Lizingas

Lizingas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „lizingas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
edvard

Laba diena. pries savaite su zmona gavome paskola namo statybai su subsidija (pirmas bustas jaunajai seimai regione) 70000 (275eur/men).Auginame 2 vaikus, bendros pajamos 1750eur i rankas. reikalingas antras automobilis, ar imanoma gauti paskola automobiliui arba paimti ji lizingu? aciu

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Emilija

Sveiki, ar turės įtakos, kad esu paėmus lizingu kavos aparatą (vertė 500),10mėn be pabrangimo, būsto paskola planuojame imti tik po 1,5 metų, nes vyras dirba pagal individualią veiklą, tada 2020 metų pajamas deklaruosim tik pavasarį. Ar lizingas sugadins istoriją kreditingumo, jeigu mokėsiu viską laiku?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Emilija, dėkui už klausimą. Šiaip vertins bendra Jūsų šeimos situaciją ir šis lizingas tikėtina, kad turės kažkokios įtakos, gali tiek teigiamą, tiek neigiamą, o gal ir jokios įtakos nepadarys. Kiekvieną šeimą ir atvejį bankai vertina individualiai, tad tik bankai gali atsakyti.

+3Buvo naudinga
Reda

Laba diena. Ar įmanoma gauti paskolą butui, jei turiu pasiėmusi 2700 eur. lizingą automobiliui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Reda, dėkui už klausimą. Taip, įmanoma. Bus vertinamos Jūsų bendros pajamos ir ar jų užtenka pagal atsakingo skolinimo nuostatus mokėti ir būsto paskolos įmokas. Bankas vertins Jūsų finansines galimybes, todėl reikia teirautis banko sąlygų.

+3Buvo naudinga
Jolita

Sveiki. Ką reiškia bloga kredito istorija, kas apima žodį bloga? Ar dėl jos bankas gali neišduoti būsto paskolos? Jeigu prieš 5 metus turėjau paėmusi nemažai greitųjų kreditų, bet jie buvo gražinti laiku, vartojimo paskolos ir pirkiniai lizingu? Tai, kad bankai pamatę jog buvo imta kreditai nebeišduos paskolos būstui, nors turėsiu pradinį įnašą? Kiek laiko reikia, kad praeitų nuo paskutiniu pirkimų lizingu, kad būtų galima gauti būsto paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolita, dėkui už klausimą. Bloga kredito istorija reiškia, kad turėjote praeityje pradelstų įsiskolinimų ir bankai nenorės skolinti pinigų nepatikimam žmogui, nes yra rizika. Dėl blogos kredito istorijos bankai neišduoda paskolų. Tačiau kiekvienu atveju, prieš imant būsto paskolą reikia nuvykti į bankus ir sulaukti jų nuomonės apie Jūsų situaciją. Nėra taisyklių kada pasinaikina bloga istorija, esmė neturėti pradelstų paskolų kuo ilgesnį laiką.

+3Buvo naudinga
Edvardas

Sveiki. Norėjom paimti paskolą iš banko. Tačiau bankas atmetė paraišką, kadangi kažkada turėjau lizingą, ir per klaidą nesumokėjau įmokos laiku. Dabar kaip bankas teigia esu kažkokiam skolininkų sąraše. Ar įmanoma ištaisyti savo reputacija? Nes ir po to nesėkmingi lizingo turėjau nemažai lizingu, kreditų kurios sumokėdavau laiku.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edvardai, dėkui už klausimą. Norint kitos situacijos, reikia mėginti kituose bankuose ar unijose arba tiesiog laukti. Dar vienas iš būdų padidinti pajamas ir nebesiskolinti ar nebeimti lizingų. Kiekvienas turimas įsipareigojimas gali pasunkinti būsto paskolos gavimą.

+3Buvo naudinga
Simonas

Sveiki, esame jauna šeima turime vieną vaiką. Turiu automobilio lizingą už kurį moku 250 e, bendros pajamos atskaičius mokesčius apie 1300 e. Norime statytis namą (sklypą turime) turiu nekilnojamo turto kuris man priklauso, tai butas Klaipėdos mieste. Ar bankas duotų įkeičiant NT Paskolą? Planuojama apie 80- 100 tūkst.e

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simonai, dėkui už klausimą. Priklausys nuo pasirinkto banko ir Jūsų detalesnio šeimos vertinimo. Įkeisti NT galite imdami paskolą, tačiau jeigu išeina geriau neįkeitinėti, bus geresnės sąlygos ir mažiau suvaržymų. Pajamų gali būti šiek tiek mažokai tokio dydžio paskolai.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, Dirbu Norvegijoje per lietuvių firmą, pastovus atlyginimas 2300eu į mėn atskaičius mokesčius, norėčiau įsigyti būstą kurio vertė 80000eu, bet neturiu pradinio įnašo, klausimas būtų toks: jei gaučiau iš big bank automobilinį lizingą, ar būtų galima tuos pinigus naudot kaip pradinį įnašą? Ar gaučiau būstui likusią paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Negalima pradiniam įnašui skolintis. Būtina turėti savus sutaupytus pinigus. Kolkas būsto paskolai nesate pasiruošęs. Išmokite taupyti, neskubėkite.

+3Buvo naudinga
Agneta

Sveiki, kokios galimybės gauti 70 000€ būsto paskolą, jei ją norime imti kaip bendraskoliai? Šiuo metu vienas iš "būsimų bendraskolių" turi vartojimo paskolą apie 7000€, o kitas įsipareigojimų lizingui apie 1000€. Prieš kreipiantis į banką šias skolas atiduotumėme. Kredito istorijos nesugadintos. Abiejų pajamos po 500€ "į rankas" dienpinigiai, abiejų mėnesinės pajamos kartu būtų 2200-3000. Ar bankas duotų norimą sumą, ar kažkaip atsižvelgia į neseniai buvusius įsipareigojimus bankui? Pirktume naujos statybos neįrengtą namą. Gal verta pagalvoti apie papildomą paskolą būsto įsirengimui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agneta, dėkui už klausimą. Na, Jūsų įsipareigojimai yra tikrai nemaži, tačiau ir pajamos nemažos, tačiau kaip suprantu didžioji dalis pajamų yra dienpinigiai. Jeigu bankai įvertins šias pajamas kaip tvarias ir patikimas, tuomet problemų neturėtų kilti gauti norimo dydžio būsto paskolą. Kreipkitės į bankus. Bankai žiūri ir vertina visus turimus ir turėtus įsipareigojimus.

+4Buvo naudinga
Inga

Laba diena, gavau būsto paskolą ir pasirašėme sutartį, bet dar nebaigėme tvarkyti visko notariškai ir pinigai dar neišmokėti. Gavau pasiūlymą iš kito banko automobilio lizingui, jei paimsiu jį, ar tai nesutrukdys būsto kredito išmokėjimui. Tiksliau ar bankas iš kurio gaunu būsto paskolą prieš išmokėjimą tikrins kredito istoriją dar kartą ir matys papildomys įsipareigojimus?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Na, priklauso nuo Jūsų pajamų dydžio. Nemanau, kad bus kažkokių problemų. Svarbu, kad abu bankai žinotų apie Jūsų įsipareigojimus ir kad liktų pakankamai pajamų pragyvenimui, pagal įstatymus, po mėnesinių įsipareigimų padengimų. Parašykite kaip sekėsi ir pasielgėte, įdomu.

+4Buvo naudinga
Simonas

Sveiki, esame jauna šeima, žmona laukiasi pirmagimio. Šeimos vidutinės pajamos per mėnesį 3500 EUR, įsipareigojimų bankui neturime. (automobilio lizingas 225 EUR/mėn.) Dirbame ir mokame mokesčius Lietuvoje. 1. Esu turėjęs nedidelį įsiskolinimą antstoliams (291 EUR), kurį padengiau prieš puse metų. Ar tai nesutrukdys gauti paskolą? 2. Kokio dydžio paskola būstui būtų protinga pagal mūsų pajamas? 3. Kokio dydžio pradinis įnašas procentais vyrauja rinkoje? Ačiū už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simonai, dėkui už klausimus. Atsakau:

  1. Įsiskolinimas anstoliams yra labai neigiamas faktorius kredito istorijai, tad gali būti bėdų. Bet kokiu atveju pasitikrinkite banke ir sulaukite banko nuomonės, galbūt yra logiškas paaiškinimas dėl buvusio įsiskolinimo ir nebus problemų;
  2. Protingo dydžio būsto paskola priklauso nuo to, kiek pinigų lieka Jums mėnesio gale. Patarčiau, kad būsto paskolos įmoka nesudarytų daugiau nei 20% Jūsų mėnesinių pajamų. Kreipkitės į bankus pateikę norimo preliminaraus būsto skelbimą ir sužinokite galimybes;
  3. Įprastas pradinis įnašas yra 15%.
+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų