Pradelsti mokėjimai

Pradelsti mokėjimai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pradelsti mokėjimai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Tomas

Sveiki. Mane domina ar "vartojamoji paskola" iš esmės yra tas pats, kas ir "greitasis kreditas", kuris gali pabloginti mano kredito istorijos rodiklius ir turėti neigiamos įtakos imant paskolą, net jei nebūtų pradelstų mokėjimų? Pvz būtų pasiskolinta iš SB lizingo dalis pinigų automobiliui įsigyti ar daikto pirkimas išsimokėtinai.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Taip, kredito istoriją skirtingai įtakoja vartojimo paskola ilgesniam laikui iš banko, negu trumpalaikis kreditas iš greitųjų kreditų bendrovės. Trumpalaikis kreditas parodo, kad Jums nutinka bėdų su taupymu ir pritrūksta pinigų, todėl neatsakingai skolinatės nemokėdamas planuotis finansų.

+3Buvo naudinga
Gitana

Sveiki, šiuo metu tvarkomės refinansavimą, ir tam kad jį gauti reikia iš esamo banko gauti leidimą antriniam įkeitimui. Ar gali būti, kad bankas gali neduoti leidimo?

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Laba diena, Gitana, ačiū už klausimą. Dėl esamo (vadinkim jį SENUOJU) banko nepergyvenkit, svarbu turėti naujojo banko garantinį raštą, kad naujasis bankas sutinka refinansuoti Jūsų seną paskolą. Iš senojo banko, nunešus naujojo garanatinį raštą reikia gauti pažymą, kur naujasis bankas turės pervesti kredito likutį. Vieninteliu atveju galite negauti pažymos, jei senąjame banke yra likusi skola (pradelsti mokėjimai).

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų