Greitasis kreditas

Greitasis kreditas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „greitasis kreditas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Valerija

Sveiki. Neseniai susituokėme. Norime pirkti kotedžą Vilniuje už 78000€, pradinį įnašą turime. Vyras gauna kiekviena mėnesį nemažiau 1500€ Į rankas ( fiksuotas minimumas ir didžioji dalis priedai), aš gaunu fiksuotas 600€ į rankas ( fiksuotas pagal darbo sutartį), tačiau prieš 3 mėnesius pakeičiau darbą. Prieš tai gaudavau panašu atlyginimą, tarp darbo vietos keitimo buvo tik 4 dienų tarpas. Taip pat prieš 5 metus ėmiau greitąjį kreditą, viską laiku išmokėjau ( jaunystės klaida buvo). Ar galime imti kreditą, ar pakanka mūsų su vyru atlyginimu? Taip pat ar būtina sulaukti bent 6 men stažo?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Arnoldas

Sveiki, galvoju imti būsto paskolą. Ir norėčiau sužinoti ar turėtų įtakos paskolos suteikimui tai, kad buvo imtas greitasis kreditas, kuris jau išmokėtas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arnoldai, dėkui už klausimą. Gali turėti įtakos, tačiau tiksliai pasakys tik bankas į kurį kreipsitės. Taip pat, požiūriai skirtingų bankų gali būti ne vienodi, todėl kreipkitės į daugiau bankų.

+4Buvo naudinga
Deima

Laba diena, planuoju pildyti paraišką banke būsto paskolai gauti. Jeigu daugiau nei prieš metus laiko buvau ėmusi greitąjį kreditą, kurį atidaviau anksčiau nustatyto laiko. Nebuvo jokių mokėjimų pradelsimų ir įsiskolinimų. Ar tokiu atveju bankai tikrindami creditinfo.lt mano istorija, bet kokiu atveju mato iš kur, kiek ir kada buvo skolintasi?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deima, dėkui už klausimą. Bankai turėtų matyti visas skolinimosi operacijas. O ar tai įtakos paskolos išdavimą galės bankas pasakyti įvertinęs situaciją individualiai.

+4Buvo naudinga
Ana

Sveiki, taigi norėčiau paklausti kas yra bloga kredito istorija? Ar tai jau skaitosi kai esi paėmęs daug kreditų ir galbūt turintis antstolių skolų? Ar visgi neigiamą banko atsakymą gali nulemti viena turėta paskola iš greitųjų kreditų bendrovės? Aš studentavimo laikais esu ėmusi vieną greitąjį kreditą, bet jį grąžinau, kelios įmokos buvo su pradelsimais kaupdavosi delspinigiai, tačiau išmokėjau į antstolius nebuvo kreiptasi. Ar tai turi didelės įtakos mano kredito istorijai? Ar galiu negauti būsto paskolos vien dėl šios vienos paskolos? Ir dar norėčiau paklausti kaip bankai žiūri į tai jog daiktai įsigijami lizingu? Esu paėmusi ne vieną daiktą, visų sudėjus suma gan nemaža, bet viską tvarkingai moku. Ar tai vertinama prieštaringai, ar visgi įrodo kad esu moki ir atsiskaitau laiku? Labai lauksiu atsakymo, ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ana, dėkui už klausimą. Bloga kredito istorija gali būti tuomet, kai yra paimtas bent vienas greitasis kreditas, o taip pat ir turėti anstoliai. Lizingai nėra blogai, bet yra vertinama visa asmens ar šeimos visuma. Bankai pažiūrėję Jūsų istoriją nusprendžia ar pasitiki Jumis ir ar gali prisiimti atsakomybę išduoti Jums paskolą. Jeigu jiems kyla įtarimų, kad Jūsų praėję veiksmai gali pasikartoti - bankas neišduos paskolos.

+3Buvo naudinga
Mikas

Sveiki, su žmona iš banko imsime būsto paskolą, žmonos alga 650e. Mano 1600/1800e į rankas. Norima imti suma nemaža, bankas po pirmo pokalbio ir prašymo užpildymo išdėstė savo poziciją, viskas mūsų norus atitinka, tačiau šiemet buvau paėmęs greitąjį kreditą suma 100e. Kurį grąžinau vos supratęs kad tai yra juoda dėmė kredito istorijoje. Dbr bankas prieš pasirašant sutartį siunčia užklausą kažkur kažką patikrinti, ar tas 100e bus dingstis neduoti paskolos ar ją kaip nors koreguoti ne mūsų naudai.p.s 15% savo lėšų turime. Taip pat norėjau paklausti ar ilgai šis reikalas užtrunka, nes banko darbuotojas sakė, kad jeigu ne tie 100e sutartis jau būtų pasirašyta.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mikai, dėkui už klausimą. Greitieji kreditai yra tikrai labai blogas ženklas kredito istorijoje. Bet Jūsų situacijoje manau reikia palaukti ir viskas bus gerai. Bankas nenorės prarasti tokių klientų su nemažomis pajamomis ir didele paskolos suma. Visur vyrauja žmogiškumas, tik esant tokiai situacijai imamasi atsargumo ir papildomo tikrinimo priemonių.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki. Mane domina ar "vartojamoji paskola" iš esmės yra tas pats, kas ir "greitasis kreditas", kuris gali pabloginti mano kredito istorijos rodiklius ir turėti neigiamos įtakos imant paskolą, net jei nebūtų pradelstų mokėjimų? Pvz būtų pasiskolinta iš SB lizingo dalis pinigų automobiliui įsigyti ar daikto pirkimas išsimokėtinai.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Taip, kredito istoriją skirtingai įtakoja vartojimo paskola ilgesniam laikui iš banko, negu trumpalaikis kreditas iš greitųjų kreditų bendrovės. Trumpalaikis kreditas parodo, kad Jums nutinka bėdų su taupymu ir pritrūksta pinigų, todėl neatsakingai skolinatės nemokėdamas planuotis finansų.

+3Buvo naudinga
Agnė

Sveiki. Auginame du vaikus, šeimoje dirbantis tik vyras. Jo uždarbis 500€ ant popieriaus ir 1700€ komandiruotpinigiai. Vyro vardu buvo paimtas greitasis kreditas, bet viskas sumokėta laiku. Norėčiau sužinoti ar yra šansų gauti būsto paskolą? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Šansų yra, tačiau priklausys nuo kredito istorijos būklės ir bendro šeimos vertinimo. Vertina tik bankas, individualiai, pateikus asmeninę šeimos informaciją.

+3Buvo naudinga
Linas

Laba diena, noriu pasiimti būsto kreditą ir turiu klausimą. Prieš 4 metus buvau paėmęs 100 lt greitąjį kreditą, kurį tą pačią dieną gražinau, ar tas greitasis kreditas gali turėti neigiamos įtakos prašant paskolos? Nes pajamas turiu tinkamas, neramina tiktai tas greitasis kreditas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Linai, kiek tekę susidurti su panašiomis situacijomis, iš bankų Nordea skeptiškiausiai žiūri į greituosius kreditus ėmusius asmenis, realiai manau, kad Jūsų atveju neturėtų turėti didelės įtakos. Apie šį faktą bankai matys ir gali paklausti kodėl buvo imtas kreditas, tačiau jeigu grąžinote iš karto - tai gerina situaciją. Žinoma priklausys ir nuo Jūsų pajamų dydžio, kitų faktų apie Jūsų finansinę būklę, darbovietės, šeimos situacijos ir kitų faktorių. Verta pasitikrinti visuose bankuose - bet kokiu atveju būsto paskola individualus dalykas.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų