Ar susiradusi būstą pirkti išperkamąja nuoma galėčiau gauti pradinį įnašą iš savivaldybės?

Labas vakaras, turiu du vaikus, mergaitei 5m berniukui 3men. Stoviu eilėje dėl socialinio būsto, man 27metai, gaunu socialinę pašalpą ir už vaikus. Ar susiradusi būstą pirkti išperkamąja nuoma galėčiau gauti pradinį įnašą iš savivaldybės? Ar nepriklauso man?

Laura
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Jeigu atitinkate paramos kriterijus ir savivaldybė išduos Jums pažymą, kuri teigs, kad Jums priklauso parama, tuomet galbūt. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad parama yra išduodama tik tuo atveju jeigu imate būsto paskolą banke arba kredito unijoje, tiesiog parama taip veikia. Tad, prie viso to turėsite atitikti ir banko reikalavimus, t.y. Jūsų pajamos turės būti pakankamos paskolos grąžinimui.

Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Aldona

Paskaitykit visus įstatymus, jums turi būti suteiktas socialinis būstas be eilės, jeigu esate vieniša ir turite du mažamečius vaikus

Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų