Kredito unija

Kredito unija. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kredito unija“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Tomas

Sveiki, mano klausimas būtų toks, ar įmanoma refinansuoti būsto paskolą iš kredito unijos, jei ėmėm paskolą 25000e įsigyti būstui ir vartojamą 13000 įsirengimui. Mes norim, kad mums sujungtų vartojamą paskolą su būsto ir refinansuotų bankas kaip būsto paskolą, ar įmanomas toks variantas? Jei taip, tai būtų gerai žinoti kuriame banke tai pavyktu padaryti, nes Swedbank sakė neina jiems taip padaryti .

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Manau galėtumėte refinansuoti būsto paskolą, o dėl sujungimo su vartojimo paskola įsirengimui tai abejoju. Reikia kalbėtis su bankais tiesiogiai, negaliu pasakyti už bankus ar jiems būtų tinkamas toks atvejis, priklauso nuo pačio turto ir kitų faktorių - tai individualu.

+3Buvo naudinga
Inga

Sveiki, noriu imti būsto paskolą iš kredito unijos, norimą sumą gaunu, išneša pajamos, gaunu iš valstybės kompensaciją 20% bet unijai reikalingas laiduotojas, kaip apsidraudimas, laiduotoją turiu. Tik noriu sužinoti ar ta kompensacija galios jei bus laiduotojas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Taip, galite gauti kompensaciją jeigu kredito unijoje gausite būsto paskolą, kurioje reikės laiduotojo. Kalbėjau su ministerija - normali praktika.

+3Buvo naudinga
Aivaras

Laba diena, Ar yra kokių nors pasikeitimų, dėl būsto paskolų išdavimo, pajamas gaunantiems užsienio valiuta? Ar šiai dienai yra nors viena įstaiga, kuri suteiktų paskolą pajamas gaunantiems ne eurais? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aivarai, dėkui už klausimą. Bankų, kurie teiktų būsto paskolas užsienio valiuta, mano žiniomis, šiuo metu (2018 12 13) nėra. O finansuoja kredito unijos, tačiau priklausomai nuo to, kuriame mieste gyvenate ar esate registruoti, tik to miesto kredito unija galėsite pasinaudoti, tad pasiteiraukite pagal tai, kokiame mieste esate. Kredito unijos suskirstytos ir veikia pagal regionus.

+3Buvo naudinga
VAIDA

Sveiki. Gavome patvirtinima įsigyti pirmą būstą. Bet vyras dirba No ir bankai neduoda kredito. Kredito unija mums paskirta ŠILALĖS. BET ji taip pat, kaip bankai neduoda paskolos. Visos apskambintos unijos duoda, bet jos negali su munis pasirašyt kreditavimo, nes mūsų miestas paskirtas butent Šilalei.. Ką daryti tokiu atveju? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaida, dėkui už klausimą. Tiesiog galite kitose unijose pasiteirauti kokių dokumentų reikia, kad galėtų išduoti paskolą. Pvz. tinka nuomos sutartis gyvenant tos unijos mieste, turint kažkokių ryšių ir pan. Galite persiregistruoti į kitą miestą - nėra sudėtinga. Pasitarkite su geriausias sąlygas siūlančia unija.

+3Buvo naudinga
Rita

Kredito unijos paskolos sutartis, kurioje yra numatyta 0,2% delspinigiai už kiekvieną pradelstą mokėjimo dieną. Yra sudarytas paskolos grąžinimo ir palūkanų mokėjimo grafikas, kuriame yra nustatyta fiksuota grąžinamo kapitalo ir fiksuota palūkanų suma. Vėlavau sumokėti - 425 Eur. 5 dienas, pagal grafiką, tai mano paskaičiavimais sudaro 4,25 Eur. delspinigių, kuriuos su sekančia įmoka padengiau. Kredito unija nuskaitė minėtus delspinigius, plius priskaičiavo palūkanas už tas dienas, nuo likusios paskolos dalies, kuri numatyta sumokėti 5-ių metų laikoterpyje. Ar tai yra teisinga?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rita, dėkui už klausimą. Jeigu sutartyje yra numatyti šie veiksmai, kuriuos unija įvykdė, tuomet teisėta, jeigu sutartyje nematote veiksmų, pagal kuriuos unija atliko priskaičiavimus, kreipkitės į uniją ir teisininkus išaiškinimui.

+3Buvo naudinga
Jurgita

Sveiki, noreciau paklausti, ar imanoma paemus paskola is kredito unijos veliau persivesti ja i banka? kokios salygos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurgita, dėkui už klausimą. Taip, tai įmanoma ir tai yra normali praktika - refinansavimas. Sąlygos priklausys nuo kredito unijos, kokia pasirašyta sutartis ir kokie numatyti mokesčiai už tai. Taip pat priklausys nuo to, kuris bankas priims tą paskolą ir kokiomis sąlygomis.

+3Buvo naudinga
Indrė

Laba diena, norėjau paklausti dėl valstybės paramos įsigyjant būstą. Vykdau individualią veiklą dar tik pusę metų.. Kurie bankai gali greičiausiai suteikti paskolą? Seb bankui reikia 2-jų metų pajamų. O kaip dėl kitų? Ir kurioj savivaldybėj reikia kreiptis? Kaimo ar miesto?. (esu registruota kaime, noriu įsigyti būstą Alytuje). Man 30m. Esu vieniša mama ir turiu vieną vaiką. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Visuose bankuose į pajamas, gautas iš individualios veiklos, atsižvelgia po 2 metų, tačiau galite mėginti kreiptis į kredito uniją, bet jų procentai 2-3 kartus didesni, vėliau galima reinvestuoti kreditą į banką. Dėl paramos kreipkitės į savivaldybę, kurioje esate registruota.

+3Buvo naudinga
Dobilas

Sveiki! Norėčiau pasiteirauti dėl būsto paskolos Lietuvoje. Aš gyvenu ir dirbu U.K. Mano metinis uždarbis po mokesčių sudaro £23000.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dobilai, dėkui už klausimą. Būsto paskolų bankai neduoda tiems, kurie gauna pajamas ne eurais. Galimybės būsto paskolą gauti yra tik kredito unijose. Viena iš jų Kauno kredito unija.

+3Buvo naudinga
Lukas

Laba diena, rašau Jums su klausimu. Turime įsigyję su paskola kotedžą Kaune Romainiuose, bankui skolingi apie 40 000 eurų, šiai dienai tokio kotedžo vertė apie 100 000 eurų. Situacija tokia, kad norėtume pirkti sklypą, tačiau daug savų nuosavų pinigų neturime, sakykite galbūt galite pasiūlyti variantą kaip paprasčiau ir pigiau nusipirkti sklypą, skaičiau kad yra galimybė per kredito uniją? Tiesiog norėtųsi nusipirkti sklypą ir judėti link namo statybos o kotedžą ateityje parduoti. Dėkoju Jums už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Taip, kredito unijos skolina ir sklypams, tačiau turi būti tvarios pajamos ir ar užteks pajamų, kai jau turite vieną paskolą. Kitų variantų nelabai ir yra, nebent šiek tiek daugiau dirbti ir taupyti.

+3Buvo naudinga
Justinas

Labas vakaras, ar yra Lietuvoje bankų ar unijų, kurios teiktų paskolą dirbančiam Norvegijoje jau 3 metus ? Galbūt yra galimybė su laiduotoju?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justinai, dėkui už klausimą. Taip yra, viena iš jų Kauno kredito unija. Bankai tokias pajamas gaunantiems paskolų neteikia.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų