Creditinfo

Creditinfo. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „creditinfo“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Mycė

Sveiki, dirbu UK, man 43m., dukra gyvena Vilniuje jai 24m. Ji uždirba apie 700e., nekilnojamo turto neturime. Norime būsto paskolos 45000-55000e. Man bankas paskolos greičiausiai neduos dėl amžiaus, tačiau ar galėtų paskolą gauti dukra. Jei ji viena negautų ar galėčiau būti laiduotoju. Jos kredito istorija švari, tik moka kas mėnesį apie 15e. studijų paskolą. Mano pagal credit.info vertinimą A raidė. UK įsipareigojimų neturiu, LT taip pat. Jei gavus paskolą ir praėjus keliems metams norėtume imti antrą paskolą būstui, ar galėtume užstatyti pirmąjį būstą. Labai dėkoju už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Jeigu gautumėte būsto paskolą iš banko, tuomet tas būstas priklausytų bankui kol neišmokėsite paskolos - t.y. jis bus užstatytas bankui. Todėl imant antrą paskolą negalėsite užstatyti turimos paskolos, nebent pirmosios paskolos įmokos jau sudarytų didžiulę sumą ir galbūt būtų variantų. Taičiau tai nėra įprastas dalykas ir taip įprastai nedaroma. Perkant būstą su paskola, reikia mokėti pradinį įnašą savomis lėšomis.

+3Buvo naudinga
Deima

Laba diena, planuoju pildyti paraišką banke būsto paskolai gauti. Jeigu daugiau nei prieš metus laiko buvau ėmusi greitąjį kreditą, kurį atidaviau anksčiau nustatyto laiko. Nebuvo jokių mokėjimų pradelsimų ir įsiskolinimų. Ar tokiu atveju bankai tikrindami creditinfo.lt mano istorija, bet kokiu atveju mato iš kur, kiek ir kada buvo skolintasi?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deima, dėkui už klausimą. Bankai turėtų matyti visas skolinimosi operacijas. O ar tai įtakos paskolos išdavimą galės bankas pasakyti įvertinęs situaciją individualiai.

+4Buvo naudinga
Benita

Sveiki, po truputį dairomės savo būsto (namo) bei domimės paskolų peripetijomis. Creditinfo duomenimis mano kredito patikimumas yra B lygio (šiuo metu man kol kas 22m), esu turėjusi banko vartojimo kreditą, jį grąžinau ankščiau laiko. Vyras turi D kredito kategoriją, dėl senų problemų (greitieji kreditai-prieš pusmetį juos pilnai susitvarkė), yra įmonės savininkas bei akcininkas-įmonei 1m ir 10mėn. Įmonė dirba pelningai, apyvarta auga. Taip pat vyras metų eigoje turėjo kelias lizingo sutartis iki 200eur kurias padengė anščiau laiko. Esminis klausimas : kaip stipriai bankui gali įtakoti ta D ir B klasės kreditingumai imant paskola kartu ir kokios to pasekmės paskolos atžvilgiu, galbūt mažesnė paskola bei didesnis įnašas ar dar kažkas? Juk nenuostabu, kad dviems imant paskola būstui, ją suteikia didesnę nei imant vienam. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Benita, dėkui už klausimą. Raidės D ir B dar nieko nesako, bet kokiu atveju yra vertinama individualiai ir peržiūrimos visos skolos. Pažiūrėjus tik į raides negalima pasakyti nei sąlygų nei galimybių. Jums reikia kreiptis į bankus ir paprašyti, kad bankai pateiktų Jums pasiūlymą ir rekomendacijas tuo atveju, jeigu paskolos gauti šiuo metu neišeitų pagal banko požiūrį. Taip pat rekomenduoju kreiptis į visus bankus, kurie išduoda būsto paskolas.

+3Buvo naudinga
Žilvinas

Sveiki, jeigu turiu arba seniau turėjau pasiėmęs vartojamąją paskolą ir ją moku/mokėjau be pradelsimų. Ar kinta kredito reitingas prašant iš banko būsto paskolos? Į ką reiktų atkrepti dėmesį? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žilvinai, dėkui už klausimą. Priklauso nuo vartojimo paskolos tipo ar tai buvo greitieji kreditai ar ne. Preliminarų reitingą galite pasitikrinti internete arba creditinfo. Dėl turimų vartojimo paskolų įtakos būsto paskolai pasakys tik bankai, nes jie turi savo individualią vertinimo sistemą. Įprastai, jeigu nebuvo pradelstų mokėjimų ir pajamos yra pakankamos - problemų nekyla.

+5Buvo naudinga
Ernestas

Sveiki, norėjau pasiteirauti, kažkada praeityje turėjau skolų, tai buvo greitieji kreditai, nesumokėtos kelios baudos, už telefono sąskaitą, tai atsitiko dėl tam tikrų gyvenimo aplinkybių. Viso suma buvo apie 3,5-4 tūkstančiai €. Poto pradėjau dirbti ir pirmu reikalu grąžinau visas skolas. Paskutinis mokėjimas buvo atliktas 3 metai atgal. Po kurio laiko vedžiau, mastom pirkti savo būstą (Vilniuje), jo vertė 83000€. Esame sutaupę 25% būsto vertės, mokesčius visada viską mokame laiku. Žmona jokių skolų niekada nėra turėjusi. Turime abu darbus, ir stabilias pajamas. Tad manau būsto paskolai esame tikrai pasiruošę. Bet klausimas būtų toks, ar bankai sutiks eiti į kalbas dėl būsto paskolos, už praeityje turėtą blogą kredito istoriją. Nors žiūrėjau mano creditinfo, esu šiuo metu B kategorijoje (palankios galimybės gauti kreditą).

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernestai, dėkui už klausimą. Negaliu pasakyti ką bankai pasakys, nes tik bankai galės įvertinę individualiai Jūsų situaciją ir rizikingumą, pasakys kokios bus sąlygos ir ar galės suteikti būsto paskolą.

+4Buvo naudinga
Rimvydas

Sveiki, Praeityje apie 4 metus turėjau didelių problemų su greitaisiais kreditais (visų pirma problemos buvo su mano paties galva - užklupus problemoms gi "ne lygis" kreiptis į gimines ar draugus). Pridariau kvailysčių, bandydamas vienus įsipareigojimus dengti besiskolindamas kitur. Buvo ir pradelsimų, kredito reitingas nuvažiavęs iki E buvo. Sutarčių daugybė ~50. Sugebėjau išsikapstyti iš to liūno. Nuo paskutinio skolinimosi - beveik 4 metai praėjo. Reitingas B (pagal CreditInfo duomenis) Pajamos ~2300-2500 Eur (priklausomai nuo mėnesio) į rankas. Ar su tokia praeitimi įmanoma tikėtis apskritai gauti kažkokią paskolą būstui (kad ir su didesniu pradiniu įnašu, ne 15%)? Ir ar po kažkiek laiko kredito istorija valosi (kad bankai nebevertintų to kas buvo prieš X metų)? Iš anksto dėkoju už atsakymą, Rimvydas

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rimvydai, dėkui už klausimą. Žinoma, kad galite tikėtis gauti paskolą ir žinoma, kad bankai žiūri ir vertina tai, kas buvo praeityje ir žinoma, kad gali turėti neigiamą įtaką. Tiesiog reikia su visais bankais kalbėtis, bankai vertina situacijas individualiai ir jeigu vienas bankas atsisako suteikti būsto paskolą, kitas gali suteikti.

+3Buvo naudinga
Jonas

Sveiki, turėjau paslaugos gavimo sutartį su įmone, tačiau ji apgavo, nesuteikusi tinkamai paslaugų, ko pasekoje nesumokėjau pinigų (suma iki 200eur). Tačiau įmonė perdavė mano skolą anstoliams. Pamačiau antstolių laišką, kai jau vėlavau sumokėti 1 dieną, tačiau tą pačią dieną skolą sumokėjau. Ar ateityje turėsiu problemų su paskolos gavimu? Ar šis reikalas "kabės" banko sistemoje? Jeigu taip, ar po kažkiek laiko jis pranyksta?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Priklauso nuo situacijos, rekomenduoju pasitikrinti creditinfo. Bankai vertina ne tik įrašą apie skolą, bet ir priežastį. Visi įrašai turėtų būti sistemose, bet galioja ir logikos principas kodėl ir už ką. Sėkmės.

+3Buvo naudinga
Driule

Sveiki, norėčiau paklausti, ar įmanoma prieš imant būsto paskolą pačiam pasitikrinti kredito istoriją? Ir kur tai galima padaryti? Ačiū už info.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Driule, dėkui už klausimą. Galite tai padaryti creditinfo.lt arba LB: https://www.lb.lt/lt/paskolu-rizikos-duomenu-baze

+3Buvo naudinga
Robertas

Sveiki, turiu blogą kredito istoriją. Skolų šiai dienai nėra. Ar įmanoma per 5 metus ją pakelti į gerą lygmenį. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Robertai, dėkui už klausimą. Žiūrint kokio to blogumo, bet tikiu, kad bankai ateityje mažiau kreips dėmesį į mano nuomone visiškai nelogišką creditinfo pateikiamą informaciją. Bankai patys iš esmės turi savo vertinimo kriterijus, tad manau, kad tvarkingai gyvenant ir komunikuojant su banku, viskas įmanoma.

+3Buvo naudinga
MT

Labas vakaras. Noriu paklausti. Creditinfo pasitikrinus savo reitingo lentele rodo B raide, o procentas 1,44% (netoli C raides), yra tikimybė gauti būsto paskolą?

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Jeigu Jūsų finansinė istorija yra švari ir neturėjote paskutinius 10 m. skolų , kredito įstaigos įvertins situaciją ir paskolą tikrai suteiks.

+2Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų