Socialinė parama

Socialinė parama. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „socialinė parama“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Milita

Sveiki. Dirbu dvejose darbovietėse, vienoje atlyginimas į rankas - 270( cia netaikomas npd), kitoje - 670. Tačiau dar gaunu našlaičio pensiją (156€) ir socialinę stipendiją (250€). Studijuoju 3 kurse ir užaugau ne su tėvais, todėl turiu teisę į paramą. Noriu pirkti būstą su valstybės iš dalies kompensuojama paskola (pretenduoju į maximumą - 53000). Tačiau reikalavimuose parašyta, kad metinės pajamos turi būti ne didesnės nei ~12000 ar kažkas panašaus. Tas klausimas toks - ar ta socialinė parama - pašalpa ir stipendija skaičiuojasi į bendras gautas pajamas imant kreditą? Ir gal žinote kokios maždaug minimalios pajamos turi būti imant tokio dydžio kreditą?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Laura

Labas vakaras, turiu du vaikus, mergaitei 5m berniukui 3men. Stoviu eilėje dėl socialinio būsto, man 27metai, gaunu socialinę pašalpą ir už vaikus. Ar susiradusi būstą pirkti išperkamąja nuoma galėčiau gauti pradinį įnašą iš savivaldybės? Ar nepriklauso man?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Jeigu atitinkate paramos kriterijus ir savivaldybė išduos Jums pažymą, kuri teigs, kad Jums priklauso parama, tuomet galbūt. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad parama yra išduodama tik tuo atveju jeigu imate būsto paskolą banke arba kredito unijoje, tiesiog parama taip veikia. Tad, prie viso to turėsite atitikti ir banko reikalavimus, t.y. Jūsų pajamos turės būti pakankamos paskolos grąžinimui.

Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Aldona

Paskaitykit visus įstatymus, jums turi būti suteiktas socialinis būstas be eilės, jeigu esate vieniša ir turite du mažamečius vaikus

Buvo naudinga
Edita

Laba diena, Norėtumem pasidomėti ar įmanoma gauti kompensaciją pirmam būstui. Mano vyras yra našlaitis nuo 14metų girdėjome, kad teikia kompensacijas jaunoms šeimoms našlaičiams. Šeimoje esam 4asmenys. Bet kaip suprantu visur rašo, kad kompensacijos bus teikiamos tik iki 2018 ar čia teisingai supratau? Kur mums reiktų kreiptis?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edita, dėkui už klausimą. Pirmasis paramos etapas yra paskelbtas ir finansuojamos šeimos 2015-2017 metais. Yra laukiamas sprendimas dėl naujos paramos dozės ir kokio dydžio finansavimas bus gautas. Tai artimiausiu metu turėtų paskelbti Socialinė apsaugos ir darbo ministerija bei seimas. Jums reikėtų kreiptis į savivaldybę kur esate registravę gyvenamąją vietą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų