Povedybinė sutartis

Povedybinė sutartis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „povedybinė sutartis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Giedre

Laba diena, Ar galima užginčyti povedybinę sutartį? Vienas iš sutuoktinių apgavo nemenka pinigų suma (statybos), teismas skolą priteisė, antstolis areštavo jo ir žmonos sąskaitas. Tuomet jie pasirašė povedybinę sutartį, kaip suprantu, tokiam atvejui, kad nuo žmonos atlyginimo nebūtų galimi atskaitymai. Žmona apie vyro sandorius žinojo, dalis kitų apgautų asmenų avansus už statybas mokėdavo jai. Turime pavedimų kopijas.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Viktorija

Laba diena, ar yra galimybė sudaryti povedybinę sutartį nuotoliniu būdų? ačiū

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Sandra

Sveiki, labai blogai pasiielgiau nepaklausiusi aplinkinių ir ištekėjau nepasirašydama prieš vedybinę sutartį. O šiuo metu mane spaudžia vyro skolos, katrų net nežinau. Tad noriu paklausti ar povedybinė sutartis gali padėti kiek ar jau nebe.... ir kiek į ateitį man ji gali pagelbėti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Na, priklauso nuo situacijos. Reikia kalbėti su teisininkais ir žiūrėti kaip galima teisiškai Jus išsukti iš turimų skolų. Kreipkitės į rimtą teisininką.

+4Buvo naudinga
Sandra

Na o kur rasri gerą teisininką? Ir kiek suprantu tai yra advokatas ar kas?

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Na, reikėtų paieškoti savarankiškai, gal kas iš pažįstamų gali parekomenduoti. Nuvykite į kelias advokatų/teisės kontoras, jie turės šios srities specialistus, pasiteirausite ar gali padėti ir išsirinksite Jums labiausiai tinkamus. Teisininko sąvoka yra daug platesnė nei advokato, tačiau tiek tas, tiek kitas galės padėti.

+3Buvo naudinga
Sandra

Ačiū už atsakymus.

Buvo naudinga
Gintare

Sveiki. Aš turiu sklypą ant kurio planuojame statytis namą. Su draugu nesame susituokę. Pusę namo sumos t.y iki langų viską pastatau aš, o likusią dalį jis ima paskolą. Klausimas ar jam gavus paskolą ir mums išsiskyrus viskas priklausys per pusę? O norint susituokti reikės vedybinės sutarties?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintare, dėkui už klausimą. Norint susituokti nereikia vedybinės sutarties, reikia tiesiog pasitikėti vienas kitu arba nesituokti. Viską galima įforminti sutartyse, tačiau kai atsiranda bankas ir paskola, tuomet norint gauti paskolą reikia įkeisti tą visą turtą. Tad, kai įkeitinėsite turtą bankui, turės būti nurodyti turto savininkai.

+3Buvo naudinga
Juliana

Laba diena, Norėjau sužinoti ar galima sužinoti kokio dydžio būsto paskolą galime gauti jei dar nesame išsirinkę norimo būsto? Taip pat jei turime vedybinę sutartį kurioje nurodyta, kad sutuoktinių įsiskolinimai yra atskiri tai galime būsto paskolą imti kartu ar vis dėl to turi imti vienas iš sutuoktinių? Ir kaip bus skaičiuojamos pajamos (yra vienas nepilnametis vaikas)?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juliana, dėkui už klausimą. Šiaip įprastai bankai finansuoja ir skaičiuoja visos šeimos pajamas. Išskirtiniais atvejais gali būti kitaip. Tai galite reguliuoti savo sutartį. Tačiau derinkitės su bankais, nes kai kuriais atvejais bankams tai gali būti nepriimtina.

+4Buvo naudinga
Donatas

Galima...

Buvo naudinga
Žaneta

Sveiki, su vyru esame pasirašę povedybinę sutartį, kurioje nurodyta, kad "asmenine nuosavybe tampa šalies pajamos gautos iš profesinės arba kitokios veiklos...". Turime vaiką. Klausimas, kodėl bankas mano gaunamas pajamas dalina iš 3 asmenų, o ne ant manęs ir vaiko? Juk sutartyje parašyta, kad mano pajamos yra mano ir kaip suprantu-vyras į jas nepretenduoja. Noriu paimti būsto paskolą savo vardu. Jeigu pajamas dalina iš manęs ir vaiko, tada bankas suteikia 20000, o jeigu iš 3, tada paskolos neduoda. Ar gali bankas nekreipti dėmesio į povedybinę sutartį?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žaneta, dėkui už klausimą. Teoriškai turėtų žiūrėti į povedybinę sutartį, bet turbūt ignoruojama dėl galimų piktnaudžiavimų. Čia reikėtų pasikalbėti su teisininkais ir kreiptis ne į vieną, o visus TOP3 bankus.

+4Buvo naudinga
Sabina

Ar galiu paimti būsto paskolą tik ant savęs, jei esu ištekėjusi, bet turiu pasirašiusi povedybinę sutartį su vyru?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sabina, dėkui už klausimą. Teorinė galimybė yra, bet reikia, kad bankai įvertintų situaciją išsamiai.

+3Buvo naudinga
Vytautas

Sveiki. Su žmona norime imti būsto paskolą pirkti butui Vilniuje. Mano vieno pajamos pakankamos, kad būtų galima gauti paskolą. Ar galiu imti paskolą ant savęs (skolinčiausi tik aš, nes žmona dirba naujame darbe dar tik 1 mėnesį). Pradinis įnašas sudaro virš 50 proc. buto kainos.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jei yra santuoka, kredito sutartyje Jūsų žmona turi būti įtraukta kaip bendraskolė. Jei pajamų užtenka, kėblumų neturėtų kilti (žmona gali apskritai nedirbti, jei Jūsų pajamos leidžia išlaikyti šeimą bei prisiimti finansinius įsipareigojimus, tad reiktų skaičiuoti, tikrai būna tokių atvejų. Visiškas standartas). Dar variantas gali būti jeigu turite pasirašę ir įregistravę povedybinę sutartį. Jos pagrindu galite vienas imti kreditą, tačiau tokiu atveju Jūsų atvejis ir sutartis būtų nagrinėjama labai atidžiai banko atstovų.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų