Savivaldybė

Savivaldybė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „savivaldybė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Greta

Sveiki, domiuosi dėl paskolos. Turiu 50% neįgalumą dėl širdies ydos. Ar turiu galimybę gauti paskolai paramą ( pvz: įnašui) Norėčiau nedidelio buto Klaipėdoje.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į savivaldybę, kad įvertintų ir neįgalumo lygio ir kitų sąlygų atitikimą paramai gauti. Plačiau skaitykite įstatyme apie paramą būstui.

+3Buvo naudinga
Ernestas

Sveiki, mačiau buvo užduotas klausimas prieš metus, 2019m, dėl subsidijos našlaičiui pirmam būstui įsigyti, buvo paminėta, kad pajamos yra 1000eur per mėnesį, tačiau 1 vrp pastaruosius 2 metus buvo 122 eur, dabar 125 eur, tai metinės pajamos gaunant 1000 eur į rankas yra 12000, o tai neviršyja beveik 13000 eurų arba 106 vrp, gal galit pasakyt, kodėl tada buvo pateiktas atsakymas, kad pajamos yra perdidelės norint gauti 20% paramai būstui įsigyti? Ar aš kažko nesupratau...

Atsakyti
Viktoras

Į rankas atlyginimas neturi viršyti ~670 eur norint pretenduoti į 20% budamas našlaičiu

+5Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernestai, dėkui už klausimą. Pateikiu lentelę, kurioje nurodyti pajamų ir turto limitai paramoms, galite vadovautis ja: paramos pajamų ir turto limitai.

+4Buvo naudinga
Ernestas

Aš buvau nuėjęs i Panevėžio miesto savivaldybę su pajamų ir turto deklaracija, mano pajamos apie 800 eurų į rankas už 2019 metus, tai patvirtino, kad priklauso, dabar dar paskambinau į Vilniaus miesto savivaldybę pasitikslint ar reikia neviršyt tų 13200 per metus į rankas ar ant popieriaus, tai patvirtino, kad į rankas, tai nesuprantu, prie ko tie 500-600 eurų į rankas turi būti, kad gaut subsidiją...

+3Buvo naudinga
Laura

Laba diena, Esu našlaitė ir noriu paklausti dėl 20% būsto paramos, kur apmoka valstybė. Žinau, kad pirmiausia reikia kreiptis į savo miestą, kur esu deklaravus savo gyvenamąją vietą. Klausimai būtų tokie: Jei mano deklaruota gyvenamoji vieta yra Alytus, ar galiu ieškotis būsto paramai gauti Vilniuje? Ar šitas visas procesas dėl būsto paramos yra ilgas procesas? Ta prasme, ar reikia laukti kažkiek laiko eilėje, norint greičiau įsigyti būstą. Kiek maždaug visa tai užtrunka?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į savivaldybę, kurioje esate deklaravusi savo gyvenamąją vietą - t.y. Alytus, o su gauta pažyma galėsite pirkti būstą visoje Lietuvoje. Proceso trukmė sunkiai prognozuojama, reikia kreiptis ir bus aišku. Gali būti eilė, gali būti pinigų trūkumas ir teks laukti kol vyriausybė papildys paramos pinigus ir pan.

+4Buvo naudinga
Lina

Sveiki, užpildėm SPIS programai gauti parama pirmam būstui, pildėm butui - atmete, užpildėm sodo namui, kuris yra 100pr priduotas įregistruotas registru centre - prašymą priėmė, pateikėm paskolai gauti į banką liepe važiuot į savivaldybę užpildyti prašymą, įiandien buvom savivaldybėj, tai sako jūs banke turit pildyt, tai nieko nebesuprantam ką toliau daryti. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Tai Jūs turite gauti pažymą ir su ta pažyma vykti į banką dėl paskolos. Gal tik priėmė Jūsų paraišką pažymai, bet pažymos dar negavote?

+3Buvo naudinga
Giedre

Sveiki, esu šiektiek girdėjusi apie subsidijas ir valstybės finansavimą būstui įsigyti, tad norėčiau pasidomėti apie tai detaliau. Esu netekusi vieno iš tėvų nuo 13 metų, yra likusi tik mama, tačiau ir tėvas prieš mirtį, ir mama, ir brolis turi/turėjo 'invalidumus' (nedarbingumo grupę). Įdomu, ar esamoje situacijoje būtų galimybė gauti kažkokią valstybės paramą, ar ne? Dėkui už atsakymą iš anksto.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedre, dėkui už klausimą. Kadangi gali būti įvairių niuansų, patariu kreiptis į savo savivaldybę, kad patikrintų Jūsų situaciją. Pateiksite dokumentus ir sužinosite tiksliai, įvertins pasakys.

+3Buvo naudinga
Gailė

Sveiki, Esu mergina 22 metu, neturiu jokio turto, pati nuomuojuosi butą. Pajamos 550e į rankas per mėnesį. Kažkur esu skaičiusi kad sergantys lėtine liga asmenys gali gauti paramą būstui, ar tai tiesa?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gaile, dėkui už klausimą. Dėl ligos ir Jūsų statuso bei ar Jums tikrai priklausytų parama kreipkitės į savo savivaldybę pateikę savo informaciją apie save.

+3Buvo naudinga
Aurelija

Laba diena, Norėčiau sužinoti apie valstybės finansuojama būsto paskolą, jaunai šeimai. Esam jauna šeima su vaikučiu, namas kaime. Situacija tokia, kad esame dalinai pasistatę namą ir žadame imti paskolą jam užbaigti. Ar galime bandyti gauti paramą? Taip pat esu gavus dovanų sklypą, kuris yra registruotas, kaip namų valda. Bet ten jokio namo nėra. Tai kaip suprantu, jau dėl šio dalyko negausim. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurelija, dėkui už klausimą. Nemanau, kad sklypas bus traktuojamas kaip gyvenamoji vieta. Patarčiau su konkrečia situacija kreiptis į savivaldybę ir pasiteirauti tiksliai.

+4Buvo naudinga
Valentas

Sveiki, Noriu paklausti, Tėvai turi nenaudojamą sklypą Gargžduose, ar galiu ten statyti namą ir pretenduoti į paramą busto jaunai šeimai? Neturime jokio nekilnojamo turto.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Valentai, dėkui už klausimą. Galite pretenduoti, tačiau turite atitikti nemažai reikalavimų, tad patariu pasiskaityti paramos būstui įstatymą regionuose ir paskolos įstatymą jaunoms šeimoms, juos rasite Bankai.lt portale. Taip pat jeigu kiltų klausimų dėl to ar Jums priklauso parama, galite kreiptis į savo savivaldybę.

+3Buvo naudinga
Kęstutis

Laba diena, turiu sodybą su 4 pastatais 3 iš jų apgriuvę, 1 aptaisytas buvęs gyvenamasis, dabar dirbtuvės. Sodybos plotas su žemėmis 3.9 ha.Nėra vandentiekio, kanalizacijos Esu jaunasis ūkininkas, šia sodybą gavau dovanų iš senelio. Esu nesusituokęs bet gyvename kartu su drauge turime sūnų. Mėnesio pajamos 760 eu plius bitininkaujame. Ar yra galimybė pretenduoti į subsidijas. Jei ne ar yra galimybė gauti. Paskolą, be pradinio įnašo o tiesiog įkeičiant žemes, greta norime statyti naują namą rengti vandentiekį.?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kęstuti, dėkui už klausimą. Jūsų atveju reikėtų kreiptis į savivaldybę, kurioje gyvenate ir pasiteirauti dėl paramos, kad įvertintų Jūsų turimą turtą ir galimybes gauti paramą. Atkreipkite dėmesį, kad parama suteikiama tik susituokusioms poroms su vaiku arba atskirai motinai arba tėvui su vaiku (pagal tai kuriam priskirta globa). Dėl paskolos su įkeitimu reikia kreiptis į bankus, kad įvertintų tai, ką turite ir ar bankams bus tinkamas Jūsų turimas turtas ir norės skolinti gavę įkeitimu tokį turtą. Susisiekite tiek su bankais, tiek su savivaldybe.

+3Buvo naudinga
Edgaras

Sveiki, turiu klausimą. Turiu paskolą butui, kuri paimta prieš tris metus. Laikui bėgant atsirado antra puse. Sužadėtine laukiasi, greitu metu turėtų gimti ir atžala . Klausimas toks: butas tapo per mažu, tad norisi didesnio būsto . Lėšų naujam ir didesniam nelabai užteka kad ir pardavus dabartinį būstą. Ar įmanoma pretenduoti į kokia nors parama jaunai šeimai ar jau po laiko viskas? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Jau vėlokai. Paramą gali gauti tik tos šeimos kurios neturi būsto. Tačiau patariu pasitikrinti savivaldybėje ar Jūsų būstas yra pakankamo dydžio, tiesiog nuvykite į savivaldybę, pateikite duomenis ir žinosite tiksliai ar bus galimybė į paramą ar ne. Plačiau skaitykite paramos būstui įstatymą Bankai.lt portale.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų