Darbas užsienyje

Darbas užsienyje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „darbas užsienyje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Aaaa

Sveiki, Situacija tokia: su vyru gyvename užsienyje, gauname algą eurais. Šeimos pajamos apie 3000k eurų, vaikų šeimoje nėra. Turime dovanojimą, nepilnai įrengtą gyvenamą namą, tad norime pasiimti paskolą apie 50 000 (nevartojamąją), ar tai skaitytųsi paskola renovacijai? Turime 20% savo nuo norimos sumos. Ar apskritai bankai duoda paskolas emigrantams? Dekoju už atsakymus!

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Arvydas

Sveiki. Dirbu Lietuvos įmonėje, kuri mane siunčia į komandiruotes užsienyje (šiuo metu Norvegija). Bankas pateikė pasiūlyma kur kreditas yra laikomas užsienio valiuta (šiuo atveju NOK). Bankas taip pat nustatė jei NOK valiutos kursas kris euro atžvilgiu, mano kredito suma padidės, ko pasekoje padidės ir įmokos. Pajamas gaunu Lietuvos valiuta. Klausimas. Kodėl bankas man pateikė pasiūlymą ir kredito sutartį kurioje kreditą deklaruoja užsienio valiuta?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arvydai, dėkui už klausimą. Galbūt darbo sutartyje yra nurodytas atlyginimas kronomis? Kito paaiškinimo nežinau. Ar tai laikinojo įdarbinimo įmonė per kurią dirbate?

+3Buvo naudinga
Arvydas

Atlyginimas gaunamas eurais.

Buvo naudinga
Arvydas

Ir tai ne laikinas darbas, pasirąšęs neterminuotą sutartį, kurioje atlyginimas nurodomas eurais

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tuomet negaliu paaiškinti banko sprendimo, vienintelis paaiškinimas, kad bankas susiejo darbo vietą (komandiruotes) su valiuta. Tai yra keista. Pasikalbėkite su banku, manau, kad tai nėra teisinga. Pasidalinkite kaip sekėsi, įdomu.

+3Buvo naudinga
Arvydas

Su banku kalbėjausi, jie traktuoja, kad didesnę laiko dalį praleidžiu užsienyje, o ne lietuvoje ir jie tai užskaito kaip gyvenimu užsienyje, nesvarbu kad esu registruotas Lietuvoje ir joje moku mokesčius. Ir atlyginimas gaunamas į lietuvišką banko sąskaitą

Buvo naudinga
Mindaugas

Gal galit pasakyti koks bankas , mane domina paskola dirbant uzsienyje ir gaunant pajamas eurais

Buvo naudinga
Arvydas

Swedbank

Buvo naudinga
Monika

Laba diena, man 20 metu dirbu Norvegijoje, mėn. pjamos apie 10000 kronu,/1000 EURU/, įsipareigojimų ir kitų paskolų neturiu, gyvenu su tėvais. Ar galimybė būtų gauti būsto paskolą Lietuvoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Monika, dėkui už klausimą. Manau, kad ne, reikėtų padirbti ilgiau ir pajamos yra gana mažos žinant kiek kainuoja Norvegijoje pragyvenimas. Taip pat sudėtinga gauti paskolas apskritai jeigu dirbate užsienyje ir gaunate pajamas užsienio valiuta. Bet kokiu atveju reikia kreiptis į bankus, kad sužinoti tikslų atsakymą.

+3Buvo naudinga
kkk

Sveiki. Šiuo metu esu užsienyje. Algą gaunu eurais. Norėčiau pasiimti paskolą apie 20 000 eurų vieno kambario butukui, bendrabučio kambariui Vilniuje tam, kad turėčiau kur grįžti, turėčiau kažką savo. Pradinis įnašas nebūtų problema. Ar yra toks bankas, kuris duoda paskolą emigtantams? Kur turėčiau kreiptis? Nuo ko pradėti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į bankus, ka įvertintų Jūsų esamą situaciją. Bankams turėsite pateikti finansinę ir kitą situaciją, taip pat perkamą būstą. Įvertinę visus kriterijus bankai galės pasakyti sąlygas.

+3Buvo naudinga
Olita

Sveiki, ar yra galimybė gauti būsto paskola dirbant ir gyvenant užsienyje, abieju pajamos gaunamos užsienio valiuta. Ar butinai reikia vienam iš mūsu dirbti ir gyventi Lietuvoje? Ir kokia situacija būtu jei norėčiau tėvus prideti į bendraskolininkus? Kokios informacijos reikėtų dėl bendraskolininkų? Ačiū už bet kokia informacija.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Olita, dėkui už klausimą. Į šį klausimą atsakyti be individualaus vertinimo nėra galimybės. Reikia pateikti bankams situacijas ir žiūrėti ką pasakys, kaip atrodys Jūsų pajams, kokia šalis ir pan. Pabandėme atlikti tyrimą dėl pajamas gaunantiems užsienio valiuta būsto paskolų, pasiskaitykite.

+3Buvo naudinga
Minde

Sveiki, domiuosi šia tema, jūsų pateikti duomenys klaidingi, kandangi apskambinau visus bankus, iš visų bankų vienitelis Swedbank, kuris duoda paskolą gyvenantiems užsienyje ir tai su ne kekvienam palankiu reikalavimu, kiti likę bankai dar svarsto, nėra konkrečios datos ir kažko pnš kada bus priimti sprendimai ir kokios bus sąlygos. Vienintelė galimybė kredito unijos, kurių palūkanos beprotiškai didelės.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už nuomonę. Na, mes atlikome tyrimą ir pateikėme bankų komentarus šia tema. Bankų komentarus galite perskaityti čia: būsto paskolos gaunantiems pajamas užsienio valiuta. Bankai nuolat keičia sąlygas, todėl situacija gali keistis.

+3Buvo naudinga
Erika

Sveiki, pildžiau internetu paskolos paraiška bet man ja atmetė dėlto, kad dirbu užsienyje, o norit gaut paskola turiu grįšti i Lietuvą ir ten išdirbti bent puse metų..alga gaunu kronomis.. Tai kaip suprast? Laukiau kada galės imti paskola kai vėl duoda kita valiuta ne tik eurais.. Yra šansu gauti paskola ar net nesitiketi jau? Nes nesuprantu kam tada pakeite įstatymą jei vistiek nieko neduoda..

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Erika, dėkui už klausimą. Viskas priklauso ir priklausė nuo bankų, tai jų valia suteikti tokio tipo paskolas ar ne. Jeigu šiuo metu mato rizikas - nebeišdavinėja. Plačiau skaitykite čia: būsto paskolos gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Evelina

Sveiki, šiuo metu su vyru gyvename užsienyje, bet svarstome apie būsto paskolą Lietuvoje. Kadangi alga gaunama ne eurais, žinau, kad iki šiol dauguma bankų atsisako suteikti paskolą. Rudenį viena planuoju grįžti ir dirbti Lietuvoje, o vyras kuriam laikui dar liks užsienyje. Ar turėsime didesnę tikimybę gauti būsto pakolą jei vienas bus gyvenantis ir dirbantis Lietuvoje, o kitas užsienyje? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evelina, dėkui už klausimą. Taip, tikimybė bus didesnė vienam iš Jūsų dirbant Lietuvoje.

+5Buvo naudinga
Rita

Ar išduodama paskola įsigyti būstui užsienyje? Dirbu Lietuvoje.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rita, dėkui už klausimą. Ne, būsto paskolos išduodamos tik perkant būstą Lietuvoje.

+3Buvo naudinga
Gerda

Sveiki, norėjau paklausti dėl pradinio įnašo, imant paskolą pavyzdžiui, 65 000 e, kiek reikėtų įnešti savų pinigų, dar pridurt norėčiau dirbame užsienyje.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gerda, dėkui už klausimą. Minimalus pradinis įnašas yra 15%, tačiau jis gali didėti priklausomai nuo banko vertinimo ir situacijos.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų