Didelė šeima

Didelė šeima. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „didelė šeima“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Milda

Sveiki. Ar imanoma gauti paskola bustui isigyti, 5 asmenu seimai (vyras uzsienietis, dirbantis uzsienyje) , as siuo metu ieskausi darbo.3 nepilnameciai vaikai.pradinis inasas 20-30%busto sumos. Gal yra isperkamoji nuoma? Na tiesiog siuo metu nuomjames busta, mokam 1000 euru, tai tuos pinigus galetume skirti savo bustui, tik kaip gauti paskola?aciu!

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Vilma

Sveiki, mes esame trijų asmenų šeima. Norime pirkti pirmąjį gyvenimo būstą, bet jis įregistruotas, kaip sodo namas. Namo baigtumas 100%. Vyras dirba per lietuvišką įmonę ir didžiąją dalį būna Švedijoje. Jo pajamos apie 2500€. Du bankai atsisakė iskarto duoti paskola. SEB ir luminoras tik iki 60% finansuoja ir labai su didelėmis palūkanomis, bet mes turime tik 20% susitaupę. O reikiama paskola nėra labai didelė 38400€. Ar yra galimybė iš unijų gauti 80% finansavimo sodo namui? Ačiū iš anksto už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vilma, dėkui už klausimą. Na, reikia kreiptis į skirtingas unijas ir teirautis, tik taip sužinosite. Kiekvienas perkamas objektas ir šeima yra individuali, tad atsakyti tikrai neįmanoma be kredito įstaigos vertinimo.

+7Buvo naudinga
Agnė

Laba diena, klausimas toks, jog buvau globojama, man 27 metai, mama mirusi, esu našlaitė, todėl turiu pusę buto, dar esu vieniša mama. Klausimas, ar įmanoma gauti subsidiją būstui įsigyti?? Turiu turto, bet vertė jo tikrai nėra didelė..

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Galimybė gauti paramą yra tuo atveju, jeigu atitinkate vieną iš šių sąlygų:

  1. neturi būsto nuosavybės teise pastaruosius 5 metus ir iki prašymo suteikti paramą būstui įsigyti pateikimo dienos nebuvo pasinaudoję šia paramos forma;
  2. turi ar turėjo nuosavybės (bendrosios nuosavybės) teise būstą, kurio naudingasis plotas (visų Lietuvos Respublikoje nuosavybės teise turimų ir (arba) vienu metu turėtų būstų naudingųjų plotų suma), tenkantis (tenkanti) vienam asmeniui ar šeimos nariui, yra mažesnis (mažesnė) kaip 14 kvadratinių metrų, arba turimas būstas, neatsižvelgiant į jo naudingąjį plotą, Nekilnojamojo turto kadastro duomenimis, yra fiziškai nusidėvėjęs daugiau kaip 60 procentų. Parama teikiama būstui įsigyti arba nuosavybės teise turimam būstui rekonstruoti;
  3. neįgalusis ar šeima, kurioje yra neįgalusis, nuosavybės teise turi būstą, nepritaikytą neįgaliųjų poreikiams. Parama teikiama tik nuosavybės teise turimam būstui rekonstruoti pritaikant neįgaliųjų poreikiams.
+3Buvo naudinga
Simona

Sveiki, su šeima vis laukėme kada bus galima pretenduoti į paramą būstui regionuose. Ilgai laukėme. Galiausiai nesulaukę paėmėme paskolą (nelabai didelę) ir jau įsigijome namuką regione (periferijoje) - beje, išsikėlėme iš didmiesčio. Kriterijus būtume atitikę. Klausimas: Ar galime tikėtis paramos už šį jau nusipirktą savo pirmąjį būstą? Pagarbiai.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simona, dėkui už klausimą. Manau, kad negalite, bet dar parama neįsigaliojo, įsigalios tik po rugsėjo 1 d. ir tuomet gal paaiškės daugiau detalių.

+3Buvo naudinga
Rasa

Sveiki, esame šeima -vyras pensijoje, bet dirba (pensija 310, uždarbis 900 į rankas), o aš dirbanti (iki pensijos 7metai) ir uždirbanti į rankas 700. Radome butą už 37000 senesnės statybos. Kiek galėtume gauti banko paskolos ir koks turėtų būti pradinis indėlis? Dėkoju

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasa, dėkui už klausimą. Deja būsto paskolos nelabai ir gausite dėl savo amžiaus, nes pensininkams išduoti būsto paskolą yra didelė rizika. Nebent variantas būtų toks, kad įnešate didelį pradinį įnašą, o būsto paskolą išskaidytų dar kokiems daugiausiai 5 metams. Labai abejoju, bet galite pabandyti nuvykti į Luminor, SEB, Swedbank, kai eisite pro šalį.

+3Buvo naudinga
Andrius

Sveiki. Dažnai kalbant apie būsto paskolas vartojami terminai "gera kredito istorija" arba "bloga kredito istorija". Tačiau kas iš tikrųjų yra bloga kredito istorija? Jei anksčiau buvo imta daug greitųjų kreditų, bet visi jie grąžinti laiku neveluojant, o kelis pastaruosius metus jie apskritai nebuvo imami ar kredito istorija dėl to bus bloga? O jei prieš 3 metus buvo netyčnis 26 eurų vėlavimas apmokėti lizingą, ir vos sužinojus kad Credit info atsirado skola ji buvo nedelsiant padengta ar dėl to kredito istorija bus bloga? Ar creditnfo reitingas B (0.84) yra pakankamai geras? Suprantu, kad į tokius klausimus geriau atsakytų bankas, bet norisi gauti preliminarią informaciją ko tikėtis banke, nes kiek žinau jei kreipiesi į banką ir jis paskolos neišduoda tai yra labai blogas įvykis turėsiantis didelę neigiama įtaką bandymui skolintis ateityje.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Kredito istorija yra tik pagalbininkas tiek bankams, tiek ir Jums susivokti kokia yra Jūsų situacija. Tačiau bankai bet kokiu atveju vertina individualiai ir įvairios sąlygos vertinamos pagal kiekvieno banko vidines sistemas. Bankai nežiūri taip šaltai į situaciją, vertina bendrą asmens/šeimos portretą. Žinoma, geresnės sąlygos ir banko požiūris bus į šeimą tuo atveju, jeigu ji nebus turėjusi reikalų su greitaisiais kreditais. B reitingas nėra blogas.

+3Buvo naudinga
Julija

Sveiki. Esu ištekėjusi. Turime nepilnametį vaiką. Norėjau sužinoti ar gali vyras vienas imti būsto paskolą? Jo alga pakankamai didelė.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Julija, dėkui už klausimą. Teoriškai gali imti vienas, tačiau pajamos bus skaičiuojamos kaip išlaikant trijų asmenų šeimą.

+3Buvo naudinga
paulina

Laba diena, esame jauna šeima man 28metai vyrui 31 metai turim sūnų 3 metukų. Šiuo metu gyvename Didžiojoje Britanijoje, bet labai norime grįžti į gyventi į Lietuvą. Norime įsigyti būstą Vilniuje. Bet susidurėme su problema gauti būsto paskolą, nes bankai atsisako duoti paskolą užsieniečiams. Nors mes galime pradinį įnašą įnešti 40-50%. Gal galite patarti kaip pasielgti? Bankas siulo gŕįžti dirbti į Lietuvą ir po 6mėn vėl prašyti paskolos bet uždirbti sako vienas šeimos narys turi ne mažiau 1200€ per menesį. Mums atrodo nerealu tik grįžus gauti tokią algą. Tai kokia būtų mums išeitis? Ir ar mes galėtumem gauti valstybės paramą jaunoms šeimoms? Kokios pajamos turėtų būti, kad tą paramą gauti? Kokios sąlygos?Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Paulina, dėkui už klausimą. Šiuo metu asmenims, kurie uždirba pajamas ne eurais (pvz. svarais, kronomis), privalo turėti laiduotojus ir tuomet būsto paskolos išduodamos. Jeigu neturite kas dirba Lietuvoje ir gali už Jus laiduoti - bankai nefinansuos. Taigi, vienintelis būdas grįžti į Lietuvą, susirasti darbą ir po 6-12 mėn. galėtumėte pretenduoti į būsto paskolą. Parama jaunoms šeimoms uždirbant 1200 eur/mėn. asmeniui bus neįmanoma, nes tai per didelė suma ir tokiu atveju Jums paramos nereikia. 2018 metais turi būti pristatyta nauja parama, o senoji parama (2015-2017metais) jau pasibaigė, nors dar didelės eilės laukiančiųjų.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų