Greitieji kreditai

Greitieji kreditai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „greitieji kreditai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Evaldas

Sveiki, prieš 5 metus turėjau išsiskolinimų iš greitųjų kreditų, bet dabar jau visos skolos atiduotos, mano oficialios pajamos 1100eurų į rankas bet kredito reitingas "c" ar yra galimybė gauti busto paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evaldai, dėkui už klausimą. Tik bankai įvertinę situaciją ir perkamą būstą individualiai, galės pasakyti ar suteiktų Jūms būsto paskolą.

+3Buvo naudinga
Sandra

Sveiki, Kokią įtaką turi seniau paimti greitieji kreditai ir dabar imama būsto paskola? Kreditai išmokėti laiku ir kai kurie anksčiau. Šiuo metu kredito reitingas 1,82 C kategorijos. Jeigu imu su bendraskoliai kaip bankai vertina vieno turėtus kreditus o kitas Jų neturėjęs? Kokį laiką patartina neturėti greitųjų kreditų, kreipiantis dėl būsto paskolos? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Visi klausimai, kuriuos uždavėte yra konfidencialūs ir juos žino tik bankai, t.y kredito įstaigos, kuriuos Jums išduoda pinigus. Bankai nuolat keičia vertinimo sistemas ir viskas priklauso nuo banko.

+3Buvo naudinga
Karolina

Sveiki, ar bankai duoda busto paskolą, jei esi seniau turėjas greitą kredita, bet ji laiku išmokėjas.?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karolina, dėkui už klausimą. Reikia teirautis bankų tiesiogiai. Galimybės gauti būsto paskolą yra, bet priklausys nuo banko vertinimo.

+3Buvo naudinga
Jolita

Sveiki. Ką reiškia bloga kredito istorija, kas apima žodį bloga? Ar dėl jos bankas gali neišduoti būsto paskolos? Jeigu prieš 5 metus turėjau paėmusi nemažai greitųjų kreditų, bet jie buvo gražinti laiku, vartojimo paskolos ir pirkiniai lizingu? Tai, kad bankai pamatę jog buvo imta kreditai nebeišduos paskolos būstui, nors turėsiu pradinį įnašą? Kiek laiko reikia, kad praeitų nuo paskutiniu pirkimų lizingu, kad būtų galima gauti būsto paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolita, dėkui už klausimą. Bloga kredito istorija reiškia, kad turėjote praeityje pradelstų įsiskolinimų ir bankai nenorės skolinti pinigų nepatikimam žmogui, nes yra rizika. Dėl blogos kredito istorijos bankai neišduoda paskolų. Tačiau kiekvienu atveju, prieš imant būsto paskolą reikia nuvykti į bankus ir sulaukti jų nuomonės apie Jūsų situaciją. Nėra taisyklių kada pasinaikina bloga istorija, esmė neturėti pradelstų paskolų kuo ilgesnį laiką.

+3Buvo naudinga
Audronė

Sveiki, šiuo metu turiu greitųjų kreditų, kokia tikimybė jog galėčiau gauti būsto paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audrone, dėkui už klausimą. Manau, kad maža tikimybė, nes turite neapsvarstytų, su gana didelėmis palūkanomis įsipareigojimų. Tačiau kiekviena situacija individuali ir reikia kreiptis į bankus dėl vertinimo.

+3Buvo naudinga
Diana

Laba diena, man 36 metai. Išsirinkau būtą. Norėčiau pasiimti apie 60000 eurų būsto paskolą. Dirbu valstybės tarnyboje, į rankas gaunu apie 950 eurų. Darbo stažas yra 12 metų. Jokių kreditorinių įsipareigojimų neturiu, tik kredito kortelę, limitas 720 eurų, kuria beveik nesinaudoju. Visos paskolos paimtos anksčiau buvo atiduotos laiku. Jokių greitųjų kreditų neturėjau. Reitigas yra B 0,46. Ar galėčiau gaut 60000 eurų paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Diana, dėkui už klausimą. Pagal pateiktą situaciją manau, kad galėtumėte. Bet kokiu atveju kreipkitės į bankus ir gaukite pasiūlymus - pasirinkite geriausias sąlygas siūlantį banką.

+3Buvo naudinga
Benita

Sveiki, po truputį dairomės savo būsto (namo) bei domimės paskolų peripetijomis. Creditinfo duomenimis mano kredito patikimumas yra B lygio (šiuo metu man kol kas 22m), esu turėjusi banko vartojimo kreditą, jį grąžinau ankščiau laiko. Vyras turi D kredito kategoriją, dėl senų problemų (greitieji kreditai-prieš pusmetį juos pilnai susitvarkė), yra įmonės savininkas bei akcininkas-įmonei 1m ir 10mėn. Įmonė dirba pelningai, apyvarta auga. Taip pat vyras metų eigoje turėjo kelias lizingo sutartis iki 200eur kurias padengė anščiau laiko. Esminis klausimas : kaip stipriai bankui gali įtakoti ta D ir B klasės kreditingumai imant paskola kartu ir kokios to pasekmės paskolos atžvilgiu, galbūt mažesnė paskola bei didesnis įnašas ar dar kažkas? Juk nenuostabu, kad dviems imant paskola būstui, ją suteikia didesnę nei imant vienam. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Benita, dėkui už klausimą. Raidės D ir B dar nieko nesako, bet kokiu atveju yra vertinama individualiai ir peržiūrimos visos skolos. Pažiūrėjus tik į raides negalima pasakyti nei sąlygų nei galimybių. Jums reikia kreiptis į bankus ir paprašyti, kad bankai pateiktų Jums pasiūlymą ir rekomendacijas tuo atveju, jeigu paskolos gauti šiuo metu neišeitų pagal banko požiūrį. Taip pat rekomenduoju kreiptis į visus bankus, kurie išduoda būsto paskolas.

+3Buvo naudinga
Gabrielė

Sveiki. Situacija yra tokia, noriu su bendraskoliu pasiimti būsto paskolą, bet abu turime greituosius kreditus, bendraskolis balandžio mėnesį sumokės paskutinę įmoka. Ar gali tai sutrugdyti gauti būsto paskolą? Ir jeigu šiuo metu atsiskaitytume su kreditais gal būtų didesnė tikimybė gauti būsto paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabriele, dėkui už klausimą. Negaliu pasakyti kaip bankai vertins Jūsų situaciją, reikia kreiptis tiesiogiai į bankus po to, kai jau išsimokėsite greituosius kreditus ir bandyti gauti pasiūlymus. Jeigu vienas atsakys, kreiptis kitur - pereiti per visus bankus. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Sandra

Sveiki, praeityje esu naudojus greituosius kreditus. Niekada nevėlavau, įmokas mokėdavau laiku, jokių nepadengtų ar vėluojančių skolų nebuvo. Dabar kredito reitingas B (1%) mano credit info duomenimis. Ar dėl praeityje imtų greitųjų kreditų bankas gali atsisakyti suteikti būsto paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Į tai gali atsakyti tik bankas įvertinęs Jūsų situaciją individualiai. Kreipkitės į bankus dėl detalios informacijos.

+3Buvo naudinga
Žilvinas

Sveiki, jeigu turiu arba seniau turėjau pasiėmęs vartojamąją paskolą ir ją moku/mokėjau be pradelsimų. Ar kinta kredito reitingas prašant iš banko būsto paskolos? Į ką reiktų atkrepti dėmesį? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žilvinai, dėkui už klausimą. Priklauso nuo vartojimo paskolos tipo ar tai buvo greitieji kreditai ar ne. Preliminarų reitingą galite pasitikrinti internete arba creditinfo. Dėl turimų vartojimo paskolų įtakos būsto paskolai pasakys tik bankai, nes jie turi savo individualią vertinimo sistemą. Įprastai, jeigu nebuvo pradelstų mokėjimų ir pajamos yra pakankamos - problemų nekyla.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų