraukite ką padaryti, kad sąlygos pagerėtų.

+3Buvo naudinga
Odeta

Sveiki, ar yra kokių naujienų apie būsto paskolas dirbantiems užsienyje ir gaunantiems atlyginimus kita valiuta?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Odeta, dėkui už klausimą. Taip, nuo sausio 1 d. pasikeitus įstatymui, bankai peržiūri ir suteikia tokio tipo paskolas, plačiau: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Lauryna

Sveiki. Abu su vyru dirbame Danijoje ir galvojame apie paskolą kurią norėtume gauti Lietuvoje, būstui įsigyti. Girdėjome jog nuo 2019m. kažkas keitėsi dėl paskolų gavimo dirbant užsienyje. Gal galėtumėte suteikti daugiau informacijos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lauryna, dėkui už klausimą. Taip, nuo sausio 1 d. įsigaliojo naujas įstatymas, todėl bankai peržiūri ir pradeda teikti paskolas. Plačiau, mūsų tyrime: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Romanas

Laba diena! Norėčiau pasiteirauti dėl informacijos būsto paskolai dirbant užsienyje ir gaunant atlyginimą GBP. Ar yra kokių sprendimų? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Romanai, dėkui už klausimą. Taip, yra, Bankai.lt atliko tyrimą ir apklausė bankus. Su rezultatais susipažinkite čia: būsto paskolos, gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Tadas

Sveiki, Dirbu Šveicarijoje ir statausi namą Lietuvoje. Paskolos Lietuvoje neteikia joks bankas ar unija, nes pajamos yra šveicarijos frankais. Ar yra koks būdas gauti paskolą? Pvz per laiduotoja ar bendraskoli. Ar gali mano brolis būti laiduotojas ir tuomet gaučiau paskola? Ar atsiras kokiu teisiniu dalyku,kad turečiau jam perrašyti turtą ir t.t. Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Bankai lyg pradeda jau teikti būsto paskolas asmenims, kurie gauna pajamas užsienio valiuta. Pasikeitė įstatymas nuo sausio 1 d., todėl vėl atsiranda ši galimybė. Su mūsų atliktu tyrimu susipažinkite čia: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta. Bandykite teirautis bankuose, pvz. SEB, arba unijose. Sėkmės! Praneškite kaip sekėsi.

+3Buvo naudinga
Tadas

Sveiki. Dirbu ir gyvenu Islandijoje, namas statomas Lietuvoje. Liko išdažyt sienas, susidėt grindis ir susistatyt baldus, tačiau su namo statytoju esam susirašę notarišką sutartį dėl mėnesinių įmokų, kurias kiekvieną mėnesį reguliariai moku. Paskolos jokios neturiu, noriu paimti paskola pabaigti išmokėti namo statytojui ir vidaus įrengimo darbams. Ar mano jau įnešti 30.000 eurų gali būti užskaityti kaip pradinis įnašas, kiekvienas įnašas užtvirtintas parašais tiek statytojo tiek mano ant vekselių ir ar įmanoma gauti paskolą dirbant Islandijoje. Girdėjau, kad nuo 2019 vasario mėnesio bankai žada atnaujinti paskolų davimą dirbantiems ir gaunantiems atlyginimus kronomis.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Manau, kad galėtų būti užskaityta kaip pradinis įnašas, bet reikėtų derintis tiesiogiai su bankais, ne situacijos skirtingos. Ir taip, bankai pradeda teikti būsto paskolas užsienyje gyvenantiems, plačiau: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Vaidas

Sveiki, Norėjau sužinoti ar nuo 2019m vėl bankai galės išdavinėti būsto paskolas dirbantiems užsienyje ?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaidai, dėkui už klausimą. Taip, bankai jau pradeda išdavinėti tokio tipo būsto paskolas. Atlikome tyrimą ir apklausėme bankus, plačiau rasite čia: būsto paskolos, gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Virginija

Sveiki, domina būsto paskolos sąlygos dirbantiems užsienyje. Paskolą imti planuojame su draugu, mėnesinės pajamos 2200£ (atskaičius mokesčius bei buitines išlaidas) vaikų neturime. Numatoma paskolos suma -100000€.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Virginija, dėkui už klausimą. Būsto paskolos sąlygas pasakys tik bankai, kai pateiksite savo duomenis ir individualiai įvertins situaciją. Bankai.lt atliko tyrimą ir apklausė bankus apie situaciją pajamas gaunantiems užsienio valiuta. Plačiau skaitykite: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Milita

Sveiki, norėjau paklausti, koks bankas duotu paskola dirbančiam užsienyje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Milita, dėkui už klausimą. Atlikome tyrimą ir apklausėme bankus, kurie išdavinėja būsto paskolas, gaunantiems pajamas užsienio valiuta. Skaitykite čia: būsto paskolos, gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų