Kredito unija

Kredito unija. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kredito unija“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Dmitrij

Laba diena. Prieš ketverius metus norėdamas padėt draugei, kartu su ja kaip bendraskolis paėmiau paskola iš kredito unijos. Tie pinigai padengė draugės ir jos mamos skolą. Turto įkeitėjas yra jos motina. Bendrų vaikų ir turto mes neturime. Susituokę nebuvome. Nei vienos įmokos aš nemokėjau. Bendraskoliu sutikau būti norėdamas padėti žmogui. Jokios piniginės ir turtinės naudos negavau. Ar gali ji perimt skolą? Kaip ir kalbėjom ji tik už. Ir kokie dokumentai reikalingi?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dmitrij, taip, yra galimas pakeitimas jeigu draugės mamos situacija pasitaisė ir kredito unija sutiks paskolą perrašyti tik ant jos. Šiam momentui Jūs esate bendraskoliai ir įsipareigoję unijai grąžinti paskolą, tačiau esant aplinkybėms, kurios tinka unijai - pakeitimai galimi. Kreipkitės į kredito uniją ir skaitykite pasirašytą sutartį.

+3Buvo naudinga
Remigijus

Norėtume įsigyti nebaigtos statybos namą už 90.000eur. Įsirengimui skirti 38.000eur. Kadangi tai antras būstas, tai iš bankų gauname 80% finansavimą (72.000eur). Tai bendrai norėtume pasiskolinti 110.000eur. Turto vertintojai vertina 90.000eur. Pajamų gauti paskolą pakanka. Savo lėšų turime 20.000eur (18.000eur pradiniam įnašui ir dokumentams). Tam, kad gautume lėšu įsirengimui - turime turėti dar papildomai bent 7.600eur ir turto vertę pakelti iki 137.000eur, kas yra neįmanoma. Ar galima imti būsto paskola iš vieno banko, o įsirengimui paimti iš kito banko / kredito unijos / kito finansuotojo?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Remigijau, dėkui už klausimą. Labai svarbu įvykdyti įsipareigojimus bankui ir pasiekti 100% baigtumą, kitaip galite turėti problemų jeigu nespėsit. Skolintis papildomai galite, tačiau klausimas ar kas nors norės skolinti, kai jau turėsite tokio dydžio įsipareigojimą. Siūlyčiau šiek tiek pataupyti ir jeigu matote, kad įsipareigojimai yra per dideli ir Jums dar kolkas neįveikiami - pakentėti ir taupyti.

+3Buvo naudinga
Aurelijus

Sveiki. Ar bankas suteiku paskola būstui jei jis 1948m. rąstinis namas, 4 arai žemės, Švyturio g. Kaunas. Reikia 35000€ ? Mano pajamos apie 800€ atskaičius mokesčius. Esu 1971m. gimimo. Swedbankas skolintų, bet kadangi medinis, senas tai atsisakė padėti.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurelijau, dėkui už klausimą. Bankai įprastai nefinansuoja medinių namų, o ypač senų. Bet į klausimą gali atsakyti tik bankas ar kredito unija įvertinusi norimą pirkti būstą. Bankai vertindami būsto finansavimo galimybę atsižvelgia ar jis likvidus, kokia jo vieta ir kokios jo ateities perspektyvos.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, mano klausimas būtų toks, ar įmanoma refinansuoti būsto paskolą iš kredito unijos, jei ėmėm paskolą 25000e įsigyti būstui ir vartojamą 13000 įsirengimui. Mes norim, kad mums sujungtų vartojamą paskolą su būsto ir refinansuotų bankas kaip būsto paskolą, ar įmanomas toks variantas? Jei taip, tai būtų gerai žinoti kuriame banke tai pavyktu padaryti, nes Swedbank sakė neina jiems taip padaryti .

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Manau galėtumėte refinansuoti būsto paskolą, o dėl sujungimo su vartojimo paskola įsirengimui tai abejoju. Reikia kalbėtis su bankais tiesiogiai, negaliu pasakyti už bankus ar jiems būtų tinkamas toks atvejis, priklauso nuo pačio turto ir kitų faktorių - tai individualu.

+3Buvo naudinga
Inga

Sveiki, noriu imti būsto paskolą iš kredito unijos, norimą sumą gaunu, išneša pajamos, gaunu iš valstybės kompensaciją 20% bet unijai reikalingas laiduotojas, kaip apsidraudimas, laiduotoją turiu. Tik noriu sužinoti ar ta kompensacija galios jei bus laiduotojas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Taip, galite gauti kompensaciją jeigu kredito unijoje gausite būsto paskolą, kurioje reikės laiduotojo. Kalbėjau su ministerija - normali praktika.

+3Buvo naudinga
Odeta

Sveiki, ar yra kokių naujienų apie būsto paskolas dirbantiems užsienyje ir gaunantiems atlyginimus kita valiuta?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Odeta, dėkui už klausimą. Taip, nuo sausio 1 d. pasikeitus įstatymui, bankai peržiūri ir suteikia tokio tipo paskolas, plačiau: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+4Buvo naudinga
aleksas

deja su dideliu liudesiu galiua atsakyti jog nera banko lietuvoje kuris suteikia busto paskolos dirbantiems uzsienyje ir gaunantiems atlyginima kita valiuta. perejau per visus bankus po pora kartu ir visi isgirde jog lietuvoje nedirbu atmeta iskarto. o inasa turiu 25 proc. vieninteliai kurie pateike sioki toki atsakyma buvo kredito unija ir tai su 50 proc sumos permokejimu! p.s. jei kam nors pavyko gauti busto paskola mielai sumokeciau uz sia info!!!!

Buvo naudinga
Aivaras

Laba diena, Ar yra kokių nors pasikeitimų, dėl būsto paskolų išdavimo, pajamas gaunantiems užsienio valiuta? Ar šiai dienai yra nors viena įstaiga, kuri suteiktų paskolą pajamas gaunantiems ne eurais? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aivarai, dėkui už klausimą. Bankų, kurie teiktų būsto paskolas užsienio valiuta, mano žiniomis, šiuo metu (2018 12 13) nėra. O finansuoja kredito unijos, tačiau priklausomai nuo to, kuriame mieste gyvenate ar esate registruoti, tik to miesto kredito unija galėsite pasinaudoti, tad pasiteiraukite pagal tai, kokiame mieste esate. Kredito unijos suskirstytos ir veikia pagal regionus.

+3Buvo naudinga
VAIDA

Sveiki. Gavome patvirtinima įsigyti pirmą būstą. Bet vyras dirba No ir bankai neduoda kredito. Kredito unija mums paskirta ŠILALĖS. BET ji taip pat, kaip bankai neduoda paskolos. Visos apskambintos unijos duoda, bet jos negali su munis pasirašyt kreditavimo, nes mūsų miestas paskirtas butent Šilalei.. Ką daryti tokiu atveju? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaida, dėkui už klausimą. Tiesiog galite kitose unijose pasiteirauti kokių dokumentų reikia, kad galėtų išduoti paskolą. Pvz. tinka nuomos sutartis gyvenant tos unijos mieste, turint kažkokių ryšių ir pan. Galite persiregistruoti į kitą miestą - nėra sudėtinga. Pasitarkite su geriausias sąlygas siūlančia unija.

+3Buvo naudinga
Rita

Kredito unijos paskolos sutartis, kurioje yra numatyta 0,2% delspinigiai už kiekvieną pradelstą mokėjimo dieną. Yra sudarytas paskolos grąžinimo ir palūkanų mokėjimo grafikas, kuriame yra nustatyta fiksuota grąžinamo kapitalo ir fiksuota palūkanų suma. Vėlavau sumokėti - 425 Eur. 5 dienas, pagal grafiką, tai mano paskaičiavimais sudaro 4,25 Eur. delspinigių, kuriuos su sekančia įmoka padengiau. Kredito unija nuskaitė minėtus delspinigius, plius priskaičiavo palūkanas už tas dienas, nuo likusios paskolos dalies, kuri numatyta sumokėti 5-ių metų laikoterpyje. Ar tai yra teisinga?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rita, dėkui už klausimą. Jeigu sutartyje yra numatyti šie veiksmai, kuriuos unija įvykdė, tuomet teisėta, jeigu sutartyje nematote veiksmų, pagal kuriuos unija atliko priskaičiavimus, kreipkitės į uniją ir teisininkus išaiškinimui.

+3Buvo naudinga
Jurgita

Sveiki, noreciau paklausti, ar imanoma paemus paskola is kredito unijos veliau persivesti ja i banka? kokios salygos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurgita, dėkui už klausimą. Taip, tai įmanoma ir tai yra normali praktika - refinansavimas. Sąlygos priklausys nuo kredito unijos, kokia pasirašyta sutartis ir kokie numatyti mokesčiai už tai. Taip pat priklausys nuo to, kuris bankas priims tą paskolą ir kokiomis sąlygomis.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų