Verslo liudijimas

Verslo liudijimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „verslo liudijimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Vaidas

Sveiki. Su verslo liudijimų dirbu trejus metus, draugė įmonėje dirba daugiau nei pusmetį, kurios pajamos atskaičius mokesčius apie 700 €. Ar įmanoma gauti būsto paskolą atsižvelgiant į tai, kad nėra išmokėta dar paskola už mokslus?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaidai, dėkui už klausimą. Ar galite gauti paskolą pasakys tik bankas. Pagal pateiktus duomenis tikrai neįmanoma pasakyti ar galite būsto paskolą ar ne. Kreipkitės į banką detaliam vertinimui.

+3Buvo naudinga
Kristina

Sveiki, su vyru norime imti paskolą. Mano pajamos 840 į rankas pagal darbo santykius. Vyras dirba pagal verslo liudijimą. Vyro pajamos neatskaičius išlaidų 2300 EUR (vidurkis per du metus). Vyro darbo pastovumas daugiau nei 5 metai ta pati sritis. Ar bankai vis tiek neigiamai žiūri į tokias pajamas turinčius pagal verslo liudijimą dirbančius žmones? Ar turite tokių žinių, kokią maks paskolą bankas galėtų skaičiuoti 25-30 metų ?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Kaip ir minėjau praeitame atsakyme, viskas labai individualu ir šiuo atveju dėl verslo liudijimo pajamų, formulių, pagal kurias mes galime apskaičiuoti - nėra. Bankai vertina bendrą šeimos portretą. Reikia eiti į bankus ir unijas bei kalbėtis.

+3Buvo naudinga
Kristina

Sveiki, Kokių dokumentų reikia imant paskolą dirbantiems pagal verslo liudijimą? Ar būtinas išlaidų žurnalas? o gal yra kažkokia skaičiavimo konstanta? Tarkim padalina iš dviejų deklaruotas pajamas ir to pakanka? ar būtina pildyti išlaidas? Kaip skaičiuoja bankas "atlyginimą į rankas" dirbantiems su verslo liudijimu?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Kiekvienas bankas vertina situacijas individualiai, pagal savo turimas vertinimo schemas. Todėl reikia kreiptis į bankus tiesiogiai vertinimui. Statinių skaičiavimo konstantų nėra. Bankai vengia suteikti būsto paskolas tiems, kas dirba su verslo liudijimu, unijose palankiau žiūrima. Tačiau kreipkitės visur vertinimui ir situacijos išsiaiškinimui. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Gediminas

Laba diena, norėjau paklausti ar galima gauti būsto paskolą dirbant su individualia veikla ar verslo liudijimu?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gediminai, dėkui už klausimą. Galima, bet sudėtingiau nei įprastos pajamos. Reikia kreiptis į bankus ar unijas individualiam vertinimui.

+3Buvo naudinga
Lukas

Sveiki, ar galėčiau gauti būsto paskolą su verslo liudijimu? Mano pajamos 900eur.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Daugelis bankų atsisako teikti būsto paskolas, tiems kas gauna pajamas su verslo liudijimu. Bet kokiu atveju, reikalingas bankų ar unijų individualus vertinimas, priklausys nuo Jūsų esamos situacijos.

+3Buvo naudinga
Aistė

Sveiki, su vyru ketiname pirkti butą Vilniuje. Vyras dirba pagal darbo sutartį, aš keletą metų dirbau pagal verslo liudijimą, neseniai įkūriau MB, todėl bankininkai teigia, kad mano pajamos kol kas nėra aktualios, esu išlaikytinė banko akimis. Ar galėtų už mane laiduoti mano sesuo, dirbanti pagal darbo sutartį, o vėliau (kai bankas matytų pastovias pajamas iš MM) aš perimčiau paskolą iš jos pati? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aiste, dėkui už klausimą. B klasės pajamos, kurias gaunate pagal civilinę sutartį, dažnu atveju, nėra skaičiuojamos. Jeigu pajamos būtų „sodrinės” situacija pasikeistų. O kadangi esate su vyru, žiūrėkite gal pakaks vyro pajamų. Jeigu imsite būsto paskolą, tai imsite su vyru, o ne su seserim. Sesuo galėtų nebent laiduoti už jus abu, jeigu jos pajamų pakanka. Nuvykite į bankus, jie konkrečiai pasakys kiek ir ko trūksta, o tada jau galvosite variantus.

+3Buvo naudinga
Rytis

Dirbant su verslo liudijimu, imant būsto paskolą turi būti galiojantis verslo liudijimas. Kokiam laikotarpiui turi būti išpikrktas? Ar nesvarbu?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ryti, dėkui už klausimą. Svarbesnis klausimas yra ar bankai išduoda būsto paskolas, tiems kas gauna pajamas su verslo liudijimu. Reiktų vykti į bankus ir išsiaiškinti savo galimybes. Bankai vengia išduoti būsto paskolas, gaunantiems pajamas su verslo liudijimais, tad gali tekti kreiptis į kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Kristina

Sveiki. Norime pirkti namą aplink Kauną. Planuojame, kad reikalinga būtų 100.000eu suma. Su vyru esame susituokę. Ir turime 1metų vaiką. Vyras jau 5 metus dirba su verslo liudijimu ir jo mėnesio pajamos apie 1500eu (visada deklaruoja) aš tik kątik pradėjau dirbti su verslo liudijimu. Taip pat uždirbu 1500eu (vėliau planuojama daugiau dirbti išėjus vaikui į darželį). Finansinių isipareigojimų neturime ir niekada neturėjome net smulkių lizingų. Kredito istorija puiki. Vyras turi 14hektarų žemės. Aš 4hektarus. 3 hektarus miško. Taip pat turiu namą kaime (apie 10.000eur vertės) vyras turi keletą garažų Kauno mieste 2 automobiliai (bendrai 7tukst vertes) 2 motociklai. ar įmanoma būtų gauti paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Reikia kalbėtis tiesiogiai su bankais ir kad jie įvertintų Jūsų situaciją. Kategoriško ne nesakau, tačiau bankai nelabai linkę vertinti verslo liudijimo pajamas. Pasikalbėkite tiesiogiai su bankais ir kalbėkitės su visais, nes tikrai ne visų požiūris yra vienodas.

+3Buvo naudinga
Rolandas

Sveiki, planuoju imtis būsto paskola. Iš verslo liudijimo perėjau dirbti į įmonę ir ten dirbu jau 6 mėnesius. Mano atlyginimas siekę 3000€, kokią maždaug galiu gauti paskolą išdirbus tik 6 mėnesius? Sumą skaičiuoti ant manes ir vaiko metukų laiko.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rolandai, dėkui už klausimą. Paskolos dydis priklausys nuo banko individualaus vertinimo. Tačiau, jeigu Jūsų kredito istorija yra švari ir neturite jokių kitų įsipareigojimų, bei pajamos yra 3000 eurų per mėn., tuomet paskolos suma gali siekti ir 200 tūkst. eurų. Tačiau viskas priklausys nuo individualaus vertinimo ir banko sprendimo.

+3Buvo naudinga
Guoda

Laba diena, mano vyras nuo 2015 metų dirba su verslo liudijimu automobilių sferoje, pinigus gauna grynais, šeimos pajamos su mano darbo užmokesčiu apie 2000 eur, ar finansuos bankas santykiu 85 proc ir 15 pradinio? Jei kreiptis į unijas tai būtent kurias?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Guoda, dėkui už klausimus. Ar finansuos tokiu procentu nežinau, kadangi tai priklauso ne tik nuo pajamų, tačiau ir nuo perkamo turto, jo metų, likvidumo ir pan. Taip pat, svarbu ir būsto bei kredito suma. Norint sužinoti ar gausite paskolą norimam būstui įsigyti, Jums reikia kreiptis tiesiogiai į bankus pasiūlymo gavimui, jeigu bankai paskolos neišduotų, galite kreiptis į savo regionui priklausančias kredito unijas.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų