Automobilio lizingas

Automobilio lizingas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „automobilio lizingas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
edvard

Laba diena. pries savaite su zmona gavome paskola namo statybai su subsidija (pirmas bustas jaunajai seimai regione) 70000 (275eur/men).Auginame 2 vaikus, bendros pajamos 1750eur i rankas. reikalingas antras automobilis, ar imanoma gauti paskola automobiliui arba paimti ji lizingu? aciu

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Simonas

Sveiki, esame jauna šeima turime vieną vaiką. Turiu automobilio lizingą už kurį moku 250 e, bendros pajamos atskaičius mokesčius apie 1300 e. Norime statytis namą (sklypą turime) turiu nekilnojamo turto kuris man priklauso, tai butas Klaipėdos mieste. Ar bankas duotų įkeičiant NT Paskolą? Planuojama apie 80- 100 tūkst.e

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simonai, dėkui už klausimą. Priklausys nuo pasirinkto banko ir Jūsų detalesnio šeimos vertinimo. Įkeisti NT galite imdami paskolą, tačiau jeigu išeina geriau neįkeitinėti, bus geresnės sąlygos ir mažiau suvaržymų. Pajamų gali būti šiek tiek mažokai tokio dydžio paskolai.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, Dirbu Norvegijoje per lietuvių firmą, pastovus atlyginimas 2300eu į mėn atskaičius mokesčius, norėčiau įsigyti būstą kurio vertė 80000eu, bet neturiu pradinio įnašo, klausimas būtų toks: jei gaučiau iš big bank automobilinį lizingą, ar būtų galima tuos pinigus naudot kaip pradinį įnašą? Ar gaučiau būstui likusią paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Negalima pradiniam įnašui skolintis. Būtina turėti savus sutaupytus pinigus. Kolkas būsto paskolai nesate pasiruošęs. Išmokite taupyti, neskubėkite.

+3Buvo naudinga
Inga

Laba diena, gavau būsto paskolą ir pasirašėme sutartį, bet dar nebaigėme tvarkyti visko notariškai ir pinigai dar neišmokėti. Gavau pasiūlymą iš kito banko automobilio lizingui, jei paimsiu jį, ar tai nesutrukdys būsto kredito išmokėjimui. Tiksliau ar bankas iš kurio gaunu būsto paskolą prieš išmokėjimą tikrins kredito istoriją dar kartą ir matys papildomys įsipareigojimus?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Na, priklauso nuo Jūsų pajamų dydžio. Nemanau, kad bus kažkokių problemų. Svarbu, kad abu bankai žinotų apie Jūsų įsipareigojimus ir kad liktų pakankamai pajamų pragyvenimui, pagal įstatymus, po mėnesinių įsipareigimų padengimų. Parašykite kaip sekėsi ir pasielgėte, įdomu.

+4Buvo naudinga
Simonas

Sveiki, esame jauna šeima, žmona laukiasi pirmagimio. Šeimos vidutinės pajamos per mėnesį 3500 EUR, įsipareigojimų bankui neturime. (automobilio lizingas 225 EUR/mėn.) Dirbame ir mokame mokesčius Lietuvoje. 1. Esu turėjęs nedidelį įsiskolinimą antstoliams (291 EUR), kurį padengiau prieš puse metų. Ar tai nesutrukdys gauti paskolą? 2. Kokio dydžio paskola būstui būtų protinga pagal mūsų pajamas? 3. Kokio dydžio pradinis įnašas procentais vyrauja rinkoje? Ačiū už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simonai, dėkui už klausimus. Atsakau:

  1. Įsiskolinimas anstoliams yra labai neigiamas faktorius kredito istorijai, tad gali būti bėdų. Bet kokiu atveju pasitikrinkite banke ir sulaukite banko nuomonės, galbūt yra logiškas paaiškinimas dėl buvusio įsiskolinimo ir nebus problemų;
  2. Protingo dydžio būsto paskola priklauso nuo to, kiek pinigų lieka Jums mėnesio gale. Patarčiau, kad būsto paskolos įmoka nesudarytų daugiau nei 20% Jūsų mėnesinių pajamų. Kreipkitės į bankus pateikę norimo preliminaraus būsto skelbimą ir sužinokite galimybes;
  3. Įprastas pradinis įnašas yra 15%.
+3Buvo naudinga
Mantvydas

Sveiki, norėjau paklausti ar automobilio lizingas labai paveiktų būsto paskolos gavimą? Ar bankai ne taip noriai skiria paskolą, ar tik mažiną jos dydį?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mantvydai, dėkui už klausimą. Lizingas įtakoti gali tik tada, jeigu vėluosite mokėti įmokas ir Jūsų pajamos yra nepakankamos mokėti tiek lizingą, tiek būsto paskolą. Geriau be lizingo, bet ir lizingas gali nieko blogo nepadaryti - priklauso nuo individualios situacijos.

+4Buvo naudinga
Rima

Laba diena, 2008 m. paėmėme su vyru būto paskolą 20 metų. Mėnesinė įmoka sudaro 300 Eur (nurašo SEB bankas iš vyro sąskaitos). Abu esame dirbantys. Vyras uždirba - 1200 eur, aš - 600 eur "į rankas". Turime 3 m sūnų. Norėjome pasiimti 6 mėn. išsimokėtinai daiktą, kurio vertė 600 eur, mums nesuteikia jokio lizingo. Kodėl? atskaičius paskolą, mūsų šeimos pajamos 1500 eur. Kur mums kreiptis dėl mokumo išaiškinimo? Nes lizingo kompanija paaiškino, kad mes turime įsipareigojimų. Kiek reikia tada uždirbti, kad mūsų šeimai būtų suteikiama galimybė , pvz dalį automobilio (3000 eur.) išsimokėti lizinu

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rima, dėkui už klausimus ir situacijos išdėstymą. Keista situacija, tačiau kiekviena lizingo kompanija individualiai pagal savo vertinimus sprendžia ar suteikti ar nesuteikti paskolos. Pasitikslinkite savo creditinfo situaciją ir pažiūrėkite, gal turėjote pradelstų mokėjimų ar daugiau įsipareigojimų nei manote ir dėl to Jūsų reitingas yra nukritęs. Pagal situacijos išdėstymą, jeigu neturėtumėte kitų įsipareigojimų, turėtumėte būti geidžiami lizingo ir kreditavimo įstaigų, todėl labai keista. Jeigu esate "tvarkingi" su gera kreditingumo istorija, tuomet patarčiau tik keisti lizingo bendrovę. Savo kredito istoriją galite pasitikrinti nemokamai čia: http://www.lb.lt/kiekskolingas arba mokamai www.creditinfo.lt.

Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų