Praeities įsiskolinimai

Praeities įsiskolinimai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „praeities įsiskolinimai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Monika

Sveiki. Su draugu planuojame pirkti bendrą būstą, turime susitaupę ir pradinį įnašą. Situacija tokia, jog prieš septynerius metus grįžau iš užsienio į Lietuvą ir teko sunkiai gyventi, tad buvau pasiėmusi keletą greitųjų kreditų nuomai padengti, vienas jų išsitęsė ir buvau paduota anstoliams. Nuo 2017 esu viską susitvarkiusi, paskutinius 3-jus metus dirbu pastovų, gerai apmokamą darbą. Vidutinės bendros pajamos siekia apie 4000 per mėnesį. Kredito reitingas apie 1,4% ir laikosi paskutinius trejus metus. Kokia tikimybė, jog bankas neduos būsto paskolos dėl mano praeities įsiskolinimų?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų