Įsiskolinimai

Įsiskolinimai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „įsiskolinimai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Povilas

Laba diena, mano mėnesinės pajamos apie 2 000 eur į rankas, man 29 metai, nevedęs, vaikų neturiu. Prieš 1-2 metus turėjau nepadengtų įsiskolinimų, kurie, šiai dienai, yra sutvarkyti, kaip elgtis tokiu atveju, kiek laiko reikėtų palaukti po įsisikolinimų padengimo, kad kredito reitingas stabilizuotųsi?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Monika

Sveiki. Su draugu planuojame pirkti bendrą būstą, turime susitaupę ir pradinį įnašą. Situacija tokia, jog prieš septynerius metus grįžau iš užsienio į Lietuvą ir teko sunkiai gyventi, tad buvau pasiėmusi keletą greitųjų kreditų nuomai padengti, vienas jų išsitęsė ir buvau paduota anstoliams. Nuo 2017 esu viską susitvarkiusi, paskutinius 3-jus metus dirbu pastovų, gerai apmokamą darbą. Vidutinės bendros pajamos siekia apie 4000 per mėnesį. Kredito reitingas apie 1,4% ir laikosi paskutinius trejus metus. Kokia tikimybė, jog bankas neduos būsto paskolos dėl mano praeities įsiskolinimų?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Karolina

Imu paskolą būstui. Bankas duoda viskas tvarkoje. Prieš metus buvau ėmusi lovą išsimokėtinai, viskas mokėta laiku, viskas sumokėta. Bet pasirodo yra kažkokia 5 euro centų skola. Ir mano kreditas perduotas Lietuvos bankui. Lizingo įmonė sakė nurašys ir bankui atnaujins informacija. Tai kokia dabar tikimybė, kad gausiu paskola. Paskolos suma būtų kažkur 28000.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karolina, dėkui už klausimą. Bankai vertindami Jūsų situaciją pasižiūri už ką buvo įsiskolinimai ir gali vadovautis logiškumo principu. Patarčiau pasiteirauti bankų tiesiogiai ar bus dėl to problemų. Ir nesirinkite iš vieno banko.

+3Buvo naudinga
karolis

Sveiki, norime pirkti būstą. Taip 2008 metais buvo vėlavimų ir įsiskolinimų. 2015 lizingu buvo paimtas automobilis ir gražintas anksčiau termino. Seb pareikalavo 30 proc. pradinio. Ar kiti bankai gali reikalauti mažiau. Ar kredito unijos žiūri nuolaidžiau?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klauismą. Taip, priklausomai nuo banko, sąlygos ar pradinio įnašo dydis gali skirtis. Tik atminkite, kad pradinio įnašo dydį gali įtakoti ir perkamo būsto būklė, o taip pat ir Jūsų kredito istorija. Renkantis kur imti būsto paskolą, nesirinkite iš 1 varianto, pereikite per bankus.

+3Buvo naudinga
Neringa

Sveiki. Situacija tokia, kad turiu kreditinę kortelę swedbank, pradžioje šnekėjo, kad tai neturi reikšmės, o užpildžius paraišką dėl būsto paskolos - atmėtė, būtent dėl kreditinės kortelės. Pasiūle grąžinti visą sumą ir kreiptis po 3mėn, neva yra vėlavimų. Ar po trijų mėn paskolą duos, nėra jokios garantijos. Klausimas ar kiti bankai suteiks paskolą ar taip pat matys tą kreditinę kortelę ir taip pat neduos paskolos? Bankas taip pat pasiūlė kreiptis į kitus bankus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Įsiskolinimai matomi bendroje Jūsų kredito istorijoje, todėl su kredito kortelėmis būkite atsargi ir nelaikykite nepadengtų įsiskolinimų ilgiau nei galima. Kreiptis į visus bankus reikia, nes visuose bankuose skirtingi požiūriai ir situacijos vertinamos individualiai ir skirtingai.

+3Buvo naudinga
Artūras

Sveiki, norėjau paklausti:

1) Jeigu draugė paimtų paskolą, o aš būčiau laiduotojas, jos nemokumo atveju pereitų man tik jos įsiskolinimai ar ir butas už kurį paskola yra mokama? Ar situacija pasikeistų jeigu būtume vedę?

2) Jeigu mes su drauge susituoktume ar gautume kompensaciją iš valstybės už paskolą jeigu aš jau turiu būstą?

3) Ar pradiniam įnašui už paskolą gali būti panaudoti pinigai dovanoti iš tėvų, ar visgi reikia pačiam susitaupyti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artūrai, dėkui už klausimus. Pateikiu atsakymus:

  1. Priklausomai nuo to, kokią dalį paskolos Jūs kaip laiuotojas dengsite, kai draugė taps nemoki. Čia priklauso ir nuo sutarties kaip ją pasirašysite;
  2. Negautumėte, nes turite jau būstą;
  3. Galite naudoti tėvų dovanotus pinigus, bet tėvai turi pagrįsti iš kur jie gavo pinigus (jei to klaustų) ir dovanos turi būti deklaruotos.
+3Buvo naudinga
Asta

Laba diena, domimės būsto pirkimu, imtume 40000 EUR paskolą. Aš gaunu stabilias, augančias pajamas jau tris metus (šiuo metu 650 EUR/mėn), tuo tarpu vyras prieš tris metus yra turėjęs eismo įvykį, po kurio buvo sunkumų mokant baudą, kelias savaites taikomas ir antstolio sąskaitos blokavimas. Skolos per keletą mėnesių buvo grąžintos, 4 pastaruosius metus jo vardu vykdoma individuali veikla. Klausimas: kokio laikotarpio finansų istoriją vertina bankas? Ar tas įvykis, o vėliau sekęs įsiskolinimas gali lemti paskolos sąlygas šiuo metu? Ar abskritai būtų įmanoma mums gauti paskolą? Iš anksto labai dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Asta, dėkui už klausimą. Bankai vertina viso gyvenimo istoriją ir bendrą šeimos portretą. Ar būtų suteikiama būsto paskola, gali pasakyti tik bankai, individualaus vertinimo metu. Tad Jums reikia kreiptis į bankus. Buvę įsiskolinimai nėra palankūs imant būsto paskolas.

+3Buvo naudinga
Juliana

Laba diena, Norėjau sužinoti ar galima sužinoti kokio dydžio būsto paskolą galime gauti jei dar nesame išsirinkę norimo būsto? Taip pat jei turime vedybinę sutartį kurioje nurodyta, kad sutuoktinių įsiskolinimai yra atskiri tai galime būsto paskolą imti kartu ar vis dėl to turi imti vienas iš sutuoktinių? Ir kaip bus skaičiuojamos pajamos (yra vienas nepilnametis vaikas)?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juliana, dėkui už klausimą. Šiaip įprastai bankai finansuoja ir skaičiuoja visos šeimos pajamas. Išskirtiniais atvejais gali būti kitaip. Tai galite reguliuoti savo sutartį. Tačiau derinkitės su bankais, nes kai kuriais atvejais bankams tai gali būti nepriimtina.

+4Buvo naudinga
Donatas

Galima...

Buvo naudinga
jelena

Sveiki, esu 5 vaikų mama, auginu vieną, bet turiu truputį įsiskolinimų. Kur turėčiau kreiptis dėl buto isigijimo pagalbos nes dabar nuomojuosi. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jelena, dėkui už klausimą. Deja, turint įsiskolinimų bankai neišduoda būsto paskolos.

+3Buvo naudinga
Monika

Sveiki, noriu paklausti dėl pirmo būsto. Esu 32 metų. Gyvename socialiniame būste. Ar įmanoma gauti paramą būstui, auginame 3 vaikus. Dirba dabar vyras, aš auginu mažylį. Turime įsiskolinimų, kuriuos išmokame dalimis. Ar verta bandyti klausti savivaldybėje dėl paramos. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Monika, dėkui už klausimą. Manau, kad turėdami įsiskolinimų negausite banke paskolos, nors savivaldybėje galbūt ir gautumėte pažymą. Bet kokiu atveju galite nuvykti į Luminor, SEB, Swedbank ir pasiteirauti dėl galimybių gauti paskolą, jeigu šiai dienai negautumėte, kada ateityje galėtumėte planuotis. Bankai įvertins situaciją ir pasakys tiksliai. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų