Skolininkų sąrašas

Skolininkų sąrašas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „skolininkų sąrašas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Edvardas

Sveiki. Norėjom paimti paskolą iš banko. Tačiau bankas atmetė paraišką, kadangi kažkada turėjau lizingą, ir per klaidą nesumokėjau įmokos laiku. Dabar kaip bankas teigia esu kažkokiam skolininkų sąraše. Ar įmanoma ištaisyti savo reputacija? Nes ir po to nesėkmingi lizingo turėjau nemažai lizingu, kreditų kurios sumokėdavau laiku.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edvardai, dėkui už klausimą. Norint kitos situacijos, reikia mėginti kituose bankuose ar unijose arba tiesiog laukti. Dar vienas iš būdų padidinti pajamas ir nebesiskolinti ar nebeimti lizingų. Kiekvienas turimas įsipareigojimas gali pasunkinti būsto paskolos gavimą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų