Refinansavimas

Refinansavimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „refinansavimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Sonata

Ar gali bankas refinansuoti du turimus kreditus? Ar yra nurodyta iki tam ribojamos sumos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sonata, dėkui už klausimą. Na, teoriškai gali, bet bankai turi vertinti situaciją individualiai. Kreipkitės į bankus.

+3Buvo naudinga
Simas

Laba diena. Turėjau būsto kreditą(32000 e), bet sutartis buvo nutraukta dėl to, kad uždelsiau mokėjimą. Mokėjau fiksuotas sumas 5 metus be sutarties tik abipusiu susitarimu su banku. Dabar finansinė padėtis pagerėjus ir norėčiau refinansuoti arba atstatyti sutartį. Bankas nesutinka, o kiti bankai nepasirašo, nes ko gero esu įtrauktas į probleminių klientų sąrašą. Kaip galėčiau refinansuoti kreditą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simai, dėkui už klausimą. Reikia analizuoti pasirašytą sutartį, kas įrašyta ir kokios yra galimybės. Galite sutartį ir situaciją nusiųsti Lietuvos bankui ar teisininkams, kad išanalizuotų situaciją ir pasakytų verdiktą.

+3Buvo naudinga
artur

Sveiki, ar bankai finansuoja paskolą sklypo įsigijimui? (Namų valda) Planuojame statyti namą ir refinansuoti paskolą su būsto paskola, kai bus įrengta namo dėžė.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artur, dėkui už klausimą. Įprastu atveju sklypo įsigijimo nefinansuoja bankai, nes nėra ką įkeisti. Turint įkeičiamo turto galbūt įmanoma bankuose. Sklypo finansavimas paprastesnis kredito unijose. Todėl galite mėginti skolintis kredito unijoje, o po to, kai pastatysite dėžutę, refinansuoti namo statybą su visu sklypu, banke.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, mano klausimas būtų toks, ar įmanoma refinansuoti būsto paskolą iš kredito unijos, jei ėmėm paskolą 25000e įsigyti būstui ir vartojamą 13000 įsirengimui. Mes norim, kad mums sujungtų vartojamą paskolą su būsto ir refinansuotų bankas kaip būsto paskolą, ar įmanomas toks variantas? Jei taip, tai būtų gerai žinoti kuriame banke tai pavyktu padaryti, nes Swedbank sakė neina jiems taip padaryti .

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Manau galėtumėte refinansuoti būsto paskolą, o dėl sujungimo su vartojimo paskola įsirengimui tai abejoju. Reikia kalbėtis su bankais tiesiogiai, negaliu pasakyti už bankus ar jiems būtų tinkamas toks atvejis, priklauso nuo pačio turto ir kitų faktorių - tai individualu.

+3Buvo naudinga
Gražina

Laba diena, Įsigijome nekilnojamąjį turtą prieš 10 m. su banko paskola. Ar bankai suteikia galimybę refinansuoti paskolą būsto renovacijai?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gražina, dėkui už klauismą. Čia reikia žiūrėti kas yra rašoma Jūsų būsto paskolos sutartyje dėl refinansavimo, kokios sąlygos refinansuoti kitu. Taip pat galite prašyti esamo banko sumažinti palūkanas. O dėl renovacijos turėsite gauti leidimą iš banko.

+3Buvo naudinga
Gediminas

Sveiki, turiu paskolų ir kitų įsipareigojimų bankams ir ne tik, suma siekia ~ 20.000e., mano klausimas, kada galimas refinansavimas? Kiek laiko turi būti dirbantis? Ar įmanoma gauti tokią sumą refinansuoti skolas ir sumažinti mėnesinę įmoką?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gediminai, dėkui už klausimą. Labai individualu. Ar galima ar ne, tik kredito įstaigos gali pasakyti ar norės perimti Jūsų skolas. Todėl reikia kreiptis tiesiogiai vertinimui.

+3Buvo naudinga
Laima

Sveiki. Noriu paklausti. Turiu būsto paskolą Luminor banke, ar yra galimybė pereiti į kitą banką su geresnėmis sąlygomis?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laima, dėkui už klausimą. Jeigu sutartyje yra numatytos išėjimo į kitą banką galimybės, tuomet galite, tik pažiūrėkite kokie bus papildomi mokesčiai ir ar tai Jums apsimokės.

+4Buvo naudinga
Justas

Sveiki, ar galėčiau paėmęs būsto kreditą Šiaulių banke refinansuoti į kitą banką? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justai, dėkui už klausimą. Jeigu Šiaulių banko sutartyje numatytos sąlygos ir yra aprašytos galimybės refinansavimui kituose bankuose, tuomet galite.

+4Buvo naudinga
Vytenis

Sveiki, 2006m gavau būsto paskolą, (550 000 lt) 25-ių metų terminui. Šiuo metu man liko išmokėti 107000 € Mėnesio įmoka šiuo metu yra 530€. Palūkanos: 0,9%. 1 klausimas: Ar perfinansuoti paskolą man būtų naudinga, nes mokėjimu prognozė man rodo, kad termino pabaigoje mėnesio įmoka man didės iki 1000€. (Truputį baugiai atrodo)? Jau didžiąja dalį palūkanų esu sumokėjęs. 2 klausimas: kaip čia taip? Mano bendradarbis gavo paskola 90000€ su 2.3% palūkanomis, (25m) ir moka 345€ kas mėnesį. Galbūt aš kažką permoku arba jis kažko iki galo nesako, arba aš buvau apgautas visus tuos metus nuo 2006 metų?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vyteni, dėkui už klausimą. Na, palūkanos 0,9% yra labai žemos, ir šiuo metu geresnių niekur negausite. Jūsų paskolos suma yra beveik dvigubai didesnė nei bendradarbio, todėl ir įmokos suma skiriasi. Kaip Jūs gaunate 1000 eurų įmoką? Pasinaudokite būsto paskolos skaičiuokle, matysite kaip skiriasi mokėjimai. Taip pat matau, kad Jūs kažkaip gal maišote sumas ir gal valiutas eurus ir litus. Jūsų pradinė paskolos suma buvo 159 tūkst. eurų, o sakote, kad liko išmokėti 107 tūkst. eurų po 12 metų įmokų, tai kažkaip keistai, nes tik 1/3 paskolos grąžinote. Kažkas čia nesueina. Patikslinkite gal duomenis.

+4Buvo naudinga
Vytenis

Na papraščiausiai buvo taip, kad aš pradžioje mokėjau apie 80% palūkanų ir tik apie 20% paskolos (įmoka 2600litu 2200procentai ir apie 400litu paskolos) Dabar mano įmokos siekia 550€ iš kurių apie 480€ paskola, likę procentai.

Buvo naudinga
Indrė

Sveiki, Kokias pajamas ir kokiam maksimaliam laikotarpiui galėčiau gauti refinansavimo paskolą? Kokius duomenis reikėtų pateikti, kad patikrinti? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Indre, dėkui už klausimą. Labai neaiškus klausimas. Deja, negaliu nieko atsakyti. Patikslinkite prašau.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų