Kredito reitingas

Kredito reitingas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kredito reitingas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Fortūnata

Sveiki, ketinu pirkti būstą kaina 33000 eur. Kalbėjausi su Swedbank vadybinike patikino, kad nemato jokių problemų suteikti paskolą (esu viena augintanti vaiką, dirbu jau 2 metai vienoje darbovėtėje, pajamos už 12 mėn yra 800 eur į rankas, man yra 27 metai, įsiskolinimų neturiu, kredito reitingas pernai 2018m. buvo B). Pasiūlė net kreiptis dėl subsidijos iš savivaldybės pirmajam būstui įsigyti 10%. Taip ir padariau. laukiu atsakymo. Pradinę įmoką turiu 20%. Kadangi negavau dar raštiško patvirtinimo iš banko, kad paskola suteikiama, man neramu ar gausiu ją. Nes turto vertinimas kainuoja savininkai prašo užstato kaip garanto. Klausimas toks ar realu man gauti paskolą iš banko? Nesinori išvaistyti santaupų į orą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Fortūnata, dėkui už klausimą. Žodinė banko garantija negalioja, todėl gali būti visaip. Visų pirma, jeigu prašysite paramos, tai bus kitokio tipo kreditas - valstybės remiamas, todėl ir banko pozicija teoriškai gali pasikeisti. Šiaip nėra taip viskas blogai, tiesiog buvo atvejų, kai bankai pasakė, kad išduos, bet paskolos po to nesuteikė - būna visaip.

+3Buvo naudinga
Fortūnata

Paskolą gavau, jau pradėjom kurtis naujame name. Reikėjo gana ilgo laiko, bet viskas pavyko. :)

Buvo naudinga
Donatas

Laba diena, su žmona norime pasimti paskolą, mano kredito raidė C, žmonos E. Mums būtų suteikta paskola?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Reikia teirautis bankų, tik jie pasakys įvertinę situaciją individualiai. Iš raidžių pasakyti neįmanoma. Bet raidės nėra teigiamos.

+3Buvo naudinga
Sandra

Sveiki, praeityje esu naudojus greituosius kreditus. Niekada nevėlavau, įmokas mokėdavau laiku, jokių nepadengtų ar vėluojančių skolų nebuvo. Dabar kredito reitingas B (1%) mano credit info duomenimis. Ar dėl praeityje imtų greitųjų kreditų bankas gali atsisakyti suteikti būsto paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Į tai gali atsakyti tik bankas įvertinęs Jūsų situaciją individualiai. Kreipkitės į bankus dėl detalios informacijos.

+3Buvo naudinga
Žilvinas

Sveiki, jeigu turiu arba seniau turėjau pasiėmęs vartojamąją paskolą ir ją moku/mokėjau be pradelsimų. Ar kinta kredito reitingas prašant iš banko būsto paskolos? Į ką reiktų atkrepti dėmesį? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žilvinai, dėkui už klausimą. Priklauso nuo vartojimo paskolos tipo ar tai buvo greitieji kreditai ar ne. Preliminarų reitingą galite pasitikrinti internete arba creditinfo. Dėl turimų vartojimo paskolų įtakos būsto paskolai pasakys tik bankai, nes jie turi savo individualią vertinimo sistemą. Įprastai, jeigu nebuvo pradelstų mokėjimų ir pajamos yra pakankamos - problemų nekyla.

+4Buvo naudinga
Rimvydas

Sveiki, Praeityje apie 4 metus turėjau didelių problemų su greitaisiais kreditais (visų pirma problemos buvo su mano paties galva - užklupus problemoms gi "ne lygis" kreiptis į gimines ar draugus). Pridariau kvailysčių, bandydamas vienus įsipareigojimus dengti besiskolindamas kitur. Buvo ir pradelsimų, kredito reitingas nuvažiavęs iki E buvo. Sutarčių daugybė ~50. Sugebėjau išsikapstyti iš to liūno. Nuo paskutinio skolinimosi - beveik 4 metai praėjo. Reitingas B (pagal CreditInfo duomenis) Pajamos ~2300-2500 Eur (priklausomai nuo mėnesio) į rankas. Ar su tokia praeitimi įmanoma tikėtis apskritai gauti kažkokią paskolą būstui (kad ir su didesniu pradiniu įnašu, ne 15%)? Ir ar po kažkiek laiko kredito istorija valosi (kad bankai nebevertintų to kas buvo prieš X metų)? Iš anksto dėkoju už atsakymą, Rimvydas

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rimvydai, dėkui už klausimą. Žinoma, kad galite tikėtis gauti paskolą ir žinoma, kad bankai žiūri ir vertina tai, kas buvo praeityje ir žinoma, kad gali turėti neigiamą įtaką. Tiesiog reikia su visais bankais kalbėtis, bankai vertina situacijas individualiai ir jeigu vienas bankas atsisako suteikti būsto paskolą, kitas gali suteikti.

+3Buvo naudinga
Audrius

Sveiki. Man 31 m. Gyvenu vienas, neturiu išlaikytinių ir jokių įsipareigojimų. Planuoju imti paskolą būstui, kurio vertė 48-52 tūkst. eurų. Turiu sutaupęs 15 proc. pradinį įnašą. Atlyginimas 800 eur. į rankas, darbo stažas beveik 3 metai. Praeityje (daugiau kaip prieš 3 metus) yra buvę vartojimo paskolų, pirkimo išsimokėtinai ir greitųjų kreditų sutarčių. Jokių skolų ir pradelstų mokėjimų niekada nebuvo. Kredito reitingas dabar 0,46% (B klasė) 1. Ar pagal atlyginimo dydį galima tikėtis tokio dydžio paskolos? 2. Ar tokia kredito istorija neturėtų užkirsti kelio paskolai? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audriau, dėkui už klausimą. Pagal pateiktus duomenis turėtumėte gauti būsto paskolą, o taip pat ir kredito istorija yra tinkama. Tik atkreipkite dėmesį, kad bankai kiekvieną atvejį vertina individualiai, tad reikia kreiptis tiesiogiai pasiūlymo gavimui.

+3Buvo naudinga
Darius

Sveiki, mūsų su žmona pajamos yra 2100e į rankas, mano kredito istorija yra prasta, klasė D. Žmonos viskas puiku, jokių skolų, ar dėl mano istorijos mes negausime būsto paskolos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Nėra svarbiausias reitingas ar jo raidė. Svarbiausia dėl ko ta raidė tokia pasidarė. Kartais būna dėl visai nereikšmingų dalykų prasta kredito istorija, kuri nelabai ką blogo ir lemia. Dėl konkretesnių sąlygų reikia kreiptis į bankus, neapsistoti su vienu banku, kreiptis į visus TOP bankus.

+3Buvo naudinga
Lina

Laba diena, norėčiau paklausti, kaip vertintumėte mūsų šeimos sąlygas pasiimti paskolą namo statyboms. Mano pajamos 680 eur, vyro - verslo liudijimas 1,5 metų stažas, apie 2500/ mėn. Mano kredito reitingas B, vyro C. Planuojame prašyti 120000 eur, pagal pajamas turime galimybę mokėti didesnę paskolą, tap pat turime nuosavą butą, tačiau nerimaujame dėl prastai vertinamo verslo liudijimo bei nelabai gero vyro kreditingumo. Iš anksto ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Na, sunkiai gausite tokią sumą, bet galbūt įmanoma. Verslo liudijimo pajamos yra prasčiau vertinamos, nes sunkiai sukontroliuosi pajamų pastovumą, svarbi istorija, kaip buvo gaunamos vyro pajamos. Rekomenduočiau kreiptis į liberalesnius bankus, tokius kaip Luminor, bet ir tai klaustukas, galbūt Šiaulių, Medicinos, Citadele bankas su didesnėm palūkanom arba kredito unijos. Taip pat pasikalbėkite ir su SEB bei Swedbank, bandykite kalbėtis su visais, manau, kad rasite išeitį. Pajamų užtenka, tik reikia surasti, kuris Jus priims kaip patikimus paskolos gavėjus.

+4Buvo naudinga
Marija

Sveiki, per kiek laiko pasikeičia kredito reitingas? Jei dėl greitųjų kreditų ir lizingų šiuo metu reitingas yra D, kiek laiko turėtų praeiti po visų įsiskolinimų grąžinimo, kad reitingas pakiltų?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marija, dėkui už klausimą. Gali trukti ir 10 metų, o gal ir trumpiau. Priklausomai nuo kitų faktorių, kurie įtakoja kredito istoriją.

+3Buvo naudinga
Andrius

Netiesa. Aš per pusmetį pasikėliau nuo D iki B. Neimkite niekur naujų paskolų, ir nesikreipkite niekur kur tikrinamas Jūsų kredito reitingas (pvz. telefono pirkimas išsimokėtinai pas mobiliojo ryšio operatorių). Laiku ir tvarkingai mokėkite esamas paskolas, nevėluokite nei dienos. Jei tai darysite kredito reitingas pakils tikrai gana greitai.

Buvo naudinga
Tomas

Laba diena, su žmona imsime būsto paskolą. Bendros šeimos pajamos 2200e į rankas.(tik du asmenys). Tačiau mano kredito klasė tik C, žmonos smuktelėjo iki B, visuomet būdavo A. Po pirminio paskaičiavimo bankas pasiūlė 2,5% palūkanų, tačiau dbr prieš pasirašant sutartį pasakė kad bus dar kažkas tikrinama. Kiek laiko tai užtruks? Ir ar C klasė reiškia kad sąlygos bus blogesnės arba kad paskolą visai bus nesuteikta? Perkamo būsto suma viršija 100000e. Pradinį įnašą 15% savų lėšų turime.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Nėra blogi Jūsų kredito reitingai, tai įprasti reitingai ir situacijos. Turėtumėte gauti paskolą. Į reitingų sudarymą įeina daug skirtingų faktorių, todėl neišsigąskite. Taip pat siūlyčiau nueiti ir į kitus bankus pasitikrinti sąlygas.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų